Resident Evil: Odveta

• Německo Resident Evil: Retribution (více)

Kano4441

Milla sa už toľko krát prebudila nahá že sa to nedá ani spočítať. Z kvalitného hororu sa film mení na čistú akciu. Zombie už nie sú zombie . Úplná kravina není k tomu čo viac dodať . Videl som v kine v 3-D a ľutujeme tie peniaze. ()

CrashHP

Veľká škoda, myslím si, že najhorším článkom je slabší scenár a už je to príbeh, ktorý zbytočne veľmi zamotáva a ťažko povedať, kedy sa dočkáme úplného rozuzlenia. Stále je to ale pozerateľné najmä vďaka skvelej Mille Jovovich, ktorej postava Alice sedí. ()

kikinka1234

Opravdu sem vždy měla ráda filmy o Zombie, ale tenhle nejnovější díl museli pokazit tím že tam dali až moc, moc efektů, a k tomu ještě přibyla dcera hlavní postavy. Tenhle díl mě opravdu moc nenatchl... :( ()

davetate odpad!

Odpad! je ještě velice slušné dohnocení... Nutnost zahrnout a angažovat všechny "hrdiny" a monstra ze hry je snad posedlost... totálně bez děje, žádná myšlenka, nic co by rozjelo film a zaujalo... jen tatatatat... nic... a zas tatatata... Začínám mít pocit, že by Andersonovi měl být vydán zákaz režírování filmů, protože filmografie za posledních 15let, jen díky němu, produkuje hnus za hnusem... ()

+sfinx+

Tak nic no, počkám si na další. Při sledování jsem si vzpomněl na scénku z Přátel, kdy se Joey snaží napsat dopis tak, aby co nejvíce zapůsobil a tak použije Tezaurus na každé slovíčko v něm. Tak vzniknou jen efektní kousky, ale dohromady je to hloupost. Půlka filmu zpomalená, neustále na vás něco lítá, ale ne tím stylem - souboj + 3D efekty, ale spíš okatého předvádění, co všechno může létat vzduchem. Kam se poděly hordy tupých zombie, se kterýma byla sranda? Teď z nich udělali atlety, dali jim zbraně, posadili je do aut a tak dále. Vůbec všechny proměny šly špatným směrem - z bývalých spojenců udělají nejhorší nepřátele, z Alice obyčejnou ženu (vím), z roztomilé Červené královny udělají protivný virus atd. Zlaté časy do Apokalypsy a Zániku. Kromě příběhu jsem si vzpomněl i na to, jak si Milla tehdy tak urputně nehlídala stejný kostým, co měla předtím a divák viděl víc, než měl. Dnes je vše dokonalé, uhlazené, nudné. ()

Onicek

Jsem fanda Resident filmů s Millou. Ovšem tento mě zklamal, nudil jsem se a vůbec mě nebavil příběh - ucourané, nepřesvědčivá japonská agentka, neustále utíkající děj do několika směrů, čert aby se v tom vyznal....pomalu si říkám, že je to tak akorát a hrdinka by mohla konečně dokončit svojí misi i za cenu, že z ní bude zombie a někdo jí ustřelí palici. ()

Lightning

Residenty evily mam rád, rád zkouknu nějakou tu zombie akci. Ale tohle se opravdu moc nepovedlo. Film nudí sám o sobě, jediný pozitivum jsem tam našel a co mne potěšilo, přítomnost více hrdinů z her(I když mi jejich herecké obsazení tedy moc nesedlo ani u jednoho..Avšak konečně Leon,Berry :)).. Hurá Hurá((nebo ajaj..?)) ) . Residenta preferuji v animované podobě, ať už herní nebo filmové (Filmy RE:Degenerace,Zatracení).. Výsledná i tak je za 3. A na další díl se těším, a doufám v lepší zítřky. :-) Staré tváře také potěšilo vidět opět v akci. Konec vypadal dobře..vidět je v akci, bok po boku by byl zážitek, co bych si přál vidět.. :-) PS:Jill je sexy :P ()

Mrlah odpad!

Další bezduché zneužití a znásilnění kultovní videohry. Tvůrci si vzali název a pár postav ze hry a udělali si resident evil po svém. ()

pekos

Neverending Story for Resident Evil. Sága nemŕtvych, s hlavnou hrdinkou Alicou, zatiaľ nemá koniec. Prekvapujúco pokračuje vo vyrovnanom kvalitatívnom štýle a posúva sa z miesta na miesto. Aj keď sa občas logika deja posunie niekde dostratena, celkovo je táto Sága kultovnou záležitosťou pre jej fanúšikov. Pri sledovaní tejto časti som mal občas Déjà vu, "akoby som to už niekde videl" (Úsvit Mŕtvych alebo Počiatok), no vôbec to neprekážalo, ba naopak, tieto scény boli z celého filmu najzaujímavejšie. Vďaka pánovi Paul W.S.Andersonovi, scenáristovi a tiež režisérovi filmu, môžeme očakávať ďalšie pokračovanie. ()

qantip odpad!

Oj! Čekal jsem akční béčko, ale pro tohle i céčko je přehnané. Támhle Tonda z Bohnic by to natočil lépe a to je po trojité lobotomii. Možná jsem byl naivní, když jsem očekával něco víc než střídání zoufalých akčních scén s dementními (s prominutím, ale lépe to napsat nejde) dialogy. Ale tohle bylo přesně čeho jsem se dočkal. Chvíli jsem zvažoval dát alespoň jednu hvězdičku za intro a soundtrack, ale Milla je tak drsná, že by ji to stejně nezalichotilo. Protože tu kromě malých holčiček ji nic nevyvede z míry a to ani pár zlomených žeber a zástava srdce. ()

Mikkys

Film pěkných efektů, ale tím to končí. Příběh je o úplně o ničem a vracející se postavy to nijak nezachrání. Celý film je tak trochu umělý, vytvořený jen, aby byl další díl Resident evil. Nic víc. ()

Va33ek

Ve filmu je střídána jedna velká absurdita za druhou, už Afterlife na mě byl trochu přeplácanej, ale todle je teda něco. Pěkná píp! ()

LordLaser

Urobené na takej úrovni v akej sa odohráva samotný dej. Ako keby tvorcovi došli dobré nápady a chcel niečo upravovať z minulých dielov zároveň. ()

ferdomravec

Som velky fanusik zombie zanru a pozriem si aj sracky od Uwe Bolla ale toto malo s klasickym zombie filmom spolocne prd. Jedine co na tomto filme zanieco stalo bolo uvodne intro s perfektnou hudbou. Za to 2*. ()

mpet

Co se to s touto sérií děje??? V pořadí páté pokračování nepřineslo nic jiného než jen akční blbost, která postrádá absolutně nějakou logiku a příběh. Toto už nemělo vidět světlo světa. Je to velká škoda neboť tuto sérii jsem měl docela rád, ale teď již opravdu nevím jestli budu mýt chuť vidět to co přinese další díl. Největší zklamání roku 2012. ()

Pe4Ce22

Wow. No po posledním dílu jsem si říkal, že už to horší bejt nemůže, ale očividně jsem se spletl. 1 hvězdu dávám jen proto, že když člověk vypne mozek a ve filmu nehledá žádný smysl,tak některé akční scény jsou celkem fajn. Toť vše. ()

Baerdeller

Zajímavé. Obě (krom zdejší Míli mám na mysli Katku z Underworldu) stárnoucí hrdinky v dlouholetých akčních, béčkově-latexových sériích jsou konfrontovány s mateřstvím. Nicméně na rozdíl od ucházejícího Underworld Awakening, který si svojí béčkovou "kvalitu" +- stále drží, RE klesá s každým dílem o stupínek níž. Retribution je aktuálně zhruba někde mezi efkem a géčkem... ()

Zkáza Pompejí bude sexy

Zkáza Pompejí bude sexy