Hlavní hrdinkou snímku Now Is Good je mladá dívka Tessa Scott (Dakota Fanning), která i přes svůj nízký věk umírá na leukémii. Tessa, která je smířena se svou nemocí, ovšem nehodlá pasivně čekat na to, až její čas vyprší, a proto si sepíše seznam věcí, které by ráda ještě stihla. Jednou z priorit na jejím seznamu je ztráta panenství. (Riddick77)

BUBO26

Mám trochu problém hodnotiť tento film, keďže som čítal knihu a je to jedna z mojich obľúbených kníh. Film poňal mnohé veci inak a slabšie ako v knihe, no napriek sa jedná o veľmi pekný a dojímavý film. Mal som ale trochu problém s výberom hercov. Dakota mi do tejto role vôbec nepasovala. Bola síce krehká a zraniteľná, ale nemyslím, že to zahrala dobre. Rovnako to cítim u Adama. Potešili ale Tessiny rodičia v podaní vždy skvelej Olivie a Paddyho. Celý film bol ale príliš povrchný a príliš zameraný na hlavnú dejovú líniu. Veľmi slabé 4*. ()

Falco.araea

Zase nějaká optimistka, co si snaží užít života, než umře? Nebylo to úplně špatné, ale teda úplně dobré taky zdaleka ne. ()

dogma97

Nenaplněné očekávání z vysokého hodnocení (včetně pěti vyvolených z mé dvacítky - máte na zahrádce trpaslíka nebo co?). Značně laciné až kýčovité. Ano, Dakota je přiměřeně anemická a křehká, ovšem toho hezounka z Beverly Hills, který by mohl se svým přiblblým výrazem z fleku alternovat Kouďáka ze Step by Step, jsem nevydýchal do samého konce. ()

Miagy

Ťažko sa hodnotí niečo tak psychicky náročné, niečo tak skutočne dramatické a citlivé. Extrémne citlivá ( v podstate sa jedná o najcitlivejšiu tému, s akou sa človek môže v živote stretnúť - choroba a prípadná smrť dieťaťa) téma, bola sfilmovaná veľmi zvláštnym spôsobom - mierne drzo, avšak pravdivo a na konci dosť emočne vypäto. Sú filmy a filmy....toto je film, čo človeku povie : teraz sa zastav, zamysli, popremýšľaj...či si život dostatočne užívaš...predtým ako sa na veky pominieš. 5* bez akejkoľvek nutnosti premýšľať. Dakota je už pani herečka. ()

TommyDiamond

Jemný a citlivý snímek o mladé statečné dívce, která umírá na leukemii. Svůj osud bere s nadhledem a snaží se zbývající dny prožít co nejefektněji. I když je příběh velmi smutný a vždy je škoda každého mladého života, tak jsem v poslední době podobnými filmy přesycen. Na víc než na tři hvězdy to bohužel nevidím ()

smajly

Tohle mě vzalo. Nejspíš díky přirozeným hereckým výkonům a celkové skromnosti filmu, která působila velice příjemně. I když jde o velmi citlivé a smutné téma, podařilo se tvůrcům vyvarovat toho, aby v průběhu filmu sklouzl jeho děj do podbízivého dojáku. Pro mě osobně jde o jeden z nejlepších evropských filmů posledních let a i když je to opravdu nádherný film, raději jej už nechci nikdy vidět. Hodnotím na 85 %. ()

rezzzy

Řvala jsem někde od první třetiny až do konce. Tak moc to na mě působilo, což - ačkoliv teď po čase přesně nevím čím - je dobrý, protože to znamená, že snímek stojí za to se podívat znovu a zjistit to. ()

Shitonit

Asi jsem se díval jinam, na něco jinýho? Šel jsem do Dakoty po hlavě, a spadnul jsem vzteky na prdel. . .neoslovilo, nebavilo. ()

thepeabody

Opakované téma stejně jak ho známe a přece zase trochu jinak. Kromě Dakoty mi ostatní herci přišli celkem nezáživní, film mě sice bavil, ale měl jsem pocit, že se mu nedaří vyvolávat nějaké větší emoce. No, to jsem ještě nevěděl, že celý konec probrečím a budu z toho tak říkajíc v... . ()

GabikaHarmen

Je to typ "vydieračského" filmu, ktorému z ľútosti nechcete dať len priemerné 3*, hoc všetci dobre vieme, že tento film nestojí až tak za veľa, okrem pár pekných momentov ako cválajúce kone, nádherné západy slnka, snové predstavy.. toto málo mi naozaj celkom očistilo dušu.. ()

miki68cz

Silné, lidské, živé, plné emocí jako život sám. Žijte každou vteřinu jako by byla poslední a užívejte ji jako by trvala rok. Ten kdo tvořil soundtrack k tomuto filmu byl genius. Děkuji Dakoto, pokolikáté už a kolikrát ještě? ()

jafuska

Drama o vážně nemocné dívce, které zbývají pár týdnů života, ale chce si je užít podle svého, podobné filmy byli natočené už několikrát, ale vždycky se na ně ráda podívám, tento žánr byl natočený citlivě, navíc se sympatickými herci, Tessa byla taky super, a proto jsem ráda, že jsem tento film mohla vidět ()

GoustDog

A víte co? Já tomu vpálím hodnocení nejvyšší! Téma je sice omleté, ale postavy jsou skvěle napsané a zahrané. Drobné niance dělají pak tento film jiný. Není zde co vytknout. Vše plyne nenásilně a jaksi "opravdově". Některé dialogy jsou až překvapivě dobré a k zamyšlení (ne, nemyslím klasické sračkoidní řečičky, co mají rozplakat, jak v tomto žánru bývá občas zvykem:D) A pokud by se mě někdo zeptal, jaký film s touto tematikou bych mu doporučil, tak to bude tento. Dakota Fanning válí. ()

Mr.nachos

Tak jsem si zase jednou pobrečela, utrousila plný počet hvězdiček a budu doufat, že takových filmů bude víc a víc. Každopádně tenhle film by si zasĺoužil mnohem více pozornosti, než jaké se mu dostává. A co se hereckého obsazení týče, tak Dakota Fanning tady přímo exceluje. Když si vezmu, kolik jí v době natáčení bylo, je úžasné, jak dokázala ztvárnit tak náročnou postavu. ()

weird

Byl to film na blind. Po pár minutách mi na mysli vytanuly Hvězdy nám nepřály - na konci filmu jsem se tomuhle zhodnocení musela jenom smát, protože oproti 100% americkým hvězdám bylo toto anglické nenápadné drama plné vkusného humoru tam, kde byl humor zamýšlen a vypjatý na předurčených místech. Ačkoli je film předvídatelný (jak by nemohl být?) a "sladké štěňátko" Adama v podání Jeremyho Irvina jsem musela doslova přetrpět, zaslouží si film 4* ne méně. ()