Reklama

Reklama

Nashville

(seriál)
Trailer
Drama / Rodinný / Hudební
USA, (2012–2018), 88 h 51 min (Minutáž: 41–44 min)

Tvůrci:

Callie Khouri

Hrají:

Connie Britton, Hayden Panettiere, Eric Close, Charles Esten, Jonathan Jackson, Sam Palladio, Kourtney Hansen, Robert Wisdom, Powers Boothe, Judith Hoag (více)
(další profese)

Série(6) / Epizody(124)

Videa (40)

Trailer

Recenze (23)

AneeR 

všechny recenze uživatele

Country hudbu zrovna moc neposlouchám,ale v tomhle seriálu mi to ani vůbec nevadí dokonce jsem si jí zamilovala.Hudba,rodinné spory,skvělý soundtrack,výborný děj,úžasná Connie Britton(Rayna) a hlavně neodolatelná kráska Hayden Panettiere(Juliette). Po shlédnutí pilotu a dalších pár dílů dávám tomuto seriálu velkou šanci. ()

geklon

všechny recenze uživatele

Dallas? Né, Naschvile. Potenciál prakticky stejnej jako v případě ropné ságy, ale do prkýnka, nevím proč něco mě na téhle nalakované tří akordové odrhovačce těžce přitahuje... né není to ani vyhnívající Connie a ani královna honících fantazií Hayden. Je to ta nezvykle neznámá půda, ta americká country scéna...... tak neznámá, že mě to fakt bere. Tohle je vážně Amerika, se vší tou ubohou pozlacenou škvárou a 90' záměrem, z muziky vyždímat co nejvíc. Pilot je vážně zajímavý..... především díky tématu. Uvidíme jak dlouho se může tahle country opera udržet v mém zájmu. Rozhodně vážnej kandidát na mý velký Guilty Plessure. ()

Reklama

kleopatra 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Hudební seriálek, který se nevzdává a táhne se tak dlouho, dokud si ho neoblíbíte nebo si někde po cestě do finále neprostřelíte mozek při tisícím pohledu na uplakanou tvář. Přitáhne jméno Callie Khouri, autorky scénáře filmu Thelma a Louise a člověk to tam pořád tak jako obsesivně hledá, jenže marně. Písničky jsou kupodivu docela snesitelné a chytlavé. ()

rosewita 

všechny recenze uživatele

Seriál pre fanúšikov country hudby je ako balzam na dušu. Pre tých, čo neobľubujú tento štýl hudby, seriál môže byť otravný, je tam ozaj dosť hudby. Oceňujem, že seriál zachytáva momentálne problémy tejto scény (definovanie tradičnej country music v kontraste Rayna/Juliette), ktoré sa aj v reále riešia, napr. najnovší rozruch okolo vyjadrení Blake Sheltona o "Old Farts" country music. Pre fanúšikov country skvelé momenty seriálu, keď sa objaví skutočná country hviezda, napr. Chris Young na party vydavateľstva v 11.časti prvej série. ()

Dejna 

všechny recenze uživatele

Tak tohle mě baví, opravdu moc! Mám za sebou teprve první řadu, ale už teď jsem nadšená, Rayna je ženská a star, jak má být a Juliette si i přes její povahu nelze neoblíbit.. Vedlejší postavy a jejich příběhy také šlapou jak hodinky (jen nějak nemůžu přijít na chuť přeslazené Scarlett a jejím věčně našpuleným rtům :-). Moc se mi líbil příběh Averyho a jeho "cesta" ke slávě, jo, takhle to asi v showbusinessu chodí, baby :-)), nebo dějová linka Deacon - Juliettina máma - závislost. O jiskření mezi ústřední dvojicí (kterou je pro mě Rayna a Deacon) ani nemluvě, ten společný akustický duet na jevišti někdy v polovině první řady byl naprosto dechberoucí. No a poslední dva díly první řady - masakr. :-o Takže za mě 4,5 z 5 - postavy, hudba a děj, vše naprosto super! Aktualizace po 05x09: Přidávám pátou hvězdičku, i když s těžkým srdcem a slzami v očích.. Connie Britton byla, je a bude úžasná! ()

Galerie (740)

Zajímavosti (1)

  • Všechny epizody 1. série kromě té první jsou pojmenované podle pisní Hanka Williamse. (Missa08)

Reklama

Reklama