Shredder

Je to cele presne take, ako clovek ocakava. Enormna davka klise, sentimentality, vycitiek a lutosti so zavanom senility. Dolezite je vsak tiez spracovanie. Je zrejme, ze film v ktorom proti sebe boxuju sedemdesiatnici nebude smrtelne vaznou dramou. To vsak neznamena, ze Grudge Matchu chybaju emocie, obzvlast v zavere, napriek tomu, ze som citil kalkul som sa im neubranil. Humor mi sadol, obsadenie je sympaticke, film sa vydaril. Uprimne, nemame tu docinenia s nicim revolucnym, len s velmi sikovnou a prefikanou hrou s uspesnymi klise a keby som hodnotil uplne objektivne bolo by to na 3 -3,5 hviezdicky, ale kvoli naozaj prijemnemu filmovemu zazitku som sa nakoniec priklonil k lepsiemu hodnoteniu. ()

Maniik88

Rocky a Zúriaci býk v jednom filme, čo by sme za to dali pred 20-30 rokmi. Jednu * strhávam za otrasnú osinu v zadku, za toho vyplešteného, ukričaného negra. Už dávno ma niekto tak nevytáčal, našťastie tam nebol v kuse. Ja si myslím, že De Niro a Silly si to užili, pospomínali na staré dobré časy a my s nimi. Bola to fajn oddychovka, nenásilná, humorná a proste tak akurát. Súboj bol taký Rockyovsko nereálny, tréning rockyovský, motanice okolo syna trochu moc na dojáka, ale ako celok fajn a nebyť tej ploštice, dám 4*. ()

vozralec

Postupně se to rozjede ve slušnou a místy vtipnou podívanou. Malý black manager tu být nemusel. Naopak chlapeček po dlouhé době nebyl ve filmu jen zbytečným spratkem. ()

windows

Důchodcovský dýchanek, který nijak neosloví. Na komedii přehnaně trapné. Kevin Hart mě už lezl krkem. Sly a De Niro hrůza. ()

sWONDER

Velká, velká zabava.Takmer všetci pekelne hláškujú. Z ústrednej dvojice je tažké si vybrať favorita, lebo obe postavy sú zaujímavé a ja som fandil obom. Príbeh je solídny a klišé vôbec nevadí, vládnu perfektné diaógy, prijemná civilnosť a výborní herci. Samotný súboj bol tiež dosť vtipný, no tu už to asi sranda byť nemala. Ja som ale nadmieru spokojný. ()

TommyDiamond

Před shlédnutím jsem se na film Zpátky do ringu díval skrz prsty. Původně jsem třeba před shlédnutím odsoudil na nemilost i Ocelovou pěst a Warriora. Nevím proč,ale vždycky filmy, které se točí okolo ringu odsuzuji a pak se mi tolik líbí.... Jsem rád, že to Sly a DeNiro vzali z té humornější stránky. I když jim je dohromady skoro 140 let a závěrečný souboj musel být sestříhán do koukatelné podoby, tak před jejich elánem a odhodláním smekám. Do jejich vydařeného kočkování navíc přibyl šílený agent K.Hart, trenér A.Arkin s velice zastaralými metodami a nestárnoucím K.Basinger...... Bavil jsem se a dám tomuto snímku čtyři hvězdy ()

TSZ

Kim Basinger, Sly Stallone, Robert DeNiro a mobily Nokia...každý z uvedených se tu s něčím loučil. Sly a DeNiro se (doufám) loučí s rolemi v boxerských filmech, Kim Basinger hrála zřejmě naposledy něčí osudovou ženu a mobily Nokia už asi taky v žádném filmu neuvidíme. Minimálně Robert a Sylvester si však zasloužili rozloučení režírované lepším režisérem a sepsané kvalitnějším scénaristou, vtipů tam bylo až moc (alespoň k mírnému¨ úsměvu mě však přinutil cca každý desátý), takže mi časem nezbylo než vnímat neustálé povzdechy všech zúčastněných, jak jsou hrozně staří. A to už by po dvou hodinách nebylo zábavné, ani kdyby to točil Ridley Scott. P.S.:Ten rádoby vtipný černoch byl na zabití a kdyby ho v závěru oba hlavní hrdinové společně seřezali, klidně bych zvedl hodnocení o dva body. ()

speedy7929

Pohodový nedelný poobedný film pri ktorom sa človek zabaví a má aj zážitok zo sveta športu. Dve herecké boxérske ikony v jednom filme. Od začiatku som fandil Razorovi, ktorý to aj dotiahol tam kam mal. Každú scénu sprevádzali známe pesničky, ktoré sa extrémne hodili do situácie. Všetko dopĺňal Kevin Hart ako pasák a dohadzovač zápasov. ()

Marator

Co se v roce 2013 nepovedlo spojením starých bardů De Niro + Travolta v Sezóně zabíjení, Stallone + Schwarznegger v Plánu útěku, to skvěle vyšlo dvojici Stallone + De Niro v Zpátky do ringu. Razor "Rocky" a Kid "Zuřící býk", dva odvěcí rivalové jak v ringu, tak v lásce. Svoje role zvládli velmi dobře a v jejich osobitém stylu,. Dobře jim sekunduje i spojnice zápasu po 30 letech Kevin Hart. Kim Basinger je tam spíše taková šedá myš i když v zásadní roli. Ač jsem se obával dalšího průšvihu o kterém se zmiňuji v úvodní větě, film mne překvapil, potěšil a skoro dojal k mokrým kapkám na tváři. Jen málo chybělo k bodové pětce. Ale to se může stát třeba po druhé projekci. ()

DjangoDoe

Slušná zábava vyjadrená ako pocta boxovému žánru. Je jedno, že vo filme vystupuje Stallone ako nejaký Razor a DeNiro ako Kid, každý, kto pozná pojmy ako Zúriaci býk alebo Rocky si samozrejme predstavuje duel dvoch boxerských legiend. Napriek pár slabším chvíľkam, si film dokáže udržať vtipné tempo, do ktorého sú samozrejme zamixované emotívne chvíľky vygradované záverečným zápasom. Na druhej strane nečakajte emotívne vodopády ako pri Warriorovi. P.s. Rozhodne lepšie kombo Stalloneho s DeNiroom ako so Schwarzeneggrom ()

masekjc

Mě to sedlo báječně, bál jsem se hluchých míst a srdcervoucích dialogů ale vůbec nic. Je to parádně vyvážený a se spoustou vtipných hlášek a scének odkazujících na předchozí boxerské snímky hlavních aktérů. Z na první pohled hloupého nápadu postavit proti sobě dva boxerský a herecký veterány vzešlo něco v co jsem vážně nedoufal...ale povedlo se to parádně. 8/10 ()

oldy

Doufám,že to je naposled co se "perou". Není jim 30,40 ani 50 let. :) Beru tento film jako ukončeni jejich boxové kariery. Slušný snimek 75% :) ()

Bezda22

I přes to, že jsem se bavil dost, je to trošku zklamání. I přes dost hlášek a takovejch těch fórků (který mimochodem byly fakt vtipný a zábavný) sem čekal víc srandy. Mělo to takový tichý místa, kdy se moc nedělo. Ale výkon Stallona a De Nira je úchvatnej. Dávám 80%, což je v mym hodnocení hranice mezi 4 a 5 hvězdama. Tady zůstanu u čtyř. I když možná za čas, až se mi to rozleží a kouknu znova, možná to zvednu. ()

mac000

Co do akce nepochybně tento film nemůže konkurovat tvrdým superhrdinům filmů 21. století, ale vtipné dialogy a parodování sama sebe v rolích, které před desítkami let přinesli oběma protagonistům velký komerční úspěch, dělají z Grudge Match nečekaně příjemnou podívanou, u které ani není tak důležité "jak to dopadne" . Nevypínejte film po prvním náběhu závěrečných titulků, dodatky vsunuté mezi titulky stojí za to ! ()

papadoce

Sly točí na sklonku svojej kariéry (života) filmy, ktoré potešia nejedného pamätníka rokov osemdesiatych a deväťdesiatych. Je to zábavné, milé a viac ako pozerateľné a dúfam, že v tom nemieni poľaviť. Obsadenie bolo skvelé, ale kraľuje tomu jednoznačne Alan Arkin. ()

Alojs

Ne náhodou se podbízí otázka, jestli tohle není ten správný žánr pro dosluhující akční veterány. Uvěřitelné, úsměvné, romantické a plné funkční chemie. Myslím, že i Arnie by měl pouvažovat. Bicepsy stranou (částečně) a vtipná sebereflexe na scénu. ()

Godhaj

,,You have, you got iPad?“ ,,No, I got in the rear the couch.“ Stallonovo rozloučení se svou boxerskou rolí už proběhlo v Rockym Balboovi, a to poměrně důstojně a se ctí. Tenhle film je proti tomu už jen důchodcovská taškařice, kde si ze sebe střílí Stallone a De Niro, což je sice docela legrace, ale ten náboj už tam necítím. Obě hlavní postavy mě teda nechytly, tak jak měly, a proto mě ani jejich citové peripetie příliš nezajímaly. Další vadou na kráse je role Kevina Harta, která je jen hloupá a nepříjemná. Ale abych jen nehaněl, tak film je zrežírovaný zručně, má příjemné tempo a konec mě trochu dojal, i když byl vykalkulovaný. Na jedno podívání tak tento snímek neuškodí, vícekrát si jej ale nezopakuji. ()

Kjubatura

Nikdy sem nemyslel, že po Rockym VI, mě tenhle film bude bavit, ale je to naprostá pecka, vřele doporučuji všem, je to opravdu peckovní podívaná. ()

Nicolas Cage v Expendables 3 – potvrzeno!

Nicolas Cage v Expendables 3 – potvrzeno!

06.11.2012