Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Superpero
  ***

  Příjemnej film, kde oba pardálové parafrázují své slavné boxerské hrdiny z dřívějších a o mnoho lepších filmů. Odkazy jako když se Stallone chystá mlátit do masa a De Niro dělá trapnýho baviče ve svý vlastní hospodě jsou fajn, ale prostě už to je jen ohlížení se za starejma dobrejma časama, bez invence. Prostě přesně víte, co se tam bude dít a i když se na to vlastně kouká docela dobře, tak už mi to nějak nestačilo. A ten malej chlapeček byl jednoznačně nejotravnější dítě tisíciletí. Tím jeho pisklavym hlasem bych mučil vězně. Kdybych to ale náhodou někdy naladil v telce, tak bych se zaradoval a dočuměl to.(20.4.2014)

 • B!shop
  ****

  Na tohle jsem se dlouho tesil a rozhodne nejsem zklamanej, ale necekejte nejakou ultimatni komedii. Samozrejme se sem tam nejakej forek nebo hlaska povede, do toho par sparodovani Rockyho, ale to je tak vse. Vetsinu casu to je silne prijemnej film o dvou starnoucich legendach, ktery se na stary kolena snazi jeste neco udelat se svym zivotem, proste misty to neni ani tak komedie, jako spis neco ve stylu Rockyho Balboy. Navic nebudem si nic nalhavat, i kdyz oba hlavni herci urcite makali jak sileny, aby se dostali do formy, v ringu bez tricka je na jejich vrascitou vytahanou kuzi docela smutnej pohled. Celkove sice v zasade spokojenost, ale po druhy uz to videt nemusim.(9.5.2014)

 • Roman.Ticka
  *****

  Rocky 7 jak vyšitý do americké vlajky s nezbytnou dávkou patosu, ale stylem, který si zaslouží obdiv. Takhle nějak si představuji splnění amerického snu, dobytí Hollywoodu, což obě Legendy jasně dokazují na plátně i mimo něj. Nechyběly zajímavé až bizarní scenérie, viz město z ptačí perspektivy nebo bydlení pod mostem(doslova), ukecaná černá huba, vulgární stařík, femme fatale, vztahový propletenec bez většího zauzlení a pochopitelně morální dilemata ušitá přímo na míru každému z hrdinů. GentleMana Slye netřeba dál ohledně superlativ rozebírat a zuřivý býk Niro v mých očích překvapivě stále roste výš. Za nostalgií nabité scény příprav do ringu a samotného zápasu pěkně natvrdo po staromilsku nemůžu jít níž, ani kdybych neviděla na obě oči, natož jediný díl hvězdné boxerské série.(6.2.2014)

 • HAL
  ****

  Už asi sto padesátý návrat Slye, teď pro jistotu i s De Nirem - působí to už docela unaveným dojmem, jsou to prostě přestárlí dědci takže už to nemůže být jiné než seniorská pohádka s očekávatelným vztahově romantickým bonusem, tady už těsně na hranici překombinovanosti. Ale funguje to, a bez trapnosti a smutného kroucení hlavou, což je asi největší pochvala, oni jsou prostě dost dobří herci a s dobře napsaným scénářem to ustáli se ctí. Bez překvapení a bez nadšení, ale se ctí. Jako když z předchozí "návratovky" Rocky Balboa seberete dravost a drama, a přidáte De Nira a lehkou komediálnost. A zaokrouhluji nahoru za brilantní potitulkový gag . 7/10(11.11.2014)

 • 3DD!3
  ****

  Rocky vs. Lamotta si dávají na hubu v poměrně slušné komedii o rodině a sportovním duchu. Celým filmem se táhne příjemný old-school odér a Sly i De Niro si ze sebe i ze svých slavnějších rolí dokážou udělat srandu. Vedlejší party jsou velice dobře obsazené, nejsympatičtější je jednoznačně synátor Jon Bernthal a dědula Alan Arkin. Nebýt tak toho velkého mínusu v podobě užvaněného, debilního černocha... Nemám televizi. Oblbuje to.(1.4.2014)

 • - Keď sa Sally (Kim Basinger) rozpráva s Razorom (Sylvester Stallone) pri jeho dome, nepatrične sa mení panoráma za jej chrbtom, objavuje sa a znovu mizne idúci vlak v pozadí. (Laslo)

 • - Robert De Niro potřeboval shodit nadbytečných 18 kg. Ujal se ho dlouholetý osobní trenér Stalloneho a tvrdým tréninkem se jim vytyčený cíl podařilo splnit. (jenik71)

 • - Závěrečný match se odehrál v Consol Energy Center, což je domácí aréna Pittsburghu Penguins. (Punisher)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace