Danny zdědil lázně v horách a chce se tam s přáteli zajet podívat. Nikdo z nich však netuší, že je čeká setkání s krvežíznivými kanibaly... Danny pracoval jako burzovní makléř, ale velký stres ho přivedl až na pokraj sebevraždy. Nemá žádnou rodinu, byl adoptován, a jeho rodinu vlastně tvoří jeho přátelé. Když se dozví, že zdědil hluboko v horách lázně Hobb Springs, zajede se tam i s kamarády podívat. Očekává nějakou malou chaloupku, ale komplex je opravdu velký. Starají se o něj sourozenci Sally a Jackson. Hluboko v lesích žijí i jejich příbuzní, zdegenerovaní a nesmírně krutí kanibalové. To však Danny ani nikdo z party zatím neví. Danny je rád, že našel rodinu, o které se domníval, že ji nemá. Zpočátku je takový rozpačitý, ale postupně se stále více přiklání k názoru, že by bylo nejlepší lázně zrekonstruovat a věnovat se jejich provozu. Sally a Jackson mají s Dannym plány, o kterých Danny zatím neví. Danny je vyvolený k tomu, aby měl se Sally dítě, a ozdravil tak rodovou krev. Sally a Jackson postupně likvidují jednotlivé členy party, ať sami, nebo za pomoci svých zmutovaných krutých příbuzných. Jednoho večera přesvědčí Dannyho, aby se s nimi vydal za ostatními příbuznými do lesa. To, co Danny vidí, ho šokuje a nevěří, že by to mohli být jeho příbuzní, ale poté, co vypije nápoj, který mu Jackson podá, se Danny změní. Má se Sally sex před očima všech, a když se vrátí do hotelu, ve kterém zbyla už jen Toni a dva kamarádi, chová se podivně. Zpočátku tvrdí, že jen hodně pil, a chce, aby odjeli. On zůstane se svou rodinou a bude se starat o hotel. Toni ho tam nechce nechat. Je jasné, že to místo a ti, kteří v něm žijí, nejsou normální. Ráda by Dannyho zachránila, ale je příliš pozdě, Danny už se rozhodl, že bude žít se svou rodinou, a Sally si vybral jako životní partnerku. Kanibalové zabijí přátele a mezi Toni a Sally dojde ke rvačce. Toni má navrch, Sally opaří v horkém prameni, ale na pomoc jí přijde Jackson, který chce Toni zabít. Danny se na chvíli vzpamatuje a chce, aby utekla, ale Toni toho ví příliš, a tak ji Jackson dostihne a zabije. Z Dannyho přátel už nezůstal mezi živými ani jeden. O několik měsíců později je Danny v roli správce svého hotelu a se Sally, která je po rvačce znetvořená a na invalidním vozíku, provozuje sex před očima svých kanibalských příbuzných. Doufají, že se jim podaří počít dítě. (TV Prima)

Johny M.

Podprůměrnej horor s nadprůměrnym gore, možná o něco lepší než předchozí díly, ale stejně na něj asi hodně rychle zapomenu. Ale nebudu si tu na rozdíl od jiných na něco hrát a dávat odpad jen proto, že je to už 6tý díl, zase tak zlý to rozhodně nebylo... ()

helraiser

A tohle mělo jako být co? Tak tohle byla skutečně katastrofa a pohřbení kdysi slušné lesní naháněné a při tom Začátek s ciklistama vypadal slušně, ale co přišlo poté, to se snad nedá ani popsal. Konce některých sérií jsou opravdu kruté. ()

Rawar

Milé incestní, soft monster porno s flegmatickým hlavním hrdinou se sklony ke krvavé sodomii a jeho hezkou sestrou, která to ráda ve stoje u ohně za hlaholení deformované čeládky. Kolem toho se nám po lese prohání pár myslivců s pérem Sojky za kloboukem, z malebné chaloupky se line vůně pečených žebírek a už tak pohádkovou atmosféru nám dokresluje všudypřítomná scenérie lesa Řáholce, ve kterém místo ostružin narazíte na žiletkový drát. Moc záživná a neotřelá podívaná. A pokud jste dobytkové a povahy zvrácené, klidně si ho/ji u toho vymrskejte. Po dokoukání ovšem musím uznat, že to bylo moc hezké a závěrečná láska na gynekologické židli mě zahřála u srdéčka. Ti dva se měli opravdu rádi ()

zberatel

Preco ? Jednicka a dvojka boli mnamky. Trojka este budiz. 4ku som nedokazal dopozerat ale skusim na druhy pokus a 5ka bola taka stupidna az dementne zabavna. ALE .. Zaklad bol o boji "turistov" vs "mutantov", o preziti a pomste, to ale uz skoncilo trojkou.. VELKA SKODA KAM SA SERIA VYBRALA. ()

andrew88 odpad!

Tak tohle byl opravdu Last resort! Naši tři známí kanibalové slouží nějaké incestní dvojce, která zláká psychicky chorého mladíka, aby se s nimi oddával sexu a vraždění...Toto pokračování je naprosté béčko...možná céčko...bez špetky nápadu, napětí nebo smysluplného dialogu s průhledným scénářem jak papír...jediné co si vybavím, tak je "Danny, Danny"..."this is not ur family"...pořád dokola. A navíc tříprsťák a spol mají tak levné masky, že bych si je nevzal ani na maškarní...jde prostě vidět ten malý rozpočet..nechápu teda potřebu točit tento díl :(( ()

Hellknight12

Čo to malo znamenať? Kde sa podel pôvodný príbeh? Vážne? Z čistej vyvražďovačky spraviť incestno masochisticke porno? Zvyšok asi ani netreba komentovať. Celkové hodnotenie za mňa je 10%. Aj to len za pokus o natočenie. ()

dannyd14 odpad!

Najhorší diel, ktorý mohol kedy vzniknúť, 45 minút sa nič nedeje poriadne, len nudné keci, potulky po hore, sem-tam 1 vražda, ale to je niečo tak predvídateľné, tupé, že to nemá obdoby. Kanibali v plášťoch ako mnísi, zabíjajúci v hoteli? WTF?! Každým dielom táto séria upadá do strašných sra*iek, čo je veľká škoda, pretože prvé dva diely boli kvalitné, potom prišiel na pľac Declan O´Brien, ktorý to spackal ako sa len dalo, nová zmena režisérskeho kresla to celé potopila. Na podobný sposob ako bazén. ()

beso74

Začiatok ako variácia na lov z Posledného mohykána, akurát, že sa tu neloví žiaden jeleň a zvyšok ako mix nie príliš vydarených príbehov z červenej knižnice s ešte menej vydarenými krátkymi filmami o zabíjaní. Bez financií, nápadu a chuti sa film, ktorý by sa páčil aspoň polovičke divákov natočiť nedá. Vedľajšia rodová línia reprezentovaná "takmer normálnymi" jedincami je len zúfalým pokusom tvorcov doniesť do stuchnutých stojatých vôd série W.T. trochu sviežeho vzduchu. Žiaľ, experiment nejako nevyšiel a tak okrem poznatku, že medzi kanibalmi je vyhľadávaný incest, mi tento film neposkytol nič, čo by stálo za zmienku. A popravdenie, ani táto informácia nie je z tých, po ktorých by človek aktívne pátral. ()

Amynka

No, tak na tohle jsem se fakt těšila, protože zatím se mi líbily všechny díly...ale tenhle mě docela zklamal..Jako přišlo mi, že naši mutantíci měli podstatně menší roli...naštěstí ta blondýna byla správně úchylná-to jak spojila zabití toho kluka s uspokojením:-D Ale přišlo mi, že to jsem si spíš mohla kvůli uspokojení pustit porno a nezabývat se tímhle, protože po hororový stránce je to až na asi dvě nebo tři dobrý vraždy děs!!!Vždyť se tam až do víc jak půlky nic neděje..Jako joo, prostředí starého hotelu je super, ale jinak to celý na mě působilo tak nějak negativně...tenhle díl mi moc nesednul..teda kdyby to byl samostatnej film, tak budu asi docela nadšená, ale jako pokračování mnou milovanejch předchozích dílů to je pro mě fakt velký zklamání..:-( ()

masekjc

O trochu lepší než 5. díl. Každopádně se opět nikdo z tvůrců nepoučil z předešlých chyb (demence všeho a všech) a dovolí si ještě parazitovat na jméně této série, což je znát především mutující rodinkou, která v podstatě je jen uměle a křečovitě naroubována do tohoto pokračování. Ač pátý díl vše zazdil, tušil jsem že ještě něco přijde...ale znovuzrození to rozhodně nebylo. Hvězda za erotiku, které je tu celkem dost a samozřejmě další za Wrong Turn mark. Tentokrát jsou ale ty dvě hvězdy silnější než u předešlého dílu. ()

JimDeNiro

Wrong Turn 6: Last Resort. Co říct... Snad jen, že mne to bavilo, kupodivu více než poslední 2 díly. čekal jsem tudíž odpad a dostal jsem koukatelnou jednohubku, ale s parádním cyklistickým úvodem. 45% ()

chlebo odpad!

Ten hlúpy nápad, keď pozvete naraz na návštevu priatelov aj rodinu a očakávate od toho nejakú symbiózu a pohodu, isto pozná väčšina z vás, priatelia. A tí, ktorí ste sa ho aj pokúšali zrealizovať, musíte vedieť, že to skrátka nefunguje. A obzvlášť, keď priatelia sú z mesta a rodina vidieka, pretože sociálny boj medzi perifériou a mestom naďalej tvrdo pokračuje aj v tomto, vraj už vyspelom storočí a zmier je, ako sa zdá, prakticky nemožný. Nuž, ako nefalšovanému vilidžerovi moje sympatie patrili skôr Dannymu a jeho rodinke úžasných než nechápavcom z meste, ktorých dokážu pobúriť aj najmenšie z normálu sa vymykajúce detaily, ako napríklad slušný a poctivý incest, a už vôbec nechcú integrovať degenerov do spoločnosti, no proste tfuj. S maximálnym pobúrením musím konštatovať, že spoločnosť sa počas celého svojho fungovania vôbec nezmenila..... Takže nekonečná jazda utešenej americkej rodinky mentálov ostáva naďalej sama proti všetkým a naďalej si kladie za úlohu vykynožiť všetkých nesympatických, kokotizmom zasiahnutých amerických teenov. A hoci je takýto nezvyčajný elán a zápal pre vec iste chvályhodný, ja osobne si myslím, že už pred rokmi bolo načase tieto ušľachtilé snahy prestať točiť. Zvedavým primitívom akým som aj ja totiž neustále pokračovania vždy spôsobia naivný záchvat zvedavosti a ešte naivnejšiu myšlienku, že Wrong Turn prinesie ešte niečo zaujímavé. Dúfam, že táto femily sešn všetkých incesťákov bola posledná bodka za touto vskutku dokonalou telenovelou. ()

Zombiepod odpad!

Žiadna zmena. Šieste pokračovanie gýčovej kraviny bez štipky tvorivej iniciatívy, s ešte nesympatickejšími hercami a debilnejším scenárom ako doteraz. Horšie však na tom je, že napriek tomu, že sa tam nedeje vôbec nič, a sotva sa na to človek so zdravým rozumom dokáže pozerať, starí známi lesní mutanti už dávno prestali byť desiví, ba dokonca sú priam na smiech. Odporúčam vyhnúť sa veľkou obchádzkou. ()

Najt

No upřímně jsem čekal větší průser a ono to tak špatný nebylo. Sice se tentokrát zabíjelo rychle, prakticky žádné nahánění, ani mučení, ale tady byl asi nejlepší na celým filmu příběh. Né, že by byl dobrý, ale oproti předchozím dílům to je zde "luxus". Taky se povedl výběr herců a prostředí hotelu odpovídalo dané tématice. Hlavní postava prošla taky změnou, aneb jak se z velkoměšťáka stane vidlácký úchyl. ()

petrik11

Stačilo wrongturnov. Naozaj stačilo. Čím ďalej to upadá. Tentokrát to autori skúsili zakryť softpornom a lacným prihlúplym vyvražďovaním a nejakým volaním rodiny. No hrôza. ()

Brano

Neviem do kedy chcú s touto šaškárňou pokračovať, ale od trojky je to takmer nepozerateľné. Opäť bez akejkoľvek logiky, len nech tam je čo najviac krvi. 1* dávam za pár dobrých krvavých scén a sympatickú Sadie Katz. /25%/ ()