Danny zdědil lázně v horách a chce se tam s přáteli zajet podívat. Nikdo z nich však netuší, že je čeká setkání s krvežíznivými kanibaly... Danny pracoval jako burzovní makléř, ale velký stres ho přivedl až na pokraj sebevraždy. Nemá žádnou rodinu, byl adoptován, a jeho rodinu vlastně tvoří jeho přátelé. Když se dozví, že zdědil hluboko v horách lázně Hobb Springs, zajede se tam i s kamarády podívat. Očekává nějakou malou chaloupku, ale komplex je opravdu velký. Starají se o něj sourozenci Sally a Jackson. Hluboko v lesích žijí i jejich příbuzní, zdegenerovaní a nesmírně krutí kanibalové. To však Danny ani nikdo z party zatím neví. Danny je rád, že našel rodinu, o které se domníval, že ji nemá. Zpočátku je takový rozpačitý, ale postupně se stále více přiklání k názoru, že by bylo nejlepší lázně zrekonstruovat a věnovat se jejich provozu. Sally a Jackson mají s Dannym plány, o kterých Danny zatím neví. Danny je vyvolený k tomu, aby měl se Sally dítě, a ozdravil tak rodovou krev. Sally a Jackson postupně likvidují jednotlivé členy party, ať sami, nebo za pomoci svých zmutovaných krutých příbuzných. Jednoho večera přesvědčí Dannyho, aby se s nimi vydal za ostatními příbuznými do lesa. To, co Danny vidí, ho šokuje a nevěří, že by to mohli být jeho příbuzní, ale poté, co vypije nápoj, který mu Jackson podá, se Danny změní. Má se Sally sex před očima všech, a když se vrátí do hotelu, ve kterém zbyla už jen Toni a dva kamarádi, chová se podivně. Zpočátku tvrdí, že jen hodně pil, a chce, aby odjeli. On zůstane se svou rodinou a bude se starat o hotel. Toni ho tam nechce nechat. Je jasné, že to místo a ti, kteří v něm žijí, nejsou normální. Ráda by Dannyho zachránila, ale je příliš pozdě, Danny už se rozhodl, že bude žít se svou rodinou, a Sally si vybral jako životní partnerku. Kanibalové zabijí přátele a mezi Toni a Sally dojde ke rvačce. Toni má navrch, Sally opaří v horkém prameni, ale na pomoc jí přijde Jackson, který chce Toni zabít. Danny se na chvíli vzpamatuje a chce, aby utekla, ale Toni toho ví příliš, a tak ji Jackson dostihne a zabije. Z Dannyho přátel už nezůstal mezi živými ani jeden. O několik měsíců později je Danny v roli správce svého hotelu a se Sally, která je po rvačce znetvořená a na invalidním vozíku, provozuje sex před očima svých kanibalských příbuzných. Doufají, že se jim podaří počít dítě. (TV Prima)

ondrula

Nejen že to bylo slabé, bylo to i nekonečně blbé. Atraktivní vřeštící neherečky, to je takový hororový klišé, že je to už únavný. Řemeslná stránka odfláknutá, skřet v montérkách s lučíkem otravnej. U exploitationu bych čekal alespoň nějaký ten gore (když už nic jinýho), ale i ten byl odfláklej. A hasící hadice v rektu to vážně nevytrhne. ()

Paldiny

Nehorázna amatérčina toto dedičstvo, ktoré ako keby vznikalo celý čas pod záštitou dajakého bočáku, no nakoniec tomu prišili status známej značky. Lenže na jej smolu, herci sú úplné polená, ťažko prehrávajú najmä v dramatických pasážach, dej-napätie-masky tiež nula bodov. Chýba tomu nadhľad a pre sériu neodmysliteľná brutalita. Zachytil som jeden lepší mord s hadicou v zadku, ostatok nuda. Erotika našťastie stále prítomná a film ponúkne jeden schopnejší režijný nápad, keď sledujeme padajúcu laň paralelne s policajtom po zásahu šípom. Inak strata času, aká dosť možno dopraje sérii na pár rokov odpich. ()

Reverger

Kde přesně jsou ty loňské sněhy? Nevím, ale nabídněte někdo Kubišce, jestli by to nechtěla zkusit přezpívat. Osobně musím říct, že lituji toho, že snímek nezískal Zlatý Glóbus. Tedy, pokud by zavedli kategorii Odvaha a Drzost. Jsem nadmíru spokojená, smím-li to říct takhle, protože po tomhle už není nikdy nic, jako dříve a síťované punčošky mi krásně tvarují a zvýrazňují nožky, tak krásné a předtím tolik ignorované. Vlastně za to může ten film. Porno. Film. Porno? Film? Hororový porno film? Jo, to už zní líp. Trochu tvůrce chápu, že se pro něco takového rozhodli. Mě někdo dát prostor, abych vyjádřil svou uměleckou stránku erotikou, děj se vůle boží. Překvapivě jedna hvězdička se tam našla. Asi je v tom hodně moc nadsázky, ale nic jiného nezbývá. Je to vylízaný víc než poslední miska bramborového salátu na odtučňovacím táboře, je to nesmírně otravné a rozhodně už to nikdy nebude takové. Rozhodně je to o hodně malinký chloupek lepší, než předchozí snímek, ale nemění to fakt, že je to vážně debilní. Klasická primitivní vyvražďovala, kterou stačí vidět jednou a je lepší se na místo činu nevracet. ()

Matros

A zase slabé. Režisér Valeri Milev měl k dispozici pouze 1 mil. USD a je to vidět. Nedivim se, že v roce 2021 už museli jít cestou rebootu série. ()

Wancohoff odpad!

to bol GRC ledva som sa donutil to dopozerat. pri pozerani som si prstom v nose vyvrtal dieru az do mozgu.nastastie mi pri tomto filme nebol teba rovnako, ako titulky ... ()

RomeroIsGod

Bohužel zatím nejslabší díl oblíbený sérky. Je to půl na půl šukání x vraždění, ale nemá to správnej drive. Něco tomu chybí, škoda. ()

Silviaxx

Ku Wrong Turn ako sérii sa nedokážem správať ani len trošku objektívne, keďže je to moja srdcovka, ktorá predstavovala prvý šialený, kanibalistický a násilný kúsok v mojom živote. Každý iný film, v ktorom by sa ťahalo už šieste pokračovanie by som pravdepodobne zavrhovala, ale pozerať sa na zdegenerovancov z hôr ma baviť nikdy neprestane. Zmena režiséra na mňa pôsobí prospešne, keďže Bloodlines mlelo naozaj z posledného, a teda séria priam kričala po sviežejšom vánku. Last resort je niekoľko levelov vyššie ako jeho posledný brat a stretávame sa tu so všetkým, na čo sme vo Wrong Turn zvyknutí. Dostatok zabíjačiek, krájačiek, sekačiek, brutalít, krvi, kanibalizmu, nechutností, zvrhlostí - možno trošku slabšie efekty a niečo sa mi nezdalo na maskách, ale nemôžem si pomôcť 4*! ()

Snake.Charmer

Místy jsem si připadal, že koukám na laciný erotický film na Nově. Ale cením alespoň částečný návrat k atmosféře prvních dílů (po naprosto otřesné čtyřce), slušný gore a to že jsem se docela dobře pobavil (samozřejmě z velké části na úkor tvůrců). ()

Game90

Začiatok na bicykloch = srdce podskočilo.....ale to čo pokračovalo potom....hviezda navyše za sekanice inak nič.....** ()

Matli

O něco málo lepší než předchozí díly a hlavně i trošku jiný, není to jen vyvražďovačka (ne že by se krví a končetinama šetřilo), ale připadá mi to jako start úplně nové série Wrong Turn. A od herců to bylo i relativně dobře zahrané. 48% ()

Israha

Takové dno, jako pětka, to není. Tolik k pozitivům. Nevím, o co se režisér pokoušel, když na pozadí nicotných bulharských exteriérů rozehrál tu těžkopádnou tirádu, která se snažila říct něco o tom, že pokrevní příbuzní budou stát vždy při vás, když vás přátelé odkopnou, ale výsledek byl děsný. Nezvládl natočit ani slasher, protože scénáristická práce s redukcí počtu protagonistů je úplně amatérská, a jako atmosférický horror to nefunguje už vůbec. Souhlasím nicméně s komentářem trona, který suše podotkl, že tomuto pokračování by slušela fasáda torture porna, protože na poli gore (které je sympaticky retro působící), lehké erotiky a perverzních vibes daných incestním tématem příběhu, není šestý Wrong Turn vysloveně k zahození a své znepokojivé momenty má. I tak ale převážně bída, a druhý nejhorší díl série. To, že místo sedmičky přichází restart série, je jedině dobře. ()

Aurus

No pro mě to ani z daleka není nejhorší díl série Pach krve ale je to čistě nadprůměrný hororový film. Příběh je dobrej, postavy jsou docela sympatické, hudba je dobrá, atmosféra a napětí jsou zde skvělé, lokace jsou zajímavé a kamera filmu je velmi povedená. No jsem zvědav na poslední 7 díl této série. No za mě 5,5/10. ()

Deratizer

Bohužel se jedná o díl z Wrong Turn série, která má méně akce a více řečí. Ve všech předchozích dílech bylo více či méně akce, ale zde je jí nejméně. Takže pokud má být další díl, doufám že se vrátí naháněčky a zábava v plné síle po celý film. O to zde přece jde. Pokud hledáte necenzurovanou a pořádně tučnou řezbu, zkuste Wolf Creek 2. protože tak nějak by měl pořádnej masakr horor vypadat, ne jako tato sračka bez akce plná keců a hovno dění. ()

Hapretor

Velmi hezká cyklistka s debilem hned v úvodu mě dost "nažhavila". Dále to bylo slaboduché, jen na zabití času. Ostatně, od toho je prostě Wrong Turn. A ani erotika, které je tady snad více než ve všech ostatních filmech dohromady, to nezachránila. Konec správně úchylný. Když nad tím tak "přemýšlím", natáčet tyto filmy musí být dost, ne-li velmi zábavné. Pro diváky to ale už taková zábava být nemusí. ()

Writter

Musím uznať, že tento diel bol v celku fajn, pekné ženy, kopa sexu, naši degener-chlapci a lázne v horách. Rozhodne lepšie ako predchadzajúci diel ale aj tak sa to ani zďaleka nechytá na prvú časť, ktorá mala všetko. To, že nám bolo zlo ukázané ihneď stratilo čaro žánru horor a tým pádom body dole. ()

JankaJBLK

začiatok bol dobrý, ale žiaľ potom sa to dosť pokazilo...už som nevedela či sa pozerám vôbec na horor alebo nejaké porno:) Sklamanie...Málo krvi:) ()

MickeyStuma

Pach krve tedy pošesté a opět ničím nepřekvapující. Naopak se to více potácí v zoufalosti ve vykrádání sebe sama. To, co v prvním snímku z roku 2003 nejen po hororové stránce v rámci slasheru uchvátilo a doslova šokovalo, tady se to už stalo až neskutečnou trapností bez sebemenší známky nějaké logiky. Zdegenerovaní bytosti obracející se s plnou vervou k lovu jakýkoliv obětí a kanibalismu se už v předchozích filmových částech přesunuli do civilizace, takže časy jejich lovu ztracených jedinců jsou prostě už nenávratně pryč. Příběh je spíchnutý tak tupou jehlou, že dané masakry kanibaly vznikly snad jen vlivem nářků scénáristy nad svými těžkostmi. Dějství prostě budí výsměch nad celou dějovou trapností, než aby uchvátilo další okázalou etudou daných zdegenerovaných šíleností. Tato série prostě už jen vykazuje známky ohromné únavy, takže to celé podle toho také vypadá. Tohle je prostě po divácké stránce lepší vynechat, neb může zanechat kyselou pachuť na celou tuto sérii. ()