Lidožrout

George Costello

Kostýmy:

Katya Ivanova
  • Haymar

Už dlouho se mi nestalo, že bych se při sledování thrilleru (popř. hororu) válel smíchy po zemi a plácal se do kolen! Tady se mi to povedlo - sproste vykradený čelisti, gumová ryba vydávající hlasité zvuky (mručení, bručení, huhlání), co žere nejen lidi po desítkách, ale dokonce i celý lodě a ponorky... Navíc ty úžasný triky - srovnatelný s kinematografií 60. let... Normálně v podobných případech vypínám/přepínám, ale tak neuvěřitelně špatnej film vyžaduje fakt výjimečný talent... A kdože to tu řiká že Uwe je nejhorší režisér?! Haha, jednu kvězdičku za neovladatelné salvy smíchu...(27.10.2007)

• SOLOM.

Jak už to tak většinou bývá u laciných filmů podobného kalibru, i zde se dočkáme několika záběrů žraloka pod vodou, které zcela jistě pochází z nějakého dokumentu. Protože kdykoliv žralok vypluje na hladinu, má úplně jinou ploutev a navíc ke všemu na první pohled jde o umělinu. Ze začátku to však vypadalo na slušný film. Některé záběry byly skutečně povedené a to, že žralok byl vidět vždy jen na chvíli, mi nevadilo. Do poloviny filmu to ještě celkem ušlo. Potom ovšem propukla zvrácenost filmařů na plno a já jen nevěřícně krotil hlavou, co to na nás zase vybalili. Ono totiž ze začátku zabíjelo mládě a pak se objevila naštvaná maminka. Dvacetimetrový žralok, jehož rozměr úst byl ohromný a ubohý zároveň. Zvykl jsem si už na ledascos, ale aby žralok na jedno sousto skřupl celý motorový člun nebo vodní skútr ještě ne. Navíc náš žralok asi trpěl paradontózou, protože mu vypadávaly zuby.(29.4.2010)

• Cortesz

Všiml jsem si, že TV nova tento "skvost" bude vysílat v pátek večer, tak jsem si řekl, že to zkusím. Samozřejmě že ne za střízliva a předtím než to peklo vypuklo jsem se stavil v hospodě na pár pivek a pojistil to ještě 3 vodkami a šel na to. Měl jsem radši zůstat v hospodě a spít se do němoty, než koukat na toto. Ale je pravda, že jsem se u toho docela hodně nasmál. Jak samotnému žralokovi, který byl směšný a vydával hodně zajímavé zvuky když něco žral, dále špatná kamera, herci, a především ty kecy, které vypouštěli z úst, to trhalo uši, měl jsem chuť vypnout zvuk, ale dalo se to dokoukat do konce, ikdyž nevím, jak by to dopadlo, kdybych nebyl v náladě. Samozřejmě dávám odpad, protože je to vážně něco.(28.3.2009)

• Barvoj

Na tyhle kraviny už začínám být elergickej.. opravnu nemůžou natočit nic lepšího, než žraloka, kterej schlamstne celou loď? Příště by mohl sežrat třeba celej tanker nebo letadlovou loď, to by teprv byla sranda :-X Když k tomu přičteme opravdu mizerné vizuální efekty, výsledkem je film, kterému dávám odpad a to naprosto s klidným srdcem. A to opravdu nemám ve zvyku odpad dávat. Zajimave komentare: Marvi1989 ;-)(26.3.2010)

• Torgal

Už pár rokov dozadu, keď som videl toto video: http://www.youtube.com/watch?v=1nzd0R_OeOc som vedel, že tento film musím vidieť. Zhodou šťastných okolností sa mi ho podarilo zastihnúť v telke bez toho, že by som vedel o tom, že sa jedná o tento skvost kinematografie. Myslel som si, že je to len ďalší random generovaný film o žraločích zabijakoch, ktorými je Markíza v poslednom čase zamorená a nemal som záujem strácať s ním čas. Keď som ale uvidel zopár scén z úvodu, bolo mi jasné, že toto bude mimoriadna sračka - mimoriadne otrasná a extrémne zábavná, čiže presne podľa môjho gusta. Až v samom závere som si uvedomil, že som si neočakávane splnil sen. Dávam odpad, lebo o ničom inom sa tu uvažovať nedá, ale za zábavnosť by to bol plný počet. Doporučujem všetkým. 1-/10(2.10.2011)

• - (Ne)slavná hláška "What do you say I... take you home and eat your pussy?" nebyla ve scénáři. John Barrowman (Ben Carpenter) chtěl pouze rozesmát Jenny McShane (Cat Stoneová). McShane však nijak nereagovala. Nabídku orálního sexu v českém dabingu bohužel neuslyšíte. (L_O_U_S)

• - Jenny McShane, představitelka Cat Stoneové, si zahrála již v prvním dílu série Žralok útočí (1999), avšak jinou postavu. (L_O_U_S)

• - Přestože je film pokračováním série Žralok útočí, kromě tématu nemá s předchozími dvěma díly prakticky nic společného. V českém prostředí byl dokonce vydán pod zcela odlišným názvem Lidožrout. (L_O_U_S)