Lidožrout

George Costello

Kostýmy:

Katya Ivanova
  • lskala

Pitschovina jak má být!!! Debilismus přímo čiší z většiny herců a nelogičnost scén je do nebe volající. Jen pro příklad : muž kouřící nezapálený doutník, záběry (Marlin + ostatní ryby) jsou pravděpodobně z jiného, dokumentárního filmu, žralok má v tlamě lano a v poměru s tloušťkou lana je zcela jasně vidět, že je to nějaký malý "chcípák" - po pár vteřinách ten samý a už gigantický žralok útočí na lidi ... Tohoto je tam spousta, kdo se chce škodolibě pobavit, tomu Megalodona vřele doporučuji. :-D Jak tohle někdo může zafinancovat??? 3% - Odpad!(26.3.2010)

• Hromino

Co dodat, veškeré pocity a "dojmy" shrnuli již předchozí uživatelé. Snad jen, že největší salvu smíchu jsem chytil při jedné opravdu pikantní scéně - mladý páreček si večer vyhlédne jako místečko pro milování uzavřený tobogán, který bůhvíproč pohání zrovna v zavírací dobu voda... a přímo pod ústím tunelu si na ně počká zajímavé-zvuky-vydávající žralok, který si ještě několikrát zatraceně hlasitě krkne - a večeře je vyřešena. :) Shitózní majstrštyk, kdy nevíte, zda hodnotit odpadem či 5*.(19.12.2009)

Tenhle film jinak než ***** hodnotit nemůžu. To jsme takhle jednou v pátek chtěli jít s kamarády do hospody, jenže většina ten den neměla peníze, tak jsme to odložily na sobotu. Já, společně s dvěma dalšími šťastlivci, prachy měl a tak jsme šli nejprve nakoupit nějaký alkohol a jídlo a potom šli do bytu jednoho z nich. Chvíly jsme tak chlastali při tomhle filmu a pak jsme dali dva pořádný jointy kvalitního skanku. Na to co následovalo nikdy nezapomenu. Při tom když ve filmu ten obří žralok masakroval posádku nějaký ten velký loď jsme dostali asi čtvrthodinový záchvat smíchu!!!(5.7.2009)

• Haymar

Už dlouho se mi nestalo, že bych se při sledování thrilleru (popř. hororu) válel smíchy po zemi a plácal se do kolen! Tady se mi to povedlo - sproste vykradený čelisti, gumová ryba vydávající hlasité zvuky (mručení, bručení, huhlání), co žere nejen lidi po desítkách, ale dokonce i celý lodě a ponorky... Navíc ty úžasný triky - srovnatelný s kinematografií 60. let... Normálně v podobných případech vypínám/přepínám, ale tak neuvěřitelně špatnej film vyžaduje fakt výjimečný talent... A kdože to tu řiká že Uwe je nejhorší režisér?! Haha, jednu kvězdičku za neovladatelné salvy smíchu...(27.10.2007)

• djbarrel

Naprosto stupidní blbost, špatně zahraná s otřesnými triky. Záběry na menšího žraloka (carcharodon carcharias) byli poměrně dobré, a si proto, že se jednalo o nějaké záběry z pořadů Discovery. Ve chvíli kdy se objevila "matka" šlo všechno do hajzlu, protože záběry s malým žralokem se zrecyklovali a digitálně upravili. Katastrofa. O hereckých výkonech radši pomlčím - herci zdá se sbírali průpravu v reklamách na jogurty. Samosebou ve filmu je hodně logických kiksů z nichž se mi asi nejvíc líbilo, jak lidé skákali z jachty do vody a do žraločího chřtánu, ačkoliv loď se nepotápěla. Nějak jsem nepochopil režisérský záměr, ale asi to nebyl záměr, to spíš občas pronesl nějakou moudrost a všichni se jí hned snažili zakomponovat do filmu. Prostě sračka a jediné možné hodnocení je Odpad! 0%(20.4.2011)

• - Jenny McShane, představitelka Cat Stoneové, si zahrála již v prvním dílu série Žralok útočí (1999), avšak jinou postavu. (L_O_U_S)

• - Přestože je film pokračováním série Žralok útočí, kromě tématu nemá s předchozími dvěma díly prakticky nic společného. V českém prostředí byl dokonce vydán pod zcela odlišným názvem Lidožrout. (L_O_U_S)

• - (Ne)slavná hláška "What do you say I... take you home and eat your pussy?" nebyla ve scénáři. John Barrowman (Ben Carpenter) chtěl pouze rozesmát Jenny McShane (Cat Stoneová). McShane však nijak nereagovala. Nabídku orálního sexu v českém dabingu bohužel neuslyšíte. (L_O_U_S)