Lidožrout

George Costello

Kostýmy:

Katya Ivanova
  • Cortesz

Všiml jsem si, že TV nova tento "skvost" bude vysílat v pátek večer, tak jsem si řekl, že to zkusím. Samozřejmě že ne za střízliva a předtím než to peklo vypuklo jsem se stavil v hospodě na pár pivek a pojistil to ještě 3 vodkami a šel na to. Měl jsem radši zůstat v hospodě a spít se do němoty, než koukat na toto. Ale je pravda, že jsem se u toho docela hodně nasmál. Jak samotnému žralokovi, který byl směšný a vydával hodně zajímavé zvuky když něco žral, dále špatná kamera, herci, a především ty kecy, které vypouštěli z úst, to trhalo uši, měl jsem chuť vypnout zvuk, ale dalo se to dokoukat do konce, ikdyž nevím, jak by to dopadlo, kdybych nebyl v náladě. Samozřejmě dávám odpad, protože je to vážně něco.(28.3.2009)

• kachnacekk

Horší film snad nebyl natočen, špatné pokusy o triky, převídatelný scénář a pitomé výstupy herců, jediným světlým místem filmu bylo, když se jeden "záporňák", spíš mamonžář hned potom co vytrhl své slečně záchranou vestu z rukou, vrhl z lodi přímo do tlamy žralokovy velkému jak 3 buldozery přímo do tlamy. Nutno podotknout, že mířil k záchranému člunu...(27.10.2007)

• klichem

OMG, ani neviem, ktorou skvelou stránkou filmu by som tu mala zacat... Po vzhliadnutí som si musela dať na čas oddych aby som všetky informácie strávila. Vynikajúce efekty - to sa nedá filmu odoprieť, hned pri sledovaní som sa mrkla do programu z ktorého roku film je, čakala som tak maximálne 1990 a čuduj sa svete ono to je z 2002, takže na svoje si prídu hlavne fanúšikovia dobových filmov. Ďalšia vec nad ktorou sa musím pozastaviť, je lámanie predsudokov o ktoré sa tento film postaral, ved kto hovorí, že ryby sú nemé? Stačí si pozrieť tento film a hned mi je jasné, že ked na vás ide zautočiť žralok mrčí pri tom ako dusiaci sa medved. Herecké obsadenie sa nedá kritizovať, šancu predsa musia dostať aj skrachovaní seriáloví herci a odžité vráskavé pornoherečky (od prvej chvíle kedy som zočila nafúknuté pery (okrem iného) morskej biologičky, som čakala kedy príde horúca sexuálna scéna v sprche a dočkala som sa) nikdy neviete či sa v nich neukrýva talent. Ak by sa vám zdal žralok trochu povedomý, určite ste jeho zábery videli niekde na kanáli WILD s domácmi videami.(30.3.2011)

• uzzi

Přišlo mi to vtipné, sice s několika pivky v hlavě a pouze s viděnou poslední inferno-částí, ale opravdu tohle nikdo nemohl myslet vážně. Obří žralok polkne člun se třemi lidmi, chlapíka ve skvělé scéně při skoku z lodi přímo do držky atd. Triky připomínající že Ed-wood nebyl zase tak mimo. Tvůrci se asi totálně zdrogovali něčím hooodně silným a vytvořily sračku jak cep. Ale je to fakt sranda.(27.10.2007)

• Smok

Keď už zo žralokov dorastených do normálnej dĺžky nejde strach, treba prísť s niečim novým. A preto je tu predsa Megalodon, ktorý hravo zhltne loďku aj s posádkou. Či sa to niekomu vidí hrozivé, to už je iná vec, navyše divák dostane zdarma pribalenú aj kopu filmárskej demencie a nelogičnosti (brokovnica po kúpeli v mori hravo strieľa, po zničení lodnej steny hlavou žraloka (!!!) sa loď nepotopí, ale prevrátená pláva atď), takže u mňa jednoznačne stoka.(1.9.2009)

• - (Ne)slavná hláška "What do you say I... take you home and eat your pussy?" nebyla ve scénáři. John Barrowman (Ben Carpenter) chtěl pouze rozesmát Jenny McShane (Cat Stoneová). McShane však nijak nereagovala. Nabídku orálního sexu v českém dabingu bohužel neuslyšíte. (L_O_U_S)

• - Přestože je film pokračováním série Žralok útočí, kromě tématu nemá s předchozími dvěma díly prakticky nic společného. V českém prostředí byl dokonce vydán pod zcela odlišným názvem Lidožrout. (L_O_U_S)

• - Jenny McShane, představitelka Cat Stoneové, si zahrála již v prvním dílu série Žralok útočí (1999), avšak jinou postavu. (L_O_U_S)