Lidožrout

• Česko Žralok útočí 3: Lidožrout (více)

Pláž jihoafrického Kapského Města je plná koupajících se lidí. Ale jen do chvíle, než zaútočí žralok lidožrout. V ostatcích roztrhaných obětí pak vědci naleznou něco šokujícího. Zub patřící dávno vyhynulému pravěkému bílému žralokovi, který dorůstal délky až osmnáct metrů. A tak, někde v hlubinách oceánu číhá obří predátor a lidé i se svou moderní technikou jsou proti němu zcela bezmocní... (oficiální text distributora)

Cortesz odpad!

Všiml jsem si, že TV nova tento "skvost" bude vysílat v pátek večer, tak jsem si řekl, že to zkusím. Samozřejmě že ne za střízliva a předtím než to peklo vypuklo jsem se stavil v hospodě na pár pivek a pojistil to ještě 3 vodkami a šel na to. Měl jsem radši zůstat v hospodě a spít se do němoty, než koukat na toto. Ale je pravda, že jsem se u toho docela hodně nasmál. Jak samotnému žralokovi, který byl směšný a vydával hodně zajímavé zvuky když něco žral, dále špatná kamera, herci, a především ty kecy, které vypouštěli z úst, to trhalo uši, měl jsem chuť vypnout zvuk, ale dalo se to dokoukat do konce, ikdyž nevím, jak by to dopadlo, kdybych nebyl v náladě. Samozřejmě dávám odpad, protože je to vážně něco. ()

Torgal odpad!

Už pár rokov dozadu, keď som videl toto video: http://www.youtube.com/watch?v=1nzd0R_OeOc som vedel, že tento film musím vidieť. Zhodou šťastných okolností sa mi ho podarilo zastihnúť v telke bez toho, že by som vedel o tom, že sa jedná o tento skvost kinematografie. Myslel som si, že je to len ďalší random generovaný film o žraločích zabijakoch, ktorými je Markíza v poslednom čase zamorená a nemal som záujem strácať s ním čas. Keď som ale uvidel zopár scén z úvodu, bolo mi jasné, že toto bude mimoriadna sračka - mimoriadne otrasná a extrémne zábavná, čiže presne podľa môjho gusta. Až v samom závere som si uvedomil, že som si neočakávane splnil sen. Dávam odpad, lebo o ničom inom sa tu uvažovať nedá, ale za zábavnosť by to bol plný počet. Doporučujem všetkým. 1-/10 ()

Dominique55

Absolutně nechápu...jak se do tohohle mohla dát vůbec jen nějaká koruna...Ve filmu všechno špatně...nekvalitně a trapně! Vždy jsem věděla dopředu co se stane, scénky s lidožroutem větším pomalu než Titanic, kterej má za potravu pouze lidi, kteří jsou hloupatější než to malý dítě....Ke konci jsem se tomu musela fakt už jen smát, proto ty 2 hvězdičky, aspoň pro smích to stálo:DA jediný co se mi ve filmu líbilo, byla ta blondatá herečka na kterou se hezky dívalo:) ()

uzzi odpad!

Přišlo mi to vtipné, sice s několika pivky v hlavě a pouze s viděnou poslední inferno-částí, ale opravdu tohle nikdo nemohl myslet vážně. Obří žralok polkne člun se třemi lidmi, chlapíka ve skvělé scéně při skoku z lodi přímo do držky atd. Triky připomínající že Ed-wood nebyl zase tak mimo. Tvůrci se asi totálně zdrogovali něčím hooodně silným a vytvořily sračku jak cep. Ale je to fakt sranda. ()

DeAthmark odpad!

Megalodon byl asi největší známou dravou parybou a měřil něco kolem 19 m, tak že by lidi ve filmu pojídal jako malinu. Tohle co jsem měl možnost vidět v tomhle naprosto stupidním filmu byl žralok bílý (Carcharodon carcharias). Navíc záběry byly jak vystřižené z national geographic . Opravdu nesnáším tyhle slátaniny a napodobeniny velice úspěšných čelistí. Po 20 - 25 minutách jsme film raději vypnul. Obdivuji toho, kdo se vydržel dívat dokonce.... ()

• Přestože je film pokračováním série Žralok útočí, kromě tématu nemá s předchozími dvěma díly prakticky nic společného. V českém prostředí byl dokonce vydán pod zcela odlišným názvem Lidožrout. (L_O_U_S)
  • Jenny McShane, představitelka Cat Stoneové, si zahrála již v prvním dílu série Žralok útočí (1999), avšak jinou postavu. (L_O_U_S)
  • (Ne)slavná hláška "What do you say I... take you home and eat your pussy?" nebyla ve scénáři. John Barrowman (Ben Carpenter) chtěl pouze rozesmát Jenny McShane (Cat Stoneová). McShane však nijak nereagovala. Nabídku orálního sexu v českém dabingu bohužel neuslyšíte. (L_O_U_S)