Dobre vedieť!

(pořad)
Soutěžní
Slovensko, 2016, 45 min

Účinkují:

Rastislav Sokol, Juraj Kemka, Róbert Jakab, Samo Trnka, Kristína Svarinská, Marián Mitaš, Peter Sklár, Roman Luknár, Milan Ondrík, Barbora Švidraňová (více)

Nová súťažná, no najmä zábavná relácia, v ktorej proti sebe nastúpia tímy Roba JakabaJuraja Kemku. Každý z kapitánov musí za pomoci svojho hosťa zistiť správne odpovede na netradičné otázky, pričom často vznikajú vtipné situácie. Do tuhého ide najmä v závere relácie. Súperiace dvojice musia zodpovedať spoločnú otázku, pri ktorej vsádzajú sumu, ktorej výšku súperi nevedia. Víťazom sa stane tím s vyššou nahranou sumou. (TV Markíza)

D1705

Zábavný náučný program. Nebyť trápneho Kemku a vedátora Karola, je to celkom dobré. Len niektoré sekcie s prírodovedným zameraním nemusím. ()

Pokri

Dať to do rúk nesympatickej dvojici Kemka - Jakab je veľký prešľap. Inak by to mohla byť fajn relácia s drobným presahom do edukatívnej roviny, hoci sú tie otázky čoraz bizarnejšie. A nemožno sa čudovať, pri iných typoch otázok by vyplávala na povrch nevzdelanosť ústrednej dvojice. Ako keď raz Jakab nevedel prísť na farbu podkladu slovenského štátneho znaku. ()

Nick321

To je taková blbost, ale zároveň je to svým způsobem vtipné, vykouzlilo mi to v určitých momentech úsměv na tváři, takže něco na tom asi je. 😁 ()

Angus250

Vela zavisi od hosti, tak ako v Mr.GS. Ked tam boli vyslovene hlupane Rakovska a Mirgova, nedalo sa to pozerat. O par mesiacov si na to nikto nespomenie...Kralovnou vymastenych sliepok je zatial jednoznacne Judinyova - neviem si predstavit viest s nou akukolvek debatu...Jakab sa s nou vyslovene trapil...A Lintner - ved to je kral hlupakov... ()

Generi

Konečně důvod zapnout Markízu !!! Zábavná relace, kde se divák pobaví a něco nového dozví, i když některé otázky jsou zavádějící. Moderátor je v pohodě, neokoukaný. Byť takových pořadů by bylo víc!!! ()

AlicaFox

po zhliadnuti ceskej verzie s nazvom "kdo to vi?" som zhodnotila ze nasa je naozaj dobra kedze cesi nas komplet vykradaju este aj otazky a dokrutky maju nase a nas vedator karol je top zatial co ich vedec je uplne trapny a ich moderator sa na naseho Rasta ani nehrabe. nie niesom zaujata. mna tato sutaz bavi a jednoducho sa na nej da dobre zasmiat. len tak dalej :) ()

3Libras

Jedna z veľmi málo pozerateľných vecí slovenskej výroby. Toto je milé prekvapenie. Je to zábavné aj poučné hoci nadobudnuté informácie veľmi praktické využitie mať asi nebudú :) Zábavným program robia hlavne zaujímavé otázky, no aj moderátor je fajn. Najlepší je ale Kemka. Ten človek je šialenec v tom najlepšom zmysle slova. ()

agamazx

Mozno 3 hviezdicky su prilis generous, ale tak dobry napad. Premrhany potencial. Malo by tam byt radsej 24 otazok a menej toho trapneho humoru a natahovania. Kemku som mal celkom na zaciatku rad, ale neskor sa mi celkom sprotivil. Dokaz je epizoda s PPPetrom, kde sa on citil maximalne trapne, az mi ho bolo luto, snad dostal dobre zaplatene. Ked su v pohode hostia nie je to tak zle, ale kedze je tam konstatne Kemka, ten to cele vie bohuzial pokazit. No potencionalne nechavam 3 hviezdicky keby ho eventualne nahradil niekto iny. Sorry kamo, urcite si mimo TV normalny a super clovek, s ktorym sa da dobre na kofole pokecat, ale prosim ta prestan zo seba robit idiota v televizii, budes viac vtipny ked to nebudes silit. ()