Z jachty se ztratí celá posádka. Všech šest lidí zmizí beze stopy. Na palubě zůstane fotoaparát, kde je něco jako žralok s více hlavami. Policie požádá o radu doktorku Angie Yostovou z mořského akvária. Angie předloží důkazy a mnoha druzích živočichů, kteří se narodili s dvěma hlavami. Někteří jsou dokonce života schpní, ale rozmazané fotce z aparátu velký význam nepřikládá. Ředitel Thaddeus Marschall potřebuje pro akvárium nějaký tahák a jestli je poblíž v oceánu velký žralok, chce ho mít v akváriu. Donutí Angie a skupinku stážistů vyplout na moře a pokusit se žraloka chytit. Nastraží návnady a pětihlavý žralok na sebe nenechá dlouho čekat. Je to bestie, která stáhla pod vodu jednoho stážistu, Shawna. Thaddeus stále touží po raritě a Angie by chtěla takového tvora k výzkumným účelům. Žralok mezi tím zaútočí na surfaře poblíž pláže. Policista Stehrling vymyslí plán. Žraloka vylákají na otevřené moře, vlákají ho do pasti a zneškodní dynamitem. S sebou mají i reproduktory se zvuky delfínů, kteří žraloky přitahují jak magnet. Na žraloka to stále nestačí... Až podmořské nálože dokáží predátora zastavit. (TV Barrandov)

rimejk odpad!

Že bude film o ničem jsem věděl hned na začátku, když v úvodu filmu nezazněla hláška "film je podle skutečné události". Nicméně jsem filmu dal šanci, protože mě zajímalo jak bude vypadat pětihlavý žralok. První polovinu filmu jsem strávil s počítáním hlav a pořád jsem se nemohl dopočítat správnému počtu. Říkal jsem si, že tvůrci asi počítají s tím, že na film se budou koukat jen lidi, co neumějí do pěti počítat. V polovině filmu se vše naštěstí vysvětlilo, když se žralokovi vyklubala pátá hlava místo ocasu. To jsem si už říkal, jestli nejsem vocas, že na to už 40 minut koukám. Od odpadu film nezachránil ani nejlepší místní hudebník "Pídžej". ()

jarynzlesa

Snižuji hodnocení o jednu hvězdu, protože páta hlava není moc v záběrech vidět, a proto se tak 5-ti hlavý   žralok stává nevěrohodný. ()

Prepperka odpad!

Dilema - dát odpad! nebo 5 hvězdiček? Když to budu brát vážně, nějaké hvězdičky bych ještě ráda ubrala (škoda že tu není mínus). Jenže když to budu brát s nadhledem, tak vlastně supr. Dost jsem se u sledování nasmála, takže jako komedie výborný. Moje hodnocení je tak vlastně nespravedlivé. Jenže ten "odpad" dát musím, co kdyby mně někdo vzal za těch 5 hvězdiček vážně. Jeho zdraví si přece nemůžu vzít na svědomí. ()

Josef.Svejk

Krásná konina na late-night TV. Nemůžete spát po půlnoci? Pusťte si tenhle film a zaručeně usnete :) Čelisti x5 s rozpočtem a hereckým obsazením /5. Kdyby ale takováhle bestie skutečně existovala a snažila se napadat lehka civilni plavdla, tak realisticky jediná obrana by byl torpédoborec s helikoptérou, která má sonarem řízená torpéda proti ponorkám. Něco jako Arleigh Burke-class torpédoborec (loď zhruba stejně velká jako těžký křižník ve 2. světové válce). Ale to by potom nebylo drama, že? :) ()

Hornet.CZ

19% / Jak zde uvedla Miseet je absolutně zbytečné vidět i předchozí díly když už jsme začaly s tímhle a já s ní souhlasím, 2 hlavy? Nuda!!! 3 hlavy? Nuda!!!!! A co 4 a pátá vyroste ze zadní ploutve? Ano!!!, řekl jsem a šel jsem se na tento "skvost" podívat, z hlediska vizuálu je to nuda, dokonce ani samotnej žralok za to moc nestojí ale vypadá i tak lépe než ty tuctovky jenž najdem skoro všude jinde. Když kouknem na příběh tak ten je chatrnej a snad odhadnutelnej až do konce, dokonce se odhodlám říci, že pokud zrovna žralok není někde poblíž tak ani nemá cenu sledovat dění mimo, protože vám to co ve filmu vysvětlují 10 minut zabere zjistit tak minutu jednu až dvě. Jak jsem již říkal tak nejdůležitější jsou zde části se samotným žralokem, lidé během útoku jsou tak v pohodě, že se až rádi žraloku nabízejí aby je sežral, vskutku není nic lepšího, rád bych byl oním žralokem jenž ty hlupáky sežere i s lodí, dokonce se mi lidé zde tak hnusili, že jsem žralokovi přál aby je sežral do posledního ale pak přišel bohužel neštastný konec kdy mnoho lidí přežilo a chudák žralok udělal bum! ()

Beliel odpad!

Jak velkolepě skočil žralok po helikoptéře se jen tak nevidí :-) Ten sonar na lodi je taky super a herci se snad ani nedají považovat za herce...Frajer má jachtě všechno...i hlubinné pumy...ne, proč tohle někdo točí a koho na to baví koukat? Dnešní doba musí dát příležitost kozatým krasavicím, protože jim někdo někde někdy řekl, že mají talent, ale je to opravdu nutné zlo... ()