poster

Přichází Satan - Procitnutí (TV film)

 • český

  Omen IV: Procitnutí

 • USA

  Omen IV: The Awakening

Horor

USA, 1991, 97 min

 • balba
  *

  Tento díl byl už pěkný propadák oproti předchozím dílům..Bohatý bezdětný pár adoptuje malou holčičku , která začne projevovat parapsychické schopnosti a začíná vraždit.Pátrání ukáže , že je dcerou Damiena Thorna , hrdiny předchozích dílů.Film nevelkých kvalit.Jsem velice zvědavá jaký bude remake prvního dílu.(19.10.2006)

 • Jordan
  odpad!

  Harvey Bernhard, ktorý stál produkčne za celou sériou Omen, chcel 10 rokov po jej skončení vytrieskať ešte nejaké peniaze, podojiť námet a jeho potenciál a tak dal dokopy najhorších a najpríšernejšie hrajúcich hercov v histórie kinematografie, dal príbeh napísať nejakému neskúsenému "pisálkovi" a réžiu zveril poloamatérom, ktorý dovtedy zrejme naozaj nič poriadne nenatočili a urobil túto zlátaninu, ktorá sa priživuje nehanebne používajúc niektoré trademarky a hlavne geniálne hudobné motívy jerryho goldsmitha pôvodného (a jediného dobrého) prvého dielu.(2.8.2011)

 • Campbell
  ***

  Tak zas tak špatné jak jsem čekal to nebylo. Problém je že tohle pokračování se snaží vyrovnat původnímu Omenu tak že ho často dost vykrádá. A druhý velký problém je hlavní herečka nahrazující Thorna, nejde jenom o naprosto špatnou herečku který je úděsná ale i to že jediný "zlo" který dokáže udělat je nechat pochcat se malýho kluka. Nicméně i tak mi film příjemně odsýpal a není tu zas tak moc hluchých míst. Jen si člověk musí zvyknout že to není Damien.(27.3.2014)

 • JohnnyD
  *

  Úplne ukážkový príklad toho najhoršieho druhu pokračovaní: poloremaku, ktorý je vystavaný na tej istej synopse ako originál, len s obmenenými postavami. Z totálnej bezbrehej bezfarebnej nudy to vyťahuje len bizarný chorál pouličných zombies a jedna zmienka Damiena Thorna. Inak to je niečo ako Postrach Denis, či Ten chlapec je postrach, len s pár vraždami. Viem si to predstaviť prestrihané na rodinný film. Napriek tomu, aké hrozné filmy boli Omen 2 a Omen 3, Othenin-Girardovi sa podarilo v sérii Omen to isté, čo v tej dobe v Halloweenskej sérii: nakrútiť najhorší film ságy.(12.6.2015)

 • Djkoma
  **

  Nejhorší díl ze série Omenů, který odchází od myšlenky jednoho antikrista v podání Damiena Thorna a přechází k ďábelské podstatě ženy. Nejen, že hlavní postava není moc ďábelská, ale celý příběh ji moc nepomáhá a je příliš obyčejný. Snad již nebudou další pokusy v sérii a bude zakončena tímto debaklem.(31.7.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace