Reklama

Reklama

Přichází Satan - Procitnutí

(TV film)
  • Česko Omen IV: Procitnutí (více)

Obsahy(1)

Damien Thorn je mrtvý, ale věštba o příchodu antikrista se znovuzrodila v podobě dívky jménem Delia, kterou adoptovali Gene a Karen Yorkovi. Když Karen zjistí, že se její dítě narodilo za zvláštních okolností, najme soukromého detektiva, aby našel Deliiny skutečné rodiče. Tím se rozeběhne série zvláštních nehod a Karen začne všechny podezřívat ze spiknutí proti ní. Nakonec se rozhodne zjistit o své dceři pravdu sama. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (58)

SeanLSD 

všechny recenze uživatele

Tak, v rámci genderovej spravodlivosti je teraz už jasné, že aj do ženy sa môže vteliť Antikrist... – ostatne mnohí si už dávno myslia, že práve v takejto podobe nachádza obzvláštne zaľúbenie. Inak čo – načo? – aktualizácia žiadna, iba plus trochu tej new age ezoteriky... - ale prekvapivo kvalitne napísané aj zrežírované, s kopou nápadov a v konečnom dôsledku ďaleko lepšie dielo, než obe pokračovania pôvodného filmu dohromady. ()

PKD 

všechny recenze uživatele

Byla by to i sranda,pokud by to nebyla táááákováhle...chci říct,nuda. Jediný důvod proč jsem to kdysi viděl dokonce 2x(!),je přítomnost dr.Juliet Parrishové z V jako vítězství. A ost stojí taky za starou belu. Je vidno,že tento film,nebavil nikoho,včetně režiséra,herců a hud.skladatele. Smutná tečky (spíš černý puntík),za slavnou sérií/trilogií. ()

Reklama

Campbell 

všechny recenze uživatele

Tak zas tak špatné jak jsem čekal to nebylo. Problém je že tohle pokračování se snaží vyrovnat původnímu Omenu tak že ho často dost vykrádá. A druhý velký problém je hlavní herečka nahrazující Thorna, nejde jenom o naprosto špatnou herečku který je úděsná ale i to že jediný "zlo" který dokáže udělat je nechat pochcat se malýho kluka. Nicméně i tak mi film příjemně odsýpal a není tu zas tak moc hluchých míst. Jen si člověk musí zvyknout že to není Damien. ()

Djkoma 

všechny recenze uživatele

Nejhorší díl ze série Omenů, který odchází od myšlenky jednoho antikrista v podání Damiena Thorna a přechází k ďábelské podstatě ženy. Nejen, že hlavní postava není moc ďábelská, ale celý příběh ji moc nepomáhá a je příliš obyčejný. Snad již nebudou další pokusy v sérii a bude zakončena tímto debaklem. ()

MickeyStuma 

všechny recenze uživatele

Nedá se nic jiného představit, než že se chtěla televizní produkce na sérii náležitě přiživit. Jen kdyby alespoň přišla s něčím originálním. Nebýt malé zmínky o Damienovi, celý snímek by spíše vypadal jako restart či remake. Místo chlapce tu máme dívku a kolem ní se dějí události stejně podivné jako u Damiena. Nic víc, nic míň. Na televizi to však kupodivu není točeno zase až tak hrozně. Jen občas trhají uši příšerné telenovelácké dialogy a hlavně celkově příběh kazí předvídatelnost. Ale což, televize má alespoň co za malý peníz co vysílat a nějaký ten divák se vždy najde. P.S. To ten Antikrist má takto přeskakovat z generace na generaci do nekonečna? ()

Galerie (38)

Reklama

Reklama