Reklama

Reklama

Halloween končí

  • USA Halloween Ends (více)
Trailer 4

Přes čtyřicet let se Michael Myers marně snaží připravit o život Laurie Strode (Jamie Lee Curtis). Navzdory tomu, že výčet jeho obětí připomíná telefonní seznam, Laurie se vždycky podařilo vyklouznout. Z role bezbranné čekatelky na smrt se navíc během let transformovala v neohroženou bojovnici, která ví, že nejlepší obrannou je útok. Přestože na Michaela připravila celou řadu pastí a některé z nich dokonce úspěšně sklaply, vyřešit problém jednou provždy se jí nepodařilo. Co se týče vzájemné konfrontace, mají prostě oba neskutečnou smůlu. Jenže i ta musí jednou skončit. Stejně jako Halloween. Příběh hororu Halloween končí se odehrává čtyři roky po tragických událostech, které městečko Haddonfield a rodinu Laurie Strode postihly ve filmu Halloween zabíjí. Ocitáme se v současnosti, kterou by měl příběh silně reflektovat. Kromě zabijáka s maskou tak budou městečko terorizovat i „noční můry“, které poslední dva roky všichni dobře známe. (CinemArt)

(více)

Videa (6)

Trailer 4

Recenze (268)

verbal 

všechny recenze uživatele

… a to dělá moc dobře! Tak doufejme, že Míša Majer, nyní důkladně pomletý na masokostní moučku, už snad konečně a DEFINITIVNĚ opíchal úplně všechny a nikdy se nevrátí zpět v miliontém prvém pokračování této naprosto vyždímané píchací furtdokolovky, do níž dokázal jednou jedinkrát za všechny ty roky až staletí vnést alespoň trochu svěžího závanu z otevřeného hrobu akorát syrově brutální Nemrtvý Robert. I když, kdo ví, ten Majerův učeň mě v tomhle celkem vyděsil a těžce smrděl nějakým tím budoucím instapičingovým znovuspuštěním pro potěchu náctiletých mongoloidů. No, já to rozhodně nehodlám předkřiknout ani přivolat. Ač to bylo o šedivý chlup z Džejmilíny stařecké sqrny, nebo kdovíodkud, lepší než předchozí pouťově vypatlaný parazit, pořád se v podstatě jednalo o jednu a tu samou jednobrdovou opíchávací slátaninu se slavným Tesařovým trylkem. Takže odpočívej v kuchyni, obýváku, předsíni nebo v pokoji, Míšo, ale hlavně už, kurva, jen odpočívej! A stejně tak kamery pryč a nechte navěky trouchnivět i všechny ty Forhíse a Krůgry, bo je to vždycky akorát tak na vyčpělou ostudu. ()

Toren 

všechny recenze uživatele

2,5/10 Je to tragický. Koho napadlo ve finále letité ságy o dvou ikonických postavách raději sledovat z 80% stopáže jakýsi romanticko-dramatický bizár - no to mi hlava fakticky nebere. V rámci slasheru velmi slaboučké, bez zábavných killů či gore a tradičně tupější, než kdykoliv dříve. Nápady mohou znít na papíře fajn, ale pokud máte tragické provedení, tak vám to je k prdu. Experimenty zkrátka občas bývají horší, jak sázka na jistotu... a nový Halloween je toho krásným příkladem. Velké zklamání. ()

Reklama

J*A*S*M 

všechny recenze uživatele

Michael Myers tam má celkem fajn cameo. Heh. No, být to provedené pořádně, tak bych možná takovýhle zvláštní úkrok v očekávaném "finále ságy" asi i ocenil, jenže ono to za mne pořádně provedené není. Působí to jak origin nového záporáka kostrbatě naroubovaný do světa Halloweenu skrze divně se chovající postavy. Nevěřil jsem jim vůbec nic, ze všeho jsem měl vychtěný pocit, občas jsou ty scenáristické náhody až ridikulózní. Osobně mě "ENDS" štval o něco méně než "KILLS", můžou za to ale asi snížená očekávání na vstupu. ()

T2 

všechny recenze uživatele

║Rozpočet $20miliónov║ Tržby USA $64,079,860║ Tržby Celosvetovo $104,186,860▐  Tržby za predaj Blu-ray v USA ║ Tržby za predaj DVD v USA ║ Z danej série od Greena pre mňa ten najpozerateľnejší diel a to som teda čakal riadnu hrôzu. Nie je to zas výhra ale dejovo to je určite znesiteľnejšie než predošlé bejkoviny. Dali tomu trochu lepší dejový náboj. /40%/ ()

POMO 

všechny recenze uživatele

Lepší než předešlý, zbytečný Halloween Kills. Michael Myers je sice na druhé koleji, ale linka s novou postavou Coreyho zajímavě relativizuje příčiny vzniku absolutního zla (odpovědnost společnosti kolem nás) a funkčně paraleluje samotného Myerse. Kdy jsme viděli hollywoodský mainstream, ve kterém se takřka hlavní postava, kterou chápeme a stojíme při ní, vyvine tímto způsobem? Neotřelé a dvážné. Čímž netvrdím, že bych uzavření kultovní série neviděl raději v jiných rukou a pojmutou jinak… ()

Galerie (29)

Zajímavosti (18)

Reklama

Reklama