Futurama

• USA Futurama (více)
USA, (1999–2024), 59 h 40 min (Minutáž: 22–30 min)

Série(9) / Epizody(160)

Opsha

Je pravda že jsem od futuramy viděl jen pár dílů, ale upřímně, tohle druzí simpsonové nejsou. Problém je hlavně v postavách. Většinou když otevře ústa dr. Zoidberg, následuje záchvat smíchu (Cože??? Moje matka byla světice!!!), a docela zábavní jsou i Bender a profesor, ale zbytek prostě působí jako nijaká stafáž. Plus, nemám rád když se někdo snaží o "něco víc než komedii" (viz díl s Fryovým psem). ()

laky158

viděl jsem všechny série. I když je sleduji již potřetí pořád mě to baví. Můžu doporučit. Nemůžu říci jestli se jedná o lepší seriál než Simpsonovi, to je názor každého... Jen můžu říci, že se jim určitě vyrovná. ()

skinnee

Po prvej serii nie na plne hodnotenie ale po tom ako som si oblubil charaktery jednotlivych postav menej ako 5 nemozem dat. Futurama nestracala dych ani v piatej serii. Situovanie do buducnosti bolo vyuzite vyborne (vynalezy a pod.) Ti najhlavnejsi boli u mna zatieneni borcami z druheho radu Bender, Zoidberg a hlavne Zapp Braningana a Kif...Aaach ()

Michelle8

Velká škoda, že se u nás objevil tak pozdě a s tak špatným dabingem. Tenhle seriál má hodně do sebe a podle mě je trochu nedoceněnej. U mě fakt boduje. ()

bloodvomit

Bender je můj hrdina! Futurama má na rozdíl od Simpsons dost nadčasovej humor a prokreslení charakterů jednotlivejch postav je přímo geniální. Moc nechápu jaxe to někomu nemůže zdát vtipný, ale proti gustu žádnej dišputát, já se každopádně bavim maximálně u každýho dílu i filmu :-) kiss maj šajny metl arrrs :-D ()

Danula13

Podle mne trochu přeceňované animované sci-fi s výbornými prvními díly, další díly v kvalitě a humoru už dost kolísají. Na Barta s Homerem to ale rozhodně zdaleka nemá. ()

LadyVader

Naprosto geniálni! V tomhle seriálu není postava kterou by člověk neměl rád. Bože, už aby byla ta další série, já se snad nedočkám!! "Welcome to the World of Tomorrow!" ()

Cejny

Hodně dobré, mega hodně dobré. Přesunout se o tisíc let dopředu, to jde jenom v takovém animáku jako je tento. Navíc od tvůrce Simpsonových, co víc si přát. ()

tempus

I když Futurama má méně nápadů na sérií než Simpsni, hlavně časté parodizace na Hvězdné války (to vadí odpůrcům). Stejně jsou lepší, především kvůli sympatičtějším postavám. ()

Firebug

Výborný seriál, který vás napoprvé úplně smete. Nechápal jsem, jak jsem mohl tak dlouho tento skvost a jednu z největších animovaných televizních událostí své doby minout. Skvělý nápad umístit typického ztroskotance z 20. století do světa budoucnosti bohužel ale místy trochu upadá do pozadí a jsou nám zbytečně servírovány klasické klišoidní scénáře. Občas bijí do očí neskutečné nelogičnosti, které jsou tady ovšem brány s nadsázkou a s velkou dávkou sebeparodie. To co dělá ale Futuramu tak úspěšnou, jsou hlavně zaměstnanci Planet Express, kde ani jedna z postav není tak úplně normální a pro nikoho nebude problém si minimálně dvě z nich zamilovat. Zatím poslední šestá série působí už trošku vyčpěle. Ani opakování starších dílů nepobaví zdaleka tak, jako u the Simpsons, které už znám skoro nazpaměť. I tak se Futurama ale prozatím drží. Opět musím zmínit český dabing, který není zas tak moc špatný. Některým vedlejším postavám by ale slušel jiný hlasový projev. Hlavně je to Amy Wong a Kiff, kteří se skoro nedají poslouchat. Hermes s moravským (či jakým?) přízvukem je spíš směšný než vtipný a namachrovaný hlasový projev originálního Zappa Brannigana zůstal trestuhodně nevyužit. Bendera raději nezmiňuji... ()

MGMCZ

"Potřebuji dýchání z ust do zadku" Serial nemá chybu , některé díly jsou slabší než ostatní , ale v každém díle jsem se alespoň jednou zasmál . Matt Groening je prostě skvělý , že dokáže udělat skvělé seriály , která bývají v TOP . ()

Babous

Lepší než Simpsonovi, neboť nekonečnost vesmíru tvůrcům dává neomezené možnosti vtipů. Nové série a filmy bohužel celkové kvalitě seriálu spíše škodí. ()

Arkanoid

Jednoznačne lepšia ako Simpsonovci. Vhodná pre fanúšikov žánru sci-fi a jeho parodovania, samozrejme, plná kvalitných postáv a hlášok. Niektoré boli vytvorené skombinovaním určitých charakterných čŕt postáv zo Simsonovcov. Vôbec nevadí, že Fry (hlavná postava) nie je najvtipnejšia postava seriálu. Kým Simpsonovci sa pohybujú po pevnej zemi (vybočujú len niekedy a to väčšinou v špeciálnych čarodejníckych dieloch), tu mohli tvorcovia naplno povoliť medze svojej fantázie a využili ju výborným spôsobom. Kvalitu si udržuje od 1. série. ()

Zemřel představitel Batmana Adam West

Zemřel představitel Batmana Adam West

11.06.2017

Futurama je mrtvá? Ať žije Futurama!

Futurama je mrtvá? Ať žije Futurama!

24.06.2006