Futurama

• USA Futurama (více)
USA, (1999–2024), 59 h 40 min (Minutáž: 22–30 min)

Série(9) / Epizody(160)

Elrond88

93%, Minulé měsíce se pro mne nesly ve znamení Futuramy. Tento skvělý seriál mě dostal hned prvními díly a po shlédnutí všech dílů je ze mne skalní fanoušek. Každý den jsem se těšil na další díl (neshlédl jsem najednou, postupně jsem si seriál užíval) a další příběh a naprostá většina z nich mě skvěle pobavila (no a pár dílů mne i dojalo). Doporučuji každému! S tímto hodnocením (93%) se dostal do mé osobní TOP 20 ()

ganz

Jediné v co doufám je že to nekoupí nějaká česká televize a nejzruinuje dabingem. Líbí se mi jak tento seriál u nás zůstává hezky v undergroundu a vůbec mi nevadí že není tak profláknutý jako Simpsonovi. ()

masw

Nadchla me snad vic, nez Simpsonovi! Je to nadprůměrný seriál, který těží ze skvělých postav, z parodování, kvalitních vtipů a drzostí Bendera. Jednoznačně nejlepší animovaný seriál! ()

horacko

To je v podstate ten istý humor ako v Simpsonovcoch, a to pre mňa znamená to, že sa zrodil ďalší skvelý seriál, ktorý ma dokáže skvelo pobaviť. Nedokážem si Futuramu predstaviť bez doktora Zoidberga, ktorého proste milujem a jeho nevtipne vtipné hlášky má vážne vedia dostať. A keď k tomu ešte pridáte takého hajzlíka ako Bender, mantáka ako Frye a jednookú krásku tak máte o zábavu postarané. ()

Pupidyk

Odvárek Simpsonů, ale pořád se na to dá koukat. Sranda, že první díl je okopírovaný červený trpaslík, ale co naplat, vždycky je Mistr a až potom Padawan :-) ()

Gerret

Tak jsem se za 1 den stihnul podívat na celou 1. řadu a myslím že je to super seriál :-), nápad s tím nechat se zmrazit na 1000 let je fakt ohromnej. Je tam i dost dobrých vtipných věcí. Mojí nejoblíbenější postavou je robot Bender, nám rád ty jeho hlášky, nejvíc tu v českém překladu "Polib mi můj neleštěnej zadek" ("Bite my shiny metal ass!") :-). Viděl jsem: 1.-6. řada 1x. Hodnocení řad: 1. řada 100%, 2. řada 95%, 3. řada 95%, 4. řada 90%, 5. řada 95%, Benderovo parádní terno 90%, Milion a jedno chapadlo 95%, Benderova hra 95%, Fialový trpaslík 90%, 6. řada 95%. Hodnocení 95%. ()

Ravi

Doopravdy vtipný seriál s nezapomenutelnými charaktery, jež trochu ztrácí na dechu ve 4. sérii (trpí zejména nežádoucím prohloubením charakterů podobně jako "Simpsonovi" - Fry je čím dál hloupější, apod.), avšak stále si udržuje svoji nezaměnitelnou fazónu. Některé narážky a vtipy jsou lehce pochopitelné, jiné jsou trochu náročnější, což snižuje sledovanost u širšího publika. Hudba vždy trefná a dobře nastříhaná. Seriál dokáže vždy něčím novým překvapit, v tom tkví jeho kouzlo. Čím více dílů, tím méně kvality, jako vždy. 70% = 3+/5 ()

klima777

Není to Southpark, ba ani Simpsonovi... přesto jsou některé díly nehorázně trefné a vtipné. No a jiné zase tolik ne. Bez úhony koukatelné, aniž by hrozilo nebezpečí vzniku závislosti... ()

Kosmik 1

Toho boomu a povyku co bylo kolem Futuramy jsem se taky neúčastnil, to bylo zpočátku, s odstupem času jsem se k ní dostal a nemůžu říci, že by byla lepší jak Simpsonovi. Přesto je to originální, zábavné a je to něco s čím se musí počítat a chápu, že pro někoho bude Futurama kultem, tak jako jsou pro spousty lidí Simpsonovi. Já se s hrdostí raději přihlásím k Simpsonům. :-) ()

J-o-k-e-r

Po Simsonových další animovaný skvost. Tady se přesouváme až do vzdálené budoucnosti, ale o zábavu tu určitě nouze nebude. Všechny série bezchybné!!! Oblíbené postavy: Bender, dr. Zoidberg, Kif. ()

Koryntos

Jojo, adekvátní nástupce Simpsonových s větší škálou možností, které nabízí sci fi prostředí Futuramy. Jakub Dolanský je skvělý dablér Frye. ()

vyfuk

Zajímavý pohled do budoucnosti. Pilotní díl byl podprůměrný, ale časem se to rozjíždí. Je to velmi vtipné a je to i zajímavý pohled do budoucnosti. Můj nejoblíbenější díl, který jsem zatím viděl je ten, ve kterém Fry, profesor a Bender cestojí časem v před a vytvoří dva nové vesmíry. ()

Jaro.Krafcik

Všetky futurama serie vyšli na štyri hviezdičky, nieje o čom. Ide o konkurenciu pre animované seriály. Veľmi dobrú. Síce v porovnani so simpsonovcami slabšie. Niektoré časti boli dobré niektoré menej. Stále sa to ale oplatí pozrieť, lebo ten počet serií nieje tak vysoký. Najlepšie postava určite doktor Zoidberg. 4* ()

Luksa

První díl jsem viděl asi dvacetkrát a ty další na tom nejsou o moc hůř. Neuvěřitelně vtipný kreslený seriál od tvůrců Simpsnových, místy ještě vtipnější - navíc se mi líbí, že se to odehrává v budoucnosti a tak o nápady není nouze. Nejraději mám díly, kde se vyskytuje postava narcisního pablba Zappa Brannigana. ()

Philoun1

Prostě dokonalý seriál. Líbí se mi, že se tvůrci odvrátili úplně někam jinam a nepokoušeli se z toho udělat jen takovou ,,odnož" Simpsonovejch možná proto posunuli děj až do roku 3000 aby to opravdu nemohlo mít nic společného. I hlavní postavy jsou úplně jiné teda až na Frye, který by se se svojí ,,myslivnou" mohl směle postavit proti Homerovi. No a aby jsme nepřišli o naše hlasy oblíbených celebrit, udělali tvůrci vážně originální věc a ponechali z našich celbrit alespoň ty hlavy:D ()

Zemřel představitel Batmana Adam West

Zemřel představitel Batmana Adam West

11.06.2017

Futurama je mrtvá? Ať žije Futurama!

Futurama je mrtvá? Ať žije Futurama!

24.06.2006