Futurama

• USA Futurama (více)
USA, (1999–2024), 59 h 40 min (Minutáž: 22–30 min)

Série(9) / Epizody(160)

Hannibal1913

No co říct... Simpsnovi mě nikdy neuchvátili natolik, abych se v podvečer na ČT chystal na sledování obdobně, jako tomu dělám třebas u Branek bodů. A futurama, která je údajně ještě větší parádou, mě nezaujala už vůbec.. Nic než průměrný komiks.. Vyšší hodnocení by znamenalo lhaní samu sobě. 40% - 17.1.2010 ()

closed.eye

O hvězdičku míň než si zaslouží Simpsonovi - občas mi vadí zbytečně moc laciných sexistických narážek, jinak myslím skvěle vymyšleno, bavím se. ()

Shrekito

1.řada *** 2.řada ***** 3.řada ***** 4.řada ***** 5.řada ***** Nejlepší díly: 3x05 Amazon Women in the Mood, 4x01 Roswell That Ends Well, 4x12 Where No Fan Has Gone Before, 5x01 Crimes of the Hot , 5x02 Jurassic Bark ()

Oonika

Futuramu každý miloval a já ji proto nesnášela... Ale jednoho dne jsem se přemohla a zkoukla první díl... a pak další a další... a musím uznat, že jsem se zase stala obětí svých předsudků :) ()

Candid

Futurama je mi bližší než Simpsonovi- sci- fi je můj šálek kávy a hlavně otevírá daleko víc možností- odehrávat se v něm může prakticky cokoli a to je to kouzlo!!! ()

samaell

Matt Groening nás po vzoru Shakespeara přesvědčuje o tom, že naše problémová lidskost přetrvá tisíciletí... ()

Shakaar

20 let je přecejen dlouhá doba. Simpsnovi od tvůrců Matta Groeniga a Davida Cohena určitě znáte. Nicéméně těch 20 řad je opravdu moc. Seriál na kterém jsem prakticky vyrostl se může v této době zdát trochu staromodní a moc toho už nenabízí. Proto jsem byl rád že tito dva lidé se pustili do dalšího projektu, přes 10 let známého jako Futurama. Příběh o lůzrovi z konce 20. století, který se "nahodou" dostane do třetího milenia netřeba rozvádět. Přesto je serial specifický. Zatímco Simpsnovi svůj image nezměnili, Futurama jde trochu s dobou. Tvůrci kteří zasadili děj daleko do budoucnosti se naskytla možnost realizovat prakticky cokoliv. Seriál si utahuje z politiků, serialů, filmů, známých osobností...prostě ze všeho. Někdo může namítat že neslyšíme nespočet vtípků za epizodu, ale celý přiběh je o lůzrech jako je Fry kteří se dostávájí do komických situacích. A tak i po 5. základních řadách humor nepřestává bavit a tak mnohé zarmoutilo že Fox stopnul vysílání. Naštěstí jiná společnost odkoupila práva a od letošního léta můžete sledovat nové dobrodružství této party. Jen doufám že se z toho nestane nekonečný seriál jako Simpsnovi. To mi prostě k Futuramě nepasuje, hlavně proto že je trochu o něčem jiném. A tak i přesto že i tento seriál má pár lichých momentů, je to kvalita. A jak tu někdo řekl, nejsou to Simpsnovi...naštěstí. ()

Withree

Druhý z kultovních seriálů Matta Groeninga. Příběh borce, co se nešťastnou náhodou nechá zmrazit a probudí do světa roku 3000, je více než zajímavý. V poměru počtu sérií a kvalit dílů je určitě Futurama lepší než Simpsonovi, ale se zlatou érou Simpsonových se to srovnat ani nedá. Z postav bodujou hlavně Bender a Dr. Zoidberg. "Já jsem Bender baby, prosím vložte alkohol". ()

Petulka88

Naprosto geniální a kultovní animovaná záležitost, která překonává i Simpsonovi. Samozřejmě, že ne všechny díly jsou stejně kvalitní, ale nenajde se jeden jediný, který by mě dokázal zklamat. Stejně tak je to jeden z mála seriálů, kde mi navadí ani jedna postava. Pravda, profesor, Amy nebo Hermes jsou ve Futuramě průměrní, jenže v jiném seriálu by se určitě stali hlavními hvězdami. Tady mají tu smůlu, že je zastiňují ostatní. Fry je tak trošku mladší varianta Homera Simpsona a je v něm asi kousek každého z nás. A jeho osudová žena (mutantka) Leela je prostě kost. A nakonec moji dva oblíbenci. O Benederovi snad ani nic psát nemusím, tenhle nejdrsnější a nejvíc cool robot budoucnosti se stal doslova kultovní postavou. A to i přesto, že je naprosto dokonalou sbírkou všech smrtelných hříchů. Zbývá už jen doktor Zoidberg. Tenhle krab z jiné planety je pro změnu ten největší životní smolař a ztroskotanec ve vesmíru. A i když je mi ho trošku líto, už ani nedokážu spočítat kolikrát mě rozesmál jeho krabí tanec nebo jeho útěk na krabí způsob. Kdybych měl v jedné větě shrnout mé dojmy z tohoto seriálu, nemohlo by to být jinak než: Geniální pánové, smekám! Jen škoda, že následující filmy už takové kvality nedosahují... ()

marek86

Futurama je pro mě jen jedno velké NEJ. Spousta gegů, vtipů, narážek. Futurama je pro mě zábava, která mě nikdy nepřestane bavit. Moje hodnocení 10/10 ()

LordMysti

S odstupem času jsem změnil hodnocení ze 4 na 5 hvězd. Vždy mi to nedalo srovnávat se Simpsons, ale nakonec jsem zjistil že Futurama je na poctivých 5 hvězd a pro Simpsons není na CSFD dostatečná stupnice hodnocení :). ()

Slavomír

Na margo tunajšej onanie (niektorých by som poslal kameň lámať a večer 10 rán bičom...) nad tým, že to je/nie je také vtipné ako Simpsonovci: Bavím sa rovnako. V každom prípade je vo Futurame viac sarkastických hlášok a to sa mi ráta (Bender je moje druhé ja). Dej je ujetý a tým, že sa to odohráva v budúcnosti sa predstavivosti medze nekladú. Záchvaty smiechu ma nechytajú, ale sem tam sa uškrniem. Príjemných 80% :-) ()

Crysis52

To isté ako u Simpsonovcou výnikajúci seriál ktorý je vtipný v tom ako vykreluje buducnosť a vo výborných hláškach . Plus ešte keď je tam niečo zo súčastnosti a je to prerobené na 30 storočie . ()

filipes.lu

Tak jako jsem u American Dad psal, že bych si domu přitáhnul ožralu Rogera, tady jsem si zamiloval postavu Dr.Zoidberga. Nejenom, že je to nejsympatičtější krab(rak,humr?), kterýho znám (a že jich znám skutečně hodně :), ale navíc má lepší hlášky než Zuzana Bubílková. Celá mánie kolem futuramy se mi dlouho vyhýbala, ale nakonec jsem podlehl a sjel všechny díly v rekordním čase. Stala se pro mě určitým druhem závislosti. Za jedinou slabší postavu považuji Bendra, který mi nešmakuje svou prvoplánovitostí, ale chápu, že většina lidí ho žere. Samozřejmě, že kvalita dílů je kolísavá, ale stálé je to v rozpětí mezi 3-5 hvězdami, což se o většině seriálů, kde ručička kmitá mezi "wau" a "co to, kurva, je?", říct nedá. Proto si Fry a celá jeho parta to maximum zaslouží. ()

tom912

Seriál od tvůrců Simpsonovi. To se nedalo asi nic jiného čekat než takovou srandu. Bender má nejlepší narážky a mě nezbývá nic jiného než za Bendera udělit plný počet bodů a těším se na další celovečeráky. 100%. ()

Pathrose

Futurama je prostě bomba. Srovnávat se Simpsonovýma to nejde, jelikož se jedná o naprosto rozdílné seriály, avšak v obou se tvůrci naprosto výtečně strefují do problémů budoucích, ale i těch minulých. Některé díly samozřejmě slabší, ale jako celek je to výtečný počin. ()

Zemřel představitel Batmana Adam West

Zemřel představitel Batmana Adam West

11.06.2017

Futurama je mrtvá? Ať žije Futurama!

Futurama je mrtvá? Ať žije Futurama!

24.06.2006