Randall "Memphis" Raines žije poklidným životem kdesi na předměstí a učí děti jezdit na motokárách. Ovšem pouze do té doby, než se dozví, že se jeho mladší bratr zapletl do krádeží aut a jednu tak parádně zpackal, že mu hrozí smrt slisováním v autě. Byl přesvědčen, že s kriminální kariérou definitivně skončil, ale nastal čas, kdy se musí na chvíli vrátit ke své bývalé profesi. Dostal totiž zakázku, kterou nemůže odmítnout. Buď ukradne padesátku drahých a náležitě zabezpečených automobilů, nebo jeho bratr zemře. Aut na seznamu je hodně a času pekelně málo. Proto Memphis svolá svůj starý tým, aby rozehráli koncert, po kterém bude policii ještě dlouho zvonit v uších! (TV Nova)

VanTom

Velice rutinně a bez života natočený, vykonstruovaný film pro co nejširší diváckou obec. Nejdramatičtější na něm mi přišla elektronická hudba Trevora Rabina, která dodávala dynamičnost jak akčním scénám, tak i vnitřní napětí scénám klidnějším. Vše ostatní je nezajímavý průměr. ()

JohnSmith

Sena se moc nepřetrhnul,hlavně když je dobře známo,že Bruckheimer po mnoha režisérech kontroluje záběry a ubírá jim právo posledního střihu. Herci? Cageovi se nedá věřit že by věděl jak otevřít auto bez klíče natož že rozumí motorům. U ostatního osazenstva se tomu dá teoreticky věřit. Veliké plus aspon pro mě - spousta nádhernejch aut v čele s Mustangem Shelby GT ()

Danny F.

Koukatelný akční film, který se točí kolem aut. Škoda jen že jde dokola jen o loupeže. Jelikož se ve filmu objevila má láska *Ford Shelby Eleanor* dávám zlatou střední cestu. 50% ()

Brain-D

7/10 Parádní variace Rychle a zběsile. Možná i lepší jak jakékoliv rychle a zběsile (až na 5díl, který jsem neviděl). Skvělá auta, skvělej Cage a hudba. Takový nabušený akčňák s autama. ()

Sany33

Asi som prvý z mojich obľúbených užívateľov, ktorý dal tomuto filmu plné hodnotenie. Odpoveď na to prečo som to urobil je veľmi jednoduchá, ja som na tomto filme vyrástol, prišiel do premiéry práve v dobe, kedy som už začal rozlišovať autá a začal som chápať aké sú to krásne a úžasné stroje. Preto som schopný filmu odpustiť vzdušné prelety ponad celý most alebo nechutne neprirodzenú blonďatú Angie. Pretože mne v tomto filme išlo predovšetkým o perfektnú dynamiku a o autá. To je gro celého filmu. Príbeh je neskutočne patetický ale dokáže zaujať. Bratská láska, návrat na starú koľaj a stretnutie so starou partiou. Všetko mi do seba nádherne zapadlo a musím povedať, že aj ke%d som film videl už asi 1 000 000 krát stále ma baví a to je odpoveď na to prečo má u mňa plný počet. 90% ()

davidek

Mám rád silný autíčka, mám rád pěkný autíčka a když v tom ještě někdo umí jezdit. BOMBA!!! Nesmí se to ale pokazit skoro vším ostatním. Za auta čtyři. ()

Scar

Veľmi priemerný film, ktorý keď neuvidíte o nič neprídete. Ak však máte radi pekné autá, pripíšte si jednu hviezdičku. ()

ABCD Marta

Opravdu zajímavý akční film na jiné téma, než jsem zvyklý, s tvrdým Nicolasem Cagem, noblesními auty, hláškami nenechávajícími mě ve špatné náladě a geniální hudbou. ()

ghatos

Jednoduchá úderka s příchutí amerického patosu? Nakonec proč ne - vše klape a baví. Na nic si to nehraje. 66%. ()

Henk123

''Opus dei'' mého mládí, tento film je pro mě neumírající klasikou. Dalo by se říci, že se jedná o hlubokou srdeční záležitost. Takže tak. ()

mirec88

Príjemný nenáročný autíčkový film na jedno pozretie. Nicolasa Cagea mám rád, takže aj v tomto filme odohral svoj štandard. Angelina Jolie a ďalší herci tiež, ale hlavná postava určite bola Eleanora :-) ()

Dakken

Krásne rýchle autá, Cage ako šikovný zlodej, ktorý sa snaží vytiahnuť z hovien mladšieho brata. Ten nie je až tak šikovný lopkár, ale chalanisko sa snaží. V prvej polovici filmu verbuje starých priateľov, špičkový tým a plánujú ako efektne, nenápadne “zohnať” 50 luxusných áut a to všetko spáchať za 3 príjemné dni. V opačnom prípade by bolo zle-nedobre. Aby toho chalani a jedna baba nemali málo, dýcha im na krk pán detektív. Celý ten nábor, okukávanie terénu a plánovanie je zábavné, ale nie tak, ako samotné krádeže a druhá polovica filmu. Ten zvuk motorov, koní pod kapotou, vôňa benzínu a vrava o autách medzi postavami z vás aspoň na chvíľu spraví zlodejov a kvalifikovaných odborníkov na tento typ obživy a vy s napätím sledujete, či sa im to vlastne podarí. Aj som im trochu závidel ten adrenalín ;) Paradoxne ma autá vôbec neberú, ale tento film ma donútil zaľúbiť sa do nich, aspoň na necelé 2 hodinky. Príbeh má rýchly spád, čo si budeme, je trochu jednoduchý, priamočiary, ale aspoň sa na nič film nehrá, dlho sa na nič nečaká a akčná jazda začína takmer okamžite, stačí sa nechať unášať. Veľmi podarený film z prostredia “automechanikov”. ()

Naštvaný řidič Nicolas Cage

Naštvaný řidič Nicolas Cage