Neviditelné zlo

evelouch

Hororový film Neviditelné zlo mě dostal.Bála jsem se i pohnout. Slasher o teenagerech,kteří vyklízí opuštěný hotel,hm,nic, co bych musela vidět. Ale.....film skvělý,vražedná honička mezi partou dospívajících a šíleným fanatistickým vrahem, který byl od mala týrán a ponižován matkou, která mu tyto bezmocné lidi dohodila.Líbilo se mi, že film měl i vcelku dobrý konec, ale chvíli jsem měla sto chutí jej vypnout, protože mi drásaly nervy sadistická umrtí. Ale i přes to se moc těším se na druhý díl.Právě prostředí polorozpadlého,hrůzostrašného hotelu mi přišlo děsivě dokonalé. ()

Beliel

Uffff. Tohle byla teda nakládačka, ale ne v tom dobrém slova smyslu, ale naopak. "Herci" a jejich u mění, potažmo dialogy jsou k popukání, hlavní hrdina je k smíchu a vypadá jako wrestler, kterému nikdo nezaplatil a tak utekl domů k mamce. Samozřejmě se nevyhneme bandičče "taky" hereček, kde základním stavebním kamenem jejich umu je jejich tělo a raději nic více. Debilní chlapské postavy ani netřeba komentovat. Zejména blba, který jde po chodbě a všechno musí rozbít. To jsem se málem počůral smíchy. Ne, tohle se nepovedlo, není to vůbec děsné a člověk jen žasne, jak vysoké to zde má hodnocení. Jednu hvězdu dávám za to, že to skončilo, protože pokud už od dvacáté minuty filmu, tento přetáčíte jen na scény, kde se vraždí, tak je něco špatně... ()

Dalajlada

Je to nechutné. Je tu pár vtipných momentů. Je tu pár zajímavých okamžiků. Ale jinak nic víc. Další bezduchá tuctová vyvražďovačka s neočekávaným zvratem. Bída. ()

Ospalek

Naprosto průměrný ničím nevybočující slasher. Hlavní postavou je Kane a hrstka vězňů, kteří uklízí hotel, kde se Kane vyskytuje. Nic moc no.. ()

Nikol45

Tento slasher se mi moc líbil. Vyvražďovačka v nechutném špinavém hotelu tomu dalo tu správnou atmosféru. Glenn Jacobs jako brutální vrahoun neměl chybu. Chystám se na dvojku, tak snad nezklame, protože jednička je za mě top ()