Policista Ray Donlan si pro sebe a své muže s pomocí mafie zřídil městečko Garrison, oddělené od New Yorku mostem. Bydlí tu jen policisté, kteří tu jsou „v bezpečí“. Šerifem Donlan jmenoval mírného Freddyho Heflina, který by se rád stal policistou, ale slyší jen na jedno ucho, takže nemůže. O sluch přišel, když zachraňoval Liz Randoneovou, která si později vzala surového sukničkáře Joeye, také policistu, a kterou Freddy tajně miluje... Rayův synovec Murray Babitch je na silnici napaden dvojicí Afroameričanů, kteří na něj vytáhnou zbraň. Když je pronásleduje, dojde k nehodě, při níž oba mladíci zemřou. Přivolaní policisté zbraň nenajdou, tak se ji snaží do auta narafičit. Murray se obává, že přijde o odznak, a tak se vrhne z mostu. Všichni se domnívají, že utonul. Ray ho ale s pomocí dalšího policisty Jacka vytáhne a ukryje. Bojí se, že Murray, který ví o jeho čachrech s mafií, bude při vyšetřování mluvit. Přestože je jeho příbuzný, chystá se ho zabít. Podobným způsobem se už zbavil jiného policisty, Glenna Tunneye, kterého nechal zabít ve vězení, než mohl promluvit před soudem... Na místo přijíždí poručík Moe Tilden z oddělení vnitřních záležitostí, aby věc vyšetřil. Chce pomoc od Freddyho, ten ale jako obvykle váhá: je zvyklý se k ničemu nevyjadřovat a nechávat věci, jak jsou. Ray ovšem později jediným telefonátem jeho vyšetřování ukončí: jeho mocní zastánci se o to postarají sami... Joey zachází surově s Liz, což Freddymu dělá těžkou hlavu. I Joey patří k Rayově bandě. Jediný, kdo se občas staví na zadní, je Garry Figgis, bývalý parťák policisty, zavražděného ve vězení. A právě jeho dům jedné noci začne hořet; sjíždějí se hasiči a policisté, nakonec přijíždí i Figgis. S hrůzou zjišťuje, že do domu nečekaně přišla jeho přítelkyně Monica, která utrpěla popáleniny, jimž zakrátko podléhá... (TV Prima)

p.a.douch

Sylvester teda rozhodně není herec na divadelní prkna a shakespearovské role, ale jak vidno když mu najdou správný typ je to paráda. Dnes (7. 11. 2015) vysílaj na ČT2 dva filmy - tento hodnocený 61 % a Zkrocenou horu hodnocenou 79 %. Tohle hodnocení je pro mě nepochopitelné. No ale zpět k Zemi policajtů. Pohodovej film, uvěřitelný postavy. Perfektní obsazení. Skvělej Liotta, velmi dobrej Stallone. Ostatní se mi taky líbili. Už jsem tenhle film párkrát viděl a rozhodně se na něj znovu podívám. 85 %. ()

brasek

Veľmi slabý príbeh, polointeligentná postava šerifa Fredda a De Nirove nepresvedčivé vnútorné záležitosti. Snímok na jedno pozretie ak nemáte nič lepšie. ()

Ironhead

Sly v roli dobrosrdečného, vztahově nesmělého a tak trochu prostého šerifa v městečku plném policajtů. Navíc doslova v obležení opravdu skvělých herců jako De Niro, Liotta, Keitel,... Při vší úctě k němu si o něm opravdu nemyslím, že by byl v reálu mentálně pomalejší, ale s jeho omezenými hereckými prostředky mu role jednodušších týpků prostě sedí nejlépe a umí je s jeho psíma očima dobře zahrát... a zde mi jeho charakter dost připomínal Balbou z prvního a nejlepšího Rockyho. Scénář tu mohl být vybroušenější, občas to trochu drhne, ale rozhodně jde o film, který stojí za shlédnutí. ;) ()

PTuranyi

Slušná policajná dráma o korupcii v policajnom zbore. Sylvester Stallone je tu len miestnym šerifom a nie veľmi sa mu chce starať do problémov. Kvôli tomu, že nepočuje na jedno ucho ho nechcú zobrať k policajtom. Postupne mu však začne dochádzať ako hlboko celá vec zasahuje a začne konať. Film si udržiava dobrú atmosféru a herecké obsadenie na vysokej úrovni. Stallone má silnú konkurenciu ako Harvey Keitel či Robert De Niro. 70% ()

MaideN-SK

Dobrý film, dobrí herci... a aj Sylvester sa hodí do role. Myslím že preňho naozaj nebol veľký problém zahrať dedinského ťuťmáka, len s masami textu asi boli problémy :))) Hoci film nieje nabitý akciou, aj tak som to so záujmom sledoval až po záverečné titulky. Zaslúžené 3 hviezdičky. ()

Infantryman

Konečně Slyho film který není jen o tunách vystřílených nábojnic(všehovšudy asi 4ks),hektolitrech krve a testosteronu pozvířeném ve vzduchu. Dost dobrá charakterní role,která může někomu připadat připitomělá,ale mě dostala. ()

Vikmal

Podle mého názoru jedna z těch lepších rolí Slye, já mu toho charakterního poldu věřil...Tvoří dobrou partu s Liottou, De Nirem atd...Dobrá práce ()

wex666

Země policajtů není vůbec špatný snímek.Jen by to chtělo trošku větší tempo.Film se neskutečně pomalua až nudně vleče.Spoustu předvidatelných situací zde není na místě a bohužel film nespasí ani spoustu hereckých es v čele ze Stallonem i když svou roli tu plní na jedničku.Ale čas od času se na to dá kouknout třeba když to zrovna dávají v TV.60% ()

Fenk

Vstup s postavou šerifa Koblihy mezi charakterní smetánku kupodivu nevyšel a Sly si mohl dobrých 10 let nechat o pořádné roli jenom zdát. To nic nemění na tom, že se ocitl v precizně natočené flegmě s velkolepě hluchoněmým finále a k tomu ještě ve společnosti příjemně-civilně hrajících pardálů. ()

Eradin

Bylo to barevný, pohyblivý, běhali tam drsní chlapi s tvrdou pěstí a bouchačkou u boku. Sem tam po sobě vystřelili a z huby vypustili spoustu kravin. Prostě nic , co bych chtěl vidět ještě jednou. ()

Zemřel herec Ray Liotta

Zemřel herec Ray Liotta