Německo,
1994, 21 h 40 min
(Minutáž: 50 min)
Režie:
Bob Blagden, Roger Tucker, Andrew Higgs, Bodo Schwarz, Daniel Anderson, John van de Rest (více)Hudba:
Hans van EijckHrají:
Hans Heinz Moser, Mogens von Gadow, Axel Pape, Bernd E. Jäger von Boxen, Daniel Hajdu, Michael Zittel, Hans Heller, Holger Kunkel, Gernot Schmidt, Karsten Dörr, Francesco Pahlevan (více)Epizody(26)
-
Zwei harte Tage (S01E01)
-
Vollmond (S01E02)
-
Vermisst (S01E03)
-
Räuber und Gendarm (S01E04)
-
Im Alleingang (S01E05)
-
Der Denkzettel (S01E06)
-
Funkstille (S01E07)
-
Riskante Geschäfte (S01E08)
-
Tödlicher Sonntag (S01E09)
-
Das falsche Parfüm (S01E10)
-
Heiße Ware (S01E11)
-
Der Augenzeuge (S01E12)
-
Treibjagd (S01E13)
-
Gesucht wird… (S01E14)
-
Falsche Freunde (S01E15)
-
Verzweiflungstaten (S01E16)
-
Vertrauen gegen Vertrauen (S01E17)
-
Gute Nachbarn (S01E18)
-
Übernachtung mit Frühstück (S01E19)
-
Familienbande (S01E20)
-
Chance 1:100 (S01E21)
-
Kleine Schweinereien (S01E22)
-
Die Prämie (S01E23)
-
Kinderspiele (S01E24)
-
Die Razzia (S01E25)
-
Verschwunden, vermutlich ermordet (S01E26)
Hrají
Heribert Czerniak
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Správná dvojka (1994) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Die Kommissarin (1994) (seriál)
Antje Lewald
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Ulrike Scheel
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Ahoj, strejdo doktore! (1994) (seriál)
Mareen K. Steinhaus
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Timon Hoffmann
Nejlepší seriály:
Gute Zeiten, schlechte Zeiten (1992) (seriál)
Wolffův revír (1992) (seriál)
Marcus-Alexander Becker
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Klaun (1998) (seriál)
Kriminálka Kolín (1999) (seriál)
Georg Tryphon
Nejlepší seriály:
Osmý smysl (2015) (seriál)
Lexx (1997) (seriál)
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Christa Strobel
Německá říše
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Otec Schwarz zasahuje (1994) (seriál)
Ellen Umlauf
Rakousko
Nejlepší seriály:
Největší z Pierotů (1990) (seriál)
Joseph Balsamo (1973) (seriál)
Meister Eder und sein Pumuckl (1982) (seriál)
Peter Ebert
Nejlepší seriály:
Wolffův revír (1992) (seriál)
Michael Rasmussen
Nejlepší seriály:
Otec Schwarz zasahuje (1994) (seriál)
Katharina Hoffmann
Nejlepší seriály:
Derrick (1974) (seriál)
Hermann Joha
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Kobra 11 (1996) (seriál)
Anna Böttcher
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Die Eifelpraxis (2016) (seriál)
Rainer Lott
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Záchranáři z hor (2009) (seriál)
Johannes Terne
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Edda Fischer
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)