St. Tropez (TV seriál)

Sous le soleil

Saint-Tropez

Drama / Romantický

Francie, 1996–2008

Tonya Kinzinger, Bénédicte Delmas, Adeline Blondieau, Marie-Christine Adam, Stéphane Slima, Frédéric Deban, Christine Lemler, Delfine Rouffignac, Ibrahim Koma, Serge Gisquière, Jeremy Banster, Lionel Auguste, Caroline Bourg, Patricia Malvoisin, Manon Le Moal, Avy Marciano, David Brécourt, Roméo Sarfati, Luis Marquès, Jean-Claude Bouillon, Damien Ferrette, Audrey Hamm, Patrick Raynal, Macha Béranger, Bernard Menez, Shirley Bousquet, Manuela Lopez, Julie Boulanger, Pierre Cosso, Mylène Jampanoï, Mélanie Maudran, Anne-Charlotte Pontabry, Anthony Dupray, Grégory Fitoussi, Arsène Jiroyan, Max Boublil, Mélanie Page, Pascal Liger, Jérôme Marc, Arnaud Binard, Astrid Veillon, Olivier Casadesus, Bernard Montiel, Lucie Jeanne, Jean-François Garreaud, Charley Fouquet, Michaël Fitoussi, Corinne Marchand, Melissandre Meertens, Cyril Mourali, Delphine Chanéac, Catherine Alric, Jonathan Zaccaï, Barbara Cabrita, Florence Hautier, Agnès Soral, Alain Figlarz, Léa Bosco, Patrice Laffont, Pierre Maguelon, Sonia Petrovna, Erik Colin, Christiane Jean, Jean Valmont, François Négret, Guillaume Campanacci, Angela Sandritter, pes Enzo, Lydie Denier, Daniel Breton, Catherine Cyler, Alice Pol, Rémi Bichet, Jonathan Demurger, Josy Bernard, Alexandre Thibault, Jean-Louis Tribes, Frank Delhaye, François Berland, Georges Neri, Dominic Gould, Patrick Albenque, Chloé Domange, Nicole Gueden, Eric Boucher, Patrick Guérineau, Aymeline Valade, Vladimir Perrin, Hélène Bizot, Hervé Dubourjal, Guy Amram, Eric Dietrich, Pierre Douglas, Laura Favali, Selma Kouchy, Laurent Mouton, Agnès Blanchot, Franck Libert, Laetitia Fourcade, Manoëlle Gaillard, Christian Cloarec, Kerian Mayan, Antoine Coesens, Pascale Louange, Karl E. Landler, Joe Sheridan, Mia Frye, Thomas Maurion, Marc Samuel, Jeane Manson, Alexandre Varga, Laurence Cormerais, Philippe Corti, Lionel Tavera, Frédérique Dupré, Jacques Germain, Fabrizio Tomatis, Yan Epstein, Sébastien Roch, Julie Arnold, Laurence Ragon, Valérie Sibilia, Xavier-Adrien Laurent, Emilie Brunet, Jérémie Covillault, Cécile Peyrot, Clarisse Tennessy, Agnès Dhaussy, Jacques Coltelloni, Blanche de Saint-Phalle, Fabien Baïardi, Elric Covarel Garcia, Valérie Trebor, Alexandre Fabre, Richard Guedj, Jacques Hansen, Kamel Belghazi, Julie du Page, Alain Laub, Patrick Guillemin, Gilles Geisweiller, Anne Aor, Christian Bujeau, Yves Collignon, Laurent Le Doyen, Jean Dell, Claude Petit, Roby Schinasi, Philippe Saïd, Mireille Nebon, Jean-François Fagour, Tony Librizzi, Emilie Granier, Yvan Varco, Blanche Raynal, Didier Raymond, Manuel Bonnet, Antoine Herbez, Patrice Valota, Marine Jolivet, Jeff Bigot, Benoît Gourley, Bertrand Lacy, Denis Chérer, Dani, Malcolm Conrath, Fabrice Deville, Olivier Pagès, Manuel Gélin, Marianne Borgo, Michel Alexandre, Marie-Laure Dougnac, Sophie Renoir, Serena Minaldi Reinaldi, Florence Maury, Anne Decis, Stéphanie Pareja, Christophe Rouzaud, Emmanuel Patron, Ingrid Mareski, Laetitia Rosier, Jean-Marc Coudert, Julien Alluguette, Stéphane Blancafort, Dorothée Briere, Marc Adjadj, Laurent Moreau, Cathy Darietto, Catherine Lecoq, Jean-Claude Dumas, Jacques Courtès, Stéphanie Fatout, José Heuze, Xavier Aubert, Alain Dion, Magali Semetys, Audrey Moore, Eric Viellard, Michaël Vander-Meiren, Maureen Kerwin, Anne Deleuze, Jacques Zabor, Justine Bruneau, Jean-Marie Fonbonne, Marc Rioufol, Alexandra Kazan, Jules Vallauri, Boris Rehlinger, Laurence Dourlens, Christophe Rippert, Yan Brian, Jean Corso, Marc Pierret, Jean-Pierre Sanchez, Lionel Sautet, Stefan Elbaum, Bernard Nissile, Pascal Turmo, Hervé Sogne, Olivier Chenevat, Lionel Robert, Virgile Bayle, Virginie Pauc, Julien Gaspar-Oliveri, Bertrand Farge (herec, a.z.), Christine Paillard, Sophie Thalmann, François Montagut, Philippe Sollier, Yoann Denaive, Pierre Londiche, Zack Zublena, Vincent Lagaf, Valérie Valois, Camille Verschuere, Philippe Cariou, Yoann Sover, Carim Messalti, Régis Van Houtte, Géraldine Lapalus, Virginie Visconti, Toma De Matteis, Philippe Jacq, Gilles Azzopardi, Marika Vibik, Cédric Dumond, Valérie Kirkorian, Christiane Ludot
  • wosho

Opravdu mizerné. Banda blbečků řešící milostné a životní problémy podle francouzské školy. Ach, co to ti Frantíci splodili? Vím, dali světu třeba Helenu a její chlapce (a doufal jsem, že si z toho vzali ponaučení) a teď se pustili do lehkého kopírování telenovel. Bože a prima to ještě uvedla u nás a to s tím nejhůře možným dabingem. Fuj, když budu chtít něco vidět, co se odehrává v St. Tropez, tak si radši pustím Četníky a nebo drátem do oka.(15.6.2009)

• berg.12

Telenovela na břehu mořském a po Francouzsku. Na rozdíl od svých latinskoamerických protějšků se bere vážně a o to zoufaleji vyznívá. Vhodné jako reklama na anorexii.(8.10.2005)

• mira007

Čtyřistaosmdesátidílný seriál, který kdysi dávali odpoledne na Tv Nova, který je sice ukrutně hloupý na úrovni telenovely z Argentiny, ale přeci jen za jednu hvězdu se člověk mrklo na několik hezkých mladých lidí, moře a sluníčko. PS: Musím se tedy přiznat, že jsem neviděl všech čtyřistaosmdesát dílů, aby mé hodnocení bylo naprosto objektivní.(29.5.2020)

• fuerza

Ano ano...je to o nicom a herecke vykony nestoja za vela a zapletky su osuchane a bla bla...iste,nejde o klenot kinematografie,ale su aj omnoho trapnejsie serialy a ak si na nich kliknete trebars aj na tejto stranke,nejdete hodnotenie nad 80 percent..ak moze mat modna prehliadka spodneho pradla 88 percent a fatalne prostoduchy serial Dva a pol chlapa moze byt v prvej 20 najoblubenejsich serialov,tak sa na mna nikto nehnevajte,ale Saint Tropez ma minimalne 2 hviezdicky zasluzene....(4.1.2012)

Seriál byl natáčen v létech 1996 – 2008 a bylo natočeno přes 400 dílů. Ve Francii měl velký úspěch a hrálo zde mnoho známých herců. U nás běželo asi 100 dílů. Nevím, kde se bere tolik kritických hodnotitelů, ale seriál si hodnocení odpad v žádném případě nezaslouží. Je pravda, že našemu divákovi neřekne seriál tolik jako francouzskému, ale stejně je tomu naopak. Proč potom tak příkré odmítání? Myslím, že 3* by byly víc než přiměřené hodnocení v té plejádě daleko horších ale i lepších seriálů. Protože se to odehrává v mém oblíbeném místě, dávám jednu hvězdičku navíc, celkem tedy 4*.(20.2.2012)