Reklama

Reklama

St. Tropez

(seriál)
Francie, (1996–2008)

Hrají:

Tonya Kinzinger, Bénédicte Delmas, Adeline Blondieau, Marie-Christine Adam, Stéphane Slima, Frédéric Deban, Christine Lemler, Delfine Rouffignac (více)
(další profese)

Série(14) / Epizody(480)

Obsahy(1)

Pláže St. Tropez jsou pohádkovou kulisou pro osudy tří nerozlučných přítelkyň, jejich lásek i kamarádů. Ale ani na Azurovém pobřeží nejsou všechny dny jen slunečné... (oficiální text distributora)

Recenze (22)

mira007 

všechny recenze uživatele

Čtyřistaosmdesátidílný seriál, který kdysi dávali odpoledne na Tv Nova, který je sice ukrutně hloupý na úrovni telenovely z Argentiny, ale přeci jen za jednu hvězdu se člověk mrklo na několik hezkých mladých lidí, moře a sluníčko. PS: Musím se tedy přiznat, že jsem neviděl všech čtyřistaosmdesát dílů, aby mé hodnocení bylo naprosto objektivní. ()

berg.12 

všechny recenze uživatele

Telenovela na břehu mořském a po Francouzsku. Na rozdíl od svých latinskoamerických protějšků se bere vážně a o to zoufaleji vyznívá. Vhodné jako reklama na anorexii. ()

Reklama

fuerza 

všechny recenze uživatele

Ano ano...je to o nicom a herecke vykony nestoja za vela a zapletky su osuchane a bla bla...iste,nejde o klenot kinematografie,ale su aj omnoho trapnejsie serialy a ak si na nich kliknete trebars aj na tejto stranke,nejdete hodnotenie nad 80 percent..ak moze mat modna prehliadka spodneho pradla 88 percent a fatalne prostoduchy serial Dva a pol chlapa moze byt v prvej 20 najoblubenejsich serialov,tak sa na mna nikto nehnevajte,ale Saint Tropez ma minimalne 2 hviezdicky zasluzene.... ()

wosho odpad!

všechny recenze uživatele

Opravdu mizerné. Banda blbečků řešící milostné a životní problémy podle francouzské školy. Ach, co to ti Frantíci splodili? Vím, dali světu třeba Helenu a její chlapce (a doufal jsem, že si z toho vzali ponaučení) a teď se pustili do lehkého kopírování telenovel. Bože a prima to ještě uvedla u nás a to s tím nejhůře možným dabingem. Fuj, když budu chtít něco vidět, co se odehrává v St. Tropez, tak si radši pustím Četníky a nebo drátem do oka. ()

xaver 

všechny recenze uživatele

Seriál byl natáčen v létech 1996 – 2008 a bylo natočeno přes 400 dílů. Ve Francii měl velký úspěch a hrálo zde mnoho známých herců. U nás běželo asi 100 dílů. Nevím, kde se bere tolik kritických hodnotitelů, ale seriál si hodnocení odpad v žádném případě nezaslouží. Je pravda, že našemu divákovi neřekne seriál tolik jako francouzskému, ale stejně je tomu naopak. Proč potom tak příkré odmítání? Myslím, že 3* by byly víc než přiměřené hodnocení v té plejádě daleko horších ale i lepších seriálů. Protože se to odehrává v mém oblíbeném místě, dávám jednu hvězdičku navíc, celkem tedy 4*. ()

Galerie (42)

Reklama

Reklama