Reklama

Reklama

St. Tropez

(seriál)
všechny plakáty
Drama / Romantický
Francie, (1996–2008)

Hrají:

Tonya Kinzinger, Bénédicte Delmas, Adeline Blondieau, Marie-Christine Adam, Stéphane Slima, Frédéric Deban, Christine Lemler (více)
(další profese)

Série(14) / Epizody(480)

Obsahy(1)

Pláže St. Tropez jsou pohádkovou kulisou pro osudy tří nerozlučných přítelkyň, jejich lásek i kamarádů. Ale ani na Azurovém pobřeží nejsou všechny dny jen slunečné... (oficiální text distributora)

Recenze (22)

fuerza 

všechny recenze uživatele

Ano ano...je to o nicom a herecke vykony nestoja za vela a zapletky su osuchane a bla bla...iste,nejde o klenot kinematografie,ale su aj omnoho trapnejsie serialy a ak si na nich kliknete trebars aj na tejto stranke,nejdete hodnotenie nad 80 percent..ak moze mat modna prehliadka spodneho pradla 88 percent a fatalne prostoduchy serial Dva a pol chlapa moze byt v prvej 20 najoblubenejsich serialov,tak sa na mna nikto nehnevajte,ale Saint Tropez ma minimalne 2 hviezdicky zasluzene.... ()

berg.12 

všechny recenze uživatele

Telenovela na břehu mořském a po Francouzsku. Na rozdíl od svých latinskoamerických protějšků se bere vážně a o to zoufaleji vyznívá. Vhodné jako reklama na anorexii. ()

Reklama

xaver 

všechny recenze uživatele

Seriál byl natáčen v létech 1996 – 2008 a bylo natočeno přes 400 dílů. Ve Francii měl velký úspěch a hrálo zde mnoho známých herců. U nás běželo asi 100 dílů. Nevím, kde se bere tolik kritických hodnotitelů, ale seriál si hodnocení odpad v žádném případě nezaslouží. Je pravda, že našemu divákovi neřekne seriál tolik jako francouzskému, ale stejně je tomu naopak. Proč potom tak příkré odmítání? Myslím, že 3* by byly víc než přiměřené hodnocení v té plejádě daleko horších ale i lepších seriálů. Protože se to odehrává v mém oblíbeném místě, dávám jednu hvězdičku navíc, celkem tedy 4*. ()

wosho odpad!

všechny recenze uživatele

Opravdu mizerné. Banda blbečků řešící milostné a životní problémy podle francouzské školy. Ach, co to ti Frantíci splodili? Vím, dali světu třeba Helenu a její chlapce (a doufal jsem, že si z toho vzali ponaučení) a teď se pustili do lehkého kopírování telenovel. Bože a prima to ještě uvedla u nás a to s tím nejhůře možným dabingem. Fuj, když budu chtít něco vidět, co se odehrává v St. Tropez, tak si radši pustím Četníky a nebo drátem do oka. ()

mira007 

všechny recenze uživatele

Čtyřistaosmdesátidílný seriál, který kdysi dávali odpoledne na Tv Nova, který je sice ukrutně hloupý na úrovni telenovely z Argentiny, ale přeci jen za jednu hvězdu se člověk mrklo na několik hezkých mladých lidí, moře a sluníčko. PS: Musím se tedy přiznat, že jsem neviděl všech čtyřistaosmdesát dílů, aby mé hodnocení bylo naprosto objektivní. ()

Galerie (42)

Reklama

Reklama