Listopadová romance

Novembrová romanca

Romanca

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2001, 116 min

Moje oblíbená záležitost, kterou si rád obhajuji proti všem. Romantika se smutných nádechem je prostě mou slabinou a dojemný příběh dívky, která se z více či méně závažných důvodů bojí závazků a muže, který ve svém workoholismu vidí jen sebe a kteří se hledali, až se našli, proto nedokážu jakkoli odsoudit. Kam se hrabe Podzim v New Yorku, Listopadovou romanci si vždycky rád prožiju znovu.(4.4.2006)

• Deimos

TV/// Obsazení 4/10 Děj 4/10 Hudba 6/10 Efekty 5/10/// +když hrála Enya tak jsem se tetelil, to byly jedny z nej scén -Keanu Reeves i Charlize Theron mi přišli nevýrazní/// Proč mám pocit, že jsem tenhle film nedávno viděl. Napoprvé mě možná potěšil, napodruhé mě však už nudil. Tohle je slabší film i přesto, že má vážnou pointu./// Celkem 46%///(30.11.2008)

No áno romantické filmy sú pre mňa trochu rovnaké a vatšinou o tom istom,ale najdu sa aj výnimky tento ma zaujal len kvôli hereckej dvojici Charlize Theron a Keanu Reeves medzi ktorými to funguje dokonale.A takisto ma prekvapil Jason Issac v netradičnej roli ( poznáme ho skôr ako záporáka). Som rád,že záver filmu nie je až taký ako by kto očákaval áno smutný je,ale na hranici znesiteľnosti čo sa týka romantických filmov.Ešte raz pekný film!(30.4.2009)

Velesmutná romantika...začíná to jako obvykle - Charlize Theron sbalí Keanu Reevese a z něj se stává lepší člověk, je tu však jedno ale - jako u předchozích Sářiných vztahů je to jen na jeden měsíc (listopad), Nelson netuší proč, ale souhlasí- city však zanedlouho vyhrají a Nelson se po měsíci rozejít nechce- tu na povrch výjde krutá pravda o Sářině zdraví- ale ani ona se nechce vzdát a vztah ukončit...konec je opravdu velmi silný a dojemný..95%(22.9.2018)

Film, který mě po dlouhé době donutil bulet jak malá holka. Ne, nestává se mi to často. Ale tohle je vážně tak krásné a zároveň tak smutné, že mě to dostalo. Možná za to můžou herci v hlavních rolích, možná hudba..nevím, ale je to jeden z mála romantických filmů co nepůsobí lacině nebo prvoplánově, i když takový asi vlastně je.(6.11.2013)