Bílí zabijáci

• USA Shark Zone (více)

Strážce pláží Dean Cochran se před časem jako jediný z týmu potápěčů ubránil útoku žraloků. A tak když žraloci opět napadnou koupající se lidi, okamžitě naléhá na starostu, aby pláže uzavřel. Jenže město je na turistickém ruchu závislé... (oficiální text distributora)

SKreyn odpad!

Žraloky vydávajú nejaké zvláštne zvuky, neviem či ide o krochkanie ako svine alebo rev leva či tigra. Že by to boli žraloky krížené s tigrom alebo nepodarené klony? Neviem, no isté je len to, že film sa vôbec nepodaril a čudujem sa, že sa dostal do TV. ()

PavelH odpad!

stačilo mi viděl půlku filmu... ale asi v životě nezapomenu jak si spolu potapěči v klídku pokecaj a je jim úplně fuk, že maj plnou pusu náhubků :D ()

Godhaj odpad!

,,Důležitá je komunikace." ,,To nám chcete vyhrožovat?" Chrochtající žraloci, neskutečné logické kiksy (ruský vrtulník u zálivu v San Franciscu), naprosto amatérské herecké výkony, vyhradené záběry z dokumentů o žralocích, a nervydrásající, ale bohužel i oči drásající střih. To jsou jen některé z ,,kvalit" tohoto filmu. Občas jsem se sice trochu zasmál, ale když vidíte ke konci už po sté ten samý záběr na žraloka, tak už je to prostě nuda. ()

reygadas odpad!

Ľudožravé žraloky, toporné herectvo, nezmyselné scény, s ešte primitívnejším scenárom, sa rovná bezkonkurenčne totálnemu odpadu. ()

Romeroo odpad!

A to jsem si naivně myslel, že mistr odpadu ( opravdového fekálního ) je jen jeden a to je troska. Ale postupně. Film vhodný pro všechny, jejiž IQ je těsně nad tím se dojít vymočit a vykálit. Chrochtající žralok, házení bomb na žraloky, logické chovaní hrdinů. Neskutečný průjem a to mám od Čelistí filmové žraloky opravdu rád. ()

brasek

Svojím spôsobom hlúposť, ale ide o video film a tak treba prižmúriť oko... určite aj video film musí mať svoju kvalitu, tento snímok isté parametre kvality video filmu má... aj keď miestami slepé na jedno oko. Dej a atmosféra nie sú veľmi pútavé, ale vidno snahu filmárov aspoň v zopár momentoch. Odhryznuté končatiny, krv a plávajúci kus mäsa sú spestrením... ovšem veľa scén je absolútne umelo vyzerajúcich... nuž ale čo iné čakať od video filmu? Likvidovanie žralokov výbušninami bola však hlúposť a únos malého Dannyho už bola strašná demencia, že aj video film by sa mal hanbiť za také snímky. Inak žraloky podali lepšie herecké výkony ako tí tajtrlíci v ľudských maskách. ()

Werdugo odpad!

Marná sláva.Čelisti už nikdo nepřekoná.A kdo kdy viděl aby žraloci Vrčeli?Nebo spíše kdo je kdy slyšel Vrčet? ()

Pan.Antonin odpad!

Čtvrtý díl série Žralok útočí nejenže nemá se zbytkem společný děj, ale dokonce už ani název. A kvalitativně je ze série úplně nejhorší. Za kameru se tentokrát postavil Danny Lerner (Žralok v Benátkách, Raging Sharks) a jako hlavní záporák se představil Velizar Binev. Děj je směska stvořená z konfliktu (zavřít pláže x závislost na turistickém ruchu), vztahu strážce pláže a žraloků (kdysi mu zabili otce), vztahu otce a syna a hlavně potopených diamantů na lodi, které chce získat hlavní záporák za pomoci hlavní postavy. Jestli se vám to zdá trochu překombinované, tak se vám to zdá správně. Tvůrcům by měl někdo říct, že v jednoduchosti je krása. Do toho je to šíleně natočené, s příšerným scénářem a hroznými hereckými výkony. Za řeč stojí jedině záběry na útok tzv. "přes ploutev". A to je málo i na jednu hvězdičku. Jeden z nejhorších žraločích filmů, co jsem dosud viděl. ()

zurivymlok odpad!

Stačilo pár minut, které to u nás jelo víceméně náhodou. Jasná odpadová sračka. Může mi autor vysvětlit, jak mohou potápěči mezi sebou ústně komunikovat pod vodou s náhubkem, který jim dodává kyslík? :-D ()

turektureck odpad!

Pane bože kdo tohle mohl natočit asi nějakej blb který právě přiletěl z marsu. Tahleta slátanina mě přesvědčila o tom že takhle ne pane Lernere ()

cipokomon

Na Skeletonmana to nemá, ten je nařachanej víc... Každopádně, aspoň jsem se zasmál. Nej scéna: lidé utíkají z vody ze stejného místa asi 10x, pokaždé mají vodu max po kolena, ale žraloci je pořád žerou a žerou a plavou v hloubce 3m+. ()