Dr. House - Série 6 (série)

Drama / Mysteriózní

USA, 2009–2010, 16 h 10 min (Minutáž: 44–90 min)

Tvůrci:

David Shore

Gale Tattersall

Annabelle Attanasio, Marcus Toji, Annie Young, Laura Prepon, Denise Dowse, Hugh Laurie, Robert Sean Leonard, Franka Potente, Lin-Manuel Miranda, Megan Dodds, Derek Richardson, Curtis Armstrong, Andrew Leeds, Angela Bettis, Jack Plotnick, Artemis Pebdani, Kim Rhodes, Andre Braugher, Luke Davis, Lisa Edelstein, Omar Epps, Jennifer Morrison, Jesse Spencer, Peter Jacobson, Olivia Wilde, Rick D. Wasserman, Freda Foh Shen, Barry Pearl, James Earl Jones, David Marciano, Garikayi Mutambirwa, Roger Aaron Brown, Kelsey Scott, Jason Nash, Lee Tergesen, Kavi Raz, Jon Seda, Doug McKeon, Briana Venskus, James Earl Jones (a.z.), Michael Weston, Marcus Giamatti, Eric Lutes, Holly Gagnier, Rachael Marie, Jolene Blalock, Jennifer Crystal Foley, Ben Giroux, Troy Garity, Deborah Quayle, Esteban Powell, Vicki Davis, Larry Cedar, Andrea Gabriel, Joshua Malina, Katherine LaNasa, Marnette Patterson, Christina Vidal, Willie C. Carpenter, Jessica Whitaker, Marisa Tayui, Anna Khaja, Ethan Embry, Sasha Alexander, Nick Chinlund, Preston James Hillier, Sean Carrigan, Bonnie Kathleen Ryan, Beau Garrett, Shane Edelman, Ray Abruzzo, Joseph Culp, Jaime Alvarez, Da'Vone McDonald, Orlando Jones, Shon Little, Tracy Vilar, Maurice Godin, Patrick St. Esprit, Celia Finkelstein, Mark D. Espinoza, Ron Perkins, Nigel Gibbs, Anthony Tyler Quinn, Jeremy Howard, Kim Estes, Adam Rothenberg, Gonzalo Menendez, Tonya Kay, Cali Fredrichs, Nick Eversman, Dennis Boutsikaris, Molly Kasch, Floriana Lima, Danna Brady, David Strathairn, Neill Barry, Riki Lindhome, Vernee Watson, Shelly Cole, Riley Thomas Stewart, Cynthia Watros, Noah Segan, Sarah Jones, Wes Ramsey, Sarah Wayne Callies, Rob Evors, Charlie Weber, Adam Garcia, Eva Amurri Martino, Jonathan Murphy, F. William Parker, Zoe McLellan, Tina Huang, China Jesusita Shavers, Doug Kruse, Jamie McShane, Angel Oquendo, Marty Hrejsa, Gil Glasgow, Henderson Wade, Alex Désert, Alexandra Barreto, John Lacy

Oceňuji snahu tvůrců narušit rutinní oblouk vyprávění. Mezi to se řadí např. první dva díly na psychiatrii, příběh z pohledu Wilsona či Caddyové. Po závěru čtvrté a páté série jsem očekával nějaký ten twist i u šesté, ale po vysoko nastavené laťce, jsem se nedočkal.(18.5.2018)

Skvělý úvod a několik neobvyklých dílů (Od pěti do devíti) a naprosto úchvatný poslední díl trochu napravuje těch několik nudnějších a nicneříkajících epizod. I když nás ke konci nečeká žádná bomba, zase se na sedmičku těším :)(2.9.2018)

• Omar Epps