Reklama

Reklama

Letiště

(seriál)
Česko, (2006–2007), 97 h 56 min (Minutáž: 44–54 min)

Hudba:

Roman Holý

Hrají:

Maroš Kramár, Anna Šišková, Zuzana Norisová, Bohumil Klepl, Zuzana Bydžovská, Linda Rybová, David Matásek, Petra Špalková, Alois Švehlík (více)
(další profese)

Série(2) / Epizody(118)

Obsahy(1)

Seriál Letiště navazuje na tradici seriálů z atraktivního profesního prostředí. Jak už název napovídá, tentokrát jde o místa spojená s létáním a lidmi, kteří k němu patří. V prostředí vzbuzujícím fascinaci, respekt a někdy i obavy se odvíjejí osudy lidí, pro které je létání všední součástí života. Letiště je tedy příběhem o letuškách a stevardech, o pilotech velkých i malých letadel, ale i o všech ostatních, kteří s nimi spojili život. I tito lidé pochopitelně prožívají nejrůznější vztahy, krize, profesní i osobní prohry a vítězství. Jejich životy hýbou intriky, mezigenerační konflikty, mají starosti s výchovou dětí, nacházejí jistotu v přátelství i uspokojení v práci. Hlavní postavy příběhu nás přivedou do dvou základních prostředí: dopravních aerolinek Central Airlines se základnou na pražském letišti Ruzyně a na malé sportovní letiště u Prahy. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (212)

Sokkk_y 

všechny recenze uživatele

Původně jsem seriál Letiště považoval za jeden z mnoha sračkových výplodů tuzemských televizí, které na nás v poslední době chrlí více a více rádoby seriálů. Když jsem ale zhlédl Horákovi, Velmi křehké vztahy a Ordinaci (která má naštěstí zimní přestávku), tak jsem si řekl: "Ty vole, vždyť tohle je skvělej seriál!".... Lhal bych, kdybych psal, že se na tenhle seriál pravidelně dívám. Doposud jsem viděl jen pár dílů, a to ještě ne ani celé. Ale minulý týden jsem to nějakým doposud neznámým způsobem přepl na Primu (pro případnou reklamu máte povolení to vypípat) a díval jsem se na celý díl. Ano na celý - od začátku do konce. No a dneska jsem se díval na další a mám strach, že v úterý (nebo kdy to dávaj) to zapnu znova. Asi jsem už na tom dost blbě.... no ale každopádně mi zatím pořád dochází, že jde jen a jen o český nic moc seriál, který je výjimečný jen v tom, že se odehrává na letišti, což je skvělé místo na skvělé náměty (které mi nějak tu chybí). Jo a taky bych málem zapoměl na jinak protivnou Norisovou, jejíž "blondýnskej" hlas, který z ní dělá absolutní... letušku (nic proti lítajícím stevardkám).___ To nějak shrnu: Letiště je v celosvětovém měřítku absolutní sračka, ale v tuzemském měřítku je to jeden z nejlepších seriálů natočených v posledních několika letech. Ukamenujte mě, ale je to tak. ()

jasiska 

všechny recenze uživatele

Je to len česká telenovela, čiže nikto nemôže očakávať nič svetoborné a preto ma prekvapuje, prečo až toľko veľa ľudí dáva odpad. Samozrejme, že vieme, čo bude v ďalšom dieli, kto sa s kým dá dopkopy, kto koho zažaluje,..., ale veď v tom je predsa to čaro, že si celá rodina potipuje a niekto má pravdu:-) Odhliadnuc od jasne telenovelového deju, je to ale celkom únosný seriál (najmä v porovnaní s takými "umeleckými výtvormi" ako Rodinné putá a Krehké vzťahy) a napriek zrejmému faktu, že na Fox TV to nemá, stále vidno, že narozdiel od tých slovenských "seriálov", ktoré nás v súčasnosti zaplavujú, to robia ľudia, ktorí to aspoň trochu vedia: Podľa mňa Norisová až TAKÁ blbá byť nemôže, čiže to pripisujem jej hereckému talentu. Jak sa objaví dvojka Klepl-Bydžovská, je zaručené, že bude sranda a Matásek hrá tú sviňu s takým apetítom, že konec:-) ()

Reklama

trollfjord 

všechny recenze uživatele

Kdy jsem to sledoval prvne, byl jsem prijemne prekvapeny ale neco mi tam vadilo. Pri opakovanem shlednuti mi bylo vse jasne. Ten serial ma veliky problem, jmenem Zuzana Norisova a ten frajirek co hraje syna reditele Fily. Hlavne ale Norisova je neuveritelne nechutnou postavou. Ovsem tvurci tento serial natocili velmi amaterskym zpusobem. Dva priklady. Sanitka veze Anicku po kolapsu v letadle do nemocnice ve Frankfurtu.Vyjizdi z letiste. Je vecer. Strih, divak sleduje jinou rovinu pribehu. Strih, opet jede sanitka, Je jasny den a sanitka dojizdi do nemocnice. Nebo ty komentare v Polstine. Hlavne role pana Milosze je barbarstvim. Polstina ktera zni jako mix slovenstiny, rustiny a cinskeho dialektu je sluchrvouci. Jinak ale prijemne pokoukani. ()

hdriver odpad!

všechny recenze uživatele

Momentálně určitě ten nejdebilnější seriál jaký se vysílá v hlavním čase.Je mi upřímně líto těch 800000 lidí kteří s ním tráví večery.o tom, že někdo považuje za inteligentní vyrobit třem nebo kolika hercům vadu řeči už snad ani nemá cenu se zmiňovat...ad 7.11.- naprostá a totální sračka s plynulým přechodem do ještě větší sračky(to už ani nevim jak jinak to popsat) .ad 14.11.-a všichni jsou těhotný a Sobota je hňup. ()

Felisr 

všechny recenze uživatele

Co pamatuji, tak to zas nebylo tak strašné. Jednu hvězdu dávám už jen za to, že seriál nebyl z doktorského prostředí, druhou za "Tajgra Filu" Klepla ;-) který si svou absurdní roli užíval, (vlastně proč píšu absurdní, jeden z mých šéfů je totéž jak přes kopírák) a třetí hvězda je za pokoukáníčko na fešáky Dyka, Řezníčka i Kramára. Když si odmyslím nesympatickou Šiškovou a přežiju Matáska s Norisovou, tak se na to i dalo koukat. ()

Galerie (38)

Zajímavosti (2)

  • Herečka Věra Koktová svou rolí oslavila již 60 let účinkování na plátně. (M.B)
  • Vanda Hybnerová s Pavlem Řezníčkem už po druhé tvoří manželský pár, poprvé v Živnostníkovi, kde si oba zahráli. (ČSFD)

Reklama

Reklama