Letiště (TV seriál)

Česko, 2006, 118x50 min

Viktor Smutný

Maroš Kramár, Anna Šišková, Zuzana Norisová, Bohumil Klepl, Zuzana Bydžovská, Linda Rybová, David Matásek, Petra Špalková, Alois Švehlík, Božidara Turzonovová, Eva Nosálková-Leinweberová, Kristýna Nováková-Fuitová, Milena Dvorská, Lumír Olšovský, Pavel Řezníček, Vanda Hybnerová, Pavel Zedníček, Mahulena Bočanová, Alice Bendová, Bořivoj Navrátil, Jana Janěková, Jitka Schneiderová, Josef Carda, Dagmar Patrasová, Aňa Geislerová, Tereza Pergnerová, Tereza Duchková, Josef Polášek, Jan Dolanský, Jiří Korn, Vojtěch Dyk, Jaroslav Plesl, Věra Křesadlová, Marek Brodský, Jiří Maria Sieber, František Kratina, Robert Nebřenský, Irena Máchová, Matouš Ruml, Gustav Řezníček, Vladimír Kratina, Luděk Sobota, Tomáš Šolc, Jana Stryková, David Švehlík, Renáta Czadernová, Zorita Azrak, Šimon Caban, Ivo Novák, Roman Zach, Martin Sitta, Pavel Batěk, Lukáš Jůza, Jana Altmannová, Stanislav Lehký, Jitka Nerudová, Markéta Coufalová, Petr Meissel, Petr Franěk, Andrej Polák, Kamila Vondrová, František Staněk, Jan Řehák, Jiří Wohanka, Kryštof Rímský, Jana Synková, Pavel Marek, Pavel Tesař, Václav Legner, Jiří Král, Pavel Lagner, Simona Peková, Martin Učík, Martin Štěpánek, Miloslav Maršálek, Kateřina Urbancová, Šárka Vaculíková, Kamil Švejda, Milan Enčev, Leoš Noha, Igor Chmela, Marie Ludvíková, Pavel Šimčík, Matúš Bukovčan, Brian Caspe, Karel Gult, Jan Nemejovský, Anna Hermanová, Jana Tabrea, Zdeněk Sedláček, Dana Bartůňková, Milan Duchek, Petr Svoboda, Věra Koktová, Martin Janouš, Hana Tomášová, Simona Prasková, Josef Wiesner, David Steigerwald, Richard Němec, Jakub Wagner, Ivana Buková, Zdeněk Velen, Martin Dusbaba, Tomáš Havlík, Helena Gabrielová, Eduard Jenický, Radim Novák, Michal Kern, Martin Mejzlík, Kristýna Sirůčková, Lukáš Rejmon, Gabriela Bauerová, Václav Liška, Tomáš Jelínek, Petr Bucháček, Martin Veliký, Jan Vápeník, Daniel Vagenknecht, Mikuláš Veselý, Radek Aubrecht, Richard Malatinský, Robert Geisler, Lubor Novotný, Petra Nováková, Václav Krátký, Lucie Roznětínská, Kateřina Urbanová, Andrej Bestcastnyj, Tomáš Bambušek, Cyril Drozda, Jan Antonín Duchoslav, Josef Bradna, Tereza Dusová, Kamila Sedlárová, Veronika Rašťáková, David Bowles, Jana Podlipná, Petr Červinka, Roman Vejdovec, Petr Fejk, Jindřiška Křivánková, Veronika Rašťáková, Jean Loose, Filip Trnka
  • hdriver

Momentálně určitě ten nejdebilnější seriál jaký se vysílá v hlavním čase.Je mi upřímně líto těch 800000 lidí kteří s ním tráví večery.o tom, že někdo považuje za inteligentní vyrobit třem nebo kolika hercům vadu řeči už snad ani nemá cenu se zmiňovat...ad 7.11.- naprostá a totální sračka s plynulým přechodem do ještě větší sračky(to už ani nevim jak jinak to popsat) .ad 14.11.-a všichni jsou těhotný a Sobota je hňup.(30.10.2007)

• Čtec

Na Letišti oceňuji snahu o nadsázku či recesi. "Krysu" Davida Matáska si vyloženě užívám, líbí se mi celkem Klepl a i kreace Zuzany Norisové. Ostatní herecké výkony a charaktery sice kopírují nynější mizerný mainstreamový trend, ale i tak, za snahu "o něco" dávám **. Když se mi "podaří" při surfování po TV programech na Letiště přepnout, vydržím se dívat, což absolutně nemohu říct o většině ostatních nynějších českých seriálů.(11.10.2011)

• igi B.

... Fakt se najde na čsfd uletěný masochista, co pro objektivní hodnocení tuhle inscenační a hereckou upocenost pravidelně sleduje? ... :-( . . . Půl hvězdičky tedy za onen >príma< počin, v zoufalé sebetrýzni nakonec zaokrouhleno nahoru, protože od těch totálních sraček napříč šaškosolvinským televizáckým spektrem toto přeci jenom kamsi poletuje...(28.2.2007)

• Brusinka

Průměrný seriál z atraktivního prostředí. Mezi všemi těmi Křehkými vztahy v Ordinacích a Pojišťovnách dokonce i lehce nadprůměrný. ,,A co kdyby ta bomba fakt vybuchla?! To by si tady Anička mohla Václava namazat na chleba a posypat si ho Robertem!“ :-) 28. 10.: Oukej, měním názor. Teď už je to opravdu utrpení!(7.3.2007)

• ivishka

Pěkně jste tenhle seriál zkritizovali jen co je pravda...Mě to v té době přišlo jako zajímavý a velice vtipný seriál ovšem nevím jak bych na to koukala s odstupem času.Ale aspoň má nějáký děj s nezapomenu také zmínit potřeštěnou Norisku a to je s Vojtou Dykem asi tak jediné co si pamatuji.Ale Maroš Kramár a Anna Šišková se svými intrikami a "skvělou" češtinou "bez přízvuku"...(20.3.2012)

• - Herečka Věra Koktová svou rolí oslavila již 60 let účinkování na plátně. (M.B)

• - Vanda Hybnerová s Pavlem Řezníčkem už po druhé tvoří manželský pár, poprvé v Živnostníkovi, kde si oba zahráli. (Zdroj: ČSFD.cz)