Letiště (TV seriál)

Česko, 2006 - 2007, 97 h 56 min (Minutáž: 118x50 min)

Roman Holý

Maroš Kramár, Anna Šišková, Zuzana Norisová, Bohumil Klepl, Zuzana Bydžovská, Linda Rybová, David Matásek, Petra Špalková, Alois Švehlík, Božidara Turzonovová, Eva Nosálková-Leinweberová, Kristýna Nováková-Fuitová, Milena Dvorská, Lumír Olšovský, Pavel Řezníček, Vanda Hybnerová, Pavel Zedníček, Mahulena Bočanová, Alice Bendová, Bořivoj Navrátil, Jana Janěková, Jitka Schneiderová, Josef Carda, Dagmar Patrasová, Anna Geislerová, Tereza Pergnerová, Tereza Duchková, Josef Polášek, Jan Dolanský, Jiří Korn, Vojtěch Dyk, Jaroslav Plesl, Věra Křesadlová, Marek Brodský, Jiří Maria Sieber, František Kratina, Robert Nebřenský, Irena Máchová, Matouš Ruml, Gustáv Řezníček, Vladimír Kratina, Luděk Sobota, Tomáš Šolc, Jana Stryková, David Švehlík, Renáta Czadernová, Zorita Azrak, Šimon Caban, Ivo Novák, Roman Zach, Martin Sitta, Pavel Batěk, Lukáš Jůza, Jana Altmannová, Stanislav Lehký, Jitka Nerudová, Markéta Coufalová, Petr Meissel, Petr Franěk, Andrej Polák, Kamila Vondrová, František Staněk, Jan Řehák, Jiří Wohanka, Kryštof Rímský, Jana Synková, Pavel Marek, Pavel Tesař, Václav Legner, Jiří Král, Pavel Lagner, Simona Peková, Martin Učík, Martin Štěpánek, Miloslav Maršálek, Kateřina Urbancová, Šárka Vaculíková, Kamil Švejda, Milan Enčev, Leoš Noha, Igor Chmela, Marie Ludvíková, Pavel Šimčík, Matúš Bukovčan, Brian Caspe, Karel Gult, Jan Nemejovský, Anna Hermanová, Jana Tabrea, Zdeněk Sedláček, Dana Bartůňková, Milan Duchek, Věra Koktová, Martin Janouš, Hana Tomášová, Simona Prasková, Josef Wiesner, David Steigerwald, Richard Němec, Jakub Wagner, Ivana Buková, Zdeněk Velen, Martin Dusbaba, Tomáš Havlík, Helena Gabrielová, Eduard Jenický, Radim Novák, Michal Kern, Martin Mejzlík, Kristýna Sirůčková, Lukáš Rejmon, Gabriela Bauerová, Václav Liška, Tomáš Jelínek, Petr Bucháček, Martin Veliký, Jan Vápeník, Daniel Vagenknecht, Mikuláš Veselý, Radek Aubrecht, Richard Malatinský, Robert Geisler, Lubor Novotný, Petra Nováková, Václav Krátký, Lucie Roznětínská, Kateřina Urbanová, Andrej Besčastnyj, Tomáš Bambušek, Cyril Drozda, Antonín Duchoslav, Josef Bradna, Tereza Dusová, Kamila Sedlárová, Veronika Rašťáková, David Bowles, Jana Podlipná, Petr Červinka, Roman Vejdovec, Petr Fejk, Jindřiška Křivánková, Veronika Rašťáková, Jean Loose, Filip Trnka, Filip Blažek, Jana Durčáková, Pavla Drtinová, Eva Leimbergerová, Zdeněk Klusák, Vítek Březka, Jan Lepšík, Marie Durnová, Petr Svoboda
  • lubospoti

Mizerný scénář a provaření herci. Od úplného odpadu seriál zachránila jen Zuzana Norisová, kterou sice moc nemusím, ale tady zahrála naivní nanynku opravdu skvěle. Otázkou je, zda to musela opravdu tak moc hrát :-) Naopak výkon Anny Šiškové (a tento seriál není v její filmografii výjimka ) byl opravdu bídný.(19.5.2013)

Koukám, jak tu všichni lijí kýble odpadu na seriál, u Zuzky Norisové je zajímá jen její nevšední krása...Tenhle seriál ale je docela prdel! Pro mě svým způsobem kultovní záležitost, byť ne všechny díly. A Zuzanka je opravdu kouzelná. Jo, sorry Bobe, ty taky. Ale tak...jinak. Zajímavé komentář-Rex mundi - Ranč u zelené sedmy je opravdu brutka, já nevydržel nikdy ani tu minutu, Cartouche- ty hrubky jsem taky viděl!(5.2.2008)

• Valentin

No, viděl jsem sice jen řádově třicet dílů, ale zhruba mi to k posouzení stačí. Oceňuji, že tvůrci se nebojí dělat velké zvraty - havárie letadla, teroristický útok bombou, velká konkureční společnost. Bohužel je toršku problém v obsazení, Kramár, Šišková, Matásek, Bydžovská a Klepl - hrají obsatojně. Norisová - ta jim to všechno kazí, z jejího hlasu běhá mráz po zádech.(3.2.2012)

• A_FISH

Po "erpéčkách" další tahoun "čtvrtého" programu .... drtikol kapitán Blatný, jehož předtucha zavání svou mystikou až Twin Peaksem, Bohoušek Kleplů, Zuzanka Norisová (ona takhle mluví normálně ??? tak pak chápu, že po ní touží další "hvězda" místního nebe, povoláním syn, David Kraus ) a spousty dalších megastár předvádějí neuvěřitelné herecké kreace a při scéně, kdy David Matásek, mimochodem všimli jste si jak od dob "ÁLÍB AGIL" tenhle umělec vyzrál ?, oznamuje tragickou událost zřícení letounu jsem v návalu emocí nemohl zadržet proud slz ... dokonalou katarzi jistí pondělí a středa ... těším se(13.1.2007)

• Martyr

Vždy som mal cítil určitú antipatiu k telenovelám. Ale to čom mal možnosť vidieť dnes, presiahlo všetky medze. Za tak trápny únos lietadla, "scenár a herecké výkony" by sa nemusel hanbiť ani Ice-T a to už je čo povedať. Kramár zo seba na staré kolená robí totálneho dementa. Aby časom nezačalo byť módne "..ty si ako debilko z českej telenovely..."Proste totálny odpaaaad!(28.2.2007)

• - Vanda Hybnerová s Pavlem Řezníčkem už po druhé tvoří manželský pár, poprvé v Živnostníkovi, kde si oba zahráli. (Zdroj: ČSFD.cz)

• - Herečka Věra Koktová svou rolí oslavila již 60 let účinkování na plátně. (M.B)