Letiště (TV seriál)

Česko, 2006 - 2007, 97 h 56 min (Minutáž: 118x50 min)

Roman Holý

Maroš Kramár, Anna Šišková, Zuzana Norisová, Bohumil Klepl, Zuzana Bydžovská, Linda Rybová, David Matásek, Petra Špalková, Alois Švehlík, Božidara Turzonovová, Eva Nosálková-Leinweberová, Kristýna Nováková-Fuitová, Milena Dvorská, Lumír Olšovský, Pavel Řezníček, Vanda Hybnerová, Pavel Zedníček, Mahulena Bočanová, Alice Bendová, Bořivoj Navrátil, Jana Janěková, Jitka Schneiderová, Josef Carda, Dagmar Patrasová, Anna Geislerová, Tereza Pergnerová, Tereza Duchková, Josef Polášek, Jan Dolanský, Jiří Korn, Vojtěch Dyk, Jaroslav Plesl, Věra Křesadlová, Marek Brodský, Jiří Maria Sieber, František Kratina, Robert Nebřenský, Irena Máchová, Matouš Ruml, Gustáv Řezníček, Vladimír Kratina, Luděk Sobota, Tomáš Šolc, Jana Stryková, David Švehlík, Renáta Czadernová, Zorita Azrak, Šimon Caban, Ivo Novák, Roman Zach, Martin Sitta, Pavel Batěk, Lukáš Jůza, Jana Altmannová, Stanislav Lehký, Jitka Nerudová, Markéta Coufalová, Petr Meissel, Petr Franěk, Andrej Polák, Kamila Vondrová, František Staněk, Jan Řehák, Jiří Wohanka, Kryštof Rímský, Jana Synková, Pavel Marek, Pavel Tesař, Václav Legner, Jiří Král, Pavel Lagner, Simona Peková, Martin Učík, Martin Štěpánek, Miloslav Maršálek, Kateřina Urbancová, Šárka Vaculíková, Kamil Švejda, Milan Enčev, Leoš Noha, Igor Chmela, Marie Ludvíková, Pavel Šimčík, Matúš Bukovčan, Brian Caspe, Karel Gult, Jan Nemejovský, Anna Hermanová, Jana Tabrea, Zdeněk Sedláček, Dana Bartůňková, Milan Duchek, Věra Koktová, Martin Janouš, Hana Tomášová, Simona Prasková, Josef Wiesner, David Steigerwald, Richard Němec, Jakub Wagner, Ivana Buková, Zdeněk Velen, Martin Dusbaba, Tomáš Havlík, Helena Gabrielová, Eduard Jenický, Radim Novák, Michal Kern, Martin Mejzlík, Kristýna Sirůčková, Lukáš Rejmon, Gabriela Bauerová, Václav Liška, Tomáš Jelínek, Petr Bucháček, Martin Veliký, Jan Vápeník, Daniel Vagenknecht, Mikuláš Veselý, Radek Aubrecht, Richard Malatinský, Robert Geisler, Lubor Novotný, Petra Nováková, Václav Krátký, Lucie Roznětínská, Kateřina Urbanová, Andrej Besčastnyj, Tomáš Bambušek, Cyril Drozda, Antonín Duchoslav, Josef Bradna, Tereza Dusová, Kamila Sedlárová, Veronika Rašťáková, David Bowles, Jana Podlipná, Petr Červinka, Roman Vejdovec, Petr Fejk, Jindřiška Křivánková, Veronika Rašťáková, Jean Loose, Filip Trnka, Filip Blažek, Jana Durčáková, Pavla Drtinová, Eva Leimbergerová, Zdeněk Klusák, Vítek Březka, Jan Lepšík, Marie Durnová, Petr Svoboda
  • Matty

Původně jsem chtěl dát odpad!, jenže pak jsem viděl pár epizod Horákových a uvědomil si, jak dobrým seriálem Letiště je. Odehrává se v atraktivním prostředí (co na tom, že není moc využíváno), jsou v něm pěkné herečky (co na tom, že hrají mizerně) a má na poslech příjemnou znělku (co na tom, že ji nazpívala druhá česká Superstar). Doba je zlá, važme si takovýchto počinů. Zajímavé komentáře: dobytek, Sokkk_y, Prubner, fuckme(8.9.2006)

Letiště je kvalitní seriál v českých vodách spolu s Redakcí patří dle mého názoru k filmařsky velice povedenému kousku/ atraktivní exteriéry, kvalitní hudba). Herecky vévodí Bob Klepl, Zuzka Norisová s Davidem Matáskem, dramatičnost seriálu propletená s komediálními prvky je to co většině českých seriálů točených jak na běžícím pásu chybí.(18.10.2009)

Myslím, že tvůrci všech seriálů na TV Nova a Prima by se rozhodně neměli příliš zaobírat hodnocením čtenářů ČSFD.cz, kteří je již jaksi ze setrvačného zvyku hážou bez výjimky do odpadů. Je to zřejmě důsledkem toho, že se zde kumuluje nereprezentativní skupina lidí, která se považuje za hlubokomyslné filmové intelektuály (a bere se tak vážně, že po sobě nestačí ani opravovat pravopisné hrubky). Seriál LETIŠTĚ jsem sice zpočátku příliš nesledoval, ovšem klipy se Zuzanou Norisovou na YouTube mě přesvědčily, abych vydržel alespoň několik dílů v řadě. A rozhodně toho nelituji. Sešla se tu zjevně skvělá parta lidí, která de facto stvořila první dobrý sitcom na území ČR a Slovenska. Občasné výlety do světa melodramatu sice na konci první řady působily jako pěst na oko, ale druhá řada zatím jede velmi dobře - což ostatně potvrzuje pozitivní komentář jindy jízlivé Mirky Spáčilové v MF Dnes. Klepl, Matásek a samozřejmě praštěná Zůza alias Petra jsou mí neotřesitelní favorité! P.S.: Doporučuji Králíka Karlíka na YouTube!!! :D(20.9.2007)

• Karlos80

Ta jedna hvězda snad jen za tu neutuchající vytrvalost, všech těch tvůrců, který tento seriál živý, a nás jím vždy dvakrát do týdne vesele obhospodařujíc. Bohužel..? Stále stejné, rádoby na rychlo stvořený a na oko zajímavý příběh avšak naprosto plochý, na rychlo postavené interiéry a světe div se, nic nového natož světoborného, ale zas na české poměry lehčí podprůměr, netřeba víc představovat..To bylo je a ještě nejspíš hodně dlouho bude to naše-vaše české Letiště..Když slyším mluvit-nebo zde spíš koktat Zuzanu Norisovou, tak si tak říkám bože můj chudák holka, do čeho jen se to zas namočila.. A také se divím tomu že jí to ještě za tu dobu nezůstalo..-:)) Herci jako Švehlík nebo Dvorská-tak těch je mě zde opravdu moc líto, ale bez práce holt nejsou lowe-:)) Název Letiště je zde, snad jen díky té soukromé letecké společnosti, jinak je zajímavé že žádné to opravdové letadlo jsem zde zatím ještě neviděl-:))(13.6.2007)

• paascha

Hrůzná sračka. Jednu * dávám jen za mě známé prostředí, i když autoři mají o provozu aerolinek představu jako já o porodu:-) Párkrát viděli letadlo, párkrát někam letěli a proto byli na letišti. Já jsem taky viděl nějaké děti, párkrát jsem je dělal a dokonce jsem viděl i pár porodnic. Ježiš marjáá, to točí Troška??? Tak to úplně chápu:-/ a měním na totální shit!(20.9.2007)

• - Herečka Věra Koktová svou rolí oslavila již 60 let účinkování na plátně. (M.B)

• - Vanda Hybnerová s Pavlem Řezníčkem už po druhé tvoří manželský pár, poprvé v Živnostníkovi, kde si oba zahráli. (Zdroj: ČSFD.cz)