Letiště (TV seriál)

Česko, 2006 - 2007, 97 h 56 min (Minutáž: 118x50 min)

Roman Holý

Maroš Kramár, Anna Šišková, Zuzana Norisová, Bohumil Klepl, Zuzana Bydžovská, Linda Rybová, David Matásek, Petra Špalková, Alois Švehlík, Božidara Turzonovová, Eva Nosálková-Leinweberová, Kristýna Nováková-Fuitová, Milena Dvorská, Lumír Olšovský, Pavel Řezníček, Vanda Hybnerová, Pavel Zedníček, Mahulena Bočanová, Alice Bendová, Bořivoj Navrátil, Jana Janěková, Jitka Schneiderová, Josef Carda, Dagmar Patrasová, Aňa Geislerová, Tereza Pergnerová, Tereza Duchková, Josef Polášek, Jan Dolanský, Jiří Korn, Vojtěch Dyk, Jaroslav Plesl, Věra Křesadlová, Marek Brodský, Jiří Maria Sieber, František Kratina, Robert Nebřenský, Irena Máchová, Matouš Ruml, Gustáv Řezníček, Vladimír Kratina, Luděk Sobota, Tomáš Šolc, Jana Stryková, David Švehlík, Renáta Czadernová, Zorita Azrak, Šimon Caban, Ivo Novák, Roman Zach, Martin Sitta, Pavel Batěk, Lukáš Jůza, Jana Altmannová, Stanislav Lehký, Jitka Nerudová, Markéta Coufalová, Petr Meissel, Petr Franěk, Andrej Polák, Kamila Vondrová, František Staněk, Jan Řehák, Jiří Wohanka, Kryštof Rímský, Jana Synková, Pavel Marek, Pavel Tesař, Václav Legner, Jiří Král, Pavel Lagner, Simona Peková, Martin Učík, Martin Štěpánek, Miloslav Maršálek, Kateřina Urbancová, Šárka Vaculíková, Kamil Švejda, Milan Enčev, Leoš Noha, Igor Chmela, Marie Ludvíková, Pavel Šimčík, Matúš Bukovčan, Brian Caspe, Karel Gult, Jan Nemejovský, Anna Hermanová, Jana Tabrea, Zdeněk Sedláček, Dana Bartůňková, Milan Duchek, Věra Koktová, Martin Janouš, Hana Tomášová, Simona Prasková, Josef Wiesner, David Steigerwald, Richard Němec, Jakub Wagner, Ivana Buková, Zdeněk Velen, Martin Dusbaba, Tomáš Havlík, Helena Gabrielová, Eduard Jenický, Radim Novák, Michal Kern, Martin Mejzlík, Kristýna Sirůčková, Lukáš Rejmon, Gabriela Bauerová, Václav Liška, Tomáš Jelínek, Petr Bucháček, Martin Veliký, Jan Vápeník, Daniel Vagenknecht, Mikuláš Veselý, Radek Aubrecht, Richard Malatinský, Robert Geisler, Lubor Novotný, Petra Nováková, Václav Krátký, Lucie Roznětínská, Kateřina Urbanová, Andrej Besčastnyj, Tomáš Bambušek, Cyril Drozda, Antonín Duchoslav, Josef Bradna, Tereza Dusová, Kamila Sedlárová, Veronika Rašťáková, David Bowles, Jana Podlipná, Petr Červinka, Roman Vejdovec, Petr Fejk, Jindřiška Křivánková, Veronika Rašťáková, Jean Loose, Filip Trnka, Filip Blažek, Jana Durčáková, Pavla Drtinová, Eva Leimbergerová, Zdeněk Klusák, Vítek Březka, Jan Lepšík, Marie Durnová, Petr Svoboda

Koukám, jak tu všichni lijí kýble odpadu na seriál, u Zuzky Norisové je zajímá jen její nevšední krása...Tenhle seriál ale je docela prdel! Pro mě svým způsobem kultovní záležitost, byť ne všechny díly. A Zuzanka je opravdu kouzelná. Jo, sorry Bobe, ty taky. Ale tak...jinak. Zajímavé komentář-Rex mundi - Ranč u zelené sedmy je opravdu brutka, já nevydržel nikdy ani tu minutu, Cartouche- ty hrubky jsem taky viděl!(5.2.2008)

Pokud se na to díváte v počítači a máte možnost přetahovat hluché scény, tak ten seriál není vůbec špatný. Zpočátku občas nuda, ale pak se to rozjede. Občas se najde série třeba pěti dílů které jsou nic moc, ale to nevadí. Maroš Kramár a Alois Švehlík a především Bob Klepl odvádějí vpravdě mistrovskou práci. Za Zuzanu Norisovou odvádí její práci její nohy stejně tak za Lindu Rybovou, Aňu Geislerovou a Krystýnu Novákovou. Oceňuji také výkon Anny Šiškové, ale její podání bylo občas trošku nevěrohodné. Karel Halama v podání Davida Matáska je záporák záporný a ještě zápornější. --------- Co mi ale vadilo, tak postava Tomáše v podání Vojtěcha Dyka. --------- Při psaní bakalářky to mám puštěné na okýnku asi 10x8cm v rohu obrazovky a po dvou týdnech kdy jsem sjel celý seriál přemýšlím že si to dám znova. --------- A doporučuji k očím vašim Pepu Poláška jako ratardovaného Vladimíra.(4.5.2009)

• Brusinka

Průměrný seriál z atraktivního prostředí. Mezi všemi těmi Křehkými vztahy v Ordinacích a Pojišťovnách dokonce i lehce nadprůměrný. ,,A co kdyby ta bomba fakt vybuchla?! To by si tady Anička mohla Václava namazat na chleba a posypat si ho Robertem!“ :-) 28. 10.: Oukej, měním názor. Teď už je to opravdu utrpení!(7.3.2007)

• trollfjord

Kdy jsem to sledoval prvne, byl jsem prijemne prekvapeny ale neco mi tam vadilo. Pri opakovanem shlednuti mi bylo vse jasne. Ten serial ma veliky problem, jmenem Zuzana Norisova a ten frajirek co hraje syna reditele Fily. Hlavne ale Norisova je neuveritelne nechutnou postavou. Ovsem tvurci tento serial natocili velmi amaterskym zpusobem. Dva priklady. Sanitka veze Anicku po kolapsu v letadle do nemocnice ve Frankfurtu.Vyjizdi z letiste. Je vecer. Strih, divak sleduje jinou rovinu pribehu. Strih, opet jede sanitka, Je jasny den a sanitka dojizdi do nemocnice. Nebo ty komentare v Polstine. Hlavne role pana Milosze je barbarstvim. Polstina ktera zni jako mix slovenstiny, rustiny a cinskeho dialektu je sluchrvouci. Jinak ale prijemne pokoukani.(28.5.2012)

• ivishka

Pěkně jste tenhle seriál zkritizovali jen co je pravda...Mě to v té době přišlo jako zajímavý a velice vtipný seriál ovšem nevím jak bych na to koukala s odstupem času.Ale aspoň má nějáký děj s nezapomenu také zmínit potřeštěnou Norisku a to je s Vojtou Dykem asi tak jediné co si pamatuji.Ale Maroš Kramár a Anna Šišková se svými intrikami a "skvělou" češtinou "bez přízvuku"...(20.3.2012)

• - Vanda Hybnerová s Pavlem Řezníčkem už po druhé tvoří manželský pár, poprvé v Živnostníkovi, kde si oba zahráli. (Zdroj: ČSFD.cz)

• - Herečka Věra Koktová svou rolí oslavila již 60 let účinkování na plátně. (M.B)