Letiště (TV seriál)

Česko, 2006, 118x50 min

Viktor Smutný

Maroš Kramár, Anna Šišková, Zuzana Norisová, Bohumil Klepl, Zuzana Bydžovská, Linda Rybová, David Matásek, Petra Špalková, Alois Švehlík, Božidara Turzonovová, Eva Nosálková-Leinweberová, Kristýna Nováková-Fuitová, Milena Dvorská, Lumír Olšovský, Pavel Řezníček, Vanda Hybnerová, Pavel Zedníček, Mahulena Bočanová, Alice Bendová, Bořivoj Navrátil, Jana Janěková, Jitka Schneiderová, Josef Carda, Dagmar Patrasová, Aňa Geislerová, Tereza Pergnerová, Tereza Duchková, Josef Polášek, Jan Dolanský, Jiří Korn, Vojtěch Dyk, Jaroslav Plesl, Věra Křesadlová, Marek Brodský, Jiří Maria Sieber, František Kratina, Robert Nebřenský, Irena Máchová, Matouš Ruml, Gustav Řezníček, Vladimír Kratina, Luděk Sobota, Tomáš Šolc, Jana Stryková, David Švehlík, Renáta Czadernová, Zorita Azrak, Šimon Caban, Ivo Novák, Roman Zach, Martin Sitta, Pavel Batěk, Lukáš Jůza, Jana Altmannová, Stanislav Lehký, Jitka Nerudová, Markéta Coufalová, Petr Meissel, Petr Franěk, Andrej Polák, Kamila Vondrová, František Staněk, Jan Řehák, Jiří Wohanka, Kryštof Rímský, Jana Synková, Pavel Marek, Pavel Tesař, Václav Legner, Jiří Král, Pavel Lagner, Simona Peková, Martin Učík, Martin Štěpánek, Miloslav Maršálek, Kateřina Urbancová, Šárka Vaculíková, Kamil Švejda, Milan Enčev, Leoš Noha, Igor Chmela, Marie Ludvíková, Pavel Šimčík, Matúš Bukovčan, Brian Caspe, Karel Gult, Jan Nemejovský, Anna Hermanová, Jana Tabrea, Zdeněk Sedláček, Dana Bartůňková, Milan Duchek, Petr Svoboda, Věra Koktová, Martin Janouš, Hana Tomášová, Simona Prasková, Josef Wiesner, David Steigerwald, Richard Němec, Jakub Wagner, Ivana Buková, Zdeněk Velen, Martin Dusbaba, Tomáš Havlík, Helena Gabrielová, Eduard Jenický, Radim Novák, Michal Kern, Martin Mejzlík, Kristýna Sirůčková, Lukáš Rejmon, Gabriela Bauerová, Václav Liška, Tomáš Jelínek, Petr Bucháček, Martin Veliký, Jan Vápeník, Daniel Vagenknecht, Mikuláš Veselý, Radek Aubrecht, Richard Malatinský, Robert Geisler, Lubor Novotný, Petra Nováková, Václav Krátký, Lucie Roznětínská, Kateřina Urbanová, Andrej Bestcastnyj, Tomáš Bambušek, Cyril Drozda, Jan Antonín Duchoslav, Josef Bradna, Tereza Dusová, Kamila Sedlárová, Veronika Rašťáková, David Bowles, Jana Podlipná, Petr Červinka, Roman Vejdovec, Petr Fejk, Jindřiška Křivánková, Veronika Rašťáková, Jean Loose, Filip Trnka
  • lubospoti

Mizerný scénář a provaření herci. Od úplného odpadu seriál zachránila jen Zuzana Norisová, kterou sice moc nemusím, ale tady zahrála naivní nanynku opravdu skvěle. Otázkou je, zda to musela opravdu tak moc hrát :-) Naopak výkon Anny Šiškové (a tento seriál není v její filmografii výjimka ) byl opravdu bídný.(19.5.2013)

• dobytek

Tohle fakt někdo pravidelně sleduje? Já jsem v nouzi nejvyšší (např. taky dneska) zhlédnul několik dílů, protože mi to přišlo lepší, než hrát na počítači solitaire, ale po dnešnim dílu snad radši budu hrát piškvorky na kachličkách na hajzlu. Jak tohle může někdo natočit, nad tim zustává rozum stát. David Matásek je asi takovej herec, jako já jsem abstinent a v podstatě všichni ostatní (ne)herci typu Klepla, Norisový a dalších vypadaj, že jim role v Letišti přidělili na pracáku. Co si tak vzpomínám, tak akorát Bořivoj Navrátil mi připadal ve svý roli aspoň trochu věrohodně. Na tomhle seriálu je zajímavý akorát to, že jsem zde konečně viděl tváře několika osob, co se věnujou převážně dabingu. No dneska jsem nějakej hodnej, takže dávám 1 hvězdičku...(9.5.2007)

• Divočák

Buď jsou čeští seriáloví diváci banda vymaštěných telat a nebo jsou Primáci prostě padlí z košaté višně na hlavu. Opět stejná "Rodinno poutovská" tupá a nudná režie, bezduchý příběh bez jediného záchvěvu milosrdné inovace a vyblité herecké výkony v čele s megatrapkou Zuzanou Norisovou. Copak se dá sebezajímavější seriálový námět takhle strašně zmršit? Fuj a ještě jednou fuj. Primácká dramaturgie se má po Rodinných poutech a Bazénu zase jednou za co stydět.(4.9.2006)

• Brusinka

Průměrný seriál z atraktivního prostředí. Mezi všemi těmi Křehkými vztahy v Ordinacích a Pojišťovnách dokonce i lehce nadprůměrný. ,,A co kdyby ta bomba fakt vybuchla?! To by si tady Anička mohla Václava namazat na chleba a posypat si ho Robertem!“ :-) 28. 10.: Oukej, měním názor. Teď už je to opravdu utrpení!(7.3.2007)

Rozděleno na dvě řady, přičemž první by si za svou nudnost, nezáživnost a až "telenovelovitost"(nová doba a nová produkce si žádá i nová slova) bez váhání zasloužila odpad!, avšak druhá řada se stala nečekaně dobrou, kdy se z nudné soap opery stal kvalitní komediální seriál v řadě momentů parodující sebe sama. Všemu kraluje nedostižný Bob Klepl, kdy role cholerického ředitele, který pomalu v každém díle mluví s ruským majitelem aerolinek jeho vlastním jazykem a v každém druhém díle hraje golf, je psaná přímo pro něj. Geniálně "tupá" postava Zuzany Norisové je pak třešničkou na dortu.(13.1.2009)

• - Vanda Hybnerová s Pavlem Řezníčkem už po druhé tvoří manželský pár, poprvé v Živnostníkovi, kde si oba zahráli. (Zdroj: ČSFD.cz)

• - Herečka Věra Koktová svou rolí oslavila již 60 let účinkování na plátně. (M.B)