Letiště (TV seriál)

Česko, 2006 - 2007, 97 h 56 min (Minutáž: 118x50 min)

Roman Holý

Maroš Kramár, Anna Šišková, Zuzana Norisová, Bohumil Klepl, Zuzana Bydžovská, Linda Rybová, David Matásek, Petra Špalková, Alois Švehlík, Božidara Turzonovová, Eva Leinweberová, Kristýna Nováková-Fuitová, Milena Dvorská, Lumír Olšovský, Pavel Řezníček, Vanda Hybnerová, Pavel Zedníček, Mahulena Bočanová, Alice Bendová, Bořivoj Navrátil, Jana Janěková, Jitka Schneiderová, Josef Carda, Dagmar Patrasová, Aňa Geislerová, Tereza Pergnerová, Tereza Duchková, Josef Polášek, Jan Dolanský, Jiří Korn, Vojtěch Dyk, Jaroslav Plesl, Věra Křesadlová, Marek Brodský, Jiří Maria Sieber, František Kratina, Robert Nebřenský, Irena Máchová, Matouš Ruml, Gustáv Řezníček, Vladimír Kratina, Luděk Sobota, Tomáš Šolc, Jana Stryková, David Švehlík, Renáta Czadernová, Zorita Azrak, Šimon Caban, Ivo Novák, Roman Zach, Martin Sitta, Pavel Batěk, Lukáš Jůza, Jana Altmannová, Stanislav Lehký, Jitka Nerudová, Markéta Coufalová, Petr Meissel, Petr Franěk, Andrej Polák, Kamila Vondrová, František Staněk, Jan Řehák, Jiří Wohanka, Kryštof Rímský, Jana Synková, Pavel Marek, Pavel Tesař, Václav Legner, Jiří Král, Pavel Lagner, Simona Peková, Martin Učík, Martin Štěpánek, Miloslav Maršálek, Kateřina Urbancová, Šárka Vaculíková, Kamil Švejda, Milan Enčev, Leoš Noha, Igor Chmela, Marie Ludvíková, Pavel Šimčík, Matúš Bukovčan, Brian Caspe, Karel Gult, Jan Nemejovský, Anna Hermanová, Jana Tabrea, Zdeněk Sedláček, Dana Bartůňková, Milan Duchek, Věra Koktová, Martin Janouš, Hana Tomášová, Simona Prasková, Josef Wiesner, David Steigerwald, Richard Němec, Jakub Wagner, Ivana Buková, Zdeněk Velen, Martin Dusbaba, Tomáš Havlík, Helena Gabrielová, Eduard Jenický, Radim Novák, Michal Kern, Martin Mejzlík, Kristýna Sirůčková, Lukáš Rejmon, Gabriela Bauerová, Václav Liška, Tomáš Jelínek, Petr Bucháček, Martin Veliký, Jan Vápeník, Daniel Vagenknecht, Mikuláš Veselý, Radek Aubrecht, Richard Malatinský, Robert Geisler, Lubor Novotný, Petra Nováková, Václav Krátký, Lucie Roznětínská, Kateřina Urbanová, Andrej Besčastnyj, Tomáš Bambušek, Cyril Drozda, Antonín Duchoslav, Josef Bradna, Tereza Dusová, Kamila Sedlárová, Veronika Rašťáková, David Bowles, Jana Podlipná, Petr Červinka, Roman Vejdovec, Petr Fejk, Jindřiška Křivánková, Veronika Rašťáková, Jean Loose, Filip Trnka, Filip Blažek, Jana Durčáková, Pavla Drtinová, Eva Leimbergerová, Zdeněk Klusák, Vítek Březka, Jan Lepšík, Marie Durnová, Petr Svoboda
  • NinadeL

Zpětně je to docela zážitek. Směs neuvěřitelného amatérismu, nesmyslných změn žánru, ale i několika vcelku dobrých dílčích nápadů. V době premiéry jsem se nedívala, po té to byla na spoustu let nedostupná záležitost. To až díky Prima Play je možné si doplnit dříve netušené obzory moderního českého televizního obsahu.(7.7.2018)

• salahadin

No Norrisovou jsem měl rád, ale to, co předvádí tady, no to se snad ani nedá slovně vyjádřit. Seriál, stejně jako všechny ostatní, by zasloužil kopanec. Se shitama podobnýho ražení se v ČR roztrh pytel, měli bychom ho záplatovat tím, že se na tyhle "suprdíla" nebudeme dívat. Takže já jako signatář jdu příkladem a slavnostně slibuji, že nikdy nezapnu TV ve vysílacím čase Letiště.(8.3.2007)

Co pamatuji, tak to zas nebylo tak strašné. Jednu hvězdu dávám už jen za to, že seriál nebyl z doktorského prostředí, druhou za "Tajgra Filu" Klepla ;-) který si svou absurdní roli užíval, (vlastně proč píšu absurdní, jeden z mých šéfů je totéž jak přes kopírák) a třetí hvězda je za pokoukáníčko na fešáky Dyka, Řezníčka i Kramára. Když si odmyslím nesympatickou Šiškovou a přežiju Matáska s Norisovou, tak se na to i dalo koukat.(12.1.2013)

• paascha

Hrůzná sračka. Jednu * dávám jen za mě známé prostředí, i když autoři mají o provozu aerolinek představu jako já o porodu:-) Párkrát viděli letadlo, párkrát někam letěli a proto byli na letišti. Já jsem taky viděl nějaké děti, párkrát jsem je dělal a dokonce jsem viděl i pár porodnic. Ježiš marjáá, to točí Troška??? Tak to úplně chápu:-/ a měním na totální shit!(20.9.2007)

Taková nenáročná, ale vcelku vtipná blbinka. Norisová, Bydžovská a Klepl celkou kvalitu teda hodně vyzvihují. Naproti tomu Kramár a Šišková by se měli vráti z5 do SR. Oceňuji i docela pěkné záběry z leteckého prostředí. Rozhodně to není seriálová událost roku, ale zas tak špatné to taky není,takže mě těch 25% docela zaráží...(28.9.2007)

• - Vanda Hybnerová s Pavlem Řezníčkem už po druhé tvoří manželský pár, poprvé v Živnostníkovi, kde si oba zahráli. (Zdroj: ČSFD.cz)

• - Herečka Věra Koktová svou rolí oslavila již 60 let účinkování na plátně. (M.B)