Producent BRYAN SINGER (režisér X-Menů a Superman se vrací) a scenárista a režisér MICHAEL DOUGHERTY (spoluautor X2 a Superman se vrací) přicházejí se strašidelnou, temně komickou oslavou nejděsivější noci roku. Halloweenská noc dovádí princip Creepshow a Povídek z krypty do zcela nových, temných hlubin a servíruje nám čtyři vzájemně propletené příběhy, které se odehrávají o halloweenské noci: ředitel střední školy (DYLAN BARKER) melouchaří jako nemilosrdný sériový vrah; touha panenské dívky po tom pravém muži se strašlivě zvrtne; skupina teenagerů provede drsný kanadský žert s katastrofálními následky a mrzoutský starý muž (BRIAN COX) se utká se zlomyslným halloweenským démonem. (oficiální text distributora)

Blazkowicz

Začalo to poměrně dobře, jenže jakmile se začne odbíhat od jednoho děje k dalším, tak moje pozornost šla do kopřiv. Na konci to nejspíš všechno do sebe krásně zapadá, ale jak říkám, v tu dobu už jsem to moc nesledoval. A co jsem pochytil, tak nic moc dobrého to není. 2+* ()

JasonV

Chcel by to R-kový rating, viac krvi a atmosféry a bola by to možno aj kultová vec v štýle Creepshow. Takto je to priemer, vzhľadom na súčasnú hororovú produkciu možno mierny nadpriemer. ()

Simo16

Na moj naj hallovenský film Hókus - pókus to síce nemá, ale zabavil som sa, posusmial, pokričal, ponadával a aj krútil hlavou nad nezmyselnosťami, ale kedže filmy takýchto kategírii priam zbožňujem, vyšlo mi to za 4*... ()

harvy

no povodne som chcel dat len za 2 ,ale koli vlkodlakom som musel dat 3 :) len skoda toho konca :/ (mohlo to byt aj za 4) ,ale ako vravim nastastie tam bola scena so vlkodlakmi a to cele zahranilo, to bolo jednoducho perfektne lepsie by tuto scenu nenatocili ani Tarantino s Rodriquezom ;) ()

Cechyno4

Sdílím všeobecné nadšení. Dobrá věc na odreagování. Zajímavé příběhy a jejich prolínání. V této hororovém filmu s lehčím nádechem humoru si každý přijde na své. Objeví se tu opravdu vše, od různých příšer přes vrahy až po duchy. Mě osobně asi nejvíc zaujaly scény se starým sousedem a také s dětmi z autobusu. Opravdu příjemně koukatelné. U mě 60% ()

waltosin

Tak tohle je přesně ono! Proč dávám tak vysoké hodnocení? Protože je to originální, nápadité, děsivé. Máte vyvraždovačky pořád stejné a tady se to prostě vychyluje, 4 příběhy které mi vyrazily dech a měl jsem i strach! Já dávám zasloužených 75% a jako třesnička na dortu byl ten konec, jak se ty příběhy a lidi střetnou na tom jednom místě! :) (1702 a 61%) ()

toomm

Příběh mladé panny s nečekaným rozuzlením, zvráceného ředitele školy, čtveřice dětí toužících po legraci a nerudný osamělý alkoholik nesnášející halloween. Do toho ještě všude přítomný "malý vražedný koledník". Osudy na první pohled ne sobě nezávislých lidí, propleteny společně v městečku, kde jsou o halloweenu všichni nezvrhlýci a odpůrci tohoto svátku krutě potrestáni. Film s atmosférou "halloweenštější" než má samotný Halloween :-), vhodně doplněný ideální dávkou humoru a se solidním závěrem. Halloweenská noc je přesně ten druh nenáročného filmu na jedno podzimní odpoledne nebo také, i když jsem si to napřed nemyslel, je tím filmem, ke kterému se budete rádi vracet. Třeba o Halloweenu. 80% ()

elanista1

Mal som velku chut to vypnut asi po polhodine, v ktorej som nebadal ziadny dej, len chaoticke pobehovanie roznych skupin ludi vselikde mozne, strach ani omylom. Nejak som to vydrzal a na konci som dostal nejake lahodky v podobe zaujimavych scen /vlkodlaci, chlapec s s obviazanou hlavou/, ale najviac ma bavilo sledovat prepojovanie dejovych linii, nieco sa stalo a my to sledujeme z roznych pohladov. Desivy horor to nie je, mozno iste parminutove sekvencie stoja za nieco, ako celok to je nuda. ()

Domas88

Hm... Jako fakt hodně dobře udělané hezky vás to postraší a to pěkně stačí na poklidný večer.. :) Fakt dobrý nevím co se zase komu nelíbí.. :) ale jejich problem a každého věc mně se to líbí :) ()

Chromeskull

Tak to jsem nečekal, že se budu takhle bavit. Černý humor, vraždy, krev a všechny povídky byly povedený. Ani na chvilku jsem se nenudil.85%Ideální film na Halloween :) ()

Sluti odpad!

Blbost nuda blbost a třikrát blbost navrch! Od začátku do konce film nedává smysl, nic se v něm neděje. Zbytečný film, který oprudil mou zadnici a rozčílil mě, že jsem mohl těch 82 minut dělat něco daleko zábavnějšího a užitečnejšího.... třeba mýt nádobí nebo natírat petřínskou rozhlednu na růžovozeleno. Nevím co má tento film společného s hororem nebo komedií, podle mě vůbec nic. ()

veverysiak

Čakal som niečo ordinárne a opozerané a ajhľa, výborne som sa pobavil, tvorcom sa podarilo niečo podarene originálne a mnohovrstevné hororové zkaždéhorožkatroška, dokonca skombinované s komediálnym žánrom, a to nie hocijako, chvíľami na popukanie, chvíľami na myknutie, na takú krátku stopáž ohromne veľa nápadov, ale jemne, citlivo a primerane rozpracované a poskladané, takže 85%. ()

brasek

Totálne cool snímok :-) Krásne postrihané poviedky v jednom celom filme, má to hlavu aj pätu, cool atmosféra Helloweenskej noci. ()

Ellway odpad!

Parodie na všechny žánry, kterýma má bejt tenhle film protkanej. Nesmyslnej děj neděj, do toho ty děsný komiksový prvky ...no vážně nevím, co na tomhle filmu stojí za těch 67 %... ()

sAreOn

Velmi originální pojetí a i zajímavě natočeno. Ale do dokonalosti tomu chybělo opravdu hodně. Nemělo to spád a některé části filmu se opravdu táhly a občas i nudily. ()

"Jedenáctka" se utká s Godzillou

"Jedenáctka" se utká s Godzillou