Legendární Barbar Conan je zpátky! Z kultovní komixové postavy se Conan vypracoval na ikonu stříbrného plátna, nové nadupané zpracování navíc uvidíme v kvalitním plnohodnotném 3D. Conanova touha po pomstě za smrt jeho rodičů se záhy změní v krutý boj za záchranu národů Hyborie před mocnými silami zla, ve kterém se bitvy s nelítostnými nepřáteli proplétají se souboji s odpornými monstry. Jedinou nadějí na vysvobození Hyborie ze spárů zla je Conan a jeho síla a odvaha. (oficiální text distributora)

johhny007

Jason Momoa jako Barbar Conan mi přišel celkem v pohodě , efekty taky ušli , ale jak už to bývá originál je originál a Arnye je Arnye :)) ---45%---------- ()

Shredder

Conan nikdy nemal aspiracie stat sa prvoligovym fantasy filmom, akym je napriklad Pan Prstenov, minimalne potom, co film dostal do ruk neschopny reziser a do hlavnych uloh boli obsadeny beckovy herci. Momou som si oblubil uz ako Ronona Dexa v SGA, takze mi v roli barbara neprekazal. Nevynika hereckym talentom, ale ten clovek ma charizmu a nebyt jeho, remake conana by bol odpad najvyssieho kalibru. Akcne sceny su vacsinou neprehladne, strih zbesily a vsade polituju hektolitre CGI krve, ktora by dokazala pokazit dojem aj z toho najlepsieho filmu.Vizual je spracovany celkom zaujimavo, ale zvysok filmu posobi odflaknuto, nieco na styl dajte nam peniaze a my vam natocime rychlokvasku pre mainstreamovych divakov. Plusom je, ze vo filme sa neustale nieco deje, takze ani na chvilu nenudi a ubehne velmi rychlo. Preto hodnotim 3 hviezdickami, s tym ze neberiem Conana ako kvalitnu produkciu, ale akceptoval som ho ako vydarene becko, ktore pobavi ked potrebujete vypnut mozog a zahnat nudu. ()

Rimer545

Asi nejsem jediný, pro koho to byla královská nuda. Naprosto to odsrali a odvysílali film, ničím zábavný, ani napínavý. Když udělají hrdinu, musí se jednou dostat do nebezpečí. Do kterého se ovšem Conan nedostal. 1/5 ()

TommyDiamond

Hodně mi to připomínalo prince z persie , který byl ovšem o něco málo lepší. Příběh nového Conana se mi vůbec nelíbil a byl hodně přeplácaný počítačovými efekty. A o remaku tu rozhodně nemůže být ani slovo. Film si akorád přivlastnil slavné jméno a udělal si zadarmo reklamu. Největší nechutenství ve mě rozvášnil Ron Perlman. V posledních letech mě pěkně leze krkem. Celkově 35% ()

masekjc

Mno když jsem před lety Jasona Momou zahlídnul v seriálu North Shore předvídal jsem mu velkou budoucnost...jeho čas přišel ale bohužel si vybral špatnej film ale on za to vlastně tolik nemůže...Každopádně aspoň dal o sobě vědět a dám ruku do ohně že teď bude točit film za filmem..Co se týče filmu tak na starou dobrou klasiku s Arnim nemá zatím nic, nicméně efekty fajn, napětí, akce taky...jen ten příběh a pointa celého filmu byla dost nudná. Od Conana bych čekal že rozseká aspoň půl planety než rozlouskne nějakej ten ''případ'' ...tak z toho máme 6/10 za odvahu :) ()

RajCZitko

Nebýt opravdu děsně odbytého příběhu a téměř ničeho pořádně popsaného a vysvětleného, tak je to i docela nářez. Jako, vizualní zpracování pecka a hudbě taky vcelku nevím co vytknout. Bez pořádné a alespoň trochu inteligentní storky to ale nejde. Autoři asi spoléhali na to, že celý film utáhnou jen na akčních scénách. ()

LudkovaLevaRuka

Celé tohle veledílo vypadá, jako kdyby někdo natočil pilotní díl Xeny nebo Herkula pro HBO. Spousta krve, trocha nahoty, smysl se ke konci vytrácí. Jen ty otřesy kamerou pokaždé, když někdo dostane nakládačku a upadne, tu neštěstí nejsou. Že to šlo do kin a ne rovnou na DVD je jen a jen zásluhou Miliusova Conana. ()

Godhaj

,,Ženo! Pojď sem!" Nový barbar přináší kvalitní porci zábavy - hodně akce, krve a pěkných a nápaditých lokací. Ale nevyhne se občas klasickým hollywoodským klišé. Hodně zarážející je přesun z místo na místo, který je podán tak zbrkle, že většinu času divák neví, kde se hrdinové vlastně nacházejí - střih tedy vůbec nefunguje a je matoucí. Naštěstí se na obrazovce pořád něco děje a tak tu není příliš místa pro nudu. Většina soubojů je celkem realistická až na souboje s menšími či většími ,,bossy", ty jsou překombinované a bohužel i nudné. Celkově vzato je to svižný, rychlý film s malým mnošstvím dialogů a větším množstvím krve. ()

liberita

K pôvodnému Conanovi mám neutrálny vzťah, preto som jeho reinkarnáciu sledovala bez obáv, predsudkov či negatívnych emócií. Myslím, že Jason Momoa odviedol so svojou postavou naozaj dobrú prácu a barbara stelesnil dostatočne presvedčivo nielen objemom svalovej hmoty, pohybmi či výrazom, ale aj chovaním a reakciami. Čo sa týka ostatných postáv, hlavne úloha Rose McGowan sa mi videla dosť divná a tá Tamarina akoby bola len nasilu vtesnaná do príbehu, aby si hlavný hrdina mohol po všetkom tom krviprelievaní a zabíjaní aj trochu užiť. Za plus považujem zaujímavé a rôznorodé prostredie , ale to nedokáže nahradiť veľmi slabý a klišovitý príbeh, ktorý je tak spoločne s dosť priemernou hudbou Tylera Batesa a mizerným scenárom najväčšími negatívami celého filmu. ()

Lukaso1

Příjemná trailerová masáž mě docela nabudila a to bylo asi tak vše. Shrnu to tak, že to mohlo dopadnout ještě hůř, ale ode mně si to ani ty 3 hvězdy nevyslouží. ()

TetherSaw odpad!

Čekal jsem nějakou béčkovou akci s podřadným příběhem....ALE TOHLE?! Víc už to snad POS_AT ani nešlo! Nebudu tu vyjmenovávat co je špatné, protože špatné a špatně udělané je tu NAPROSTO VŠECHNO! Snad už i námět Barba Onan by byl zajímavější..... ()

TEKAS

Nevkusně příliš mnoho krve a ještě hodně špatné krve. Špatné mi přišly také efekty, celkový příběh byl podprůměrně slabý a já sledovala téměř dvě hodiny filmu znuděná a bez zájmu asi po 15 minutách. Hlavní hrdina měl velice špatný dabing a absolutně mě nezasáhlo žádné charisma. Neočekávala jsem moc, ale přesto jsem byla velice zklamaná. Hvězdičku dávám za krásné digitální scenérie a mladého zajímavě zvířecího Conana. ()

Doomer

Řekl bych že zastánci klasiky tomu dávají zbytečně nízké hodnocení protože tam nehraje Guvernátor, pro mě to byl takový odpočinkový film po náročném večeru který nenadchnul ani neurazil. ()

beso74

Nispel je veľmi rafinovaný režisér. Aby zvýšil kultový status svojho kolegu Johna Milliusa a jeho pôvodného barbara, rozhodol sa natočiť svoj remake tak ako ho natočil, mdlo a bez citu, dalo by sa dokonca povedať že bezcitne. A dosiahol svoje, ja mám odteraz Arnoldovho barbara ešte radšej ako doteraz a radšej si ho pustím 10 krát ako toho opičiaka Momoa jeden jediný krát. A hudba? Basil je Basil, tu sa to hrabať nemôže ani toľko. Alebo je pravda niekde inde, Nispel predviedol svoj vrcholný výkon a pohorel. Keďže je to oveľa pravdepodobnejšia možnosť, dúfam len v jedno, že najbližšiu dobu nikto, kto má v Hollywoode aspoň trošku súdnosti nezverí do rúk Marcusa niečo väčšie ako reklamu na vložky, pretože jeho režisérske umenie sa rovná orientačnému zmyslu jeho menovca z Indiana Jonesa... Tie hviezdy v hodnotení sú len protekčne, to preto, že Conan je môj priateľ už 25 rokov... ()

VvV14 odpad!

Nemůžu upřít originalitu blbosti, jakou kdy kdo dokázal protlačit do remaku dobrého filmu. Scénář, děj, herci. Všechno pěkně na prd. vůbec mě to nebavilo a to sem to vydržel koukat celý. Z filmu jsem měl jen velkou bolest za krkem z neustálého kroucení hlavou. ()

Lavinia

Vzhledem k tomu, v jakém jsem skluzu ve sledování filmové produkce, je zázrak, že jsem to vůbec shlédla - a to jsem se na moderního Conana těšila. Bohužel pro všechny fanoušky - připadá mi originál dnes už antikvariární, takže novou verzi jsem vítala. A vskutku - neurazilo, potěšilo, normálka, dala bych vlastně 3,5 hvězdičky - to je ten problém s hodnocením do 5, že není až tak přesné. Rozhodně lepší vzhled než rakouský dub. ()

Aquamanův smrtonosný srub

Aquamanův smrtonosný srub

05.09.2015

Khal Drogo Aquamanem?

Khal Drogo Aquamanem?

16.06.2014

Jason Momoa ušel od Ronona z Hvězdné brány dlouhou cestu. Jeho Barbar Conan sice moc fanoušků předlohy nenadchl a záporácká role v akčním béčku Jedna mezi oči mnoha lidem unikla. Ještě předtím, než… (více)

Hezoun z Twilightu jako Herkules Conanovič

Hezoun z Twilightu jako Herkules Conanovič

09.04.2013

Tohle je „ten druhý Herkules". Jak už víte i z našich novinek, momentálně vznikají dva filmy o nejslavnějším starořeckém gerojovi. Ten prestižnější má Dwaynea Johnsona, kupu hvězd ve vedlejších… (více)

Rockův Herkules má konkurenci

Rockův Herkules má konkurenci

06.02.2013

A je to tu zas. Naposledy jsme se dočkali souboje dvou Sněhurek, Burton a del Toro natáčejí konkurenční adaptace Pinocchia... a dočkáme se i dvou hromad starořeckých svalů. Už víte, že Brett Ratner… (více)