Dejf4

Tvůrci z "nepříjemného" tématu dokázali udělat smutně veselý film, na který se pěkně kouká a rozhodně neurazí. Freeman s Nicholsonem jsou úžasní a celý scénář stojí na jejich chemii a ono to funguje. 7/10 ()

maestrotatum

The Bucket List alebo inými slovami galakoncert dvoch najvýznamnejších predstavitelov hereckého remesla, ktorý vo filme vôbec nepolavili a opatrne ťahali diváka počas celého filmu za city. Pomôhli im k tomu rôzne vtipy pretože film má to štastie, že obsahuje ten najpríjemnejší humor čo pohladí na duši. Doslova som hltal film plnými dúškami, užíval som si chémiu Morgana a Jacka a vôbec aleže vôbec sa nenudil. Dobrý a poctivý film na oddych, na náladu.... zobrazujúci nie sto-krát ale tisíc-krát už sfilmovanú tematiku a predsa zaujme. Malokedy sa stane, že minutáž pôsobí krátko, verte, tu by ste zniesli o pár minút viac. Nie pre to, že by bol uponáhlaný dej alebo tak, len by bolo príjemné stráviť pár chvíľ naviac s týmto počinom z dielne Roba Reinera. Vskutku vydarený film [86%]. ()

david666

Skvělá ústřední dvojice. Jinak jsem čekal víc černého humoru - na mě se tady až moc přemítá o smyslu života, rodiny apod. ()

pierre9

Naozaj si neviem predstaviť, že by hlavné úlohy hral niekto iný. To by jednoducho bol už iný film. Freeman a Nicholson v rolách šitých na telo so správnou dávkou čierneho humoru, krásnymi zábermi, teplom pre dušu a pohodovým tempom. Určite odporúčam. ()

gu-staff

Mně se to líbilo, trochu sentimentální, trochu "Nicholsonovské", hodně Freemana, a to já můžu. Strávil jsem s tímhle filmem pěknej večer. ()

Jamall

Naprosto úžasný film. Příběh silného přátelství a hledání štěstí. Oba hlavní aktéři si role náležitě užívají a je to znát. Dojemný konec působil přesně tak jak měl. ()

bonovox

Snímok ma príjemne prekvapil, je dojemný, láskavý a ľudsky krehký. Nicholson s Freemanom síce hrajú len svoj obvyklý štandar, ale aj tak je to dosť dostatočný dôvod si tento film pozrieť. ()

Callie

Oba dva mistři nenabízí žádné novum ve svých rolích, poťouchlý Jack a dobrácký Morgan , nudné zdlouhavé dialogy v atraktivních prostředích. Po odchodu z nemocnice se jako zázrakem vypaří všechny příznaky chorob , aby si to hoši mohli užít v relativním zdraví. Po návratu nepřekvapivé úmrtí a rádoby dojemný projev nad rakví a sblížení s dcerou. Skoro urážka takových veličin jako jsou tihle dva a taky úrovně diváka. Asi neměli co dělat nebo si spolu chtěli užít nějakou chvilku před skutečným koncem. ()

gpx

Ještě než exnete, koukejte si napsat wishlist a dělejte s tim něco. Film je určen umírajícím lidem, tedy nám všem bez výjimky. ()

Rieux

Prislo mi to ako keby si Nicholson a Freeman povedali, ze nemaju co robit tak natocime daco spolu. Ono to prilis originalne nie je a naozaj to zachranuju len tito dvaja herci, na ktorych uz naozaj je vidno, ze su stari. Scenarista sa velmi neprekonal, koniec je predvidatelny, nicim neohuri a vlastne ani neviem ci som pozeral dramu alebo komediu... Jednoducho taky mix vsetkeho mozneho co sa vam snazi hrat na city, snazi sa vyvolat vo vas melancholicke pocity, no robi to az tak okato, ze si vlastne sam sebe podkopava nohy. Rezijne dobre, to uznavam. Reiner z toho vytazil asi maximum. Jedno stastie, ze mal dobry vyber pri hercoch, lebo by to mohlo velmi zle skoncit... ()

christiene

Mrzutý arogantní boháč Edward a dobrácký automechanik Carter se slabostí pro televizní soutěže jsou osudem svedeni dohromady, když se doví, že jim zbývá jen několik měsíců života. Nechtějí ale jenom čekat, až si pro ně smrt příjde, a tak sepíší "bucket list" - věci, které chtějí stihnout, než zemřou. Vydávají se na cestu po celém světě, kde si plní své sny i prokazují svou odvahu. Oba ale ví, že jejich největší "strašák" na ně čeká doma. Poměrně vtipný film, který jasně stojí na hereckých výkonech Jacka Nicholsona a Morgana Freemana. Klasický Jackův arogantní a ironický humor vs. laskavost a lidskost Morgana. Možná už trochu klišé, ale jak je vidět, pořád funguje. A co byste na jejich místě udělali vy? Bucket list anebo čekání na smrt? ()

Grim

...nie zrovna originálny námet...tak na ***, ale v závere filmu som sa už neudržal a za vodopád sĺz dávam tú * navyše... ()

Groower

Průměrné ve všech směrech. Herci hrajou slušně (ani to jinak neumí), přesto to nestačí a já za měsíc ani nebudu vědět o čem to bylo. ()

Joke_47

Viz hodnocení k filmu "Klepání na nebeskou bránu"........... Klepání jsem viděl o dost dříve nežli jeho americkou "kopii" Než si pro nás přijde... nechci schazovat jeden snímek od druhého, ale nemůžu si upřít tyto velice podobné snímky alespoň trošku srovnat... Thomas Jahn neměl při ruce žádné velké hvězdy, film natočil o deset let dříve, sledování je příjemnější, i co se týká námětu a nápadů...příběh je víc realistický, víc živý, zkrátka si to dokážu víc představit... Tato verze není v žádném případě špatná, ale režisér měl deset let na to, vykoukat z Klepání to nejlepší a případně to nějak vylepšit, když už chtěl točit takřka "to samé". Ale to se mu nepodařilo a Klepání tento minisouboj u mě vyhrává s velkým předstihem... =) ..................................................................... Než si pro nás přijde 70% / Klepání na nebeskou bránu 100% ()