Runchair

Občas samou lehkostí příběhu skoro zapomenete, že se jedná o hořký příběh dvou mužů čekajících na smrt. Cholerického milionáře Jacka Nicolsona a klidného mechanika Morgana Freemana. Tito dva diametrálně odlišní muži se potkají na sklonku svých vlastních životů, přesto, nebo právě proto se z nich stane nerozlučná dvojce vzdorující neodvratnému konci. Film, kterému se občas podaří zabrnkat na ty správné struny pocitů, o pomíjivosti života a hodnotách lidského života, přátelství a rodiny. Bohužel ne příliš často a někdy až příliš neohrabaně… Přesto pro mě příjemná podívaná a poctivé 4* ()

superzurda

Kvalitní výkony Jacka a Morgana u mě nestačí bohužel na víc než tři hvězdy, protože film jako celek podle mě průměr nepřesáhl, i když to na konci člověka přecejen dojalo. ()

Hakuna Matata

Velmi poetický filmíček. (hrozný slovo, já vím) Výborný herci, jak Freeman, tak Nicolson, nostalgická moudra o životě a jeho smyslu, není důvod, proč tomu dávat míň než čtyři hvězdy. Pro mě by bylo doslova nelidské tomuto dílu dát míň. Víte proč ? Celý tento komentář i tento film završuje tato skvělá hláška : Vypadáš jak hovno, Rayi... Díky. Řekněte, jak tomu může někdo odolat? Bylo by rouhání tento koment nenapsat, musím dostat ten pocit ze sebe. Zkrátka a rychle čtyři. ()

Kada80

Oba hlavní hrdinové mají karty jasně rozdané a jediné co je čeká je smrt.Ale pánové si to ještě hodlají pěkně užít a začnou plnit Carterův seznam věcí,které chtěl v životě udělat.K hereckým výkonům je zbytečné něco psát,ale filmu přece jen něco málo chybělo.Rozhodně to ale stojí za vaši pozornost. 80% ()

MaxQ69

Morgan Freeman je sice můj velký oblíbenec, ale Jack Nicolson opět exceluje. Do role sarkastického boháče se hodí dokonale. Konec je poněkud nečekaný a vzhledem k dopředu jistému osudu, celkem hepáč, ale střed a hlavní "řádění" na sklonku života mi chybí. Připadá mi to takové prázdné. FIlm by se krásně dal obohatit o další půlhodinu. I tak to byl velmi příjemný zážitek. 80% ()

tamadas

Film vás krásně uklidní, nenudí, je fajn. Jak zkončí řeknete jsi: "No jo co budu dělat já než si pro mě příjde..." ()

jopal

Ano pre seniorov, popripade pre tych, co uz mali moznost nahliadnut "za okraj". Aj pre tych, co vedia, ze raz pride ten posledny nadych a pomaly sa pokusaju s tou strasnou skutocnostou vyrovnat. Az to pride, chcel by som mat silu a humor hrdinov... ()

milhouse86

Nicholson a Freeman cestuju po svete a vedú nudné a predvídateľné rozhovory. Ako oddychovka málo vtipné, ako dráma o dvoch umierajúcich neoriginálne, predvídateľné a bez posolstva. ()

Ondrew

Velmi pekny film, pri ktorom v konecnom dosledku nezalezi na tom, ci je to drama alebo komedia. Z oboch grandioznych hercov srsi uzasny herecky zapal, hlavna myslienka je vskutku hodna nejakej tej meditacie, takze... Skratka si to mrknite a pochopite :). 85%. ()

deathmoon

Pre mňa je to naozaj krásny film so skvelými hereckými výkonmy. Jack aj Morgan k sebe pasovali. Páčili sa mi ich vtipné dialógy a na konci som bola dojatá aj napriek tomu, že som od začiatku vedela ako to skončí.. ()

cirkulace

Jeden z opravdu z krásných filmů, který vždy potěší. Šarm Jacka Nichlosona stále nevyprchal a Morgan Freeman je též skvělý. Film o nesplnitelných snech a jejich naplnění. No, ne zrovna nejzajímavější téma, ale ve výsledku je to dobrý film na příjemné nedělní večery. ()

wenzik

Krásný a smysluplný film poukazující na stařeckou moudrost a na fakt že nejtěžší je splnit si ta nejskromnější přání. V tomto případě "najít v životě opravdovou radost". ()

DansteR

"Have you found joy in your life? Has your life brought joy to others?"....Perfektní duchaplné komedionální drama o dvou na smrt nemocných stařících, kteří si chtějí naposledy v životě trochu zablbnout. Nicholson+Freeman je parádní dvojka a v tomto případě to spolu se slušným scénářem vlastně stačí. I když úvodní pasáž z nemocnice je poněkud zdlouhavá, tak se dá akceptovat a hned potom začíná jízda plná adrenalinový zážitků, která nekončí v úplném výsledku nikde jinde než na samotné "střeše naší planety. Skvěla podívaná, která vážně stojí za to. ()

Etherium

Pre mňa absolútne dokonalá komédia, na ktorú sa rád hocikedy pozriem. Zaujímavé myšlienky: Smútok, Beznádej + Humor, Zábava- Dodalo filmu jedinečnosť, no a herecké výkony? To ani netreba hodnotiť. ()

Nicole32

Jack Nicholson je bezkonkurenčný a s Morganom tvoria super dvojku. Navyše primeraná dĺžka, zopár vtipov a pekný príbeh s tohto filmu robia veľmi príjemný kúsok. ()