ivishka

Málokdy se už donutím sledovat takové filmy jako je Scary movie. Pamatuji si doby, kdy všichni znali alespoň první 3 díly, jelikož to bylo něco vcelku nového a neohraného - a také vtipného. Každý kdo chtěl být "in" tyto snímky musel umět nazpaměť. Dnes tomu tak naštěstí není, ale každý kdo má alespoň stručný přehled v hororovém odvětví si musel být vědom toho, že tento movie je smíchán hned z několika hororů - minimálně jsem si všimla těchto odkazů: Paranormal Activity, Mama, Evil Dead a Black Swan. Ovšem nemohu si také pořád stěžovat a musím se snažit najít na snímcích tohoto rázu něco vtipného. Takovým vtipným momentem shledávám rozhovor Snoop Dogga s jedním hercem o tom jak se snažili zjistit jaký horor jim připomíná tu chatu v lesích. Nemusím jednoznačně moc chodit kolem horké kaše, jelikož chaty v lesích jsou oblíbenými destinacemi :-). ()

JJ.Gibson

Po dvou nepříliš podařených kouskách v podobě 3 a 4 dílu přichází Scary Movie 5, které světe div se, není tak příšerné! Některé scény mi přišli vážně vtipné a dokonce jsem se sem tam i smál a nebyl to ironický úsměv. Asi nějvíc mě pobavila parodie na Zrození planety opic. Pár fajn nápadů, scéna se Snoop Doggem a Cabin in the woods, chytrý Ceasar, to bylo fajn. Ale víc jak dvě hvězdičky si to rozhodně nezaslouží! ()

Baronne

Nemá bejt náhodou parodie z dobrejch filmů ? A ne ze sraček jako Lesní Duch, Paranormal Activity a Sinister ? No horší výběr snad ani neni.. Chybí jen Antikrist ()

Womanizer

Pověsná "kvalita" a radost ze sledování Scary Movie se tak nějak vypařila. Zdálo se mi to už i až příšerně přeplácané a navíc tam chybela Anna Faris. ()

Žralok

Jak správně podělat dobrou parodickou sérii. Scén u kterých se dalo alespoň pousmát bylo jak prstů na jednej ruce dlouholetýho dřevorubce. Scary Movie mam rád. Ale tohle je totální debilita. Nejtrapnější ovšem bylo jak tvůrci plno vtipů zkoušeli zopakovat x-krát po sobě. Jejich záměr byl asi vyvolat záchvaty smíchu. Výsledek ovšem je jasný znuděný zívnutí... i ta 1* je spíš z milosti vůči značce Scary Movie. Jmenovat se to jinak tak tenhle film ani nejde do kin a do roka se na něj zapomene... ()

..Lucas..

Od druhé poloviny jsem se bavil nejvíc, ze začátku mi to přišla jako velká trapárna, ale nakonec jsem se docela bavil. Nejlepší postava byla černoška Kendra, Ashley a Simon celkem šli. Pak se mi dost líbila parodie na Chatu v lesích :D ()

dom156

Pobavit se až u nepovedených scén během titulků je průser. A tenhle film je jeden velký průšvih. Nebudu zbytečně plýtvat slovy takovou kravinou, která není vůbec vtipná. Zásadně nedoporučuji. ()

kajas

Opravdu neskutečná kravina s téměř nulovým výskytem vtipů v první polovině filmu, ale následná parodie na "Inception" a "Padesát odstínů šedi" zvedá pátý díl do příjemného průměru. ()

Miseet

Zasmála jsem se maximálně 1, spíše jsem zírala s vykulenýma očima jakože wtf. A to jsem ani nebyla úplně střízlivá. ()

GrungeChild

Letošní poměr debilních vs. vtipných fórů dopadl vyjmečně ve značný neprospěch filmu, poznamenaného očividně velmi slabou režií a scénářem, ale občas se ten správný ScaryMovieovský feeling vynoří, a pokud máte v živé paměti snímky, do kterých se David Zucker strefuje, tak to musí nutně vykouzlit úsměv na tváři každého "retardovaného spoluobčana". Ze sálu bych asi odcházel těžce zklamán, ale pro gaučovou projekci to není žádné zlo. Pochroumané 3* za nejslabší díl série. ()

Jigy odpad!

Prosím už ne, tohle bylo tak nehorázně trapný, vyčpělý, imbecilní a retardovaný. Z velmi dobré komedie se postupem času stal brak největšího ražení bez jakéhokoli humoru a nápadu.Jeden z nejhorších filmů a ztráta každé minuty, které jsem mohl věnovat třeba koukáním na stěnu. ()

honajz2 odpad!

Po Scary Movie 4 jsem si říkal, jestli se už nemám na poslední díl vykašlat. A světe div se, já se na něj podíval! No, za 30 minut jsem to sihl přeskákat. Ani jsem se nepousmál, a to je pro mě jasný odpad. ()

Giggo

Klasický Scary Movie blbina a další blbina, který né každýmu musí sedět. Rozhodně lepší ja díly 3 a 4, takže na pohodové shlédnutí s lahví vína proč ne :) Ale zásadní chyba, kde sakra je Anna Faris? :-/ ()

M.i.k.e

bez větších diskuzí jasně nejslabší díl série.Naštěstí jsem se narozdíl od Páru nenormálních aktivit párkrát opravdu zasmál,což je nakonec docela výhra.Bohužel trapné a vyloženě blbé pokusy o humor převažují,což už snad u současných parodií nemůže být jinak.Zucker by se pomalu ale jistě měl odporoučet do zaslouženého důchodu...30% ()

Wiikii

Co jsem v tomhle filmu postřehl za parodii jsou: Máma, Zrození planety opic, Černé labutě, Paranormal Activity, Počátek, Sinister, Občan Kane(to jak tam někdo mluvil v průběhu filmu. Znělo to dost podobně), Lesní duch a ještě mnohé další... Někdy se na pětku ještě kouknu a třeba i přidám nějaké procenta, ne lžu, nekouknu se už na to ... HODNOCENÍ: 24% (1*) ()

zbyshek

Jako fanoušek těchto parodií jsem mírně zklamán. Tím, že tvůrci obsadili tolik známých osobností, neudělali dobře. Kazí to celkový dojem "laciných" filmů, které si dělají fórky z ostatních. Když si střihnou jednu scénku jako třeba Mac Miller se Snoopem, to bohatě stačí. Je jasné, že na ostatní díly ze série Scary Movies tento snímek nemá. ()

zdenotvor

Tak toto bol vrchol,osobne mám Scary Movie veľmi rád,ale toto s tým nemalo nič spoločné. Jediné čo z filmu za niečo stálo bol začiatok s Charlie Sheenom. Inak totálne odfláknutý prepadák. Film by vôbec nemal niesť meno Scary Movie ()

Chen

Ashley Tisdale je sympatičtější, než jsem čekal. A to je zřejmě vše kladného, co se dá o filmu prohlásit. ()