svobik

Totální filmová anarchie. To, co někteří jedinci považovali u druhého Cranku za záměrné a správně ujeté, se v Gamerovi naplno ukazuje jako nešťastné a především extrémně špatné. Snaha být za každou cool se duu Neveldine/Taylor opět těžce nevyplatila. Akce bez ladu a skladu, bez gradace... no když to tak vezmu, tak vlastně bez ničeho. Vedení herců nulové, sexuální narážky a další pitomosti otravné. Nuda s velkým N. 3/10 ()

blackJag

BĚŽÍCÍ MUŽ pro nové tisíciletí? Jen z části. Zatím co Arnieho opus má výhodu v nostalgii a (dejme tomu) v neonech, Butler bude muset na potvrzení statutu akční hvězdy ještě počkat. Charizma má nesporné, těžko odporovat, když se vydá do domu hlavního zloducha jen tak, neozbrojen, ale tam kde body získává film na akci, ztrácí je v okolní výplni. Rozšířit premisu odsouzenců na smrt o další rozměr není špatný nápad a v nervní akci duo Neveldine/Taylor neselhává (bude samozřejmě záležet na vkusu), ale scény, mající nést výpovědní hodnotu, nejsou přesvědčivé ani nahlížené logikou tohoto filmu. Těžko také pochopit, proč postavy známých hereckých tváří mají jen úhrnem minutové zářezy (Leguizamo, Lohmanová). Na druhou stranu jako náplň bezcílného večera nelze nedoporučit. 60% ()

Guzo

Jedna hvězda za Sweet Dreams a za Butlera, jinak Gamer nestál za nic. Při porovnání s Death Race vypadá jako chudinký příbuzný s podobným tématem, špatně natočený (a to jak akční scény, tak věci z budoucna i záběry, které asi měly působit dojemně) a hlavně nedomyšlený. Velké zklamání.. ()

Ravi

Na začátku to vypadalo zajímavě, ale na konci jsem si říkal, že ten začátek měli buď vypustit, protože je zbytečný nebo film prodloužit, protože je děj od půlky odvyprávěný tak překotně a nesouvisle, až mě to štvalo. Butler vynikající, protivníci taky, manželka taky ;-) ale po dějové stránce je to fakt hrůza. Skok sem, skok tam, žádné souvislosti. Film je to dobrý, ale kašle na diváka - už aby to bylo odvyprávěné a nazdar. Přitom z toho mohlo být docela slušné akční drama z budoucnosti. 40% = 2/5 ()

Myrreczech

Jediné, co zde bylo bezchybné byl střih akčních scén, to byla fantazie. Škoda toho zbytku. Docela dobrý nápad, provedení už bylo horší. Spousty hluchých míst, spousta zbytečných odboček od hlavní příběhové linie. Místy nedomyšlené nebo nelogické. Na kráse Gamerovi nepřidává ani všudypřítomné ohromné množství odhalených poprsí a pozadí. Herci byli průměrní (a to mám Gerarda docela rád). Navíc jsem postrádal vtip, který by snímek oživil. V souhrnu je Gamer film, který neurazí, ale vidět jednou je až až. Totálně průměrné béčko. ()

Dreadd

Aneb jak se skvělým námětem a dobrým obsazením natočit film, který ve výsledku působí hodně lacině a kromě pár chvilek slušné akce skoro nic nepřinese. Kdyby tihle dva na chvíli zvolnili, ono by je to nezabilo. ()

Kosmik 1

Vzhledem k slabšímu hodnocení zde jsem od Gamera moc neočekával, ale byl jsem příjemně překvapen. Úvodní akce je to nejlepší z celého filmu, alespoň na můj vkus ano. Co se týče té virtuální reality, takovou bych si ji taky nepředstavoval jako většina lidí zde a taky bych si účast v ní milerád nechal ujít. Avšak kdyby něco takového přišlo na svět, pro většinu lidí by nebyl problém si na ní vytvořit závislost a dle mě by bylo ještě více prasáren mimo těch, které jsme viděli ve filmu. Vemte si jak to dnes vypadá s fejsbůkem a kolik lidí je na něm závislých....tohle by bylo ještě horší. :-D Každý by realizoval ty nejúchylnější myšlenky, jaké by ho jen napadly. Proč taky ne, kdyby to bylo beztrestně a nikdo by nevěděl, kdo za tou postavou skutečně sedí. Ten tlouštík byl na mě trochu moc. Nemám nic proti tlustým lidem, ale doufám, že takhle nikdy nedopadnu, fuj. Ještě horší než v Sedm. :-D Co dál k filmu.....samotný děj byl slabší a hlavní záporák vskutku mizerný a ten konec....strašně odbytý mi přišel. Přesto můj celkový dojem je spíše nadprůměrný. Asi proto, že Gerard Butler byl ve své roli vynikající a i z toho mála dostal maximum. Závěrečné souboje, kde všechny vykosí, byly celkem povedené. Podoba s The Sims je vskutku na místě, jsem si říkal, co mi ta "Společnost" pořád připomíná, jenže mě Simsové nijak neoslovily, tak asi proto jsem musel tolik přemýšlet, hrál jsem totiž jen ten první díl a to už je docela dávno. :-) A nakonec zmíním hudbu Marilyna Mansona, která byla fajn, jedna ze dvou jeho skladeb co se mi líbí, takže do toho se tvůrci trefili. :-) Celkově 70% ()

MencaCZ

Na Crank a Crank 2 to sice nemá ale pořád se jedná o poměrně dobře natočené CÉČKO. Tyhle filmy prostě buďto rádi máte nebo je nesnášíte. Já v panu Neveldinovi stále spatřuji talent a doufám, že se jednou bude rovnat ikonám typu pána Rodrigeze ()

Dagoussek

Nejsem fanouškem pc her, ale zde je krásně vidět, co to dělá s lidmi posedlé virtuálním světem. Což je jeden plus. A druhý malý plus za Gerarda Butlera. Celkově bych řekla nuda a fuj. ()

IMPAIRED

Tohle je nebe idiota. Nepotřebujete rozumět polovině vět, abyste pochopili v polovině celý příběh. Vše je předvídatelné, nudné, akční záběry mi nic neříkaj, a celý film je udělaný jakoby sledovaný v kině. Efekt zvedajících se diváků na konci filmu a místy pochrchlávání na mě moc dojem neudělalo. Navíc je to celé zbytečně temné. A španělské titulky (navíc z poloviny nečitelné!) mi také mnoho neřekly. Za pár opravdu reálných nápadů a reálné ztvárnění zpoceného herního onana dám jednu pěticípou krávu, další hvězdy natřu nabílo aby nebyly vidět. ()

Philoun1

Tenhle film je naprosto předimenzovaný a celkem o ničem, jediné plus je Hall, který zvláda takové role psychopatů na výbornou škoda jen, že nedostal větší prostor. ()

Composter

Perfektní akčňák typu Running Man. Výborné a koukatelné technické zpracování a fajn herci. Akce vkusná a celkem adrenalinová. Prostě velmi povedené "béčko" - spolu s DeathRace velmi příjemné překvapení. Námětem podobní Surrogates nesahají totmuto kousku ani po kotníky. Proč? Tvorbu tohoto filmu si někdo setsakra užil ;)) ()

zolo23

No čo... Námet filmu je vynikajúci, ale čo z toho keď to po režisérskej stránke dosť škrípalo.. Po tej (v poslednej dobe obľúbenej) traslavej kamere a rýchlom strihu mi v prvej polhodine išlo hlavu roztrhnúť. Butler i Leguizamo (i keď mal tentoraz malú rolu)zahrali dobre, ale čakal som od tejto snímky viac..oveľa viac. Aspoň, že tá hudba to zčasti zachránila:) ()

spikey1

To mi povězte, co se tu dá zkazit? jak je vidět, takto potencionální projekt se dá poslat do hrozných pekel horoucích díky režisérské dvojci, která nemá vůbec žádné znalosti budování atmosfery a práce se zápletkou, zbývá tedy akční jízda která působí videoklipově, ovšem o kvalitativní řadu níž než klipovka s Clive Owenem sejmi je všechny. ()

jenik71

Buď je to nepovedený futuristický klip nebo je to nezajímavé intro k nějaké akční videohře. Určitě to ale není dobrý film. Gerard Butler tentokrát šlápnul úplně vedle. Čekal jsem od něj rozhodně víc, zvláště poté, co jsem se před pár dny podíval na jeho výrazně lepší počin s názvem "Ctihodný občan". ()

P1tr

Naprostá slátanina, které se může vyrovnat snad jen Crank 2. Gamer působil v trailerech nadějně, ovšem narozdíl od sestříhaných ukázek složených z jednotlivých cool záběrů Gamer jako celovečerní film nefunguje. Nepochybně disponuje zajímavým námětem, ovšem jeho zpracování je tristní, mnohdy nepřehledné a hlavně naprosto stupidní, že některé momenty hraničí s úchylností. Nedivil bych se, kdyby po shlédnutí tohoto snímku tvůrčí duo někdo poslal na psychiatrickou prohlídku. ()

Neveldine/Taylor – přesun do televize

Neveldine/Taylor – přesun do televize