Mr.KarlAdler

Rozporuplná nálož energie, která mohla být buď vynikající žánrovkou, nebo nezapomenutelným filmem - kdyby přinesla něco skutečně nepředvídatelného. Po technické stránce třída, ale ve výsledku pro mě Warrior dojíždí na dějovou podřízenost zážitkům a úsilí zavděčit se všem. Ta nepoučitelná americká snaha být zatraceně korektní. Protože co by si pomysleli, když by se vynechalo pár Hispánců, černochů (teda zrovna pan Midnight vyzníval takřka jako provokace), bratrů vojáků a opuštěných matek? Byl by ústřední trojúhelník málo? Taky jsem se nemohl zbavit pocitu, že se dost často něco zlomí jenom proto, aby se už vývoj posunul dál, což zrovna u těch podstatných emocionálních twistů, jako je smíření s otcem, působilo odfláknutě. Jinak to byla svižná, nadupaná zábava plná testosteronu a zuřivosti, které ze sebe konkrétně Hardy sršel jako kulomet (ten chlap je neuvěřitelnej). ()

FrajerTom

Když se člověk dívá na film o sportu musí vždy čekat trošku nasládlou příchuť. U Warriora tomu není jinak, ale já musim přiznat, že jsem si už dloouho u nějakého filmu takhle upřímně nezafandil hlavním postavám.. Vynikající Tom Hardy jako tajemný a nekompromisní "Bane bez masky" je dokonalým protipólem svého bratra - racionálního fyzikáře učícího na střední škole.. Nick Nolte jako vyléčený alkoholik je skvostný. S řečmi o nějakým klišé na mě nechoďte - Rocky je taky plný klišé a stejně ho všichni žerem! P.S.: Nedívejte se na trailer.. ()

Jaro.Krafcik

Pomalšia športová dráma ktorá mala nudnejší začiatok, ale ku koncu paráda. Boje v klietke boli na môj vkus veľmi rýchle. Ale dali sa. Reklamu na xbox 360 si všimne málokto. Záver filmu jeden z najlepších čo som za posledný čas videl. 4* ()

DeathTheKid

Skvělé! Film, kde se kloubí MMA a rodiné trable. Příběh je sice doprovázen hromadou klišé, ale to je jedno, protože z příběhu sálaji emoce tak vehementně, že na nějaké klišé brzo zapomenete. Film roku, bez debat. No, alespoň pro mě. Očekávám aspoň jednu zlatou sošku nebo nominaci a to Nicku Noltovi. Při poslední písni "About Today" jsem se rozpouštěl blahem. [FILM VIDĚN DÍKY ČSFD] ()

latvar

No páni, tak to bylo něco. Myslel jsem, že se v dnešní době nedá natočit výborné sportovní drama, ale díky bohu jsem se zmýlil. Warrior je podle mě nepřekonatelný film a jak už tu bylo psané, tak Rocky, Zuřící býk a podobné filmy nedosahují takových kvalit a to jsem jim dal všem 5hvězd. Akorát mě mrzí, že to nevyhrál Tommy, kterému jsem fandil :-( Jinak 93% ()

Wlck

Pod nanosy a nanosy a nanosy patosu se skryva dost dobry a poutavy film, jenze... Je to cele tak strasne jednoduche, ze je vam hned od zacatku jasne, jak film skonci. Jo a jeste jsem zapomnel zminit nanosy patosu, jeho kamarada patosu a nekolika dalscich ze stejne bandy. ()

dinsdale

Na pět to nakonec není, ale. Po Fighterovi jsem si říkala, z čeho pramení tak vysoká hodnocení a čím může ještě Warrior překvapit. Nejde ani tak o překvapení, film je prakticky velké klišé, ale o umnou výstavbu charakterů, s nimiž se během filmu propojíte a soucítíte s nimi, výborné herecké výkony hlavní mužské trojice, hlavně Hardy je ultimátní magor, šikovně nasnímané napínavé souboje a správnou hudbu či ticho, když je třeba. ()

zolo23

Toto je presne tá dokonalá filmárčina keď si po záverečných titulkoch slastne odfúknete a dôjde Vám prečo vlastne milujete filmy. Žiadne dlhé úvahy a komentáre netreba....treba vidieť 95% ()

Pecival

Na jednu stranu plno klasického klišé (od traumat z války, rozhádaných sourozenců, komplikovaných vztahů s otcem a bůh ví ještě čeho) na druhé straně excelentně natočená a dramaticky brilantně zvládnutá mlátička ve stylu "last man standing". Co se týče soubojů jsou opravdu dobře udělaný. Samozřejmě tu a tam to autorům ujede (zvlášť v posledním fajtu), ale jinak zapomeňte na Rockyho, Van Damma, Norrise a podobně... tohle jsou (skoro) reálný fajty. A průběh zápasu je opravdu dramaticky zvládnutej výborně, úplně cítíte jak jim de o kejhák. Herci jsou fajn, z Hardyho je solidní krůta. ()

Madlene

...úplně nechápu, proč s tím všichni tolik nadělají. Je to plné klišé a od méně jak poloviny filmu už jen čekáte na zcela zřejmý konec... ()

utri

Ale jo, je to jedno velký klišé. Ale jo, Brendan by šel z kola po pár sekundách. Ale jo, všechny scény s teenagerama ze školy jsou na pěst. Jenže, já si zas po dlouhý době nějakej film neskutečně užil a vážně s okousanýma nehtama sledoval, jak ty bitky dopadnou. Za to lehký emocionální KO si warrior 5 hvězd zaslouží. ()

Karmat

Naprostá paráda. Film, který mě bavil od začátku do konce a já se od něj nemohl odtrhnout. Oba bratři neměli lehký život, prošli si těžkými situacemi a jejich příběhy jsou proto více než poutavé. Jak Hardy, tak Edgerton zvládnou své role s noblesou a film udělají ještě zajímavějším. Možná jediné, co bych filmu vytknul, je v určitých chvílích celkem očekávaný průběh děje. Asi nejsem jediný, koho už na začátku turnaje napadla dost čitelná myšlenka, že se bratři nakonec potkají ve finále. Ale to je jen malá kaňka, která na mém pětihvězdičkovém hodnocení nic nezmění. Pro mě osobně jeden z nejlepších, ne-li vůbec nejlepší, filmů roku 2011. ()

JančiBači

Niekedy treba aj fyzicky bojovať, aby ste neprišli o domov a uzmierili sa s rodinou. Trochu klišé (v tomto prípade vôbec nevadí), silné emócie, skvelé herecké výkony , odzapásené na výbornu. a do toho Beethovenova Óda na radosť..Aj pre mňa je tento film taká óda na radosť.Na radosť z kvalitného filmu. Skvelý Tom Hardy, ( ktory sa čoskoro prebojuje do kategórie hercov označovanej ako kategória A ).Nick Nolte si aj v súkromnom živote prešiel alkoholickým obdobím a v tomto filme svoje skúsenosti zúžitkoval.Jedna z jeho najlepších úloh. ()

Specs

Hlášky: Tom Conlon: - "Ale není tu cítit ženskou ruku." Paddy Conlon: - "No, pro mě jsou už ženy pasé, Tommy." Tom Conlon: - "To jo, v dnešní době je těžké najít ženu, která se nechá mlátit." & Tom Conlon: - "Tak ty jsi našel Boha, co? No to je paráda. Mamka se ho stále dovolávala, ale nikdy nebyl nablízku. Ježíš měl asi plné ruce zachraňování kdejakých ožralů, že? Kdo by to byl řekl?" & Tom Conlon: - "Asi jsem tě měl radši, když jsi chlastal." & Tom Conlon: - "Myslím to vážně. Budeme jen trénovat, nic víc. Kromě tréninku nechci slyšet ani slovo o něčem jiném, jasný? Jestli chceš vyprávět svoje příběhy z války, zaběhni si do klubu veteránů. Nebo běž na podpůrnou skupinu, nebo do kostela, anebo tam, kam teď chodíš." & Paddy Conlon: - "Ďábel, kterého znáš..." Tom Conlon: - "... je lepší, než ďábel, kterého ne." & Paddy Conlon: - "Dobře, dobře, fajn. Ale i ty si něco zapiš za uši. To ty jsi zavolal mně. Tak mi tu každých 5 minut nevyhrožuj, že odejdeš! A jelikož se budeme bavit jen o tréninku, přestaneš sypat to, co sypeš, pokud jde o tabletky. Nemíním to tolerovat. Když už jsme při tom, můžeš mi je hned dát. Vím, že je máš u sebe, Tommy. Když jsi sem vešel, frkal si jako lokálka." & Brendan Conlon: - "Ale no tak, vypadá to hůř, než to opravdu je." ředitel Zito: - "Myslíš to doslovně nebo obrazně? Protože doslovně to vypadá dost zle. A obrazně ještě hůř. Za pár minut sem vpochoduje školní inspektor. Ach Bože. Tak do toho, Brendane, trošku mi pomoz. Můžeš mi nějak vysvětlit, co jsi to sakra vyváděl?" Brendan Conlon: - "Potřebuju peníze, Joe." ředitel Zito: - "Ano, ale tohle je... tohle si tu nemůžeme dovolit! Tohle není nějaká bokovka v Mekáči, pro kristovy rány!" & Brendan Conlon: - "Podívej, vím, že asi není nejvhodnější doba, plus to s Marcem je fakt smůla, ale nepřemýšlel jsi nade mnou?" Frank Campana: - "Máš na mysli Spartu? Brendane, to už máš větší šanci založit si chlapeckou kapelu." & ředitel Zito: - "Takže vy chcete využít posluchárnu ke sledování suspendovaného učitele praktikujícího činnost, za kterou byl suspendován. Rozumím tomu dobře?" & komentátor Bryan Callen: - "Tommy Riordan zaujal média, otázkou však stále zůstává, kdo je tento muž a co je důležitější, může soupeřit v této záplavě talentů? Může vyhrát?" komentátor Sam Sheridan: - "Kéž bych věděl. Kéž bych věděl, kdo to vlastně je. Už jen samotný fakt, že to nevím, je velmi zvláštní. V době internetu, kde nejsou žádná tajemství, tento muž je úplnou záhadou. Nemůžu o něm vůbec nic zjistit. Tommy Riordan je oficiálně Google odolný." & komentátor Sam Sheridan: - "No tak, dej mu už pokoj. Aspoň jsme ho už viděli zápasit a zápasil s skutečnými chlapy. Byl v UFC. Pamatujeme si ho odtud." komentátor Bryan Callen: - "Já si ho pamatuji také. Pamatuji si ho, že byl hodný zapomnění." & komentátor Bryan Callen: - "Udělej to někomu na ulici, tak tě zabásnou a zahodí klíč. Přiznejme si to, Same. Tento chlap opouští klec jako kdyby opouštěl místo činu." & Frank Campana: - "Podívej se na mě! Vydrž, nevěš hlavu! Drž si to. Pij jen malé doušky. Proč jsme tu? Proč jsme tady, Brendane? Jsme tu proto, abychom vyhráli tento zápas? Řekni mi to, protože jestli ne, sekneme s tím hned teď. Vezmeme Tess a půjdeme domů. Jestli ho neknokautuješ, prohraješ zápas, rozumíš? Když mu nedáš KO, nemáš domov." & Brendan Conlon: - "Vykloubil jsem mu rameno." Frank Campana: - "Uklidni se! Dýchej. Dýchej." Brendan Conlon: - "Slyšel jsem to." Frank Campana: - "Vykloubil jsi mu rameno?" Brendan Conlon: - "Jo." Frank Campana: - "Dobře, tak mu vykloubi i druhé." () (méně) (více)

greath

Čo skrotí neskrotného zúriaceho býka, ktorý ani po toľkých rokoch nevie nikomu odpustiť a žije iba v samote, ktorá mu nedovolí odpútať sa od hnevu ? Bratská láska. Najväčšie prekvapenie roka! ()

Seriálový Warrior nabírá obrysy

Seriálový Warrior nabírá obrysy

18.07.2022

Z Warriora se stane seriál

Z Warriora se stane seriál

13.09.2021

Sebevražedný oddíl se utká s Rockem?

Sebevražedný oddíl se utká s Rockem?

11.11.2017

Zeleného sršně čeká drsný reboot