Kouzelníci z Waverly

• USA Wizards of Waverly Place (více)
Komedie / Rodinný
USA, (2007–2011), 42 h 12 min (Minutáž: 22–51 min)

Kamera:

Rick F. Gunter

Selena Gomez, David Henrie, Jake T. Austin, Jennifer Stone, Maria Canals-Barrera, David DeLuise, Ian Abercrombie, Octavia Spencer, Lucy Hale, Paulie Litt (více)

Série(4) / Epizody(106)

Seznamte se s Alex, Justinem a Maxem Russoovými. Jsou to docela normální, obyčejné děti, z New Yorku, až na jedno velké tajemství: jsou to kouzelničtí učni z Waverly! Připravte se na jejich kouzelnické kousky ve všech 21 epizodách slavného seriálu, který znáte z kanálu Disney Channel. Kompletní trojdisková série obohacená o okouzlujícími záběry ze zákulisí seriálu. (oficiální text distributora)

rezor

Jeden z mála seriálů na Disney channelu u kterého se člověk opravdu zasměje. Škoda, že s přibývajícími sériemi počet vtipů ubývá... Kompenzuje to Selena Gomez, ze které se stala na konci už opravdová kočka. ()

Updated_Cake

Ve světě populární, u nás hejtěný, pro mě i tak seriál mého dětství. Prvně je fajn říct, že kdokoliv, kdo tenhle seriál jde brát a pak recenzovat vážně, asi nemá smysl pro humor. Celý seriál je vykrádačka filmů s magií, pop-kultury, slavných osobností. Absurdní CGI je zde schválně a působí to vtipně. Seriál se tím nikde netají, naopak na tyhle věci poukazuje, takže nechápu moc lidi, co od toho čekali něco jiného. Dnes by mě tenhle kousek už tak nenadchl, ale nostalgie to je pěkná. Obecně se jedná o zajímavý seriál s tunou teen dramatu, komedie a absurdních či nereálných situací s odrazem na reálný svět s nějakým morálním kompasem. Některé díly jsou k smrti nudné a je lepší je přeskočit, hlavně díly jako Kouzelníci vs cokoliv... Český dabing je taková hezká klasika té doby, v dnešní době spíš podprůměr. Obecně se jedná o zábavnou klasiku do sbírky bizarností či nostalgie. ()

stenyek odpad!

Stačí jeden díl, kdyby byl stroj času, vydám se do minulosti a zastřelím Disneyho! Tolik zla co napáchal jeho odkaz a jeho zlotřilá korporace (viz Simpsonovi), se začíná vyrovnávat genocidě! Hnus, demence, lobotomie! ()

Pukancek

No musim uznat, neviem ci to bolo chorobou alebo dlhou chvilkou.. ale ten serial sa mi celkom paci :D hlavne uvodna znelka ;) taka spravna detska davka humoru ked ste pod vplyvom dithiadenu :) preto 3* ()

Devils_PIMP odpad!

Selena Comes - nalepka co by barbie style ve svete kouzelnicko preplacanem az do stupidniho realna. /sledovano v nemeckem jazyce. ()

Bila_pani

Pořád bych se na to dívat rozhodně nemohla, ale jednou týdne dopoledne o víkendu, kdy ještě napolo spím, se to dá vydržet. Na poměry Disney Channelu je to ještě dobrý. Pár vtipných hlášek se taky najde, a Gomézová mě ze všech těch Disney "princezen" štve tak nejmíň. ()

rozalia1

Zo všetkých seriálov na Disney Channel sa mi tento páči najviac. Selena je riadna potvora a obľúbila som si aj Henrieho. Lezie mi na nervy ich otec, ale zato Max nemá chybu. Momentálne u mňa sú jednotka. ()

ES13

Mě se ten seriál dá se říct líbí. Je to tip seriálu, který si zapnu, po náročném dni, abych trošku unikla od reality. Ale musím souhlasit s mnoha lidmi tady, že před lety vycházely z Walt Disney kultovní seriály, které se drží dodnes a jsou prostě klasika. Tohle na ně nemá ani zdaleka! ()

Freakyy

Ste v pořádku? To je pro děti.....DĚTI!!! xD tak co tu plácáte, náhodou je to úspěšný a mít o 12 let míň, tak se od toho nehnu. Sou tam dobrý nápady, je to vtipný a na dnešní zvrácenou dobu úplně přijatelný. Se vzpamatujte a nechte to rači na děckách, protože vy to evidentně nechápete. ()

Sabril

K tomuto serialu niet čo dodať... Nechápem ľudí čo mu nedajú ani jednu hviezdičku. Pre mňa je to jeden z najlepších seriálov aké som kedy videla. Vždy sa pri ňom zasmejem ešte k tomu som si zamilovala Alex s Justinom. Max je niekedy s tými jeho žartami až trocha trápny no vie aj pobaviť. Harper tiež nemá chybu hlavne tie jej všeliaké šaty. No isto je to najlepší kúzelnícky seriál (aj film) aký som kedy videla. Rozhodne 5* ()

heylinn

No coment.Selena si myslí,že je hezká,David Henrie,předvádí vskutku prapodivné grimasy a do toho se přidá spousta dalších herců-neherců a ještě k tomuhle všemu se to snaží o nějaký děj.Jestli je tohle dobrý seriál,tak já jsem čínská váza. ()

The M

Ak by čisto teoreticky existovala ešte nejaká prechádzajúca verzia Kúzelníkov z Waverly, toto by sa dalo pokladať za jej nepodarenú paródiu... Pretože asi nič by nemohlo byť horšie ako toto. A vlastne ani neviem prečo dávam tú hviezdu. ()