Kouzelníci z Waverly

• USA Wizards of Waverly Place (více)
Komedie / Rodinný
USA, (2007–2011), 42 h 12 min (Minutáž: 22–51 min)

Kamera:

Rick F. Gunter

Selena Gomez, David Henrie, Jake T. Austin, Jennifer Stone, Maria Canals-Barrera, David DeLuise, Ian Abercrombie, Octavia Spencer, Lucy Hale, Paulie Litt (více)

Série(4) / Epizody(106)

Seznamte se s Alex, Justinem a Maxem Russoovými. Jsou to docela normální, obyčejné děti, z New Yorku, až na jedno velké tajemství: jsou to kouzelničtí učni z Waverly! Připravte se na jejich kouzelnické kousky ve všech 21 epizodách slavného seriálu, který znáte z kanálu Disney Channel. Kompletní trojdisková série obohacená o okouzlujícími záběry ze zákulisí seriálu. (oficiální text distributora)

Mparrowka odpad!

Jeee, co to zase v produkci Disney vzniklo?? Všechny postavy, snad s vyjímkou Davida DeLuise jsou tak zoufale nesympatické a protivné. Selena si hraje na velkou drsňačku, je sice pěkná, to uznávám, ale pokud takové "herečky" jako Selena či Miley mají dnešní holky za vzory, tak polib mě kozí paprč. ()

Mckay

Jeden čas sem na to koukal ,protože u nás doma se pouštěl jenom Disney Channel kvůli ségře.(není to výmluva).No musím dodat že to co jsem občas na disney občas viděl tak tenhle seriál je asi nejlepší mezi tím co tam dávali.Rozhodně lepší než ta debilní Hanah Montana ,nebo ty dvojčata v tom hotelu atd. Já ani nevím jak se to všechno jmenovalo.Každopádně Selenka hraje líp než Miley a ten mladší s bratrů má docela hlášky.Je to prostě blbina pro děti a pro fanoušky Selenky maximálně ale vezmu to v porovnáním s ostatními pořady na Disney tak tři hvězdy ,ale s odřenýma ušima.A malá zajímavost jejich táta David DeLuise hrál ve hvězdní bráně SG1 a měl něco se Samantou Cartrovou :D ()

Updated_Cake

Ve světě populární, u nás hejtěný, pro mě i tak seriál mého dětství. Prvně je fajn říct, že kdokoliv, kdo tenhle seriál jde brát a pak recenzovat vážně, asi nemá smysl pro humor. Celý seriál je vykrádačka filmů s magií, pop-kultury, slavných osobností. Absurdní CGI je zde schválně a působí to vtipně. Seriál se tím nikde netají, naopak na tyhle věci poukazuje, takže nechápu moc lidi, co od toho čekali něco jiného. Dnes by mě tenhle kousek už tak nenadchl, ale nostalgie to je pěkná. Obecně se jedná o zajímavý seriál s tunou teen dramatu, komedie a absurdních či nereálných situací s odrazem na reálný svět s nějakým morálním kompasem. Některé díly jsou k smrti nudné a je lepší je přeskočit, hlavně díly jako Kouzelníci vs cokoliv... Český dabing je taková hezká klasika té doby, v dnešní době spíš podprůměr. Obecně se jedná o zábavnou klasiku do sbírky bizarností či nostalgie. ()