iCarly (TV seriál)

iCarly

Komedie / Rodinný

USA, 2007, 22 min

Wayne Kennan

Miranda Cosgrove, Jennette McCurdy, Nathan Kress, Jerry Trainor, Anthony De Longis, Jeannette Sousa, Sammi Hanratty, Carla Jeffrey, Nate Hartley, Mindy Sterling, Rachel Pace, Kyle Chavarria, Marta McGonagle, Aria Wallace, Deena Dill, Rico Rodriguez, Chord Overstreet, Victoria Justice, Nicole Gale Anderson, Gilland Jones, Michelle Guo, Dot-Marie Jones, Lexi Ainsworth, Skyler Day, Graham Patrick Martin, Lorena Segura York, Drew Roy, Avan Jogia, Matthew Willig, Joe Dietl, Jane Lynch, Brandon Molale, Wendy Carter, Austin Butler, Michael McCafferty, Matthew Moy, Jim Parsons, Elizabeth Gillies, Taran Killam, Jack Black, Lucas Cruikshank, Gabriel Basso, Rachel G. Fox, Dre Swain, Cathy Baron, John Kapelos, Madisen Beaty, David Starzyk, Marcus Choi, Matthew Landon, Courtenay Taylor, Jeremy Dozier, Thomas Mann, Jacob Witkin, Alec Medlock, Tiffany Adams, Jasi Cotton Lanier, Ashley Argota, Shanley Caswell, David Chisum, Ariana Grande, Steve Hoefer, Michelle Obama, Matt Bennett, Leon Thomas III, Derrick Bishop, Dylan Sprayberry, Emily Ratajkowski, Niall Horan, Zayn Malik, Liam Payne, Harry Styles, Louis Tomlinson, Tom Fitzpatrick, Dylan McLaughlin, Cameron Deane Stewart, Natalie Alyn Lind, Pierson Fode, Vanessa Vander Pluym, Max Ehrich, Stephen W. Schriver, Paul Vandervort, Travis Hammer, James Maslow, Anna Clark, Jackie Joyner, Julianna Rose, Devan Leos, Reena Tolentino, Tania Pilar, Jesse Bernstein, Renee Dorian, Nick Armstrong, Bryce Hitchcock, Andrea Savo, Jessica Gardner, Jen Lilley, Joseph Russo, John Charles Meyer, Jessica Makinson, Jadin Gould, Malese Jow, Daniella Monet, Chris Fogleman, Kelsey Sanders, Michael Eric Reid, Tohoru Masamune, Randall Park, Jack Carter, Alina Andrei, Brittany Beery, Lauren Benz Phillips, Tyler Foden, Jill Basey, Stephen Full, Steve Trzaska, Trevor Larcom, Madisen Hill, John Ducey, Greer Grammer, Molly Tarlov, Desiree Hall, Mitch Silpa, Jennifer O'Dell, Rich Chew, Vivian Bang, Braxton Beckham, Justin Prentice, Greg Mullavey, Jacob Bertrand, Teddy Lane Jr., Terrell Lee, Lane Napper, Mary Scheer, David Archuleta, Noah Munck, Jim Pirri, Bridger Palmer, Mariano Mendoza, Doug Brochu, Spencer Boldman, Ciara Hanna, David Jean Thomas, Nick Gracer, Brennan Mejia, Estelle Harris, Chloe Csengery, Caitlin Carmichael, Joel McCrary, Melissa Barker, Julien Cesario, Shyloh Oostwald, Kyle T. Heffner, Lise Colleen Simms, Ben Begley, Steve Higgins, Austin Michael Scott, Tabitha Morella, Adrian Quinonez, Daniel Booko, Aaron Craven, Angelyna Martinez, Jeff Grace, Ahmir-Khalib Thompson, Joey Naber, Kyle Dietz, Dan Schneider, Taryn Davis, Charlene Amoia, Nikki Hahn, David Aranovich, Juliocesar Chavez, Oliver Muirhead, Craig Welzbacher, Marian Collier, Justin Tinucci, Rick Harrison, Corey Harrison, Austin Russell, Maray Ayres, Tom Beyer, Evanne Friedmann, Hayley Holmes, James Giordano, Chris Butler, Michael Anthony Giannelli, Mario Perez, Bill Tangradi, Jack DePew, J.D. Walsh, Taylor Zakhar, Nick Steele, Ashton Moio, Reatha Grey, Harley Graham, Corey Michael Eubanks, Jessica Jann, Patricia Ashley, Emma Stone, Ryan Bollman, J. Teddy Garces, Jake Siegel, Christine Barger, Mary Margaret Robinson, John T. Woods, Lavelle Roby, Chelsea Alden, Jake Borelli, Ryan Ochoa, Charlie Morgan Patton, Bobby Porter, Kevin Fonteyne, Kathy DiStefano, Chad Addison, Nicole J. Butler, Phil Abrams

Scénografie:

Scott Heineman
  • lilylove

Hned když jsem slyšela první větu "ahoj,víte kdo jsme? Já jsem Carly a já jsem Sam,ted už víte kdo jsme" pomyslela jsem si že je to kravina,ale počkala jsem a doufala jsem že se to vylepší a bude z toho dobrý seriál ale spletla jsem se neni to vůbec vtipné ani zábavné.Viděla jsem jenom jeden díl a celou dobu to byla nuda nuda nuda.....a navíc Sam je mi nesympatická.....Celý ten seriál je vlastně dost stupidní......(30.5.2012)

• Scoobys

iCarly by se dal popsat řádkem naplněným sprostými slovi ukončený někdy to není tak špatné. Ale protože nechci být vůlgární a moc byste se o tom seriálu nedozvěděli a to je hlavní náplň recenze. Začal bych tim že je to další Nicklodeonský výplod tvořený někdy až tak trapnýma vtipama z kterých někdy až mrazí po zádech nechci narážet na Nicklodeonské seriály vytvořil jsem si pro ně stupnici od hrozného trapného amerického nic až po úžasné příběhově založené u kterých dokážete strávit hodiny a hodiny. Prostě tento film hodnotím bez ne nějak extra dlouhého rozmlýšení 2 hvězdy jedna je založená na Bratrovi protože je jediný který mě dokáže pobavit a druhá je rozdělená na dvě půlky první je nápad a druhá půlka jsou ty pokusy o vtipy které prostě musím aspoň trochu ocenit. Jestl se jedná o ostatní postavy tak docela dost zápletek ale bohužel extrémě klasických které všechny známe na spaměť z ostatních filmů a seriálů. Postavy bych mohl přirovnat jako postavy z komedií ale bez humoru. No všechno směruje k tomu abych tomu takže 1 hvězda a ze svojeho pohledu je to naprostý bullshit.(29.12.2015)

• AdaProfa

Typická puberťácká ptákovina tv stanice Nickelodeon. Pokud jste ale třináctiletou holkou, tak si jistě přijdete na své. Seriál jinak obsahuje minimum zábavných scén. Vystupují v něm dvě uječené potrhlé puberťačky, které točí tu nejhloupější internetovou show na světě, jejíž cílem je udělat ze sebe ty největší blbky („Tak a teď se obě celé posypeme moukou. Jupíí“ a podobné blbosti) Na tu jejich show by se nedívali ani ty třináctileté puberťačky, natož pak celá USA, jak je v tom seriálu. No aspoň ten skvělý sympatický blázen Spencer mě sem tam pobavil, takže dávám jednu hvězdičku.(24.2.2016)

Tak jsem se konečně rozhodl, že k tomuto seriálu napíšu komentář. Tento seriál sleduji už nějakých 9 měsíců, tedy od doby, kdy se mi v nabídce kanálů objevil kanál Nickelodeon. Všechno to začalo tím, že jsem hledal nějakou výplň svého času než odbude osmá hodina večerní, kdy většinou v televizi začíná ten nejatraktivnější program. První díl, který jsem viděl byl o tom, kterak si Carly o Vánocích přeje, aby její bratr byl normální a její přání se jí splní a najednou nic není tak, jak si to pamatovala, žádnou webovou show neměla, se Sam se nekamarádila, atd. Řekl jsem si, že je to zvláštní a ztřeštěný seriál, v kterém se moc neorientuji, ale který je docela vtipný. V dalších dnech jsem pak tedy znovu a znovu zapínal v 19:40 stanici Nickelodeon a celý ten příběh a všechny jeho postavy se mi začaly pořádně dostávat pod kůži a nyní si už neumím bez tohoto seriálu svůj život představit. A to říkám zcela vážně jako člověk mužského pohlaví, kterému je 25 let. Ač nejsem tedy divák, na kterého je primárně tento seriál cílen, přesto si ho užívám a bavím se u každého dílu, a to i přesto, že některé díly jsem díky neustálému opakování viděl klidně i pětkrát, ale vůbec to nevadí, protože postavy jako jsou Spencer nebo matka Freddieho se hned tak neomrzí. A hostující herci v epizodních rolích, jako jsou Jane Lynch (hraje Saminu matku), Jack Black (hrál Aspartama, jenž se v památném díle utkal se Spencerem jakožto Arutorem) nebo Jim Parsons (hrál blázna na psychiatrii), rozhodně potěšili a pobavili. Takže ve výsledku říkám, že tenhle seriál v mých očích nemá chybu a z toho důvodu mu uděluji pět hvězd a doufám, že mě bude bavit ještě hodně dlouho.(2.6.2012)

Parta přátel, znuděných ze školy a otrávených ze své učitelky si řeknou, že vytvoří webshow, která by byla...o všem. A začnou každým jedním dílem v týdnu. A jde jim to parádně. iCarly je brilantní seriál o partě přátel, kteří vedou svou web-show, a přitom se nevyhnou ulýtlých kousků jejich přítele, bratra Carly, která je hvězda jak web-show, tak i celého seriálu. Drsná Sam tu působí dobře, Freddie neuškodí, a potrhlé a zvláštní kousky Gibbyho pobaví. Bezvadné.(26.8.2013)

• - Spoiler: Seriál měl být původně o dívce Carly, která účinkuje v její oblíbené televizní show. Poté se to změnilo na dívku, která si udělá vlastní televizní show a nakonec se nápad změnil na dívku, která si založí vlastní webovou show. (Elbarto08)

• - Tento seriál několikrát vyhrát cenu za oblíbený pořad na Kids Choice Awards. (Zdroj: ČSFD.cz)

• - Pracovní název byl iGot a Sponsor. (Elbarto08)