Pach krve 3

Pach krvi 3

Horor / Thriller / Krimi

USA / Německo, 2009, 88 min

• Hadža

Zase nam to spadlo o stupinek niz,postavy padaji,neustale se znovu probiraji,kecaji same stupidity,rezijni uroven spatna,triky jsou na dnesni dobu dosti lacine,animovana krev vypada misty opravdu trapne.Jedem mutant se svym potomkem nevypada uz vubec strasidelne, ani nebezpecne.Celkove po skvele jednicce,koukatelne dvojce prislo opet zklamani.Dalsi skvele zabita serie.(15.6.2010)

Ne o moc horší než dvojka. Vězeňský transport + pytle plný peněz + plus (jen) dva, respektive jeden mutant, co silně připomíná skřeta z Pána Prstenů. Sranda to celkem je, ale nepotěšil mě amatérismus, co se týká triků. Některý jsou dobrý (šíp skrz prs), ale některý fakt laciný (roztrojení týpka). Počítačová krev, blé... V tomhle ohledu čekám od značky WRONG TURN jen to nejlepší. Nicméně hlavní zápor, jak už jsem naznačil, málo mutantů a to je škoda. Slabší 3* - pořád slušně koukatelný.(11.10.2009)

• Tommassi3

"Padáme odsud !!" ;) Tak nakonec i ve třetím zástupci série Wrong Turn zazní hláška, v originále "Let´s get out of here !!”, která platí za nejčastější filmovou repliku vůbec, přičemž bohužel právě tahle celkem provařená informace se mi zdá mnohem zajímavější než samotný film amerického režiséra a známého céčkového shitmakera Declana O´Briena, který na sebe upozornil, a to de facto zdviženým prostředníčkem směrem k diváckému vkusu, několika amatérsky vyhlížejícími zhovadilostmi v čele s Kyklopem či Tajemstvím ztracené archy, které patří právě mezi ty snímky, po jejichž zhlédnutí si přejete vrátit čas nebo podstoupit frontální lobotomii !! První setkání s trojicí lidožravých mutantích bratrů z lesů Západní Virginie spadá do roku 2003, kdy v produkci geniálního maskéra Stana Winstona, budiž mu země lehká, vznikl nízkorozpočtový, leč své jalovosti navzdory do jisté míry kultovní, horor Pach krve, v němž skupina teenagerů havaruje v neobydlených lesích, které se po zjištění, že nejsou až tak pusté, jak by se mohlo zdát, stávají němými svědky následné smršti brutální řezničiny, smrtelného křiku a šípů v hlavě.. Protože první film sklidil i vzhledem ke směšnému rozpočtu nečekaně pozitivní ohlasy, o čtyři roky později jsme se dočkali volného pokračování, a tím i rozjetí další hororové série, trojka nicméně přichází s těmi nejzoufaleji napsanými i zahranými postavami, jaké si umíte představit, totiž s vězni, kteří dík útoku nesmrtelného mutanta Three Fingera v podání Borislava Ilieva, co vypadá, jako by starýmu Brůnovi z voka vypadl, na konvoj převážející je do kriminálu, na vlastních vnitřnostech pochopí, že není svoboda jako svoboda i že bezpečná cela se mnohdy může zdát jako útulné místečko, obzvlášť když hrozí, že vás někdo po kusech nahází do chystaného gulášku.. Největší slabinou Wrong Turn 3: Left for Dead se zdá být vedle tragické O´Brienovy režie scénář Alana McElroye, což mě zaráží, protože ten se podílel vedle spousty docela koukatelných žánrovek i na prvním Schmidtově filmu, který se spolu s Connorem Jamesem Delaneyem snaží neúspěšně zbavit nálepky teenagerovský slasher, což však pouze skrz jalové dialogy vede k naprosté dramaturgické nesevřenosti a roztříštěnosti na pomalu se střídající konverzační pasáže a naopak naprosto bezhlavé pobíhání po virginských lesích, pardon, tohle se točilo v Bulharsku, se spoustou tu méně či více (ne)povedených CGI triků, o nějakém gorefestu si však nechte zdát.. A když ani soundtrack Claduea Foisyho nedokáže ničím zaujmout či překvapit, jeden si naplno uvědomuje, že jak nadějně tohle pokračování začalo, myslím úplný začátek s opalujícími se silikonovými krasavicemi či moc hezky Uprchlíka parafrázující scénu s havárií autobusu, o to zoufaleji se nad ním zavře voda, to finále vlastně jen potvrzuje, jak moc si vlastně tvůrci s tématem nevěděli rady, v Pachu krve 3 prostě jen těžko najdete moment, pasáž či dialog, jednoduše nic, kvůli čemuž by si jeden neměl chuť prostrčit prst okem do mozku a provést totální restart..(30.1.2019)

Stejně zábavné jako jednička. Výběr degenerátů sice nebyl takový, protože po lese se proháněli jen dva, ale o to prováděli uprchlým trestancům i raftařům roztodivnější kousky. Zejména očičko se mi líbilo. Pobavily i ne zrovna dokonalé triky. Známé tváře tentokrát zastupoval Tamer Hassan. Wrong Turn je jistota, na jejíž primitivnost a nechutnost se můžu spolehnout. A to se vyplatí. 70%(28.11.2013)

|80%| Vida, další nenáročný a zábavný díl je tady. Jednička byla vážnější, dvojka děsně ujetá (oba filmy mě tedy bavily) a trojka je opět trochu vážnější, ale částečně vtipná a neskutečně zábavná. Úvod této trojky byl přímo boží. Parádní a ujeté vyvražďovačky. Scéna, kdy kanibalský vidlák pomocí pasti rozřízne svoji oběť na tři díly a pak se pustí do žraní – to prostě nemělo chybu. Po tomto úvodu dostane snímek trochu vážnější notu. Děj je teda pěkně vymyšlen. Útěk vězňů v lese a k tomu tam budou kanibalové. Hlášky trestanců typu: „Hej, ty zasranej hejkale z lesa, zabiju tě ty zmrde!“ To jsem přímo umíral smíchy. Samozřejmě, až tak ujeté jako dvojka to nebylo, bylo tu mnoho zajímavých úmrtí, různých potyček atd. Krvavé to bylo dost, ale ještě v rozumné míře. S touto sérií jsem nedávno začal a zatím si jí můžu jen a jen pochvalovat. První dva díly byly dobré, ty slabší 4* jsem jim dal. Ale tato trojka je zatím nejlepší. Něco by se tu doladit dalo, ale to jsou detaily. I jsem tu ucítil kvalitní režii, hudbu a i herci mě bavili. Finále mě až tak moc nezajímalo, nebylo pro mě podstatné, jak to dopadne, ale nevadí. Těším se na čtyřku.(23.2.2017)

• Gil Kolirin

• - V scéne, keď väzeň Chaves (Tamer Hassan) zápasí s mutantom, mu mutant rozreže ruku hákom. V nasledujúcej scéne ho zavesí na strom a Chaves ho odstrkuje. Pri detailnom zábere vidno, že väzeň má ruku v poriadku. (DJ Rocco iNc)

• - V scéne, keď mladý policajt uteká zachrániť dievča, z lesa vybehne šerifov pes. Policajt sa poteší a nechá psa ovoňať kúsok trička, ktoré malo dievča na sebe. Pri detailnom zábere vidno, že mu policajt okrem kúsku trička strčil niečo do papule a pes to začal prežúvať. (DJ Rocco iNc)

• - Na začátku filmu by měl mladíkovi v zeleném tričku, kterého sekáček rozdělí na 3 části, sekáček podle umístění ran naporcovat i oči, k čemuž však nedošlo. (dominikciz)