Pach krve 3

Wrong Turn 3

Pach krvi 3

Horor / Thriller / Krimi

USA / Německo, 2009, 88 min

Jako horor to nefunguje vůbec, ale jako vcelku zdařilé akční béčko ano. Po velmi slabé stupidní jedničce jsem chtěl tuto sérii vzdát, ale vidím, že díly mají vzestupnou tendenci. Zatím tu v evidenci není čtyřka, kterou hodnotím čtyřkou.To už je parádní akce a brutus. Pětka po parádní čtyřce zklamala, za dvě. Hodně stupidní: „Mysli, jsi vysokoškolačka, jsi nejchytřejší ze všech - - - Bože, já jsem tak blbá" Koneckonců, ony jsou stupidní všechny díly, ale jednou se to dá shlédnout.(13.1.2013)

|80%| Vida, další nenáročný a zábavný díl je tady. Jednička byla vážnější, dvojka děsně ujetá (oba filmy mě tedy bavily) a trojka je opět trochu vážnější, ale částečně vtipná a neskutečně zábavná. Úvod této trojky byl přímo boží. Parádní a ujeté vyvražďovačky. Scéna, kdy kanibalský vidlák pomocí pasti rozřízne svoji oběť na tři díly a pak se pustí do žraní – to prostě nemělo chybu. Po tomto úvodu dostane snímek trochu vážnější notu. Děj je teda pěkně vymyšlen. Útěk vězňů v lese a k tomu tam budou kanibalové. Hlášky trestanců typu: „Hej, ty zasranej hejkale z lesa, zabiju tě ty zmrde!“ To jsem přímo umíral smíchy. Samozřejmě, až tak ujeté jako dvojka to nebylo, bylo tu mnoho zajímavých úmrtí, různých potyček atd. Krvavé to bylo dost, ale ještě v rozumné míře. S touto sérií jsem nedávno začal a zatím si jí můžu jen a jen pochvalovat. První dva díly byly dobré, ty slabší 4* jsem jim dal. Ale tato trojka je zatím nejlepší. Něco by se tu doladit dalo, ale to jsou detaily. I jsem tu ucítil kvalitní režii, hudbu a i herci mě bavili. Finále mě až tak moc nezajímalo, nebylo pro mě podstatné, jak to dopadne, ale nevadí. Těším se na čtyřku.(23.2.2017)

• Jimmi

Nieje kazdy den nedela. Prve 2 diely tejto serie mam velmi rad a preto som sa tesil aj na 3tie pokracovanie....Zial jedine na com som sa v dobrom zabavil bola uvodna scena a potom velmi specificky smiech(alebo chechtanie) hlavneho vidlaka...divnych hercov a divne spravanie postav je uz sucastou tohoto zanru a preto to nebudem moc tomuto filmu vycitat. Ale tie gore efekty boli fakt otrasne...To uz radsej mohli zabrat kamerou iba striekajucu krv a nezobrazovat tie umrtia detailne, pretoze tie digitalne efekty boli fakt iba na smiech(nie vsetky ale vacsina)(17.10.2009)

• PetrPan

První dva díly Wrong Turn jsou skvělou a krvavou i černohumornou béčkovou zábavou, prostě se neberou vážně. Ve videotrojce chybí peníze a je to vidět, příšerné digitální triky kazí i to jediné, co by film mohlo jakžtakž zachraňovat od naprostého odpadu. Nicméně úplný závěr mne nakonec donutil udělit alespoň jednu hvězdu, obrovská škoda, že tahle brilantní tečka byla tím jediným, co se povedlo.(26.10.2011)

• PROROK14

Chcel som dať 3* lebo je to o dosť lepšie ako druhá časť, ale nemôžem. Film sa dá, ale tá ohromná kopa nelogickostí a záver to zabíjajú. Ten zmrd je fakt asi nesmrteľný. To už zostáva normálne rozum stáť. Guľka, drevený oštep, hák ba dokonca aj výbuch - nič z toho nepomôže. Tak je z toho len ďalšia pretupá sračkoidná vyvražďovačka.(21.11.2009)

• Charles Venn

• - Borislav Iliev je třetím hercem, který hrál „Tříprsťáka“. Julian Richings byl původním, ale v Pach krve 2: Cesta nikam (2007) jej nahradil Jeff Scrutton. Borislav nahradil Jeffa v tomto filmu. (asxasx)

• - Jediný film ze série režírovaný Declanem O'Brienem, ke kterému nenapsal scénář. Později napsal a režíroval čtvrtý a pátý film. (asxasx)

• - Keď sa väzni dostanú von z horiaceho autobusu, jednému z policajtov niekto hodí nôž do krku. Pri detailnom zábere vidno, že nôž je gumený a hýbe sa zo strany na stranu. (DJ Rocco iNc)