Pach krve 3

Pach krvi 3

Horor / Thriller / Krimi

USA / Německo, 2009, 88 min

• SOLOM.

Nesmrtelný Three Finger je zpět. Co už ten chlapík jeden zmutovaný musel už přežít, aby si mohl pochutnat na šťavňatém lidském masíčku. Pomalu se rodí další ''hvězda'' slasherového žánru které se asi jen tak nezbavíme. Trojka je zákonitě nejslabším dílem celé série a je zde k vidění spousta otřesných digitálních efektů, ale občas se tu objeví i nějaká ta lepší scénka. Vězni jsou docela povedá partička nejrůznějších individuí a místo, aby toho vetchého staříka sejmuli tak si radši rozbijí držky sami. Co se týká režiséra, tak většího blbečka si opravdu nemohli vybrat. Film Kyklop stál za vyliž... a tohle k tomu nemá zas až tak daleko.(27.3.2010)

Při vší úctě k sympaťákovi Henry Rollinsovi mne trojka bavila o něco víc než její předchůdce. Už začátek "nahoře bez" nemá chybu a následná lovecká scéna snadno přebije rozpůlenou blondýnu ze dvojky. Pak přicházejí na scénu vězni a jejich strážci - škoda že originální dějový prvek je v podstatě pohřben nebetyčně dementním chováním snad všech postav, ale pokud divák vypne mozek a nehledí na nějakou logiku či racionalitu jednání, jistě si skvěle užije vynalézavé způsoby usmrcení téměř každého, kdo se v příběhu objeví :-). Konec je možná zbytečně natahovaný a přepálený, ale suma sumárum - v rámci žánru patří celá série "Pach krve" k docela povedeným kouskům.(29.12.2010)

• Frajer42

Ze třech dílů je tento asi tím nejhorším, ale za ten závěr mu prostě musím přidat, protože ten byl skvostný. Drsní vězni vs. drsné příšerky. Zní to zajímavě, vypadá to už hůře. Dialogy si zachovaly přibližně stejnou kvalitu jako v dřívějších dílech - tedy nulovou. V hororech však nulová stačí. V hodnocení však díky výše zmíněnému závěru zůstanu znovu na 2*. P.S. Doufám, že ve čtvrtém dílu budou už konečně obsazení herci a herečky.(3.3.2012)

• AlistairMir

Pach krve 3 ve mně zanechal pachuť krve v ústech jelikož jsem si zubama prokousl spodní ret. S přehledem nejslabší díl prozatím pětidílné série. Máme tu jen jednoho z party a to Tří-prsťáka zbytek jel na dovolenou na Šumavu a vrátil se na cca posledních deset sekund filmu aby nám dali signál - my přijdem příště. Ok jsem tolerantní tvor ono věčné kuchání všeho živého unaví a člověk si musí mezi řezáním hlav a jedením očí dáchnout ale chyba byla že na tu dovolenou nejel i Tří-prsťák. Pak bychom totiž tento díl nemuseli my skalní fandové přetrpět. Co bylo špatně? Moment mrknu se do poznámek mám tu jedno slovo...aha...takže...VŠE. Proč tedy 2* ? Jedna za Tří-prsťákův palec a druhá za ukazováček a co nám zůstane? Správně milé děti zůstane nám vztyčený prostředníček který ukážu každému kdo mi řekne ať se na to mrknu znova.(12.1.2013)

... logika situacna a logika spravania sa postav je Achylovou patou tejto O'Brienovovej kreacie ,,,dokazal vsak vyfabrikovat rozhodne najdokonalejsie rodeo tejto serie doteraz, ktore drzi v napati az do konca....a kedze neocakavany fīnis corōnat opus ....z mojho pohladu je to nieco vyse 80%..........(23.9.2015)

• Gil Kolirin

• - V scéne, keď mladý policajt uteká zachrániť dievča, z lesa vybehne šerifov pes. Policajt sa poteší a nechá psa ovoňať kúsok trička, ktoré malo dievča na sebe. Pri detailnom zábere vidno, že mu policajt okrem kúsku trička strčil niečo do papule a pes to začal prežúvať. (DJ Rocco iNc)

• - V scéne, keď väzeň Chaves (Tamer Hassan) zápasí s mutantom, mu mutant rozreže ruku hákom. V nasledujúcej scéne ho zavesí na strom a Chaves ho odstrkuje. Pri detailnom zábere vidno, že väzeň má ruku v poriadku. (DJ Rocco iNc)

• - Film se odehrává v USA, natáčení ale proběhlo v Bulharsku. Většina herců má pak svůj původ v Británii. (Holina)