Pach krve 3

Wrong Turn 3

Pach krvi 3

Horor / Thriller / Krimi

USA / Německo, 2009, 88 min

Potřetí a zase jinak. Tvůrcům nelze upřít snahu o jakous takous originálnost, kdy zmutovaným vidlákům staví do cesty místo ječících modelek řvoucí hory masa v podobě uprchlé bandy trestanců. Je jen škoda, že tahle dějová linka s mutanty až tak nepočítá a nebýt několika málo scén, mohl hlavního záporáka hrát libovolný český strejda, který si po sobotách hraje v lesích na myslivce. I přes to jsem se ale docela bavil a neměl bych problém si třetí Pach krve pustit za rok znova.(8.12.2009)

• Pedestrian

Kvalit úvodních koz už celý film nedosáhne. :( Kdyby se celé pokračování odehrávalo v duchu úvodních několika minut a nebralo se tak strašně vážně, byla by to pecka. Ale Louise Cliffe má před sebou velkou budoucnost. http://www.youtube.com/watch?v=fel5DMPLffM muck(13.10.2009)

• S.Quentin QUALE

Ale jo, sice je tento díl už slušně zabředlý do bahna, ale nijak výrazně a dlouhodobě jsem u toho netrpěl, takže slabší tři hvězdy tomu i dám. Některé efekty si měli tvůrci odpustit, protože je evidentně nezvládli, zápletka s vězněma je taky silně otřepaná, ale co, je to hixplo, nějak tak to je dycky. Mexikán mě svým hraním a povahou dost bavil, vraždy byly povětšinou v pohodě. Konzumní matroš to je, ale pokud můžete, zvolte předchozí díly - a díky tomu jsem si to teď pro podtrhnutí rozmyslel, takže dám jen 2*..........a já dostávám strach pokračovat k posledním dvěma dílům. 49%(22.3.2013)

Jako horor to nefunguje vůbec, ale jako vcelku zdařilé akční béčko ano. Po velmi slabé stupidní jedničce jsem chtěl tuto sérii vzdát, ale vidím, že díly mají vzestupnou tendenci. Zatím tu v evidenci není čtyřka, kterou hodnotím čtyřkou.To už je parádní akce a brutus. Pětka po parádní čtyřce zklamala, za dvě. Hodně stupidní: „Mysli, jsi vysokoškolačka, jsi nejchytřejší ze všech - - - Bože, já jsem tak blbá" Koneckonců, ony jsou stupidní všechny díly, ale jednou se to dá shlédnout.(13.1.2013)

• PetrPan

První dva díly Wrong Turn jsou skvělou a krvavou i černohumornou béčkovou zábavou, prostě se neberou vážně. Ve videotrojce chybí peníze a je to vidět, příšerné digitální triky kazí i to jediné, co by film mohlo jakžtakž zachraňovat od naprostého odpadu. Nicméně úplný závěr mne nakonec donutil udělit alespoň jednu hvězdu, obrovská škoda, že tahle brilantní tečka byla tím jediným, co se povedlo.(26.10.2011)

• - Na začátku filmu by měl mladíkovi v zeleném tričku, kterého sekáček rozdělí na 3 části, sekáček podle umístění ran naporcovat i oči, k čemuž však nedošlo. (dominikciz)

• - V scéne, keď väzeň Chaves (Tamer Hassan) zápasí s mutantom, mu mutant rozreže ruku hákom. V nasledujúcej scéne ho zavesí na strom a Chaves ho odstrkuje. Pri detailnom zábere vidno, že väzeň má ruku v poriadku. (DJ Rocco iNc)

• - Autobus, ktorý viezol trestancov začal horieť, chytila sa nádrž a on vybuchol, avšak problém je v tom, že nafta, na ktorú jazdí autobus, neexploduje. (beso74)