Spolek nemilosrdných

• Česko Sesterstvo nemilosrdných (více)

Pětice vysokoškolaček tvoří tajné sesterstvo, které musí držet pohromadě navzdory všem překážkám. Toto pouto je podrobeno těžkému testu, když po divoké párty zemře jedna z nich. Raději, než přiznat se policii a pohřbít si vlastní budoucnost, rozhodnou se dívky zahladit zločin a ukrýt zkrvavené tělo. Léta poklidně plynou a kamarádky pomalu končí studium na univerzitě. Na rozlučkové oslavě se však ukáže, že někdo ví o jejich strašlivém tajemství a hodlá se mstít. Je snad mrtvá dívka pořád naživu?

Napínavá teenagerovská vyvražďovačka Sesterstvo nemilosrdných je remakem klasického hororu Dům milosrdných sester z roku 1983. Jeho důležitost v rámci žánru dokazuje i fakt, že byl vybrán na První filmovou přehlídku Quentina Tarantina v Austinu v roce 1996. (oficiální text distributora)

Wladow

Celý film na mne působí jako snaha o horor za každou cenu bez ohledu na logiku (např. nesmyslná akce s křížovým klíčem). Motivace vraha je zcela scestná a nebylo lze ji očekávat ani u duševně narušeného jedince. ()

miro162 odpad!

Vazne nerozumiem tomu ako moze mat tento film take vysoke percentualne ohodnotenie (tych 51 % je privela na takyto film). Toto je uplny, podpriemerny slasher, ktory vas unudi k smrti. Vidiet, ze si tento podpriemerny kusok vzal inspiraciu z lepsieho slasheru Tajomstvo minuleho leta. Divak len caka, kedy sa skonci ta prehliadka luxusu a vrah vyvrazdi tie namyslene pipky (mimochodom ani tie vrazdy za nic nestoja). Toto je jeden z tych horsich slasherov, ktore uz nechcem vidiet. Taktiez nerozumiem tomu ako moze mat tento slasher lepsie percentualne ohodnotenie ako ine slashery, napr. Cierne Vianoce, Krvavy Valentin, Piatok 13. alebo Muzeum voskovych figurin, pretoze tieto slashery su na ovela vyssej urovni ako je tento. Netvrdim, ze su to skvosty, ale toto im nesiaha ani po clenky. Cisty odpad! ()

evelouch

Nevím,co všichni mají, ten film byl super! Skupinka pěkných holek, studujících na střední škole,které mají tajný spolek, mi přišla dosti sympatická. Ale poté, co je smrtelná nehoda jedné z nich rozdělí, už nic není jako dřív....Jenže když se po roce blíží výročí umrtí Megan , začíná být všem slečinkám divné, proč se jim zdá,že je někdo pozoruje.....Vrah rozehrává svou smrtelnou hru, ze které už není uniku.....Přežije vůbec někdo? Je vrahem skutečně Megan,která vztala z mrtvých? Ale kdeže! Nečekejte žádné paranormal aktivity, ale jen sexy vraha, který randí s jednou, nic netušící hlavní hrdinkou. Konec pěkný, romantika, kamarádství, legrace-teen slasher dle mého gusta! ()

Jarsey

Pro mě vcelku milé překvapení. Trochu masakrální, ale nic extra brutálního. I když většina postav značně nesympatických, přesto jsem dokoukala poměrně s nadšením a i když jsem celou dobu tušila, kdo je vrah, zjistila jsem na konci, že jsem se mýlila, takže rozuzlení samo o sobě nic moc, možná, kdybych dala šanci i jiným možnostem "kdo je vrah", ale vzhledem k tomu, že jsem s tím mým názorem přistupovala k celému filmu tak, jak jsem tušila, pak to překvapení bylo. ()

tommco

Hviezdy dávam podľa toho ako ma film bavil. Keď ma baví neriešim či je to objektívne blbosť a naopak, keď ma nebaví môžem osrať celé umenie, posolstvo alebo "vnútornú krásu" filmu. A táto okopírovaná blbosť plná nelogickosti ma fakt bavila. Navyše, čo sa týka obsadenia, bolo na čo pozerať. ()