Reklama

Reklama

Spolek nemilosrdných

  • Česko Sesterstvo nemilosrdných (více)
Trailer

VOD (1)

Pětice vysokoškolaček tvoří tajné sesterstvo, které musí držet pohromadě navzdory všem překážkám. Toto pouto je podrobeno těžkému testu, když po divoké párty zemře jedna z nich. Raději, než přiznat se policii a pohřbít si vlastní budoucnost, rozhodnou se dívky zahladit zločin a ukrýt zkrvavené tělo. Léta poklidně plynou a kamarádky pomalu končí studium na univerzitě. Na rozlučkové oslavě se však ukáže, že někdo ví o jejich strašlivém tajemství a hodlá se mstít. Je snad mrtvá dívka pořád naživu?

Napínavá teenagerovská vyvražďovačka Sesterstvo nemilosrdných je remakem klasického hororu Dům milosrdných sester z roku 1983. Jeho důležitost v rámci žánru dokazuje i fakt, že byl vybrán na První filmovou přehlídku Quentina Tarantina v Austinu v roce 1996. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (3)

Trailer

Recenze (187)

Terva 

všechny recenze uživatele

Blbá sranda, která se vymkne kontrole. A když je nejhůř, všichni volají maminku.CITÁT : Tohle rozhodnutí navždy změní naše životy. Ani jedna z těch holek mi nebyla sympatická. A když nemám hrdinu nebo hrdinku, které fandit, čekám jen jak a v jakém pořadí hlavní aktéři umírají. Možná snad Cassidi ( Briana Evigan ) ta se vzpouzela, dostala se do toho proti své vůli a je z nich asi nejhezčí. Pak mě docela naštval ten skok o osm měsíců. To co se dělo mezi tím mohlo být zajímavé, ale aktéři filmu se rozhodnou to vynechat - proč se tim trápit, že. Ovšem ve filmu je víc takových přeskoků, nedodělaných a nedokončených scén, je to takové odfláknuté. Ani hudba není moc dobrá, žádný sex a jenom kecy....nic nového pod sluncem. CITÁT : Haló, je tu někdo ? Ukradené hláška z filmu Osvícení, mě nepobavila, naopak docela naštvala. Ve filmu zazní I get around od Dragonette inc. nebo Emergenci od Aimee Allen. A i když tato songy moc nemusím, jsou lepší než film celý. Jednu hvězdu za Brianu. ()

Thomassi 

všechny recenze uživatele

Nevím co napsat o tomto hororu. Spolek holek, kteří si říkají Theta Pí, si udělají srandu z kámoše a jak si myslíte, že to dopadne? No tak, že všechny postupně zhebnou. Nutno dodat, že ty krasavice byly ale fakt totálně vypatlaný. Stokrát ohraná písnička, ale když já horory tohoto typu rád. Prvních šedesát minut je takových nemastných neslaných. Závěrečná půlhodinka ale jede ve velkém stylu. Celkem dobrý hudební doprovod. Takže 50%. ()

Reklama

MartinNDL 

všechny recenze uživatele

Ha. Současná mládež (společnost) je sexy, prachatá a zkažená. Ty holky voprcaj kohokoliv a vždycky nejde o sex. Vsadím se o klíč na kolo u auta, že scénárista si na vejšce moc nezapíchal. Takže jestli někoho zajímá pointa - kdo je vrah? Je to zmíněnej autor dvoustránkovýho scénáře. Zabil film, svoji kariéru a můj večer. A kdyby si herečky nemyslely, že se jedná o casting do pornofilmu, hodnotil bych ještě míň. ()

bourec 

všechny recenze uživatele

Tak námět tohodle filmu už je pěkně obehranej a zaprášenej.Hlavní hrdinové byli zase silně nesympatický,takže nejenom těm kurvičkám ze zbohatlickejch rodin,ale vlastně všem těm parchantům sem přál úplně tu nejhorší možnou smrt.V tomhle směru mě uspokojila jen ta láhev,pak už nic.I děj byl dost předvídatelnej,a já jen v koutku duše doufal,že buď to bude něco nadpřirozenýho,nebo že na ty holčičky nachystali nějakou boudu,a vono hovno.Slabota.40%. ()

JohnnyD 

všechny recenze uživatele

Ďalší z rady (bezvýznamných) remakov (bezvýznamných) slasherov z 80tych rokov. Strašiť prehnanou hlasitosťou je lacný trik, ale účinný. Rovnako účinný je aj kreatívny vrah a sexy členky sesterstva. Bohužiaľ film je miestami úplne zbytočne nudný, lebo bez väčších problémov by sa dalo vyškrtnúť aj dvadsať minút a príbeh by neutrpel. I napriek tomu je film napínavý a zábavný. No až do chvíle, keď dôjde na "šokujúcu" pointu. Tá je ešte horšia a triviálnejšia, než hocičo, čo si človek stihne počas tých nudných chvíľ vymyslieť. A že ich je dosť... ()

Galerie (56)

Zajímavosti (7)

  • Dívčí kolej se v tomto filmu jmenuje Rosman, což je příjmení producenta tohoto filmu. (Pumiiix)
  • Při scéně, kdy Cassidy (Briana Evigan) spadne do šachty, je na zdi vytesáno: "Théta Pí musí zemřít"; ale v traileru je napsáno: "Jste na řadě." (Honza95)
  • Film byl poslán do kin pod jménem "Solidarity". (Pumiiix)

Reklama

Reklama