Spolek nemilosrdných

Sorority Row

Horor / Thriller

USA, 2009, 97 min

• ivan bohatyr

Ty holky sou fakt třída jak natáhaly ty bečky s pivem v podpatcích, ale to jen na okraj, tak mě to zaujalo, když bečka má přes 50kg asi tolik co ony. Slabší horor místy nezáživný, když se konečně objevilo nějaké vzrušení a napětí, tak se situace zase uklidnila na delší dobu. Od hororu bych čekal, že se budu aspoň trochu bát, tady vůbec. Normální vraždící kolotoč, snad by to i místy dávalo smysl, kdyby zemřeli jen ti, co to zavinili. Až mi to připomělo telenovelu, když sem na konci vůbec nevěděl čí kluk je které, ským ji podvedl, jestli je ještě živej a pod.(9.1.2010)

Takhle by to dopadlo, kdyby vrah z Vřískotu navštívil holky ze seriálu Gossip girl, aneb i zlatá mládež vobčas něco posere. Slasher je snad jediný žánr, který u hororu vždycky vítám. Většinou totiž neznáte totžnost toho pošahaný vraha, který systematicky zabíjí. A pokud je to uděláno fakt mysteriozně, dost si užiju to hádání, ale tady... ač se to může zdát nepravděpodobně, máte řešení hned před nosem a mne to napadlo jako jedno z prvních řešení, ale nechtěl jsem takovej závěr, protože to znamelao naprostou suchost. Bohužel se stalo no. Není to taková stylařina jak Jennifer's Body, ale určitě dobrá "teen" záležitost. Lidi, moc se pitváte v detailech. Pokud chcete něco bez chybnýho, čumte na jiný filmy že jo.(12.1.2010)

• uiu

Kdyby to nebyl horor, mohla to být jedna z mnoha teen komedií. Partička nejlepších kámošek na vysoké škole, kde jde jen o to spát s klukama a kalit na každé párty si udělá z bývalého přítele jedné z nich legraci a tato legrace končí tak, že kamarádka je mrtvá. !!!SPOILER!!! Proč, když už byla "mrtvá", do ní ještě vrážel ten klíč na pneumatiky? Naprosto nelogické chování v tak vyhrocené situaci !!!KONEC SPOILERU!!! Spousta mrtvých mladých krásných děvčat, divoké večírky, nahaté producírování se ve sprchách - prostě typická americká vysoká škola. Ovšem nějakou logiku nebo dokonce napětí a strach od tohoto hororu nečekejte.(4.2.2010)

Překvapivě povedený remake, rozhodně lepší než ty kraviny typu Elm street, aj. Tohle je prostě vykleštěnej slasher ale bavil jsem se. Herečky jsou sexy a i když nic neukážou tak se mi líbila ta jejich přiblblá naivita. Úpřímě původní film moc nemusím a přiznávám že tohle se mi líbilo víc. I když teda tomu dost chybělo jako třeba aspoň ždibet atmosféry či lepší vraždy. Ale co já se bavil.(5.11.2011)

• bartias

Přehlídka pěkných mladých hereček není ani trochu napínavá, natož aby ještě zvládla být něčím objevná. Co ale chtít od předělávky už tak ne moc úspěšného starého slasheru? Pokud někoho podobné věci baví, na zabití času se Sesterstvo nemilosrdných dá využít. Kam se ale hrabe i na takové Tajemství minulého léta…(12.7.2010)

• - Film byl poslán do kin pod jménem "Solidarity". (Pumiiix)

• - Spoiler: Počet mrtvých: 11. (noelcoward73)

• - Při scéně, kdy Cassidy (Briana Evigan) spadne do šachty, je na zdi vytesáno: "Théta Pí musí zemřít"; ale v traileru je napsáno: "Jste na řadě." (Honza95)