Spolek nemilosrdných

• Nizozemsko

Horor / Thriller

USA, 2009, 97 min

• bartias

Přehlídka pěkných mladých hereček není ani trochu napínavá, natož aby ještě zvládla být něčím objevná. Co ale chtít od předělávky už tak ne moc úspěšného starého slasheru? Pokud někoho podobné věci baví, na zabití času se Sesterstvo nemilosrdných dá využít. Kam se ale hrabe i na takové Tajemství minulého léta…(12.7.2010)

Film zas tak veľa spoločného s originálnou peckou z 80´s nemá, ale napriek tomu som sa veľmi dobre bavil. Vražedná zbraň O.K., zabitia tiež, vrah takisto, na kočky sa po celý čas skvelo pozeralo, nakrútené je to solídne, a raz som sa aj pekne zľakol. Je to typický slasher, ktorý môžem vždy a všade. Problém mám trošku s finále, ktoré na originál nemá ani náhodou, takisto identita vraha a jeho dôvody mohli byť riešené lepšie. Napriek všetkému som sa veľmi dobre bavil, a film považujem za jeden z dobrých nových slasherov.(27.4.2011)

• ivan bohatyr

Ty holky sou fakt třída jak natáhaly ty bečky s pivem v podpatcích, ale to jen na okraj, tak mě to zaujalo, když bečka má přes 50kg asi tolik co ony. Slabší horor místy nezáživný, když se konečně objevilo nějaké vzrušení a napětí, tak se situace zase uklidnila na delší dobu. Od hororu bych čekal, že se budu aspoň trochu bát, tady vůbec. Normální vraždící kolotoč, snad by to i místy dávalo smysl, kdyby zemřeli jen ti, co to zavinili. Až mi to připomělo telenovelu, když sem na konci vůbec nevěděl čí kluk je které, ským ji podvedl, jestli je ještě živej a pod.(9.1.2010)

• Xmilden

No konečně někoho napadlo spářit Sexy párty s Tajemstvím loňského léta :) Film na mě totiž přesně takhle působil, něco se stane a za pár měsíců nám tady začínají mizet postavičky jedna za druhou. Spíše mě dokázalo pobavit že si z toho holky, které jsou zainteresované do hrůzného tajemství, zase tolik nedělají. Jejich optimismus rozhodně není na místě. V této klasické vyvražďovačce se nám opět ukáže několik klišé, včetně obligátní neochoty dodělat konečně toho zabijáka a tak se nám stává, že hlavní hrdinka vraha vždy něčím udeří a zase odbíhá pryč aby to celé mohla po chvilce zopakovat. Vrcholem všeho byla závěrečná scéna, kdy přijíždějí hasiči a naše hrdinky jim jdou vstříct v naprosté pohodě jako elitní komando vycvičených zabijáků, kteří se vracejí z Iráku. PS: Pro ty z vás které to bavilo, tak jistě oceníte otevřený konec, který byl naprostou nezbytností. PS2: Musím se také pochlubit tím že jsem odhadl celkem brzy kdo vraždí, což se mi povede málokdy.(6.4.2010)

• 2-Xtreme

Ho, hoo, hooo. Tak toto áááno. Neveril som, že tento rok uvidím ešte väčšiu chujovinu ako remake Piatku 13steho. Bože, ona je mrtva. Nie, nie je mrtva... ona nemože byt mrtva. Nie, ona je mrtva. O, pane bože, čo budeme robit? Zavolajte niekto záchranku. Bože, nie, nemám signál. Ani ja nemám signál.... Aáááááá podobné bulshity ako, že pokazí sa mi baterka, ked ju najviac potrebujem, koniec dokrútený tak, že ma z toho až hlava bolí... Takéto filmy, myslím tým nízkorozpočtové remaky(a v tomto prípade aj kopia iného filmu) sa oplatia pozerat za a) aspoň uvidíme niekoho zomrieť(áno, správne, vyžívam sa v tom) a ked sa podarí tak aj originálne za b) uvidíme velké množstvo odhalených ženských tiel(pri tomto filme som očakával fakt velké množstvo... to už k béčkovým filmom patrí). Pravdupovediac ani jedno zo spomenutého som nevidel a z toho vyššie spomenutého som videl všetko :))) Ale ako sa hovorí... to najlepšie na koniec. Hororový rok 2009 sa nám pekne ukončil. Amen.(7.1.2010)

• - Producent tohoto filmu Mark Rosman napsal, režíroval a produkoval původní film Dům milosrdných sester. (Pumiiix)

• - Dívčí kolej se v tomto filmu jmenuje Rosman, což je příjmení producenta tohoto filmu. (Pumiiix)

• - Při scéně, kdy Cassidy (Briana Evigan) spadne do šachty, je na zdi vytesáno: "Théta Pí musí zemřít"; ale v traileru je napsáno: "Jste na řadě." (Honza95)