Útok žraloka

(TV film)
  • Austrálie Malibu Shark Attack (více)

Heather pracuje jako plavčík na jedné z pláží v Malibu. Spolu s ní tam pracuje její bývalý přítel Pete, mladík Doug a Barb. Je to den jako každý jiný, Heather a Pete se hádají, protože Heather má nového přítele a Pete ji chce zpátky. Tento malicherný spor přeruší varování před tsunami. Plavčíci tak vyklidí pláž, ale sami uvíznou ve strážní věži. S plavčíky tam uvízla i Jenny, která si odpykává veřejně prospěšné práce, a Bryan, který se ten den zasnoubil s Barb. Heather a Pete vědí o žralocích, kteří se toho dne objevili ve vodě, jeden se je pokusil zabít i na souši. Barb poznala, že jde o prehistorického žraloka šotka, který žije v hlubinách a všichni ho již považovali za vyhynulého. Když parta uvízla po úderu tsunami ve věži, začali na jejich věž útočit žraloci. Široko daleko je jen voda. Barb  žraloky brání, ale ji sežerou jako první. Kromě této skupiny uvízli uprostřed vody i dělníci, kteří pracovali na domě, který navrhl Colin, což je nový přítel Heather. Colin tam uvízl také a velmi se bojí o Heather. I v jeho partě postupně lidé umírají, až zbyde jen on a dělník George... (TV Prima)

altumm odpad!

Všechno bylo blbě, od efektů přes herecké výkony po fyzikální nesrovnalosti. Nejdříve mě to vadilo až uráželo, ale pak jsem se tomu všemu jen smál. ()

sbinda odpad!

Nemám ve zvyku hodnotit po 5 ti minutách, ale více jsem nedal. Trapné, plné klišé, bez náznaku snahy. ()

dendev odpad!

Vždy, keď náhodou natrafím na film, ako je tento, sa sám-seba pýtam, či ''producentom'', ''režisérovi'', ''scenáristom'' a ''hercom'' (tieto filmárske posty som dal do úvodzoviek z toho dôvodu, že všetci, ktorí sa na sračkách tohoto typu podieľajú, vedia o filmárskom remesle holý konskí kok*t) nieje pri pohľade z práce, ktorú vykonali, kok*otno.... Nie, vážne, môže si nejaký NORMÁLNY človek povedať, že je hnusne naanimovaný žralok, ktorého banda dementov rozdrbáva motorovou pílou, dobrý nápad, ktorý upúta ľudí? (Dôvod, prečo som tento film vôbec pozeral, bol ten, že som čakal na BORATA, ktorý išiel hneď po tomto...) MOJE HODNOTENIE = 47x MÍNUS 20821535109650165014855657868748105534455%... Čo z môjho hodnotenia vyplýva? 1. •Panelák, Búrlivé Víno --- 2 •Rodinné Prípady --- 3 •PSIE SRAČKY --- 4 •KONSKÉ SRAČKY --- 5 •Tento ''Film'' ()

hafalapa

Film je nejspíš diváky špatně pochopen. Jedná se o dokument znázorňující ničivé účinky vlny tsunami a zároveň o jednom z nejvzácnějších druhů žraloka žraloku šotkovi. Tento dokument je pojat trochu akčnější formou. :-) ()

andydufrsn odpad!

Pro tenhle film by měla být v hodnocení ještě kategorie megaodpad. Tsunami zpustoší pobřeží, ale dřevěná chajda to přežije. Pobřeží zůstane po tsunami zatopené a spousta dalších totálních nesmyslů, vše korunováno strašným scénářem a hereckými výkony. ()

Lada1962

Ó můj bože, kde tento film byl celý můj život... Film je naprosto příšerný a to od scénáře přes efekty až po herecké výkony. Nemůžete to srovnávat s jinými filmy, od kterých něco čekáte, na takovýhle film se podíváte s kamarády a pořádně se nasmějete (teda pokud máte IQ vyšší, než jedna blondýna z filmu) :) Takže prostě pecka a ty 2 hvězdičky, si to za ty záchvaty smíchu zaslouží ()

vlcekmirek odpad!

Kam se hrabe Sharknado!!! Tohle už nebylo ani k zasmání. Nečekal jsem žádné psychologické drama, už podle názvu a ukázek mi bylo jasné, že ke sledování tohoto dílka je potřeba smysl pro ironii a velký kus masochizmu. Takovou plážovou katastrofu by nedal ani David Hajzlhóf! ()