Zlé královně (Julia Roberts) se podařilo získat vládu nad královstvím. Uprchlá princezna (Lily Collins) se však svého výsostného práva jen tak snadno nevzdá a rozhodne se jednat. Za pomoci sedmi vynalézavých trpaslíků začíná plánovat odvetu. Sněhurka ožívá v novém dobrodružném příběhu plném lásky, ale i žárlivosti a zrady. (oficiální text distributora)

peiton

V žiadnom prípade klasickú rozprávku o Snehulienke tu nečakajte,budete sklamaní!Američania to zase raz poňali svojsky,komerčne a po svojom.S pôvodnou rozprávkou to nemalo absolútne nič spoločné,teda až na tie hlavné prvky,ktoré tam boli zastúpené,no boli tak rozhádzané,akoby niekto s chuťou kopol do skladačky.Neprekážalo mi a síce,konečne Julia Roberts v polohe zápornej postavy kráľovnej,na môj vkus príliš milá a takisto mi neprekážalo ani to,ako zatienila samotnú Snehulienku.Nič by sa nebolo stalo ak by dali tomu iný názov,takto to bola u mňa nevydarená parodia na Snehulienku.A tým pádom človek musí porovnávať.Laicky povedané - odvecová záležitosť.Ked chcete niekoho naštvať prosím,pusťte mu toto! ()

Vojťas odpad!

Nekompromisně zavrženíhodný "film". Doporučuji jen pro lobotomicky upravené jedince. Sněhurka se tímto zařadila do mé "TOP 10". Gratuluji, nečekal jsem to. P.S.: Bezvýznamným plusem je zde pouze Sean Bean, který konečně jednou ve své "roli" nezemřel, ale naopak ožil = jediná věc, která mě vytrhla z věčného utrpení. ()

Elyssea

Sněhurka... Hravé a barevné cukrátko, které jsem slupla jako jahodu. A musím říct, že tak dobře jsem se už dlouho nepobavila. Julia je jiskřivě jízlivá ovšem naprosto pochopitelná v otázce princovy košile. Armie je jako štěňátko kouzelný a Lily... se mi líbila. Ačkoliv jsem se bála, že Sněhurka dopadne tak jako dort Pejska a Kočičky, není tomu tak. Dortík je sladký, načančaný, ale drží tvar a navíc má dokonalou třešinku - Seana Beana. ()

Streeper

První, co musíš napsat je, že výkon Julie Roberts byl naprosto geniální. Zlá královna jí sedla se vším všudy se spousty skvělých hlášek. Filmů o Sněhurce bylo natočeno spousta každá s jinou dějovou linkou, tenhle děj patří k těm slabším. Je to zdlouhavé, nezáživné a nebít zlé Julie asi bych to nedokoukala. Navíc otřesný konec s indickou písní. ()

Nach

Pro mě pohodová oddechovka s výbornou Julií Roberts, bez níž by film byl o třídu horší. Pohádka sice má své mouchy v podobě slabšího příběhu, ale skvěle to vynahrazuje humorem, který se mi přesně trefil do noty. Pokud tento film budou vysílat v zachmuřeném odpoledni, rád se na něj znovu podívám. 75% ()

Sammya

Čekala jsem komedii a komedie to byla a já jsem spokojená, protože jsem se zasmála celkem vydatně. Bohužel jsem omylem vkráčela na český dabing, který tomu opět uškodil, též slaboduchost některých dialogů filmu ubrala, ale jinak se mi to líbilo. Julia Robert byla skvělá, ale nejlepší byl rozhodně Armie Hammer jako princ. Na něj jsem se těšila a on mě potěšil. Nejlepší hláška z celého filmu byla rozhodně byla ta, že se na sluhovi ukájela kobylka, což byla zcela nečekaná dospělá hláška. Nejlepší scéna byla zlá královna, co se nemůže na nic soustředit, protože princ (opět) nemá košili. Největší šok byl Sean Bean jako král, který tam měl zase jen takový štěk. Ovšem závěr filmu celou tu celkem příjemnou podívanou totálně zkazil. Když přišel konec královny, tak pak přišlo jedno velké WTF nad tím, co tam začala Sněhurka předvádět, a následná písničko-tanečková scéna byla jak vystřižená ze Zakleté Elly. Nebylo to tak hrozné nakonec, ale podle mě ten konec to strašně zkazil. ()

sulimo odpad!

Tupá, překombinovaná a trapná slátanina, u který si nevyhnutelně neustále řikáte, že takhle nějak by pravděpodobně měla vypadat brežněvova dcera. ()

pakobylka

Nápaditá, osvěžující pohádková parodie, v níž rozhodující polibek i chutně vyhlížející jablíčko mají maličko pozměněné úkoly - a sami uvidíte, jak se s nimi vypořádají. Vzhledem k ironicky zabarveným slovním vtípkům si tuhle poněkud extravagantní záležitost v celé kráse vychutnají spíš velcí než malí diváci, bohužel přece jenom chvílemi působí maličko televizně a uměle. Neřekla bych, že se o to zasloužily zdánlivě kýčovité kulisy hýřící pestrými, jásavými barvami - možná spíš sehrál zásadní roli smutný fakt, že vedle královny-macechy v exkluzivním podání Julie Roberts jsou Sněhurka i princ dosti nevýrazné, fádní, nemastné-neslané postavičky bez výraznějšího osobního kouzla a přirozeného půvabu ... 3,5* ... P.S.: V poslední době jsem měla možnost vidět hned tři VELICE neklasické verze klasické pohádky. Vítězství si zcela jednoznačně a s ohromným náskokem vybojovala nejnovější z nich - "Sněhurka a lovec" pod režijním vedením Ruperta Sanderse (2012). Ač nedokonalá, má charismatu na rozdávání. O druhé a třetí místo se tak můžou spolu poprat "Sněhurka" Tarsema Singha (taktéž 2012) a "Sněhurka - Příběh hrůzy" Michaela Cohna (1997). Obě jsou dostatečně originální, každá představuje úplně jiný žánr a lze je jen těžko porovnávat. Obě mají něco do sebe a momentálně nedokážu upřednostnit ani jednu z nich. ()

pufina

Doneste mu někdo košili, ať se můžu soustředit!" Jsem ráda, že princ dostal košili, taky bych se nesoustředila, ha ha :-) Julia naprosto úchvatná, role stvořená přímo ji na míru. Lily Collins jako Sněhurka byla příliš sladká, ale opravdu se na svou roli hodila, rozhodně nezklamala. Celkově byl pro mě film překvapením, bylo to hezky zpracované. "Průchod" k zrcadlu byl zajímavý nápad, líbilo se mi to. Jen závěrečný zpěv (a Sněhurčin ohoz) byl naprosto příšerný, to se mi na tom jediné nelíbilo. Trpaslíci byli k sežrání :-)) ()

Juto

Je to film, ktorý sa topí v okázalých dizajnových prvkoch. Film má veľa fantázie, ale žiadne skutočné kúzlo. 4/10 ()

Ketchi

Oceňuji Tarsemův vizuál, ale nemusel si z toho na konci udělat tak nevhodnej bollywood. Lily Collins byla opravdu překrásná, kdokoli si stěžuje na hustotu jejího obočí musí bejt naprostej hnidopich. SPOILER: První snímek, kde Sean Bean nečeká celej film na smrt, ale je celej film mrtvej, aby byl na konci vzkříšen. Příjemná změna! :-) ()

campix

Docela jsem přistupoval k Mirror, Mirror poměrně s velkým despektem. Nevěřil jsem, že by Singhovo zpracování mohlo něčím zaujmout, ale chyba lávky. Až tak špatné to opravdu není. Pohádka je to docela solidním a věřím, že u mladšího publika si své příznivce dokáže najít, jen některé věci jsou prostě velmi divné a přitažené z vlasy. Nejvíce film pozdvihuje nejspíše Julia Roberts, která si svou roli viditelně užívá. Jediné co Singh vyloženě pokazil, je naprosto maniakální konec ve stylů písničky se silně Indickým nádechem. To bylo asi to největší OMG, WTF, LOL moment, ale tak čekal jsem, že to bude daleko horší. Uvidíme co přinese sněhurka s Charlize Theron a Kirsten Stewart, na kterou se těším nepoměrně více. ()

Iwus.ka

Z krásné pohádkové předlohy natočit shit tak monstrózních rozměrů je opravdu odvaha. Ačkoliv je to celé v poměrně jiném duchu než konkurenční Sněhurka a lovec, zdaleka nemá takovou šanci na úspěch. Zhruba v polovině jsem si přála, aby byl už konec. Sněhurka je sice o poznání pěknější než ta ve zmiňované konkurenci, bohužel mě strašně iritovalo její obočí alá Brežněv. Tatík Phil Collins by měl s dcerunkou co nejdřív zajít do kosmeťáku. Ani Julii Roberts jsem roli zlé královny absolutně nevěřila. Vůbec celý film byl tak nějak podivný a nezáživný. Zábavnější by mi přišlo číst si v Bibli a to ani nejsem věřící. Chtěla jsem být hodná a dát hvězdy dvě, ale za ten příšerný bollywoodský konec jedna dolů. ()

Jermann

Mám trochu dilema, kam si tuhle Sněhurku zařadit. Na pořádně ujetou nekorektní komedii je totiž zbytečně moc hloupoučká a infantilní .. a na ryzí dětskou pohádku zase příliš nekorektní a ujetá. Já osobně doufal v něco na způsob YOUR HIGHNESS .. ale to je můj problém. Přesto se najde několiko dobrých důvodů, proč si MIRROR MIRROR nenechat ujít. Pro mě je to především Nathan Lane, kterého bych si nejraději najal jako dvorního klauna .. mít dvůr. Julia Roberts si roli prohnané vdavekchtivé královny jaxepatří vychutnala, ale právě její výměny s Lanem jsou, dle mého názoru, těmi nejlepšími momenty filmu. Mezi ně ovšem nesmím opomenout zařadit ty s polonahým princem Arnie Hammerem .. opravdu velmi příjemně rozptylující pohled. V neposlední řadě stojí za pozornost kostýmy .. ty vážně musíte vidět! ()

Šimpy

Bože, bože, bože, co jsem to zase viděl? Pokus o vtipnou Sněhurku plnou vtípků, sarkasmu a ironie. Jak se mi tahle směs zdála napohled lákavá. Bohužel tvůrcům nedošlo, že vtip má mít hlavně účinek, aby se divál bavil a smál. A to se tady nepovedlo. Vtipy i herečtí představitelé jsou nadmíru křečovití, žádné odlehčení, žádná pohoda a vše zdlouhavé. Jediný, kdo pochopil, že vtip je nadsázka a je tedy potřeba ho i hrát s nadsázkou byl představitel prince, jehož přehrávání (obzvláště hlasové) skutečně komické bylo. Nathan Kane je můj oblíbený komik, ale tady jsem se mu zasmál na jediném místě ("Utíkej! Asi takhle!"). Ale dobře, trpaslíci občas taky vtipní byli, obzvláště ten nejnadrženější. A Laneovi jsem se smál vlastně i při vyndavání Sněhurčiných vnitřností. Jinak pointu s králem jsem odhadl už v polovině filmu a pozor /SPOILER/ tu závěrečnou "bollywoodskou" scénu si skutečně mohli odpustit. V okamžiku, kdy Sněhurka zaujala pozu, čekal jsem ještě pokus o vtip...například, že začne rappovat, nebo trochu Karaoke ve stylu Shreka a tvůrci vymyslí tohle. TAkže ani vlastně nevim zaco dávám ty 3 hvězdičky. Musim si je ospravedlnit...jedna je za prince, jedna za nadrženého trpaslíka a ta třetí....no dejme tomu, že společnost s níž jsem tento film mohl zkouknout.... ()

Mamie

Ve finále to vlastně nebylo tak zlé, jak jsem předem očekávala. Lily Collins mě ve filmu nijak neštvala (spíš naopak), navíc závěrečná scéna a písnička I Believe In Love se mi docela líbí, a celkově bych to (i přes všechny více či méně bizarní nápady na inovaci pohádky o Sněhurce) nazvala celkem fajn filmem. A jen tak mimochodem, nevěřila bych, že Armie Hammer dokáže být jako štěňátko tak šíleně roztomilý. ()

moviefilm

Mňa táto rozprávka celkom potešila. Má to svoje muchy, no pri tom naivnom ladení celého filmu sa mu ich dá veľmi ľahko odpustiť. Čo mi však vadilo, bolo niekoľko WFT momentov, vrátane strašného konca. Tá pesnička je síce chytľavá, ale absolútne mimo kontextu... ()

Pýcha, předsudek, zombíci a Sněhurka

25.02.2013

Oscarovým nominacím vládne Lincoln a Pi

Oscarovým nominacím vládne Lincoln a Pi

10.01.2013

Marco Polo – žhavé zboží?

Marco Polo – žhavé zboží?

31.05.2012