Pach krve 4: Krvavý počátek

• Česko Pach krve: Krvavý počátek (více)
všechny plakáty

Skupina vysokoškolských studentů, kteří uvízli ve vánici, nachází útočiště v opuštěné nemocnici. Tu však obývá rodina vraždících kanibalů. Izolované sanatorium uprostřed divočiny v Západní Virginii je opuštěno od chvíle, co se podařilo uprchnout venkovské rodině kanibalů, která se zatoužila pomstít svým věznitelům. O několik desetiletí později hledá v oné nemocnici skupina vysokoškolských studentů útočiště před sněhovou vánicí, jež jim zmařila plány na víkendové lyžování. Když se ale studenti setkají s bývalými pacienty sanatoria, mají jenom dvě možnosti – bránit se... nebo zemřít! (HBO Europe)

vozralec

Trio mutantos a jejich vyvražďovačka v sanatoriu a přilehlém okolí. Příště by je už slečna asi ráda upálila. ()

Megynka odpad!

Dejme tomu, že první polovina byla celkem ucházející, i na příšerný začátek jsem si říkala "jooo, z toho třeba něco bude" ... Jenže druhá polovina byla tak neuvěřitelně děsná, že ač jsem od filmu nic nečekala, i tak mě to dokonale zklamalo. Směšné dialogy, chování postav na facku a scény, no ... škoda mluvit. ()

Miagy

Mám rád tieto filmy, že pätica amíkov zablúdi a niekto/niečo ich ponaháňa. Amíci si však nikdy neodpustia hlúpe klišé a dialógy v tomto filme boli každopádne najhoršie zo všetkých za posledné desaťročie. ()

Najt

Festival scenáristické stupidity. Rozhodně se jedná, od jedničky, o nejhorší pach krve a to jak v rámci postrádající logiky, tak i herců i prostředí. Z takového psychiatrického sanatoria by se dalo vyždímat daleko více. Ať už po stránce hororové, nebo atmosferické, ale tady tvůrci potenciál úplně zazdili. Herecké výkony nic moc, kromě prcka přivázaného ke stolu při hodování. Vraždy byly obyčejné, gore spíše směšné a strach tady neexistuje. Scéna v lese mi připomínala nahánění laboratorních krys při testech. Rozhodoval jsem se mezi silnou jednou hvězdičkou a nebo dvěma slabými. Ale tentokrát se noc nepovedlo ani technické zpracování, takže za slušnou jednu hvězdu. ()

petrik11

Zatiaľ asi najslabší z "wrongturnov". Tá nemocnica sa tam vôbec nehodila, chvíľami som nevedel či sú dementnejší kanibali alebo ich potenciálne obete. Dúfam, že päťka už nebude. ()

intro odpad!

Bacha spoiler: Jeden z nejblbějších hororů!!!!!! Ovšem první díl se podle mě docela povedl. Byla to celkem zábava.Tohle naopak vůbec ne. Jen hrozné kopírování, bez špetky umu. ()

habertek

Změna prostředí mi ani tak moc nevadila jelikož kvalitu a zábavnost si tento díl stejně jako tři předchozí drží. Rozhodně toto pokračování nebylo zklamáním! Opět další z řady zábavných horůrků, který nazklamou:) ()

mark9th

Uvod bol podla mna skvely a mal som pocit, ze po zhliadnuti budem hodnotit na 80%, ale presne ako tu uz mnohi pisali(a krasne vystihli) : jedna debilna scena za druhou. A najviac ma nasrala stupidita postav, hlavne 'mudra' Kenia to cele zabila svojou logikou: nezabijajme ich, nie sme ako oni...serious???WTF???. Nie prilis hororova atmosfera a dost nedoveryhodna krv sposobili, ze ocakavania sa nenaplnili ani z 1/3. No aspon som sa nasmial :D. A za tu zabavu davam 2 hviezdicky. :) P.S: nice comment verbal! :D ()

Kliq odpad!

Ak bolo autorovým zámerom natočiť neviem to inak nazvať ako groteska ,tak sa mu to jednoznačne podarilo.Mne sa to zdá byť dosť slabé aj na Béčko možno ku koncu abecedy by si tento film našiel označenie.Postavy sa chovajú vyložene dementne to preto lebo režisér chce za každú cenu predĺžiť utrpenie tých pojašených tínedžerov. Čo sa týka troch záporných postavičiek v maskách (ktoré pôsobia divadelne čiže nevyvolávajú odpor , ale skôr smiech ) tak sa v niektorých momentoch správajú príliš narušene aj na bláznov ,čo z filmu robí neuveriteľnú sprostosť .Tento akčný horor ako to má v popise vo vás nevyvolá strach ,ani nechuť(jedine ak k filmu samotnému) .Jednoducho zbytočne zabitých 94 min.Vrelo neodporúčam.SPOILER: Ta posledná dekapitulácia nemala chybu. ()

Boudyy

Ačkoliv jsem velkým fanouškem série a první díl to u mě měl za 75 %, od druhého pokračování to jde se sérií z kopce. Již druhé pokračování to u mě mělo nahnuté a s přivřenýma očima dostalo 55 % a třetímu jsem s vypnutým mozkem (a pochopitelně přivřenýma očima) dal 50 %, ačkoliv to rozhodně nebylo objektivní, ale znáte to určitě také. Čtvrté části však musím dát nelítostně pouze 35 %, víc si nezaslouží. Mnoho digitální krve, trapná klišé, nelogické chování postav. To jen tak na okraj. Již na začátku mě docela potěšilo, že jsem při první akci vrahů viděl "staré známé tváře" z jedničky, tot´ vše. Moc rád bych, aby někdo sérii oživil a aby byl pátý (šestý, sedmý...) díl min. za čtyři, na druhou stranu pokud by se mělo takhle pokračovat dále, tak at´ raději další pokračování ani nevzniknou. ()

Budisovie

Do 60 minúty tento film beriem, potom to už sprzdili ako sa len dalo. Príklad: Pri príležitosti upáliť rodinku, žena navrhne, že si to nezaslúžia, za chvíľku dozorca zaspí a rodinka utečie a vyreže dozorcovi jazyk a oblečie ho do svojho oblečka a zakryjú mu hlavu a pošlu ho k ženám. Tie isté ženy čo tvrdili, že si to nezaslúžia, sa zrazu vrhnú na chudáka a ani Jack Rozparovač by sa nemusel hambiť. Ďaľší paradox na konci filmu, načo uťať hlavy cez drôt. Posledným 30 minútam fakt nerozumiem.... ()

Romeroo

Kam až tato série dospěje? přece tohle už nikdo nemůže myslet ani trošku seriozně, to fakt nejde, snažím se zapojit veškerý nadhled co mám, ale i přesto se nepřestávám smát...nebo brečet? za jedinou scénku která stála fakt za to, a to byla cibulová párty dávám hvězdičku.... ()

GoustDog

Na to, že jde už o čtvrté pokračování, rozhodně spokojenost. První polovička snímku je sice slabá (vyjma úvodních několika minut), ale poté vypukne stará dobrá "porcovačka", na kterou jsou fanoušci série zvyklí. Dokonce i ona nadsázka, která je pro Wrong Turn tak typická, zůstala vrchovatou měrou zachována. K tomu příjemná změna prostředí a "koule" mají tentokrát hlavně holky. Je podstatné, zda-li žánru holdujete či nikoliv a zda-li dokážete vidět tu porci nadsázky, kterou s sebou film nese - pokud ne, jednu až dvě hvězdy uberte. ()

warhammer odpad!

Tak tohle je totálně největší sračka z celý řady! První film se mi líbil. Druhý byl trochu dementní, ale dokoukal jsem ho. Třetí a pátý ujde, ale tohle teda fakt ne! ()

Patches1984

Pořád "kvalitní" béčko nijak nezaostávající za trojkou. Parta zcela zaměnitelných teenagerů se sice chová jako úplní idioti, zcela bezdůvodně se dělí (asi podle toho, jak byli herci k dispozici pro natáčení jednotlivých scén, jinak si to nedokážu vysvětlit) a je neskutečně toporně zahraná, ale to k tomu patří, aspoň jim pak ta krvavá jatka přejete. Mutantům sice trochu škodí jistá dávka polidštění, jak maskami, tak především v chování, ale naštěstí jsou to v jádru pořád ti sadističtí kanibalové jako v předchozích dílech. Navíc je tam pár zajímavých scén, především bych vyzvedl úvodní chaos za zvuků Na krásném modrém Dunaji a krásně nechutnou hostinu na dosud žijící oběti. A pozorný fanoušek série možná ocení, že jde v podstatě o prequel k jedničce. 6/10 ()

Daryl.Dixon

Parta dementů neustále povykuje, ječí a zmateně pobíhá po psychiatrické léčebně a celkově působí, že měli všichni společné rodiče, kteří byli současně i sourozenci. No a tuhle partičku třicetiletých puberťáků se snaží zabít trojice psychopatických "bratrů" (pohlavím si nikdy nejsem jistý), která objevila nový kulinářský zážitek ve fondue. Z prostředí se dalo vytěžit více, ale to by tam už dvacet let nesměla každé úterý a čtvrtek docházet uklízečka. Jinak z filmu plyne i ponaučení, že zahýbat se nemá, opět blbě zahnuli a jak dopadli. Na druhou stranu jsem jim ani trochu nefandil a chystal jsem se dát jednu hvězdičku, ale naštěstí to trochu zachránil happy end, takže nakonec za tři, ale spíše 50 %. Ve snímku se v hlavních rolích představili: Kikina Vylízaná, Trapačka Ujetá, sourozenci Blbka a Blb Dementní, Trapka Střelená, Dementka Uječená, Lezba Votravná a zbytek byl komparz bez hereckého nadání, stejně jako hlavní postavy - a umírat umí kdejaká labuť na jezeře. ()

Brano

Očakával som trochu viac, pretože horory odohrávajúce sa v zasneženom prostredí majú vždy svoje čaro, ale toto bol prepadák. Nelogické, nezmyselné a to primitívne chovanie postáv bolo na zaplakanie. V prvých častiach títo mutanti vraždili aby prežili, no tu vraždia pre zábavu. Je to už celé dosť umelé a za každú cenu sa snažia autori zaskočiť diváka brutalitou. Herecké výkony tiež na zaplakanie. A celkové postavy a masky protivné. /25%/ ()

Coliseum odpad!

Proboha, proč?? Ok, jsme mutanti s důlním vrtákem, ale ty poslední dveře zkusíme vyrazit ramenem, dáme si kus lidskýho masa s cibulí a bramborama, byť žijeme v pustině, kde vyroste akorát tak sníh, strašidelně budeme vydávat jen skřeky, pač neumíme mluvit, ale naučíme se řídit veškerý prostředky na zemi, vzduchu, vodě... A to radši vůbec nemluvim o partě naprosto iracionálně, hovno, idiotsky, uvažující mládeži. Když to teď po sobě čtu, vlastně mě to začíná bavit, hehe ()

Olafsson odpad!

Banda extrémně nesympatickejch namistrovanejch blbečků s ofinkama doprovázená několika hysterickejma kravkama je trapně a rádoby strašidelně zmasakrovaná o trochu méně nesympatickou, ale stále ubohou a debilně zahranou partičkou zmutovanejch degenů. Tenhle režisér by udělal lidstvu velkou službu, kdyby se sám nechal sprovodit ze světa jedním ze způsobů, který tak "výtečně" znázornil v tomto veledíle.... ()

Dickator

Ta atmosféra na mě sice dost funguje, body přidávám za prostředí, ale sakra... Tolik bodů musím strhnout za jinak béčkový scénář... Béčkový, předvídatelný vývoj, stupidní dialogy i naprosto idiotský celkový dojem z postav, které se rozhodují jako pětileté děti. 35% ()