Bird_house

Nebojím se dát pět hvězd, jelikož je to po hooodně dlouhý době horor, u kterého jsem se skutečně bál.. A přiznám se, několikrát jsem měl i "husí kůži"..!! Ve chvíli, kdy už přijíždí pomoc v podobě "vymítačů" si říkáte - "už to bude pohoda, už si s tím nějak poradí.." Neradím nikomu se na toto dívat v noci a osamocen..;) ()

studo

Najlepší horor od Blairwitchu a pre mňa najväčšie prekvapenie ( aj keď od Wana sa to dalo čakať) leta. 9/10 ()

Harts

Tohle bylo fakt zajímavé, ani jsem nedoufal, že tak jasný děj může být ztvárněn tak úžasnou kamerou a atmosférou. ()

sarkareifova

Tak asi takhle: Povedenej horor na téma strašidelného domu a posednutí démonem. Po těch spoustě hororů kdy v domě "straší" je tohle příjemná změna. Přišlo mi to hrzně děsivé, ale třeba to bylo tím letním kinem. Možná když se na to kouknu znova při světle, tak možná zjistim, že je to zkrátka další tuctovej horor na tohle téma. Bylo tam strašně moc lekacích scén a žádná nechuťárna, což oceňuji. Přiznám se, že bych rozhodně chtěla pokračování. ()

Deever

Měl jsem tu neuvěřitelnou možnost podívat se na tenhle skvost v leónském kině (spolu s kojenci, batolaty a tak) v originále se španělskými titulkami. Je to tuctový horor a jako každý horor (až na výjimky) je to nesmysl. Bohužel ani efekty, kamera nebo střih nevykročily z průměru. "Vynikaly" však prakticky všechny hlavní postavy - a to mimořádnou nesympatičností a všeobecným hereckým neumem. Přihoďme triviální protestantskou agitku ("They are not baptized, it's gonna be difficult.") a pošleme tuhle kravinu do pekla, kam patří. ()

kersten

Som veľkým fanúšikom hororov, ale toto bolo naozaj aj na mňa moc. Samozrejme len v dobrom slova zmysle. Nezvyknem sa pri hororoch báť, ale teraz som sa fakt bála. Ľakačky to boli teda riadne, až také že som prišla o pukance, dokonca som uvažovala nad tým, že nepôjdem sama domov spať a radšej zaleziem k priateľovi domov do postele. No hodnotím...asi jeden z najdesivejších hororov aké som videla a vidím že nie som sama. ()

Kadas97

Novodobý král hororu James Wan zasadzuje ďalší úder na moju po strachu túžiacu dušičku. The Conjuring je jedným z najlepších exorcisticko-paranormálno-strašidlno domových hororov. Wanovými horormi ostrieľaný Patrick Wilson a fešná MILF Vera Farmiga, ktorú som si obľúbil už pri Bates Motel sú zárukou dobrého hereckého výkonu. Práca so svetlom a zvukom je tu dokonalá podobne ako pri obidvoch Insidious. Film nie je preplnený lakačkami založenými na vypeckovaní hlasitosti na maximum, ale divák sa zľakne ak si všimne niečo čo tam byť nemalo. Pre mňa je The Conjuring 100 bodovým zážitkom. 10 z 10 ()

Luisis

Skvělá hudba i kamera, ale těch divných domů už je tak akorát. Byl jsem v kině a celkem zklamání.Obyčejná tuctovka. Až mě ale někdo večer zatahá za nohy tak okamžitě přidám jednu hvězdu k hodnocení - 71% ()

Ondr@932

GENIÁLNÍ !!! Po dlouhé době vidím horor, s kterého jde mráz po zádech! Už od prvních minut je vidět, že toto nebude jako ty klasické horory z kterých nejde žádný strach. Tenhle horor je úplně jiný, mnohem lepší, extrémně napínavý a velmi často lekavý! Prostě režisér James Wan stvořil úplnou bombu! Kterou jsem snad ještě v žánru horor neviděl. Jde sice už o ohraný příběh, ale tak geniálně zrežírovaný. Prostě tenhle film " V zajetí démonu" má vše co má mít kvalitní horor. Skvělé herecké výkony, vygradovanou, hutnou, napínavou hororovou atmosféru, výbornou mrazící hudbu a samozřejmě působivé lekačky, které konečně aspoň u nějakého hororu fungují na maximum. A musím přiznat, že jsem se v tomto filmu několikrát mrtě lekl. A to je samozřejmě dobře, jinak by to přeci nebyl horor jak má být. Kdybych na tento film šel do kina, tak bych asi odcházel z kina s hnědým pruhem na zadku :-D A to myslím smrtelně vážně! A navíc mě ještě víc mrazí v zádech, když je tento film podle skutečné události, která se stala v 60 letech minulého století. Prostě James Wan přišel na to jak má natočit horor a tím pořádně vyděsit diváka. Začalo to už s jeho předchozím filmem Insidious, kde též měl horor výborný příběh a prostě vše co má horor obsahovat. Brzy na ten jeho předchozí film Insidious kouknu znova, abych zvážil zdali není na stejně výborné úrovni jako tento film. A tudíž bych přidal ještě jednu hvězdu do plného počtu. Za mě nejlepší horor za dlouhá léta! 100% ()

Kingjiri

Příběh je dle očekávání dost neoriginální a snímek je hodně podobnej předchozímu Wanovu Insidious. Jenomže James Wan se vůbec nesnaží ohromit příběhovou originalitou (tudy stejně v hororovym žánru cesta nevede), ale všechno opět s úspěchem sází na precizní technický provedení, díky čemuž přináší další skvělou atmosférickou podivanou, při který budete mít aspoň občas stažený půlky. A o to v hororu přece jde, ne? ()

darkreider

Blbé tlesknutie a môj pocit sucha a istoty išiel het. Super atmosféra, ktorá sa u mňa rozbije až finálnym exorcismom. Preto piata hviezda dole, záver by som zniesol iný. ()

Torgal

Mix všetkých horrorových klišé namiešaný odborníkom Wanom, takže sa po jeho skonzumovaní nepovraciate ale ešte si aj spokojne odgrgnete. Na môj vkus trochu dlhé (osekať hlavne líniu s osobným životom vyšetrovateľov, ale tu si určite dláždili cestičku k pokračovaniam) a v závere strácajúce horrorový náboj. Je to škoda, lebo v prvej polovici je atmosféra budovaná veľmi dobre, ľakačky fungujú a občas aj príjemne mrazí na chrbte, no keď sa prejde od náznakov k vláčeniu ľudí po izbe a telekinetickým hádzaním predmetov, ide všetko tajomno do čerta. Celé finále som tak odzíval, čo nie je dobre. Koniec bol pre mňa celkovo veľmi neuspokojivý, lebo takto sa jednoducho horrory končiť nemajú. 6+/10 ()

Cheeker

Přišli Vánoce a s nimi i čas na nějakou tu pohádku. Conjuring, ačkoli je to tisíckrát ohrané téma, patří ve svém žánru a stylu k těm nejlepším. Děj Vás pohltí na začátku a ne až v polovině, temné a děsivé zvuky navozují tu správně hustou atmosféru a už jen čekáte odkud co přijde. Dívejte se v noci se zvukem 7.1 - zážitek zaručen. ()

Dimo

No! Zase přehnané očekávání... Insidious mě zkrátka bavil víc, než pseudoreálné vymítání ďábla, navíc je "v zajetí démonů s Insidious až moc podobné, stylem kamery, výskytem Patricka Wilsona, občas hudbou. Ale tím by výčet negativ skončil. Atmosféra přítomna, strach znatelný, lekance taktéž. Takže fajn. A hlavně fajn úplný konec. Ten potěšil. Přesto dávám tři, ale procentuálně 70%. Jen jsem zkrátka čekal o něco více, mno. ()

HBO Max se mění

HBO Max se mění