zmirix

O dost lepší než jsem čekal.Obvykle mě bubu filmy moc neberou ale tohle mělo slušnou atmosféru a lekačky.Navíc nebyly tam prostoje a furt se něco dělo. 85% ()

lenka26

Tak tento horor mě vážně dostal a na dlouhou dobu, v kině to stálo za to. Každý můj známý, co film viděl, mi řekl, že večer se doma dívá na skříň, jestli tam něco není. Velice děsivá atmosféra filmu. Vera Farmiga a Patick wilson jsou přímo dokonalí. Konečně horor, kde jste napnuti od začátku do konce. Už jsem dlouho tak dobrý horor neviděla. Tleskám. No a hudba už od začátku filmu je šíleně strašidelná až famózní. ()

Mate0

Hohoho jsem příjemně nadšen z tohoto hororového snímku ! Téma je ohrané a viděli jsme ho v iks filmech,ale James Wan si s tím tak mistrovsky pohrál-výborná kamera,hudba,atmosféra... !!Opravdu se Wanovi opět povedl výborný film a herecké výkony jsou také výborné....atmosféra 70.let je cítit po celý film,až na závěrečný happy end opravdu výborný snímek ! ()

galfaroth

Chucky je zpátky?!? NE. Zezačátku jsem měl opravdu strach, že se bude jednat o filmy, kde ústřední zápornou roli obsadí "TA OPRAVDOVÁ OD MATELA". Naštěstí nic takového se nestalo a panenka nás jen "pozvala" do filmu, který se opírá o skutečné události. Je pravda, že těch filmů, co si vzalo za námět skutečnost a dopadlo to asi tak dobře, jak když pustíte lasičku do kurníku. A víte vy co? Připravte si něco k jídlu a k pití cca. na 112 minut, dejte si vedle sebe případně nočník a teprve pak si pusťte film, protože tenhle film se povedl. Pro labilnější osoby doporučuju krucifix. Tenhle film mi nepřišel tak moc strašidelný sám o sobě, jako to, co se nad ním vznáší v povzdálí. TO, na co celou dobu myslíte a nejvíc v těch temných scénách. TO, co vás nahlodává tak, že přemítáte zda jste něco podobného, byť vzdáleného sami nezažili a tu a tam vás donutí se otočit. TO je právě TO, že SE TOHLE někde opravdu děje a možná, že náměty pro své filmy hororoví filmaři berou z vlastního života. Kdo si myslí, že jsem se zbláznil, ať si přečte "Valčík s temnotou" od "Stephen Jones" a pak jen přeji dobrou noc. 5* a čekám na další podobné dílko. ()

BranuliQ

Tak to bola teda sila. Dnes nezaspím. Bál som sa ako malé decko. Ešte žiadny horor ma nenechal takým nekľudným ako tento. Presne to si predstavujem o dobrom horore. Nemožem dať menej ako 100% ()

klobasa

Teda ten James Wan to na nás sype.Koukám, že každej rok na nás vyjede jednou duchařinou.Sice tento žánr nemám až tak v lásce, ale co by člověk neudělal pro přítelkyni a zvlášť když má Džejms řemeslo v malíku a celý je to přelepeny based on true story. No nemám moc co vytknout.Parádně natočená duchařina se supr zvukem a lekačkama přesně takovýma jaký si přejete.Bohužel mě celý to schéma přijde hodně podobný předchozímu sniku pro to ty 4*.Pro fanoušky duchařin must see! A jestli se todle zkutečně stalo, tak mam husí kůži až na prdeli. ()

kirk83

Tak dobrý horor som nevidel ani nepametám.Aby ma film držal v napetí celú jeho dĺžku si zaslúži uznanie a vôbec som sa nenudil pretože sa stále niečo dialo od začiatku až do konca.Kamera vo filme bola neuveriteľná také zábery som v horore ešte nevidel no proste 5* jasných a teším sa na ďalší Wanov film. ()

PanVesmiru

Vysoko nadpriemerny horor, ktory si uzili vsetky moje zmysli...a to vobec nie som vyznavacom tohto filmoveho zanru. James Wan vas dokaze vyplasit aj s tym co ste uz videli 100x v inych filmoch. Manzelka to este dodnes nerozchodila :) ()

Alan00

Díval jsem se na tenhle film se ségrou s anglickými titulky a oba jsme z toho byli posran*. V celku ohraný scénář ale jinak dobrá podívaná.. Nikdy jste nevěděli co na vás vyleze. Takové mají být horory a né jako v SAW, že se tam milionkrát usekne hlava. Znamenitý film a horor takže nic jiného než plný počet hvězdiček :) Přece podle skutečné události. ()

metalium

Film je velmi slušně natočený.Atmosféra strachu je všude cítíl,ale nemohu si pomoct,že jsem čekal od tohohle filmu větší porci strachu.Prvních 40 minut je vcelku nudných a démona ani jednou nezahlédnem.Pouze zvuky atd.Druhá půlka filmu je podstatně děsivější.A konec je opravdu excelentní. ()

r3musko

priznám sa že podľa hodnotení som čakal trošku viac, ale ani tak som nebol sklamaný. v rámci žánru slušný nadpriemer ()

matko2351

Fúha, tak na začiatku filmu som ani nedúfal že po skončení ma bude tak mraziť. Začiatok filmu dosť nudný, preto len 4 hviezdičky, ale čo sa dialo potom? Vau, jednoducho som ten príbeh prežíval s nimi, ako keby som sa ocitol v jednej miestnosti s tými ľuďmi. Jednoducho zážitok. Človek si myslí že po toľkých podobných filmov je už na všetko pripravený, nuž nie je. Odporúčam. ()

waldafifi

Koukat na tento film v noci a přes domácí kino mělo za následek chodit na toaletu s manželkou :) Luxusní atmosféra a film dle mého žánru. Kde se rád bojí neprohloupí. Vřele doporučuji hororovým nadšencům. ()

in flames

Pre otrlých fanúšikov hororu je toto znôška stokrát ohraných efektíkov . Hodnoteniu pomáha hlavne punc skutočných udalostí (radšej tomu ani nechcem veriť -ešte že máme slobodnú vôľu), ale po kamerovej a efektovej stránke je dokonalý a s vierou, že sa toto fakt niekde dialo sa človek naozaj bojí. Od polovice filmu však sa strašenie prejaví naplno a zmizne akési tajomno toho desu že čo bude, tak ostáva už len prezentácia roznych ľakačiek, búchaní a efektov bez hlbšiho dejového rozvoja. To už divák len čaká kedy to skončí, a ako veľmi zla to skončí. Pre mňa radšej mohli pridať dramatického prvku a ponechať to na fantasy úrovni bez hrania sa na realne udalosti. ()

Nicek

Klasická zápletka, která se však opírá o skutečnou událost, dává filmu přeci jen větší kouzlo. Skvělá kamera bez který by byl tento horor spadl do škály klasických laciných hororů. Věřím, že mladší diváci trnou hrůzou, avšak pro lidi nebojácný je to i tak skvělá podívaná. Doufám, že si z toho ostatní hororoví režiséři ponaučí. ()

katjaaa

Viděla už jsem všechny možné horory a málo co mě vyděsí, ale u tohoto hororu jsem se malém strachy počůrala. ()

HBO Max se mění

HBO Max se mění