poster

Strážci pokladu (TV film)

 • Německo

  Treasure Guards

 • Slovensko

  Strážcovia pokladu

Dobrodružný

Německo, 2011, 90 min

Scénář:

Richard Kurti, Bev Doyle

Scénografie:

Tom Hannam

Kostýmy:

Moira Anne Meyer
(další profese)
 • eFOXsize
  ***

  No jo, je to béčkové. Ale pro ty, co mají tyhle filmy rádi, je to dobré. Dostačující. Nebylo to tak hrozné. Jasně, výprava nic moc. Herci nic moc. Však je to televizní film. Příběh dobrý, postavy dobrý (typický). Sice od začátku do konce průhledné, ale na relaxaci u oblíeného žánru funkční.(26.8.2013)

 • Prochy38
  ***

  Tak tohle nemilé hodnocení - 26% (11/2011) mě tedy hodně překvapilo. Ano, jde o další B-čkovou napodobeninu Indiany Jonese, ale že by to byla taková katastrofa? To zase ne. A. Friel je opravdu hezká a coby herečka určitě patří k těm kvalitním. O ostatních se to moc říct nedalo. Příběh je celkem povrchní a zapadá banalitou mezi všechna ta trapná B-čka. Ale, jak jsem řekl, zklamání u mě nebylo. Nemohu mluvit o nadšení, ale méně než 3* dát nemohu. Taková bída to rozhodně nebyla!(18.11.2011)

 • alambert
  *

  Podle mě by mělo být nějakou mezinárodní rezolucí zakázáno, aby Němci točili filmy :-D(30.3.2015)

 • Djkoma
  *

  Laciná polokopie Flynna Carsena (který je kopií hádejte čeho, nebo radši utíkejte, valí se sem kámen!), která je typickou levnou produkcí pro televize. Co mě však překvapuje je vedle jinak sympatické Anny Friel ochota Prima Cool v 20:00 ukazovat prsa vnadné blondýny asi po deseti minutách filmu:). Neříkám, že to je to jediné, co si z filmu budu pamatovat, ale reálně to tak bude... pokud jste viděli, tak víte proč, nic, co by v Carsenovi, Indim nebo Lovcích pokladu nebylo.(29.3.2015)

 • syphoon
  ***

  Jelikož mám obrovskou slabost na filmy o hledání pokladu, dávám 3 hvězdy :)(25.8.2013)

 • - Ve scéně, kdy se skupina vedená Victorií (Anna Friel) dostane k truhlici s prstenem krále Šalamouna a setkává se s "nepřekonatelnou" překážkou v podobě shluku hadů, nebyl ani jeden z hadů jedovatý. Vedle několika druhů užovek se zde vyskytly i korálovky, které patří mezi škrtiče. (Prochy38)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace