Inspektor Banks

(seriál)
  • Velká Británie DCI Banks (více)
Trailer
Krimi / Drama
Velká Británie, (2010–2016), 24 h 48 min (Minutáž: 44–48 min)

Předloha:

Peter Robinson (kniha)

Stephen Tompkinson, Andrea Lowe, Lorraine Burroughs, John Light, Charlotte Riley, Samuel Roukin, John Bowe, Sian Breckin, Tamzin Merchant, (více)

Série(5) / Epizody(32)

Britská detektivní série s inspektorem, který si své případy bere až příliš osobně... (oficiální text distributora)

Trailer

Disease

Taková oldschool krimi, kde se vyšetřuje, povídá, chodí a dopadne pachatel. Jsem nějak rozmlsaný novými krimi, že mi tam chyběl nějaký osobní život. Jeden díl na zkoušku mi stačil. ()

DrifterSoul

Pilot "Zúčtování": 5*. Why? Protože je to o morálce, psychologii. O tom, jak funguje reálný život, o tom, jak člověka dokáže zformovat/zdeformovat prostředí, do kterého se ne vlastní vinou narodil. A navíc vysoce inteligentně a humánně podané. A protože to vůbec není přitrouble povrchní, jen o idiotské akci a prvoplánovém napětí, které zbožně baští jen hlupáci. ***** To co jsem zde napsal v 8/2019 platí do puntíku i dnes v 1/2020 po shlédnutí závěrečného dílu 5. série. A musím znovu dodat: Jen hlupák neocení (v horším případě ani nepochopí), co chtěli tvůrci tohoto podařeného seriálu divákům vzkázat. ()

poppy75

neviem preco som zila v domneni,ze krimi ma byt napinave :-D ...vzdy ked bude spln,co za normalnych okolnosti pri nom neviem spat,si pustim banksa-odporucam,zaspite ako babatka...tato nova doba,ach jaj...same pozerstvo...kamera zaujimava,ale to fakt by nemala byt jedina vec co uputa,tie snahy o umelecke zabery...akurat prispeju k lepsiemu spanku...inspektor vyzera mierne dementne,obzvlast ked sa snazi tvarit,ze sa vziva do situacie a nadvazuje spojenie s mimozmyslovym svetom a zaroven psychopaticky strasidelne a nevyrovnane:-D ...kam kracas,britska policia?...ako,ja si este pozriem dalsie diely,vsak ak nezomriem,tak bude o mesiac dalsi spln,ale-vy nemusite... ()