Žralok útočí (TV film)

Masky:

Pia Cornelius

Kostýmy:

Pierre Vienings

Shark attack už je tak trochu pro Nu image klasika, od tud vlastně vedla cesta k jejich žraločím filmům kterých je též nespočet. takže nás nemine přihlouplý příběh(film se nedrží jen žraloků, takže dokáže i zaujmout). ŠPatný herci(Dien s těma delšíma vlasama mě celkem štval a při tom ho mám jako herce poměrně rád). A plno scén kde žraloci utočí, tak tyto scény jsou půjčeny z dokumentů. Nicméně i tak mám pro tenhle film prostě slabost.(18.9.2010)

• lxbch

Casper Van Dien, to je pane borec, on by na kurtu béčkařů ovládl celý dvorec. On pro hrst dolarů navíc upsal se a dělá ze sebe šašky, v příběhu, co nestojí za suchý chleba krajíc, co skončil jak televizní splašky. Casper Van Dien však, mysle si, že vážně hrajíc, dává žralokům na frak ve filmu, co překračuje hranic. Raději bych zesnul jako panic než dívat se znovu na "film", z jehož je mi na nic.(22.1.2010)

• Guran

Zbytečný a trapný film Caspera Van Diena. On je jeden z největších filmových béčkařů. Jeho nejlepší film je "Hvězdná pěchota", kde si zahrál hlavní roli a zahrál to skvěle. Další jeho docela dobrý, ale dnes už nic neříkající snímek "Tarzan a ztracené město" a film, ve kterém si zahrál vedlejší roličku "Ospalá díra". Tenhle snímek jsem viděl jen jednou a už je to také velká doba, takže si ho moc nepamatuji, ale vím jistě, že o útok žraloka tu nešlo. Byl tam k mání jen na začátku příběhu, potom se ze snímku stala kriminálka Las Vegas. Nic mi tenhle film neřekl a Casper Van Dien si neumí vybírat role.(19.3.2015)

• Deimos

TV/// Obsazení 4/10 Děj 2/10 Hudba 3/10 Prostředí 3/10/// +Casper Van Dien -zdlouhavé, céčkové, nudné dialogy/// Tak tohle je vážně bída. Ani nevím proč jsem se na to začal dívat. Dobře no Casper Van Diena už jsem dlouho neviděl, ale evidentně mu Hvězdná pěchota v kariéře až tak moc nepomohla nebo potom nechápu, proč si vybírá takovéto sračky. Jmenuje se to Žralok útočí, přitom o žraloka tam až tak moc nejde. Nebýt mého oblíbence a závěrečné akce, asi by to byl čistý odpad./// Celkem 27%///(10.10.2010)

• SOLOM.

Společnost Nu Image má velkou zálibu v natáčení filmů s podmořskými zabijáky. Z její dílny vzešlo již několik odpadních klenotů, které by neměly chybět v žádné sbírce opravdových milovníků této společnosti či podobně laděných zpackaných filmů. Mě osobně tato společnost docela udivuje a každé její dílo přivítám s povděkem. Nemusím totiž moc u probíhajícího děje přemýšlet, protože většina filmů buď nemá vůbec děj nebo jen kopíruje jiné filmy, které jsem už viděl, takže předem očekávám, co se stane. Shark Attack je trilogie o žralocích, kteří si rádi pochutnají na lidském mase za každé situace. Díly na sebe nenavazují a předbíhají se ve stupiditě. Pro mne osobně je tento díl ze všech nejlepší. Je to zřejmě tím, že se tady moc nesází na žraloky, ale na samotný okoukaný děj a producenti nevymýšleli dvacetimetrového žraloka, který sežere i loď. Tohle musím filmu přičíst k dobru, stejně jako hudební prvky.(29.4.2010)

• - Jenny McShane (Corine Desantisová) si zahrála i ve třetím dílu série, u nás pojmenovaném Lidožrout (2002), avšak zcela jinou postavu. (L_O_U_S)