Reklama

Reklama

Žralok útočí

(TV film)
  • USA Shark Attack

Obsahy(1)

Mořský biolog Casper Van Dien a Jenny McShane se rozhodli objasnit příčiny nepřirozené agresivity žraloků. Brzy ale zjistí, že mořští predátoři nejsou pro malou africkou vesničku na pobřeží jedinou hrozbou... V africké oblasti Port Amanzi dochází k enormně zvýšeným útokům žraloků na lidi. Když se jejich obětí stane i mladý mořský biolog Marc, rozhodne se jeho spolupracovník a přítel Steven McKray, že této záhadě přijde na kloub. Přijíždí do Afriky a intenzivně se vrhá do vyšetřování. Záhy se mu podaří zjistit, že útočící žraloci vykazují různé genové degenerace - jsou zmutováni ve vraždící stroje. Příčinou je prozatím neznámá chemikálie, která se do místních vod dostala pravděpodobně s jasným úmyslem... (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (46)

Stejšn 

všechny recenze uživatele

Jeden z těch filmů, u kterých si řeknete "proč tohle vůbec někdo točí", nebo ještě lépe "jak na tohle může dát nějaký producent peníze". Miliontý film na ohrané téma agresivní žralok, s hloupým předvídatelným dějem, s nesympatickými postavami, navíc klišovitý jak prase. Jediné, koho může snímek zaujmout, by mohly být fanynky fešáckého Johna Ricca ze Starcraftu..... pardon - z Hvězdné pěchoty. Odpad tomu nedám jenom proto, že existují i skvosty typu Kameňák. ()

Guran 

všechny recenze uživatele

Zbytečný a trapný film Caspera Van Diena. On je jeden z největších filmových béčkařů. Jeho nejlepší film je "Hvězdná pěchota", kde si zahrál hlavní roli a zahrál to skvěle. Další jeho docela dobrý, ale dnes už nic neříkající snímek "Tarzan a ztracené město" a film, ve kterém si zahrál vedlejší roličku "Ospalá díra". Tenhle snímek jsem viděl jen jednou a už je to také velká doba, takže si ho moc nepamatuji, ale vím jistě, že o útok žraloka tu nešlo. Byl tam k mání jen na začátku příběhu, potom se ze snímku stala kriminálka Las Vegas. Nic mi tenhle film neřekl a Casper Van Dien si neumí vybírat role. ()

Reklama

Aluska88 

všechny recenze uživatele

Nebylo to zase až tak špatné. Pravda, o scénáři a logice některých scén škoda mluvit, ale naproti tomu žraloci byli velmi věrohodně vytvořeni. Pobavila mě scéna, v níž Casper Van Dien navštívil výzkumnou laboratoř, celou si ji s úžasem prohlédl, pak vzhlédl ke stropu a prohlásil: "Impozantní...":) V porovnání s celým zpracováním filmu zde toto slovo působilo až příliš filozoficky a vtipně, když jej pronesl člověk, který nahání žraloky a často se své blonďaté kolegyně ptá, "zda je v pořádku":) ()

Campbell 

všechny recenze uživatele

Shark attack už je tak trochu pro Nu image klasika, od tud vlastně vedla cesta k jejich žraločím filmům kterých je též nespočet. takže nás nemine přihlouplý příběh(film se nedrží jen žraloků, takže dokáže i zaujmout). ŠPatný herci(Dien s těma delšíma vlasama mě celkem štval a při tom ho mám jako herce poměrně rád). A plno scén kde žraloci utočí, tak tyto scény jsou půjčeny z dokumentů. Nicméně i tak mám pro tenhle film prostě slabost. ()

Deimos 

všechny recenze uživatele

TV/// Obsazení 4/10 Děj 2/10 Hudba 3/10 Prostředí 3/10/// +Casper Van Dien -zdlouhavé, céčkové, nudné dialogy/// Tak tohle je vážně bída. Ani nevím proč jsem se na to začal dívat. Dobře no Casper Van Diena už jsem dlouho neviděl, ale evidentně mu Hvězdná pěchota v kariéře až tak moc nepomohla nebo potom nechápu, proč si vybírá takovéto sračky. Jmenuje se to Žralok útočí, přitom o žraloka tam až tak moc nejde. Nebýt mého oblíbence a závěrečné akce, asi by to byl čistý odpad./// Celkem 27%/// ()

Galerie (9)

Zajímavosti (2)

  • Jenny McShane (Corine Desantisová) si zahrála i ve třetím dílu série, u nás pojmenovaném Lidožrout (2002), avšak zcela jinou postavu. (L_O_U_S)

Reklama

Reklama