Superžralok

Superžralok

Akční / Komedie / Sci-Fi / Thriller

USA, 2011, 87 min

• Campbell

Bohužel tohle mi přijde slabší i na Raye. A při tom mám jeho filmotéku nakoukanou až až. Přes to si myslím že tohle mohlo dopadnout daleko lépe. Čekal jsem absurdní blbost, jak to Ray umí. Ale kde je jeho rukopis? Kde je jeho béčkovost a vynalézavost? Kde je jeho styl? Naprosto mi tu chyběl. Tohle mi přijde jak rychle splácanej film na zakázku. Bez špetky inovace. Pravda bitka mezi tankem a žralokem byla bezchybná, ale dost mi tu prostě chybělo. Raye příště dělej to co umíš nejlépe.(5.3.2012)

• MartinNDL

Spíš slabší Asylumák s několika momenty, který stojí za mlácení do klávesnice, byť se chci věnovat sledování Djokoviče s Wawrinkou. Vrchol samoúčelnosti, který překonává ve svý absurditě Macurovo snažení o Bartošovou, je miss scéna s baru a vlastně celá dvojice plavčic. Chodící a kopající ! :-) ! tank je patrně něco, co tvůrci vokopčili z želv ninjů a morální ponaučení o tom, že brát úplatky je v pohodě, téměř způsobuje palec nahoru.(7.9.2013)

• Gilmour93

Momentky z venezuelské telenovely, soutěž v bikinách, vizuál porna bez sexu a mezi tím vědecky znějící poznatky „rybí doktorky“, kterou všichni jakože pozorně poslouchají, ale přitom přemýšlí, jak by ji šáhli na tresku. Jo a pak tam řádí obojživelný žralok - dlouhý jak USS Merrimack, na pláži aktivnější než svého času Mitch Buchannon.. Ti, co s notnou dávkou sadomasochismu vydrží všechny ty ataky na příčetnost, dostanou jako odměnu velkolepé finále, v němž cupitající tank nakopne chodícího žraloka několikrát do rypáku a ten pak pojde na otravu stereem. Pokud se Pouštní liška Rommel díval tam seshora / zespodu (záleží, kterému týmu fandíte), určitě nyní dumá, kde soudruzi z tankových divizí wehrmachtu udělali chybu..(27.11.2015)

• Atrekan

Leč obsahoval snad nejbizarnější betl mezi chodícím tankem určeným pro pohyb v afghánských vrchovinách a superžralokem z dob pravěkých, nebyl tenhle film překvapivě až tak špatnej. Z půlky parodie na Čelisti, z půlky uvařeno podle neorayovského receptu na instantní úspěch a ve výsledku snad nejdůstojnější podívaná své kategorie. Shane Van Dyke samozřejmě nesmí chybět. Sarah Lieving zaznamenala od dob Megažraloka vsersus cracosaura překvapivej hereckej posun a po téhle stránce táhne film nahoru(22.3.2021)

• Bercuss

Tak tohle už je vážně kvalitka, žralok kterej je nejen obrovskej, inteligentní, on se dokonce umí pohybovat i po souši a ještě k tomu létat! :) Jak by řekl jeden z hlavních představitelů tohoto díla : ,,Tak to je zlý"! Během pár měsíců je to navíc další film, ve kterém se žralokovi podaří sundat letadlo, prvně to byla 747, teď dokonce F16. Závěrečná bitka kráčejícího tanku proti žraloku fakt nemá chybu, kopanec od tanku navíc určitě ještě žádnej žralok nedostal. Další pecka, která vám urve hlavu! Nevim, proč na tyhle filmy koukám, že by záliba v sebepoškozování? :)(3.12.2012)

• - Natáčení probíhalo v Kalifornii v zálivech Marina del Rey a Dana Point. (Terva)