Superžralok

Superžralok

Akční / Komedie / Sci-Fi / Thriller

USA, 2011, 87 min

• soviczka

Jednou ze stinných stránek jet lagu je, že po nocích vidíte v telce podobné penisoviny... Animace žraloka k popukání, herecké výkony (dá se to tak vůbec nazvat?) supertoporné, dialogy fyzicky bolely a silně připomínaly porno. Navíc se to celé bere smrtelně vážně, takže dílo zkázy je dokonáno. Jedinou radost mi film udělal, když to obří moduritové monstrum sežralo ty tři nesympatické blbce z pobřežní hlídky. A u boje s chodícím tankem jsem si smíchy namohla břišáky... Fuj.(3.6.2018)

• beso74

Fred Olen Ray to zas roztočil, po zmutovaných rádioaktívnych mravcoch (Glass Trap - 2005), nadmerne odrastených užovkách (Silent Venom - 2009) a prehistorickom vlkovi (Dire Wolf - 2009) ani tentokrát nezanevrel na žáner zvieracieho hororu a skombinoval prehistorické zviera a nadmerné rozmery. Má to však jednú chybu, všetkého veľa škodí, a s hlúposťou sa musí obzvlášť opatrne, tá totiž škodí aj v oveľa menších dávkach v akých sa s ňou narába v tomto "super" filme.(26.12.2012)

Já tyhle žetka žeru...No kde jinde si to dá na férovku chodící tank s chodícím žralokem? Žralok je vůbec boreček chodí po pláži lítá vzduchem nemá rád rádio a potápí ropné věže...k tomu se snaží dbát na svůj jídelníček a šikanuje ponorky no prostě frajer ale na frajera co k tomuhle psal scénář nemá. Ten chlap co to stvořil musí na něčem frčet jinak to prostě není možný každopádně těch 80 minut uteče pohodově rychle a na odreagování je to bomba protože tohle lidi nemůžete brát vážně a pokud to někdo hodnotí jako normální film tak před ním smekám že to svede. Jinak zde na čsfd nacházím jeden klenot vedle druhého v černém rámečku. No tááák...lidi...berte tyhle filmy s humorem no ne? :)(14.1.2013)

• Campbell

Bohužel tohle mi přijde slabší i na Raye. A při tom mám jeho filmotéku nakoukanou až až. Přes to si myslím že tohle mohlo dopadnout daleko lépe. Čekal jsem absurdní blbost, jak to Ray umí. Ale kde je jeho rukopis? Kde je jeho béčkovost a vynalézavost? Kde je jeho styl? Naprosto mi tu chyběl. Tohle mi přijde jak rychle splácanej film na zakázku. Bez špetky inovace. Pravda bitka mezi tankem a žralokem byla bezchybná, ale dost mi tu prostě chybělo. Raye příště dělej to co umíš nejlépe.(5.3.2012)

• Terva

Dost filmů tohoto režiséra je v tmavých barvách a hojně hodnoceno položkou -odpad- a to je pro mne lákadlo. Sehnal jsem si šest filmů a postupně se na ně podívám. První byl film Konec světa, následoval příběh Skleněná past, a teď Superžralok, potom Zničující střet, Hadí stisk a Trosečníci vesmíru. Jsem zvědav, který bude horší nebo lepší. CITÁT - Se divím, že se ještě neprovrtal do Číny........... Filmy o super žralocích jsou vždy odsouzeny ke zkáze. Na pana Spielberga prostě nikdo nemá. Ještě nedávno jsem překousl Písečné žraloky a to už byl takový vrchol, ale nečekal jsem, že to někdo překoná. A i když jsem na to hleděl jen jako na komedii, stejně jsem to nepobral. Vkládané scény o bikinách a plavkách jsou zbytečné, DJ v rádiu je nejhnusnější filmová podstava, co jsem za posledních několik týdnů viděl a tak nějak mi to celé připadalo nepovedené. Vlastně jsem se u toho i nudil. CITÁT - Navzdory pověrám, žraloci nelezou po souši.......... Když se pak žralok s chutí pouští do všeho, co mu vleze z křikem do tlamy, už jsem se jen smál. Jako zábava dobrý, ale jako celek to nestojí za moc. Dvě hvězdy za snahu a za Sarah Lieving.(20.7.2014)

• - Natáčení probíhalo v Kalifornii v zálivech Marina del Rey a Dana Point. (Terva)