Loupež po italsku

• USA The Italian Job (více)

Vedená Johnem Bridgerem a Charliem Crokerem se skupina zlodějů chystá na poslední akci – vykradení pečlivě hlídaného sejfu v Benátkách se zlatými cihlami v hodnotě 35 milionů dolarů. Po úspěšné akci se ale jeden z členů týmu, Steve, hnán chamtivostí a žárlivostí, rozhodne nechat si všechno zlato pro sebe a zbavit se ostatních členů skupiny. Ve víře, že všichni ostatní jsou mrtví, se vrací do Los Angeles i se zlatem. Charlie a další členové ale přežili a zrádci se hodlají pořádně pomstít. Charlie sežene na pomoc nové členy do týmu, Johnovu dceru Stellu, která je specialistkou na sejfy, a Lyla, hackera. Přidají se k nim ještě „Levé ucho“, odborník na výbušniny, a řidič Rob. Nový tým má v plánu získat to, co jim po právu patří, a získat při tom pomstu. (Viacom)

megajalec

Inteligentná lúpež bez použitia strelných zbraní mi viac šmakuje. Dobré tempo, humor, zaujímavý príbeh, ešte zaujímavejší plán s prevedením. Výborné herecké obsadenie. Toto proste môžem, nenudil som sa ani chvíľu (ani pri viacnásobnom pozretí), poctivá práca (i keď muchy sa samozrejme našli). "You´ll never shut down the real Napster!" ()

StrikerJC

Tohle je prostě parádní akční podívaná. Přijde mi, že jsem se ani chvilku nenudil a pěkně mě to vtáhlo. Akorát mě dycky mrzelo, že s těma mini nevjeli do baráku :) ()

BenchPress

Taková příjemná akční oddychovka s dobrými herci, dobrou akcí a dobře zvládnutou režií. Sice to není žádný film, z kterého bych si sedl na zadek, ale na jedno zkouknutí velice dobré a rozhodně jsem se za ty necelé dvě hodiny nenudil. Známých tváří je tu požehnaně a Edward Norton tady zase ukázal, že patří k herecké extratřídě. Stejně jako ostatní. Nadprůměr. 4/5. ()

swinevenca

Příjemnej loupežnej plán, hvězdná sestava a jako odpůrce klišé mě strašně překvapilo a příjemně potěšilo, že Charlize si to s nikym v týmu nerozdala, to se jen tak nevidí. ()

PamelaJJK

Tempo, atmosféra, skvělé obsazení, parádní hudba. Základní ingredience, z kterých vznikla příjemná a pohodová gangsterka, která mě potěšila i tím, že lupiči jsou zde klaďasové a dokonce i "vyhrajou". Jason Statham, Charlize Theron, Mark Wahlberg a Edward Norton zvedají hodnocení na úroveň, kde už pro mě nechybělo příliš k plnému počtu hvězdiček. Bez nich by to byla průměrná lupičská akční kriminálka. Takhle je to prima zábava :-) ()

Marty_cz

Velice zábavná komedie kde opět naprosto záporný postavy (zlodějové) si oblíbí každý divák. Začne to tak nějak zvolna a pak do toho zcela spadnete. Filmy tohohle typu mám rád a vždy se na ně s láskou podívám. Jedině čemu nemůžu uvěřit, tak tomu, že tenhle film má už taky 10 let. Je to neuvěřitelný, jak ten čas letí a připadám si opravdu už starší. No, ale nevadí i přes to jak je ten film starší, tak pořád je dobrý a rozhodně se nebude snažit vás v křesle unudit k smrti. Vřele doporučuji ke zhlédnutí, zcela určitě vás tenhle film nezklame. ()

harycek

Dobrá akce, akorát mi nesedlo, že po dlouhé době Ed. Norton hrál opět záporáka!?Ale i přesto mi to nedá a přidávám ten nápad loupeže na začátku je super!!! ()

elanista1

Je to skoro rovnako kvalitný film ako Dannyho jedenástka, základná dejová premisa je v podstate jednoduchá, ale o to zaujímavejšia. Film je vtipný, hýri nápadmi, má sympatických hercov a charaktery. Žiadne negatíva som nepostrehol, som spokojný. ()

maverick080

Niekedy som Marka Wahlberga nemusel, no keď si pozerám jeho snímky, vždy mi príde sympatickejší viac a viac. Jeho výkon v The Italian job je výborný, no nie je len jeho zásluhou, prečo sa mi Italian Job páči. Charlize Teron je krásna, Jason Statham vo vedľajšej roli fajn a aj Donald Sutherland ujde. Akcia je zobrazená výborne a Gary Gray je ako režisér fajn. Osobne, na tomto filmu som nenašiel žiadne mínusy. ()

Sefik

Vynikající jednohubka k večernímu vínu. Téma zrady a pomsty je okořeněno vtipem a akcí, kterou nekazí ani Mechanik zabiják, který dostal klidnější roli řidiče - svůdníka. Geniální je S. Green alias Napster . Škoda jen, že Sutherland má tak krátkou životnost. ()

Víteček

Hodně tuctový film, který nemá moc čím překvapit a velkou většinu toho, co se v něm odehrává, měl divák možnost vidět už jinde. Je to celé příliš klasické, ale zároveň ne tak promyšlené nebo dobře udělané, jako některé jiné loupežné "týmovky". Dá se to v pohodě sledovat, ale zároveň to nemá nic zapamatovatelného pro co by se k tomu měl člověk vracet nebo proč by se to mělo stát klasikou. 55 %. ()

carl.oesch

Dannyho parťáci to opravdu nejsou a nemají s tímhle "džobem" nic společného. Podle mě je to remake Prácičky v Itálii s M. Cainem, kterou ale převyšuje po všech stránkách. Skvělý zábavný film, který má logiku a není to jenom digitální dobou, která přinesla do filmu oproti britské předloze novou dimenzi. Akční scény se třemi současnými mini jsem si užíval a to nejsem fanda automobilových honiček. Krádež vozu se zlatem je úžasná a počítačový mág jako vždy pobaví...A to nemluvím o hercích - Mark Wahlberg, Jason Satham, ale i Edward Norton (Caine mně vždycky připadal poněkud unylý) a hlavně o Charlize Theron. Takže 85%. ()

cerdax2

Pohodovy, ne prilis prekombinovany pribeh o bande zlodejicku s hvezdnym obsazenim z dob, kdy se triky delaly zrucne a rucne a ne jako na bezicim pasu pomoci casto hodne nepovedeneho CGI. 80% ()

rochelka

Pohodová akční podívaná se skvělým obsazením,svižným tempem a šviháckým dějem. Mělo to styl,šmrnc i vtip a dostalo mě to! ()

leonidas

ne ,že by to nebyl dobrý film, ale mám proti němu tolik výhrad.např kdyby mu ukradli těch 25 z 35 milionů dolarů tak by mu zbývalo podle mýho propočtu 10 milionů,nooo to by byl asi hodně nasranej.nechápu proč to nemohli udělat kdykoli ,co by se jim asi stalo,policajty by na ně těžko volal.atd,atd, ()

damdamh

Překvapivě zábavný snímek s hvězdným obsazením, který nikoho neurazí. Jednoduchý příběh, zajímavé postavičky a vcelku chytře napsaný scénář, který žene film do cíle tempem nadupaného minicooperu. ()

Nique

Svižná a pohodová jízda, při které se člověk nenudí. Na Dannyho parťáky ale přeci jen nemá. Promiň, Marku, ale George má prostě styl. ()

Rychle a zběsile shání režiséra

26.10.2012

Krvavý prachy Erica Bany

Krvavý prachy Erica Bany

13.10.2008

Oldschoolově zaměřený F. Gary Gray měl už touto dobou pracovat na pokračování Loupeže po italsku pod názvem The Brazilian Job, ale projekt se ne a ne odlepit od země. Místo něj teď Gray chystá pro… (více)