Lidé zítřka (TV seriál)

The Tomorrow People

Ľudia zajtrajška

Drama / Sci-Fi

USA, 2013 - 2014, 15 h 38 min (Minutáž: 42–43 min)

Robbie Amell, Peyton List, Luke Mitchell, Aaron Yoo, Madeleine Mantock, Mark Pellegrino, Jeffrey Pierce, Sarah Clarke, Jacob Kogan, Douglas Chapman, Chloe Babcook, James Mackay, Lyndon Smith, Nik Markovina, Wesley Taylor, Anthony Konechny, Darren E. Scott, Andrew Stewart-Jones, Cali Fredrichs, Leah Cairns, Monique Ganderton, Nels Lennarson, Elisabeth Rosen, Cindy Busby, Chelsey Reist, Laura Wiggins, Emily Fonda, Alexa PenaVega, Shamier Anderson, Patrick Sabongui, Reese Alexander, Melissa Roxburgh, Jarod Joseph, Madeleine Arthur, Carter MacIntyre, Mitchell Kummen, Jared Ager-Foster, Elise Gatien, Dejan Loyola, Artine Brown, James Landry Hébert, Aeriél Miranda, Christopher Pearce, Eva Day, Howard Siegel, Chris Shields, Ingrid Torrance, Gerardo Barcala, Lee Tichon, Paul Lazenby, Toby Levins, Charles Edward Bae, Jessa Danielson, Alison Wandzura, Dalila Bela, Roy Jackson, Christian Sloan, Luvia Petersen, Shaine Jones, David Bloom, Simon Merrells, Reilly Dolman, Heidi Ford, Derrick Simmons, Victor Pagan, Darla Taylor, Aiden Longworth, Max Chadburn, Nicholas Young, Michasha Armstrong, Nathan Mitchell, Haig Sutherland, Mathias Retamal, Dylan Kingwell, Jordan Connor, William Vaughan, Brendon Zub, Jason Dohring, Meta Golding, Derek Klena, Vicky Huang
  • G..

Moc se nedivím, že byl seriál po první řadě zrušen. Už po prvních pár dílech mi přišlo, že scénáristi neví, co mají vymýšlet dál a potom už jen vařili z vody. Tenhle je zloduch. Ne tenhleten je zloduch. Tak nic, tamten je skutečnej zloduch. Zív. Do toho rádoby románek Cary a Johna, kterej jsem jim prostě nějak nemohla uvěřit, ale kterej se z nějakýho důvodu táhnul on and off celou sérii. Mimochodem Peyton List je moc hezká a ve Flashforward se mi líbila, ale její Cara je absolutně na facku. Neskutečně nesympatická postava, až jsem se divila, proč jsou z ní všichni tak hotoví. Možná bych i hvězdu přidala, ale když si vzpomenu na ty stupidní dialogy, asi to nechám tak. Klasický CWčko. Poznámka na konec: Jsem jediná, kdo si myslí, že kdyby měli Stephen Amell a Darren Criss dítě, vypadalo by přesně jako Robbie Amell?(14.1.2015)

TTT = teleportace, telekineze, telepatie to jsou synonyma pro Lidi zítřka. Mutanti, kteří se schovávají a bojují proti tajné vládní organizaci Ultra. Lehký nadprůměr, přičemž poslední 4 epizody byly velmi povedené. I tak se ale seriál nezachránil. 70% [seriál bohužel ZRUŠEN](11.6.2014)

Pilot:Tradiční CW výplach inspirovaný tucty podobných filmů (Jumper, Push, Jsem číslo 4...) a vlastně nemá ani moc co nabídnout. Postavy jsou nudné, dialogy tahají za uši a člověk si jenom nudně odškrtává všechny žánrové propriety a rádoby zvraty. Akce je ale hodně fajn, který jakž takž uteče. Pár dílů tomu ještě šanci dám, ale žádný extra potenciál do budoucna bohužel nevidím. 60%........A má slova se bohužel v dalších epizodách vyplnila a z Tomorrow People se vyklubal přesně ten průměrný teen výplach, jenž s radostí vynechám.(17.10.2013)

Pilot hroza, druha epizoda o čosi už lepšia a tretia celkom prekvapila a dotiahla to na priemer. Zostavam aj tak skepticky 50% so far. Serial sa nam celkom pekne rozbehol a pri stavajucej 10 epizode musim povedat ze som milo prekvapeny, hadam si to udrzi dobre tempo. 70% .Oukej tak dnesna zaverecna cast a celkove zhodnotenie serialu (skopčene z diskusie) Dnesne finale dopadlo celkom priemerne, boli tam momenty, ktore boli vyslovene zle, ale naopak aj dobre. Dobre momenty HUDBA jednoznacne, v celej serii nebola tak dobra a vyrazna, dalej scena roger+jed super, taktiez sceny jed+john. Ostatne ma moc nebrali, hlavne tie emdzi astrid a johnom a podobne. Celkovo to pokazilo cw tym ich klasickym lubostnym preplietanim. Nehovorim, že od zaciatku bolo jasne aj ked bola káára s johnom, že ma oci hlavne pre stephena, ale zazracne zalubenie johna do astrid a ich pre mna fakt nechutny vztah, no bieda. Co sa tyka efektov, tak je videt ze vo finale si dali obzvlast snahu a scena s founderom ale aj ked zachranil kááru(ktora inak mohla uplne v pohode umriet) boli naozaj dobre spracovane. Skoda taktiez, ze priviedli do serialu na konci tu trapnu blondinu, ktora v dnesnom finale tiez mohla zomriet(nemozem sa na nu pozerat god!). V cca 33.minute mohol serial kludne skoncit. Neskonicl, a zostavajucich 9 minut teoreticky naznacilo, ako by sa mohla vyvijat druha seria, ak teda nebude serial zruseny. Bolo jasne, ze v pokracovani bude najviac dominantny jed-na jednej strane dobry chlap, ale jeho tuzba po moci a kade com inom je nepriehliadnutelna a hlavne neprestavajuca. Novy resp(old look) johna ma nebavil a káára bola v dnesnej ep tiez hrozne oblecena. Finale vsak hodnotim celkovo kladne. Ak však druha seria nebude, plakat nebudem. Serial ako taky zacinal rozpacito a nie moc presvedcivo, potom sa vsak postupne vypracoval an priemer a aj cosi viac a udrzoval si kvalitu...posledne ep vsak isli mimo mna,,,cca od prebudenia rogera+ta hrozna bloncka. Taktiez by som vytkol linku "rodina" kedze ani dnes neukazali aspon stephenovu mamu, ktora bola pritom dobra postava, len nedostala tolko priestoru kolko mala, co naozaj nechapem, mohla dostat viac priestoru aspon od odhalenia, ze je aj ona paranormal..ale co uz. Dobry serial, spominat budem rad, ak ho nahodou obnovia, urcite sa pozriem rad, ale moc to ružovo s dejom druhej serie nevidim. :o)(25.10.2013)

• xtraper

Seriál bych nezatracoval, jen je pro jinou kategorii diváků, Já jsem osobně vydržel pouze 1. díl. V jednu chvíli je hlavní hrdina "náměsíčný" a probouzí se v manželské posteli mezi sličnou sousedkou a nabouchaným sousedem a v další chvíli zastavuje myslí vystřelené kulky... Jak jsem řekl, seriál bude mít spoustu příznivců, já ovšem hodnotím jen 1. díl a dávám 1*.(11.11.2013)

• - Stephenův otec Rodger Price (Jeffrey Pierce) má stejné jméno jako producent seriálu Roger Damon Price. (D3NJI)