poster

Lidé zítřka (TV seriál)

 • USA

  The Tomorrow People

 • Slovensko

  Ľudia zajtrajška

Drama / Sci-Fi

USA, 2013, 22x43 min

Hrají:

Robbie Amell, Mark Pellegrino, Peyton List, Sarah Clarke, Aaron Yoo, Jacob Kogan, Jeffrey Pierce, Luke Mitchell, Madeleine Mantock, Douglas Chapman, Chloe Babcook, James Mackay, Lyndon Smith, Nik Markovina, Wesley Taylor, Anthony Konechny, Darren E. Scott, Andrew Stewart-Jones, Cali Fredrichs, Leah Cairns, Monique Ganderton, Nels Lennarson, Elisabeth Rosen, Cindy Busby, Chelsey Reist, Laura Wiggins, Emily Fonda, Alexa Vega, Shamier Anderson, Patrick Sabongui, Reese Alexander, Melissa Roxburgh, Jarod Joseph, Madeleine Arthur, Carter MacIntyre, Mitchell Kummen, Jared Ager-Foster, Elise Gatien, Dejan Loyola, Artine Brown, James Landry Hébert, Aeriél Miranda, Christopher Pearce, Eva Day, Howard Siegel, Chris Shields, Ingrid Torrance, Gerardo Barcala, Lee Tichon, Paul Lazenby, Toby Levins, Charles Edward Bae, Jessa Danielson, Alison Wandzura, Dalila Bela, Roy Jackson, Christian Sloan, Luvia Petersen, Shaine Jones, David Bloom, Simon Merrells, Reilly Dolman, Heidi Ford, Derrick Simmons, Victor Pagan, Darla Taylor, Aiden Longworth, Max Chadburn, Nicholas Young, Michasha Armstrong, Nathan Mitchell, Haig Sutherland, Mathias Retamal, Dylan Kingwell, Jordan Connor, William Vaughan, Brendon Zub
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • MiGi87
  ***

  Po prvním díle dávám 4*. Má to blízko k filmu Jumper a seriálu Alphas, ale jde to svojí cestou, první díl vcelku povedený, uvidíme, co přinesou další. Po první řadě degraduji na 3*, pro velmi častou nezáživnost jsem měl co dělat, abych řadu dokoukal a vzhledem k tomu, že stále ještě není jasné, dostane-li druhá řada zelenou, předpokládám, že nedostane.(10.10.2013)

 • honajz
  **

  Svým způsobem je to sem tam zábavné, ale jinak je to vykrádačka všech možných klišé z jiných podobných seriálů o paranormálních schopnostech statečných puberťáků, kterým sice ještě tvář hyzdí uhry, ale oni s pohledem pevně upřeným vpřed statečně zachraňují svět. Za jeden díl se pak stihne naskládat milión nelogičností, až člověk kroutí hlavou (třeba proč krást vstupní kartu do místnosti, když se tam můžu teleportovat?, nebo proč nepřečíst myšlenky mého strýce, potažmo protivníka, a podle toho se zařídit? atd.) Prostě se schopnosti používají jen někdy, protože kdyby je použili skutečně naplno, žádná Ultra už s nimi nebojuje a oni mohou v klidu páchat dobro svými heroickými TTTT schopnostmi.(7.12.2015)

 • Mr.Ripley
  ***

  Pilot: Copak nám úvodní epizoda přinesla do vod žánru nového? Zhola nic! Máme tu tisíckrát viděné středoškolské drama s krásnými a na svůj věk (fyzicky i psychicky) "vyspělými lidmi. Tvůrci zkopírovali učebnici Klišé A - Z. Na druhou stranu zde zůstává překvapivě funkční a milý komiksový feeling s nímž si tvůrci kupodivu umějí vyhrát. Možná se k tomu po celé sezóně vrátím - dle ohlasů - ale nevěstím tomuhle "dítku budoucnosti" nijak zvlášť zářnou budoucnost. 60%(19.10.2013)

 • ellessar01
  ****

  No tak po 9. dilech uz je to lepsi, sice me porad stve, jak jsou vsichni hezounci, ale uz to ma aspon nejaky dej. Takova vyplnovacka, kdyz neni na co jineho koukat Dalsi edit...proti pilotu se kvalita pozdejsich dilech opravdu zvedla tak o 100%...Arrow-uv bratranec sice moc hrat neumi, ale pribeh se celkem sympaticky zamotal...ted uz bych se te druhe serii ani az tak nebranil...rozhodne lepsi nez novinkove 100... Konec sezony i serialu se celkem vyvedl, sice si mohli nechat ten cliffhanger od cesty, ale zas to netrapi moc...(14.10.2013)

 • dragon94
  ****

  "Jmenuji se Stephen Jamenson. A jsem jeden z lidí zítřka.. Našim schopnostem říkají 3T. Telepatie, telekineze, teleportace... Probíhá stínová válka mezi námi a Ultra. Tajnou organizací, která nás loví. Jediná cesta jak zachránit, můj druh před vyhynutím, je najít mého otce. A jediná cesta jak toho dosáhnout je pracovat pro nepřítele." Tak těmito slovy začíná většina epizod tohodle velmi povedeného seriálu. V začátcích se sice jednalo o celkem průměrný počin, když však vydržíte koukat tak se vám seriál odvděčí hned několikanásobně, neboť od 15tého dílu přichází epizody, z nichž některé překonávají i konkurenci Agentů Shieldu nebo seriálu Arrow a hlavně vás staví před otázku, komu z těch dvou zlých chlapů vlastně lze věřit, neboť do vás hustí úplně něco jiného. Ano skutečně od 15tého dílu vede cesta plná napětí, skvělích scén a zajímavě udělaných soubojů, až k naprosto dokonalému Cliffhangeru, před závěrečnou epizodou. Samotná závěrečná epizoda však není nic extra, ale pořád se jedná o velmi dobrý nadprůměr. Za zmínku jistě stojí postava herce Marka Pellegrina jehož provedení Dr. Jedikiaha Price je naprosto úchvatné a divák si nemůže až do závěrečné epizody u něj být ničím jistý a vlastně ani potom ne. Je to takový ten typ člověka co se na vás usmívá a přitom pošle vražené komando zabít vaši nejlepší kamarádku. Už jen kvůli němu stojí seriál za to shlédnout. Pokud hledáte seriál s lidmi se schopnostmi, jenž se ty schopnosti nebojí využívat tak tenhle seriál můžu vřele doporučit. Bohužel seriál po první sérii končí s docela uzavřeným koncem, jenž má na konci ještě 5 minut co otvírají děj pro sérii druhou, ale ty se dají bez problémů odmyslet. Celkově seriál hodnotím 4* 79%(17.5.2014)

 • - Stephenův otec Rodger Price (Jeffrey Pierce) má stejné jméno jako producent seriálu Roger Damon Price. (D3NJI)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace