Lidé zítřka (TV seriál)

The Tomorrow People

Ľudia zajtrajška

Drama / Sci-Fi

USA, 2013 - 2014, 15 h 38 min (Minutáž: 42–43 min)

Robbie Amell, Peyton List, Luke Mitchell, Aaron Yoo, Madeleine Mantock, Mark Pellegrino, Jeffrey Pierce, Sarah Clarke, Jacob Kogan, Douglas Chapman, Chloe Babcook, James Mackay, Lyndon Smith, Nik Markovina, Wesley Taylor, Anthony Konechny, Darren E. Scott, Andrew Stewart-Jones, Cali Fredrichs, Leah Cairns, Monique Ganderton, Nels Lennarson, Elisabeth Rosen, Cindy Busby, Chelsey Reist, Laura Wiggins, Emily Fonda, Alexa PenaVega, Shamier Anderson, Patrick Sabongui, Reese Alexander, Melissa Roxburgh, Jarod Joseph, Madeleine Arthur, Carter MacIntyre, Mitchell Kummen, Jared Ager-Foster, Elise Gatien, Dejan Loyola, Artine Brown, James Landry Hébert, Aeriél Miranda, Christopher Pearce, Eva Day, Howard Siegel, Chris Shields, Ingrid Torrance, Gerardo Barcala, Lee Tichon, Paul Lazenby, Toby Levins, Charles Edward Bae, Jessa Danielson, Alison Wandzura, Dalila Bela, Roy Jackson, Christian Sloan, Luvia Petersen, Shaine Jones, David Bloom, Simon Merrells, Reilly Dolman, Heidi Ford, Derrick Simmons, Victor Pagan, Darla Taylor, Aiden Longworth, Max Chadburn, Nicholas Young, Michasha Armstrong, Nathan Mitchell, Haig Sutherland, Mathias Retamal, Dylan Kingwell, Jordan Connor, William Vaughan, Brendon Zub, Jason Dohring, Meta Golding, Derek Klena, Vicky Huang
  • honajz

Svým způsobem je to sem tam zábavné, ale jinak je to vykrádačka všech možných klišé z jiných podobných seriálů o paranormálních schopnostech statečných puberťáků, kterým sice ještě tvář hyzdí uhry, ale oni s pohledem pevně upřeným vpřed statečně zachraňují svět. Za jeden díl se pak stihne naskládat milión nelogičností, až člověk kroutí hlavou (třeba proč krást vstupní kartu do místnosti, když se tam můžu teleportovat?, nebo proč nepřečíst myšlenky mého strýce, potažmo protivníka, a podle toho se zařídit? atd.) Prostě se schopnosti používají jen někdy, protože kdyby je použili skutečně naplno, žádná Ultra už s nimi nebojuje a oni mohou v klidu páchat dobro svými heroickými TTTT schopnostmi.(7.12.2015)

Po prvním díle dávám 4*. Má to blízko k filmu Jumper a seriálu Alphas, ale jde to svojí cestou, první díl vcelku povedený, uvidíme, co přinesou další. Po první řadě degraduji na 3*, pro velmi častou nezáživnost jsem měl co dělat, abych řadu dokoukal a vzhledem k tomu, že stále ještě není jasné, dostane-li druhá řada zelenou, předpokládám, že nedostane.(10.10.2013)

Pilot prozatím představil typickou The CW břečku pro teenagery a já na něm kromě zajímavě napsaného finále neviděl zhola nic. Začínám mít pocit, že jsem už všechno filmové/seriálové viděl nejméně tisíckrát, a teď už se na to jen dívám stále dokolečka... Větřím průser, rád se spletu.(16.10.2013)

Tak tohle se mě líbilo, mělo to akci zajímavý děj, pořád se něco dělo a dobrý herce, taková nová verze Hrdinů jen s tím rozdílem , že tady mají lidi pouze tři schopnosti, které, ale umějí různě využívat. Jak už to obvykle bývá je zase je tu organizace, která se snaží tyhle lidi hledat a v lepším případě jim brát schopnosti, či z nich udělat agenty. Já se dobře bavil a celý seriál, jsem měl zkouknutý asi za týden. Jediný mínus je opět nedokončení děj, či přesněji jedna část jo, ale opět to tvůrci pro sledovanost stopli. Proč nemůžou aspoň natočit mini sérii a řádně to ukončit.(10.4.2016)

• G..

Moc se nedivím, že byl seriál po první řadě zrušen. Už po prvních pár dílech mi přišlo, že scénáristi neví, co mají vymýšlet dál a potom už jen vařili z vody. Tenhle je zloduch. Ne tenhleten je zloduch. Tak nic, tamten je skutečnej zloduch. Zív. Do toho rádoby románek Cary a Johna, kterej jsem jim prostě nějak nemohla uvěřit, ale kterej se z nějakýho důvodu táhnul on and off celou sérii. Mimochodem Peyton List je moc hezká a ve Flashforward se mi líbila, ale její Cara je absolutně na facku. Neskutečně nesympatická postava, až jsem se divila, proč jsou z ní všichni tak hotoví. Možná bych i hvězdu přidala, ale když si vzpomenu na ty stupidní dialogy, asi to nechám tak. Klasický CWčko. Poznámka na konec: Jsem jediná, kdo si myslí, že kdyby měli Stephen Amell a Darren Criss dítě, vypadalo by přesně jako Robbie Amell?(14.1.2015)

• - Stephenův otec Rodger Price (Jeffrey Pierce) má stejné jméno jako producent seriálu Roger Damon Price. (D3NJI)