Reklama

Reklama

Lidé zítřka

(seriál)
  • USA The Tomorrow People (více)
Trailer 6
Drama / Sci-Fi
USA, (2013–2014), 15 h 38 min (Minutáž: 42–43 min)

Hrají:

Robbie Amell, Peyton List, Luke Mitchell, Aaron Yoo, Madeleine Mantock, Mark Pellegrino, Jeffrey Pierce, Sarah Clarke, Jacob Kogan (více)
(další profese)

Epizody(22)

Obsahy(1)

Příběh několika mladých lidí z různých koutů světa, kteří reprezentují další stupeň ve vývoji lidské rasy. Každý z nich oplývá nadpřirozenou schopností, například schopnost teleportace nebo telepatické komunikace. Pracují společně za účelem porazit síly zla. (Lama.Lama)

Videa (65)

Trailer 6

Recenze (65)

Kothy 

všechny recenze uživatele

Další seriál o lidech se schopnostmi. Je to trochu ve stylu Jumpera. Většina z nich má 3 schopnosti: teleportace, telekineze a telepatie. Někteří mají i 4. Strýce hlavního hrdiny hraje herec, který hrál ve Ztracených a v Revolution. Lidé zítřka bojují proti tajné organizaci zvané Ultra. Mezi ně patří i Stephen, který to tak nějak hraje na dvě strany. Ten se snaží najít svého otce, který by měl všechny lidi se schopnostma přivést do jakéhosi Útočiště. Nic takového ale ovšem neexistuje. Lidé zítřka žijí v opuštěné stanici metra a neustále bojují s Ultrou, kterou vede stephenův strýc Jedikiah. Seriál provází spousta zvratů a postavy mění strany, takže je docela těžké se v tom orientovat. Spoiler: Nakonec se jim podaří stephenova otce jménem Roger najít a přivést zpět. Ten je ale donucen vlézt do stroje, který málem zničí celé lidstvo. Proto nakonec musí umřít. Lidé zítřka po pár ztrátách Ultru porazí. končí to trochu otevřeně, protože Jedikiah ještě neřekl své poslední slovo. Seriál byl ale ukončen, takže už se nikdy nedozvíme, co bude dál... "Říká se nám Lidé zítřka. Ne, ten název jsme si nevymysleli." :D ()

Davies182 

všechny recenze uživatele

Pilot prozatím představil typickou The CW břečku pro teenagery a já na něm kromě zajímavě napsaného finále neviděl zhola nic. Začínám mít pocit, že jsem už všechno filmové/seriálové viděl nejméně tisíckrát, a teď už se na to jen dívám stále dokolečka... Větřím průser, rád se spletu. ()

Reklama

honajz 

všechny recenze uživatele

Svým způsobem je to sem tam zábavné, ale jinak je to vykrádačka všech možných klišé z jiných podobných seriálů o paranormálních schopnostech statečných puberťáků, kterým sice ještě tvář hyzdí uhry, ale oni s pohledem pevně upřeným vpřed statečně zachraňují svět. Za jeden díl se pak stihne naskládat milión nelogičností, až člověk kroutí hlavou (třeba proč krást vstupní kartu do místnosti, když se tam můžu teleportovat?, nebo proč nepřečíst myšlenky mého strýce, potažmo protivníka, a podle toho se zařídit? atd.) Prostě se schopnosti používají jen někdy, protože kdyby je použili skutečně naplno, žádná Ultra už s nimi nebojuje a oni mohou v klidu páchat dobro svými heroickými TTTT schopnostmi. ()

nash. 

všechny recenze uživatele

Heroes 90210? Proč ne? Fandové x-menského subžánru to sjedou bez vážných následků, ti ostatní to vzdají po pilotu. A tak je to v pořádku. Nenáročná žánrová zábava, která nenabídne nic nového ani převratného, takže nenadchne (nemá čím), ale neurazí, občas pobaví, občas nabídne slušnou akci, ale z paměti se teleportuje takovou rychlostí, že tu po ní nic nenajde ani ten nejlepší telepat. ()

milka 

všechny recenze uživatele

Pilot:Tradiční CW výplach inspirovaný tucty podobných filmů (Jumper, Push, Jsem číslo 4...) a vlastně nemá ani moc co nabídnout. Postavy jsou nudné, dialogy tahají za uši a člověk si jenom nudně odškrtává všechny žánrové propriety a rádoby zvraty. Akce je ale hodně fajn, který jakž takž uteče. Pár dílů tomu ještě šanci dám, ale žádný extra potenciál do budoucna bohužel nevidím. 60%........A má slova se bohužel v dalších epizodách vyplnila a z Tomorrow People se vyklubal přesně ten průměrný teen výplach, jenž s radostí vynechám. ()

Galerie (158)

Zajímavosti (1)

  • Stephenův otec Rodger Price (Jeffrey Pierce) má stejné jméno jako producent seriálu Roger Damon Price. (D3NJI)

Reklama

Reklama