Lidé zítřka

(seriál)
  • USA The Tomorrow People (více)
Trailer 3
USA, (2013–2014), 15 h 38 min (Minutáž: 42–43 min)

Robbie Amell, Peyton List, Luke Mitchell, Aaron Yoo, Madeleine Mantock, Mark Pellegrino, Jeffrey Pierce, Sarah Clarke, Jacob Kogan, Douglas Chapman (více)

Epizody(22)

Příběh několika mladých lidí z různých koutů světa, kteří reprezentují další stupeň ve vývoji lidské rasy. Každý z nich oplývá nadpřirozenou schopností, například schopnost teleportace nebo telepatické komunikace. Pracují společně za účelem porazit síly zla. (Lama.Lama)

Trailer 3

slunicko2

Příjemný odpočinkový seriál pro nenáročného diváka. 1) Originálních osm britských řad ani remake jsem neviděl a tak mi bylo čelit seriálu zcela nepřipraven. Není to zlé. S chutí jsem sledoval pěkné kluky ve stále nových situacích. Postřehl jsem i jakýsi náznak druhého plánu, byť není příliš výrazný._____ 2) Jednotlivé díly jsou pěkně vypointované a vesměs dávají i trochu smysl. Bohužel poslední dva vypadají, jakoby všichni už věděli, že studio další natáčení stopne, a tak tvůrci vysypali poslední nápady a celé to jen rychle nějak zmastili. Pro jistotu si vytvořili k další řadě oslí můstek v poslední minutě, ale, jak se zdá, nadarmo. Škoda, dal bych si pokračování._____ 3) Vystupují zde 25letá torontská cruisovská inkarnace Robbie Amell (hlavní hrdina Stephen), 28letý přitažlivý Australan Luke Mitchell (vůdce John), 34letý korejský Američan Aaron Yoo (Asiat Russell), 48letý Mark Pellegrino (šéf Ultry Jedikiah Price) a 18letý Jacob Kogan (Stephenův bratr Luca)._____ 4) My name is Stephen Jameson. I am one of the Tomorrow People, the next step in human evolution. They call our powers the three Ts: telepathy, telekinesis, and teleportation. There is a shadow war going on between us and Ultra, a secret organization that hunts us. The only way to keep my species from going extinct is to find my father, and the only way to do that is by working for the enemy. ()

dragon94

"Jmenuji se Stephen Jamenson. A jsem jeden z lidí zítřka.. Našim schopnostem říkají 3T. Telepatie, telekineze, teleportace... Probíhá stínová válka mezi námi a Ultra. Tajnou organizací, která nás loví. Jediná cesta jak zachránit, můj druh před vyhynutím, je najít mého otce. A jediná cesta jak toho dosáhnout je pracovat pro nepřítele." Tak těmito slovy začíná většina epizod tohodle velmi povedeného seriálu. V začátcích se sice jednalo o celkem průměrný počin, když však vydržíte koukat tak se vám seriál odvděčí hned několikanásobně, neboť od 15tého dílu přichází epizody, z nichž některé překonávají i konkurenci Agentů Shieldu nebo seriálu Arrow a hlavně vás staví před otázku, komu z těch dvou zlých chlapů vlastně lze věřit, neboť do vás hustí úplně něco jiného. Ano skutečně od 15tého dílu vede cesta plná napětí, skvělích scén a zajímavě udělaných soubojů, až k naprosto dokonalému Cliffhangeru, před závěrečnou epizodou. Samotná závěrečná epizoda však není nic extra, ale pořád se jedná o velmi dobrý nadprůměr. Za zmínku jistě stojí postava herce Marka Pellegrina jehož provedení Dr. Jedikiaha Price je naprosto úchvatné a divák si nemůže až do závěrečné epizody u něj být ničím jistý a vlastně ani potom ne. Je to takový ten typ člověka co se na vás usmívá a přitom pošle vražené komando zabít vaši nejlepší kamarádku. Už jen kvůli němu stojí seriál za to shlédnout. Pokud hledáte seriál s lidmi se schopnostmi, jenž se ty schopnosti nebojí využívat tak tenhle seriál můžu vřele doporučit. Bohužel seriál po první sérii končí s docela uzavřeným koncem, jenž má na konci ještě 5 minut co otvírají děj pro sérii druhou, ale ty se dají bez problémů odmyslet. Celkově seriál hodnotím 4* 79% ()

MickeyStuma

Další televizní seriál o lidech mající různé nadpřirozené schopnosti, tentokráte v pojetí teenagerů, což také odpovídá celkovému pojetí a tím i vzniku určité doby na zvyk. Opět je tu nekonečný boj těch hodných s těmi zlými a stejně jako např. u seriálu ´Hrdinové´ se dějová linka motá pořád u stejného motivu, který každým dílem začíná svoji neoriginálností značně nudit a doslova odpuzovat. Tento seriálový počin neskýtá být ničím zajímavým, tudíž se mi zdá naprosto zbytečným. ()

Remivsremi

Hned na začátku řeknu, že jsem této light verzi X-menů postupem času propadl. Kdo by to řekl, po té nemasné a neslané první třetině seriálu. Proto mě nesmírně irituje krok stanice, jenž tento parasvět poslala do věčných lovišť. A proč se mi seriál libil, když jsme zde opět měli možnost vidět hromadu mladých a krásných lidí, kteří se snaží najít vhodné protějšky na nějaké to povyražení? Inu, těch důvodu je víc. S postupem času celý děj opravdu gradoval. Dostavilo se pár zajímavých zvratů (kdo čekal, že bude paranormál i matka Stephena?), herci získali mé sympatie a byli představeny i kvalitní a správně cvaklí padouši. Čemu ale kvituji nejvíc, je krok CW, kdy stále častěji do svých seriálů přidává postavy, které nejsou pouze černobílé. Dočkali jsme se okamžiků, kdy správňáci také vyřeší problém nekompromisně a i celkem drsně (John, Cara). Za to jsem velmi rád, když se kladné postavy nebojí jít tvrdě za tím, co je správné a co je nejlepší pro všechny, i když to znamená někomu natrhnout prd*l. Žádné dušinovské komplexy, snad kromě finálního rozhodnutí Stephen nepřeměnit se na killing machine. Suma sumárum, TTP je, tedy byl, rozhodně jedním z nejpovedenějších novinek seriálové sezóny 2013. Uvidíme, zda CW nepřehodnotí své stanovisko a nedá tomuto světu ještě druhou šanci. ()

MiGi87

Po prvním díle dávám 4*. Má to blízko k filmu Jumper a seriálu Alphas, ale jde to svojí cestou, první díl vcelku povedený, uvidíme, co přinesou další. Po první řadě degraduji na 3*, pro velmi častou nezáživnost jsem měl co dělat, abych řadu dokoukal a vzhledem k tomu, že stále ještě není jasné, dostane-li druhá řada zelenou, předpokládám, že nedostane. ()

• Stephenův otec Rodger Price (Jeffrey Pierce) má stejné jméno jako producent seriálu Roger Damon Price. (D3NJI)