Lidé zítřka (TV seriál)

The Tomorrow People

Ľudia zajtrajška

Drama / Sci-Fi

USA, 2013 - 2014, 15 h 38 min (Minutáž: 42–43 min)

Robbie Amell, Peyton List, Luke Mitchell, Aaron Yoo, Madeleine Mantock, Mark Pellegrino, Jeffrey Pierce, Sarah Clarke, Jacob Kogan, Douglas Chapman, Chloe Babcook, James Mackay, Lyndon Smith, Nik Markovina, Wesley Taylor, Anthony Konechny, Darren E. Scott, Andrew Stewart-Jones, Cali Fredrichs, Leah Cairns, Monique Ganderton, Nels Lennarson, Elisabeth Rosen, Cindy Busby, Chelsey Reist, Laura Wiggins, Emily Fonda, Alexa Vega, Shamier Anderson, Patrick Sabongui, Reese Alexander, Melissa Roxburgh, Jarod Joseph, Madeleine Arthur, Carter MacIntyre, Mitchell Kummen, Jared Ager-Foster, Elise Gatien, Dejan Loyola, Artine Brown, James Landry Hébert, Aeriél Miranda, Christopher Pearce, Eva Day, Howard Siegel, Chris Shields, Ingrid Torrance, Gerardo Barcala, Lee Tichon, Paul Lazenby, Toby Levins, Charles Edward Bae, Jessa Danielson, Alison Wandzura, Dalila Bela, Roy Jackson, Christian Sloan, Luvia Petersen, Shaine Jones, David Bloom, Simon Merrells, Reilly Dolman, Heidi Ford, Derrick Simmons, Victor Pagan, Darla Taylor, Aiden Longworth, Max Chadburn, Nicholas Young, Michasha Armstrong, Nathan Mitchell, Haig Sutherland, Mathias Retamal, Dylan Kingwell, Jordan Connor, William Vaughan, Brendon Zub, Jason Dohring, Meta Golding, Derek Klena

Tomorrow People .. tak jak začít ? Začala jsem koukat teprve nedávno, ale už teď Cara nepatří mezi moje oblíbenkyně. Příběh mě ještě neomrzel, v každém díle mě někdo nebo něco překvapí. Musím se přiznat, že každou chvíli čekám na to, že se strejda Jedekaiha přidá na stranu Tomorrow people a společně se Stephenem přivedou zpátky taťku. Já nevím, většina z vás se mnou asi nebude souhlasit, protože jako záporák je strejda super, ale pořád v něm vidím ten kousek dobra :) Z hlavní trojice, jak už jsem řekla nemám ráda Caru. Stephen mi taky nijak zvlášť neučaroval, ale nevadí mi.John je mi nějakým způsobem sympatický, strašně moc mi někoho připomíná, ale pořád jsem nepřišla na to koho :) Jsem opravdu zvědavá, jak to bude dál. Mě osobně se příběhy o nadpřirozených Teenagerech nikdy neomrzí, takže zůstávám věrná...(25.6.2014)

Příjemný odpočinkový seriál pro nenáročného diváka. 1) Originálních osm britských řad ani remake jsem neviděl a tak mi bylo čelit seriálu zcela nepřipraven. Není to zlé. S chutí jsem sledoval pěkné kluky ve stále nových situacích. Postřehl jsem i jakýsi náznak druhého plánu, byť není příliš výrazný._____ 2) Jednotlivé díly jsou pěkně vypointované a vesměs dávají i trochu smysl. Bohužel poslední dva vypadají, jakoby všichni už věděli, že studio další natáčení stopne, a tak tvůrci vysypali poslední nápady a celé to jen rychle nějak zmastili. Pro jistotu si vytvořili k další řadě oslí můstek v poslední minutě, ale, jak se zdá, nadarmo. Škoda, dal bych si pokračování._____ 3) Vystupují zde 25letá torontská cruisovská inkarnace Robbie Amell (hlavní hrdina Stephen), 28letý přitažlivý Australan Luke Mitchell (vůdce John), 34letý korejský Američan Aaron Yoo (Asiat Russell), 48letý Mark Pellegrino (šéf Ultry Jedikiah Price) a 18letý Jacob Kogan (Stephenův bratr Luca)._____ 4) My name is Stephen Jameson. I am one of the Tomorrow People, the next step in human evolution. They call our powers the three Ts: telepathy, telekinesis, and teleportation. There is a shadow war going on between us and Ultra, a secret organization that hunts us. The only way to keep my species from going extinct is to find my father, and the only way to do that is by working for the enemy.(18.7.2015)

• Anduril

Seriál dosť priemerný jednoduchý, ale so zaujímavými mladými hercami a dejom... Mal dosť veľký potenciál, škoda že bol zrušený. Asi to bolo pre ten rozvláčny začiatok, najlepšie boli posledné štyri diely. Dosť ma ešte vyrušovali posteľové scény, fest primitívne dialógy a nízky hodnotový rebríček ktorý ponúka.(8.1.2015)

Pilot hroza, druha epizoda o čosi už lepšia a tretia celkom prekvapila a dotiahla to na priemer. Zostavam aj tak skepticky 50% so far. Serial sa nam celkom pekne rozbehol a pri stavajucej 10 epizode musim povedat ze som milo prekvapeny, hadam si to udrzi dobre tempo. 70% .Oukej tak dnesna zaverecna cast a celkove zhodnotenie serialu (skopčene z diskusie) Dnesne finale dopadlo celkom priemerne, boli tam momenty, ktore boli vyslovene zle, ale naopak aj dobre. Dobre momenty HUDBA jednoznacne, v celej serii nebola tak dobra a vyrazna, dalej scena roger+jed super, taktiez sceny jed+john. Ostatne ma moc nebrali, hlavne tie emdzi astrid a johnom a podobne. Celkovo to pokazilo cw tym ich klasickym lubostnym preplietanim. Nehovorim, že od zaciatku bolo jasne aj ked bola káára s johnom, že ma oci hlavne pre stephena, ale zazracne zalubenie johna do astrid a ich pre mna fakt nechutny vztah, no bieda. Co sa tyka efektov, tak je videt ze vo finale si dali obzvlast snahu a scena s founderom ale aj ked zachranil kááru(ktora inak mohla uplne v pohode umriet) boli naozaj dobre spracovane. Skoda taktiez, ze priviedli do serialu na konci tu trapnu blondinu, ktora v dnesnom finale tiez mohla zomriet(nemozem sa na nu pozerat god!). V cca 33.minute mohol serial kludne skoncit. Neskonicl, a zostavajucich 9 minut teoreticky naznacilo, ako by sa mohla vyvijat druha seria, ak teda nebude serial zruseny. Bolo jasne, ze v pokracovani bude najviac dominantny jed-na jednej strane dobry chlap, ale jeho tuzba po moci a kade com inom je nepriehliadnutelna a hlavne neprestavajuca. Novy resp(old look) johna ma nebavil a káára bola v dnesnej ep tiez hrozne oblecena. Finale vsak hodnotim celkovo kladne. Ak však druha seria nebude, plakat nebudem. Serial ako taky zacinal rozpacito a nie moc presvedcivo, potom sa vsak postupne vypracoval an priemer a aj cosi viac a udrzoval si kvalitu...posledne ep vsak isli mimo mna,,,cca od prebudenia rogera+ta hrozna bloncka. Taktiez by som vytkol linku "rodina" kedze ani dnes neukazali aspon stephenovu mamu, ktora bola pritom dobra postava, len nedostala tolko priestoru kolko mala, co naozaj nechapem, mohla dostat viac priestoru aspon od odhalenia, ze je aj ona paranormal..ale co uz. Dobry serial, spominat budem rad, ak ho nahodou obnovia, urcite sa pozriem rad, ale moc to ružovo s dejom druhej serie nevidim. :o)(25.10.2013)

• Tommassi3

Ano, tihle Lidé zítřka skutečně vypadají, že se vydávají ve stopách Jumpera, až tak špatně to totiž vypadá.. Ani ne tak X-Men či případně Misfits, jako spíš Smallville se všemi jeho kiksy, mezi nimiž mě snad nejvíc irituje to užívání deus ex machina.. Po pilotu se zdá, že další epizody nechám raději skutečně na Zítřek a hodnocení pro jiné Lidi.. I když..;)(24.9.2016)

• - Stephenův otec Rodger Price (Jeffrey Pierce) má stejné jméno jako producent seriálu Roger Damon Price. (D3NJI)