Tomb Raider: The Lost Valley

Vo fanúšikovskom filme sa Anna Tyrie opäť predstaví ako Lara Croft. Krátkometrážny film je inšpirovaný hrou Tomb Raider Anniversary, konkrétne levelom The Lost Valley (Stratené údolie). (Carol Pifková)

Carol Pifková

Faaaajn jedna hviezdička za snahu ale stále som toho názoru, že Anna Tyrie je škaredá Lara Croft a tento počin je horší ako Ascension. Radšej mohli vymyslieť niečo iné a inšpirovať sa iným levelom ako práve The Lost Valley. Rúbali moc vysoko a nezvládli to, bola to katastrofa a tie dinosaury boli na smiech. Efekty za -50 bodov. ()

Pítrs85

Konečně filmová Lara a dinosauři (to, že po technické stránce to byl jeden velkej shit, vynecháme :-) a jelikož se dinosaurů ve filmovém světě (v tom velkém) v Tomb Raideru už nikdy nedočkám, tak beru s povděkem i tuhle amatéřinu (i když na toho prvního velociraptora musela Lara použít nějakej cheat, páč šel k zemi hned po pár ranách a to jako ehm ehm :-), přestože je to celé tak jako... úsměvné. ()

Nivenx

Opravdu slabota. Technická stránka, děj i prostředí je trapné a i když je to fan film, tak k tomu nepřihlédnu, jelikož to nekoukatelné, kromě koz Lary. Za to, je ta hvězda. 10% ()

SeanLSD odpad!

Lara Croft zastrelila tyranousaura, predstav si, boha! Ja mám síce dinosaury v mimoriadnej obľube a obdarené hľadačky pokladov ešte viac, ale takýto paskvíl by som si užil jedine, keby to s tými raptormi skončilo ďaleko perverznejším zoofilným spôsobom. ()

VanTom

Lara versus dinosauři. Jiný nápad toto fandovské pobíhání a střílení na nějaké mýtině nenabízí, no aspoň pobaví amatérští CGI ještěři, "zubatí" jen o málo míň než v první hře z šestadevadesátého. :-) ()

blondboss odpad!

Neviem, čo to malo byť toto, ale bolo to jednoducho strašné. Lara Croft ide rozflákať dvoma pištoľami Tyranosaura Rex ... to už si fakt asi niekto robí prdel. Ozaj strata času. 10 % ()

Nýdnol

Takhle to dopadá, když si vyrazíte do lesa na houbičky :-). Ne, vážně, chápu, že chtěl někdo vzdát hold originálu, ale tohle mě nechytlo. ()

VashCZ

Snímek je tak krátký, že dlouhý popis nemá smysl. Jestli máte rádi Tomb Raidera a nevadí vám počítačoví ještěři, vzhůru do toho. Pokud opačně, tak ztratíte jen osm minut. 30% ()

StrikE94 odpad!

Tady je všechno špatně! Počínaje nesympatickou a opravdu špatnou herečkou, která ani z dálky Laru nepřipomíná, přes kameru a děj, až k naprosto zoufalému technickému zpracování. Je mi líto, ale tohle není ani na 1 hvězdu. ()