Avengers: Infinity War

• USA Avengers: Infinity War (více)
USA, 2018, 149 min

Předloha:

Stan Lee (komiks), Jack Kirby (komiks), Don Heck (komiks)

Kamera:

Trent Opaloch

Kleinbauer

Patetická slátanina nejhrubšího zrna, do nekonečna omleté nic neříkající bláboly, silácké scény pro neduživé pubescenty, naprostá absence filmového kumštu, scénář snad spáchal nějaký bezduchý stroj a režiséři si asi šli natočit během natáčení nějaký pořádný film a tohle dala dohromady "klapka". Jedna hvězda. Druhý pokus o týden později - opět jsem usnul Třetí pokus o dva dny později - překonal jsem prvních 90 minut a příběh se mi začal líbit, Josh Brolin v seznamu účinkujících na csfd figuruje až v polovině peletonu, přitom se vše točí okolo něj, resp. Tannose. Skvělá role, myšlenka na odlehčení vesmíru více jak lákavá, ať stojím v jakékoliv frontě, konec je prima, konečně potěšil, dávám 4 *. ()

juppeek

Maximální spokojenost, vtažení do děje, jediný Thor mi přišel už moc jako super-superman, ale budiž, no a Thanos? Absolutně jsem si užíval jeho osudovou neochvějnost, s kterou prostě musel naplnit své poslání, i když ho to rvalo na kusy. U jednoho shlédnutí nezůstane. ()

Mesmeric

Ale jo, už jen z toho důvodu, že existuje malá šance, že nebudu muset sledovat dalšího přitepleného Spidermana (doufám) si to 5 hvězd zaslouží. Panu Brolinovi poklona za ztvárnění jednoho z nejlepších záporáků. ()

mokki5

Marvelovka jako každá jiná akorát hvězdnější akčnější zábavnější... Těšil jsem se na to jak se tu veškeré postavy vejdou do takové pecky a inu vyšlo to plus ještě to pošťuchování mezi Starkem a Star-lordem je pro mě skutečná pecka navíc. Filmu však po celou dobu kraluje Thanos a já už se teď těším na vyvrcholení všeho toho co nám tenhle film představil. Přestože mě konec filmu krapet mrzí ani teď mě to jako velkého fanouška nenechává v klidu a po prvním kouknutí v kině stále dumám nad teoriemi jak to všechno nakonec bude. ()

JendaBenda

Jako co to bylo? Ano, je to bombastická akce, ale takový guláš! A vlastně to pos...kazil Quil když SPOILER! začal fackovat toho mamlase. Už to mohlo být. A useknout haksnu je fakt mohlo napadnout... Je tam tolik postav, že žádná nedostala pořádný prostor. To co udělali s Hulkem je debilní. Quil je tu ještě větší kretén a to jsem ho měl rád. Připadá mi to jak poslední díl Harryho Pottera. Ten taky rozdělili na dva... Jo a fakt vopruz je to cameo... Jednou, dvakrát snad... Ale tohle je pruda. ()

mavin

Marvel už neví na co nalákat lidi do kin! Příště tam bude navíc kdo!? Frodo Pytlík jak jede pro thora v Kittu od Davida Hajzlhófa a celé to pak zachrání mič bjůkenen s pamelou nahoře bez, nebo náš krteček v raketě!? ()

fricek12

Spíše "Avangers: Infantile War". Nesmyslná slátanina násilně pospojovaných příběhů a postav bez pořádné myšlenky. Nacpat všechny Avengers (od Spidermana přes Pantera, Strážce galaxie, hromadu dalších až po Dr. Strange) do jednoho filmu nejde, tak proč to dělat? Vysledkem jsou naprosto chudé dialogy připomínající neustálé šarvátky malých dětí. Tihle Avangers mi zatím přišli nejslabší, velká škoda. ()

jizvoun

Povedlo se to, vážně. Skoro všichni hrdinové naskládání do jednoho kompaktního celku, to chtělo vážně odvahu a um. Tenhle risk se ale vyplatil. I když mám k některým postavám výhrady, některé sólo filmy mi úplně nesedly, tady mi je naservírovali všechny,takže si můžu vybrat. Jediné minus pro mě byla krátká stopáž věnovaná jednotlivým hrdinům, ale chápu, že film by pak musel mít přes 3 hodiny. Rozhodně se těším na pokračování. ()

smartynaf

.. tak v tomhle filmu jsem už už čekal že proběhne Godzilla, Wolverin, Deadpool, AntMan, prostě jakákoli další figurka která tam ještě nebyla. Šutry jsem v zástupu postav přestal počítat tak v půlce :-) ()

Ivuska71

Tak na tohle jsem nebyla připravená. Už dlouho se mi nestalo, abych na závěr čehokoli koukala s otevřenou pusou, neschopna se byť jen pohnout. Vydýchávám to a připravuju se na další pokračování, protože jsem se, konečně, smířila s tím, že možné je prostě úplně všechno! ()

zekon

Další barevný nahipovaný maglajs. Ještě bych tam dal Brouka Pytlíka, Ferdu, Arabelu a Mirka Dušína. Já se přiznám že jsem nepostřehl na co to jako navazuje a fandil jsem celou dobu Thanosovi (i když jasně zbytečně), naprosto smutná pravda, je nás moc, 50% stačí........ Pokud tohle barevné šílenství vyhovuje tolika divákům je mi z toho celkem smutno. ()

michael99

Většina diváků evidentně nepochopila, kdo je záporák, a kdo hrdina. Sakra lidi, on se snaží pomoct světu a oni se ho snaží zastavit. Thor má zase obě oči, Groot se bojí o tu svoji vrbovou větvičku, Qvil je zaláskovaný do Fiony, Stark má nového kamaráda a hrajou si spolu na doktora za asistence chudáčka mladého Petera, Bener se vrátil ke svojí lásce s umělýma kozama, ta borka co jí svítí ruce červeně se vykusuje se Starkem vyrobeným červeným exotem, Kapitán srábek se zapomněl oholit a jeho gay parťák Falcoln mu furt stojí za zadkem. Díky bohu za Draxe, to je z nich ten největší šéf. A pak je tu Thanos. Přesně ví, co chce a jde si za tím bez ohledu na ztráty, co ve svém životě udělá. Má svůj cíl. Na závěr filmu jim všem nakope prdel a ještě se podívá na západ slunce. Lidi by si měli ten film pustit dvakrát. Jednou ze strany našich starých Avengers, a podruhé ze strany hrdiny tohoto filmu, Thanose. ()

soarka

Stejna klise ("Slib mi, ze me zabijes"), stejny pribeh, bambilion Marvelovskych postav. Jelikoz jim za chvilku dojdou, ocekavam prichod dalsich, napr. Venoma, i treba nemarvelovskych - piratu z Karibiku nebo Grindewalda. ()

NeverEver

Ja se omlouvam, ale me tohle fakt nedostalo. Aspon, ze pracovni nazev hrde prizna, ze je to jen prvni dil.... Protoze bohuzel i tak film pusobi. Pomaly rozjezd, uplne nove postavy nemajici zadny (nebo nevysvetleny) vztah k predchozim filmum. Dost znatelna absence vtipu. I kdyz v tomhle ohledu tu Chris Pratt zari skoro jako hvezda....skoda, ze je prakticky sam. No a zaver, ten tomu jen dava "korunu", chybi uz jen ... to be continued. Zatim asi nejvetsi zklamani ohledne Avengers. 3*** je maximum co mohu dat. ()

Mistr119

Vždycky se mi líbí, když je zlo odůvodněné a nejeví se sobě samému jako zlo, navíc ten humor Strážců vesmíru a různé narážky... :) Ačkoliv nesleduju celou ságu Avengers od začátku, už se těším na druhý díl. :) ()

ardeas

Keďže je to lep polovica konečného finále big epic od Marvelu, je možno ťažké posúdiť celkový obraz. Asi aj preto za mna priemer. Áno, všetkého bolo hodne, z každého rožka troška, akcie tiekli potokom, na to si príde hlavne maskulintné publikum, no prišlo mi to ako veľká zlátanina, bez hlbšieho dojmu, preto len 3*... záver ako sa patrí, som zvedavá s čím nadviažu v ďalšom filme :) ()

Misapustik

Když jsem se díval na všechny předešlé díly studia Marvel, bylo to ve výrazné většině úplně stejné klišé ve stylu: - (Někdo vlastní jakousi superschopnost, kvůli které je výjimečný…… Objeví se záporná postava, která svým způsobem převyšuje dané vlastnosti onoho Superhrdiny a chce ovládnout celý svět…… A ejhle, stane se zázrak, že hrdina svým odhodláním, podporou svých přátel a svou odpovědností za svět záporáka přemůže…. Hurá! Šťastný konec, vše je v pořádku…atd. pořád dokola…) Naopak tento film ukazuje, že ne vždy to musí nutně dopadnout dobře. Tento film porušuje jakousi předvídatelnou linku. Za normálních okolností by se hrdinové spojili a (Pozor spoiler!!!) Thanose přemohli… Toto je hlavní důvod proč se mi film líbil a hodnotím ho velmi dobře (samozřejmě také díky výborným animacím a celkovému provedení filmu). ()

snowman

Spektakulární dějová masáž! S dvoutýdenním odstupem viděno podruhé a prožitek ještě o 10 % lepší! Za mě jednoznačně nejnabitější marvelovka, která se nebála překročit i určitou, temnou hranici. Vidět tohle mi přišlo jako sladká odměna po dlouhé túře, na které jste potkali spousty zajímavých lidí, a nyní se všechno tak pěkně proplete a vygraduje ve veleohňostroj! Paráda! Jsem strašně zvědavý, jak se tato část vesmíru vyvine dál! ()

Začalo natáčení Daredevila a Penguina

Začalo natáčení Daredevila a Penguina